Jump to content

LG Viewty (KU990)


akis_k
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

το κινητο το έχει ένας φίλος που πήγαμε διακοπές μαζί. βγάλαμε πάρα πολλές φώτο και βίντεο και ήταν όλα άψογα. ψήνομαι να το αγοράσω αλλά καθότι μένω γερμανία και τα χοτ σπότ είναι κάτι σύνηθες με σταματάει η απουσία του ασύρματου.

 

γνωρίζει κανείς τι πρόκειται να γίνει με το συγκεκριμένο θέμα? μήπως βγεί κάποιο άλλο σαν μοντέλο με τα ίδια χαρακτηριστικά σύν ασύρματό?

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

διαπιστωσα οτι μπορειs ανετα να κρατησειs βιντεοs σε mpeg2 χωριs να τα μετατρεψειs με τον converter,ειναι εξισου ποιοτικα.
Link to comment
Share on other sites

όταν λες χωρίς ISO; Εννοείς στο αυτόματο; Επίσης η κάμερα είναι ρυθμισμένη στο αυτόματο ή στο "αθλητικά";

 

 

Αυτοματο ναι, δεν χρειαζεται καν mode "Αθλητικα".

Σε κινηση η καμερα του Viewty ειναι οτι καλυτερο εχω δει.

Link to comment
Share on other sites

Mporw na yperhfaneyomai oti eimai kai egw pleon katoxos toy LG VIEWTY... Erwthsh: Thn prwth fora poses wres ofeiloume na to afhsoume na fortistei? Den phre to mati mou kapoia sygkekrimenh odhgia sto manual pou exei...

 

Y.G: Karta mnhmhs microSD SanDisk 2GB PREMIER mono 26 eyrw apo magazi me fwtografika eidh sth stournarh... Vevaia phra to teleytaio kommati shmera alla mou eipan oti tha paraggeiloun kai alles....

(H ypallhlos mou eipe omws oti exei taxythta 60x kai alles pou exw vrei f8hnoteres exoun taxythta 80x)

Pantws sth syskevasia grafei up to 10 MB/sec READ kai up to 9 MB/sec Write.. Kalh mou fainetai gia taxythta pantws. Oi kartes pou einai 80x me poso diavazoun kai grafoun?

WWW.DIGITALMAPPING.GR

Οι φθηνότερες εκτυπώσεις της Αγοράς. Μακέτα-Εκτύπωση-Διαφήμιση...

Link to comment
Share on other sites

αφησε το καμια 10 ωρεs την πρωτη, και την δευτερη φορα να το βαλειs για φορτιση αφου εχει σχεδον αδειασει η μπαταρια.

και την δευτερη αστο κανα 8ωρο και απο κει και περα κανονικα οσο θελει για να φορτισει 1-2 ωρεs.

Link to comment
Share on other sites

Epeidh otan tha perasoun oi 10 wres tha einai 3 h wra th nyxta, an to afhsw mexri to prwi stis 9, les na peirazei? :happy:

WWW.DIGITALMAPPING.GR

Οι φθηνότερες εκτυπώσεις της Αγοράς. Μακέτα-Εκτύπωση-Διαφήμιση...

Link to comment
Share on other sites

και φυσικα δεν πειραζει,και γω την πρωτη φορα το αφησα απο τιs 6 το απογευμα μεχρι τιs 7 το πρωι.
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα σε ολους και καλες γιορτες....

 

 

Αγορασα και εγω εχτες το ΚU990 και ειμαι πολυ ευχαριστημενος, αν και σημερα αντιμετωπισα κατι και θελω την βοηθεια σας!

 

 

Συγκεκριμενα περασα καποιες φωτο απο το Π990 που ειχα στο LG και προσπαθησα να της κανω φοντο αρχικης οθονης...Σε καθε μου προσπαθεια μου ελεγε μνημη πληρης και τιποτα.....μηπως μπορει κανενας να με βοηθησει σε αυτη την απορια μου!?

 

 

Ευχαριστω προκαταβολικα

 

 

Ηλιας

Link to comment
Share on other sites

Συγκεκριμενα περασα καποιες φωτο απο το Π990 που ειχα στο LG και προσπαθησα να της κανω φοντο αρχικης οθονης...Σε καθε μου προσπαθεια μου ελεγε μνημη πληρης και τιποτα.....μηπως μπορει κανενας να με βοηθησει σε αυτη την απορια μου!?

 

Καταρχην κρινωντας απο το μηνυμα λαθους, τσεκαρε αν οντως η μνημη σου ειναι πληρης...

 

Ρυθμισεις Τηλεφωνου - Ρυθμιση μνημης...

Αν δεν ειναι πληρης, παιζει να μην ειναι σωστες οι διαστασεις της φωτογραφιας για φοντο κλπ...

Link to comment
Share on other sites

λοιπον θελω επειγοντως!!! να παρω το καλωδιο για την τηλεοραση και μου αρεσε πολυ η βαση φορτισης.. Ποιο καλο παιδι θα μου πει που θα τα βρω.. Η θηκη δεν φαινεται και πολυ καλη.. Μαλλον παω για μια απλη θηκη..
Link to comment
Share on other sites

paidia 8elw kai egw na agorasw to kinitaki alla logo timis lew na protimisw tin agora mesw internet apla epeidi den exw ksanagorasei me auton ton tropo mipws 8elete na mou peite ena arketa empeisto site na to agorasw? to brika sto expansys alla eipa na rwtisw prin kanw tin agora na to agorasw apo ekei i exete kati allo na mou protinetai?

euxaristw prokatabolika!

Link to comment
Share on other sites

λοιπον θελω επειγοντως!!! να παρω το καλωδιο για την τηλεοραση και μου αρεσε πολυ η βαση φορτισης.. Ποιο καλο παιδι θα μου πει που θα τα βρω.. Η θηκη δεν φαινεται και πολυ καλη.. Μαλλον παω για μια απλη θηκη..

to kalodio gia TV tha kikloforisei apo to neo etos kai tha einai diathesimo mallon mono sta eksousiodothmena service ths Lg ( omnitech )..etsi eipan toulaxiston ta paidia sto tilefoniko kentro..

Link to comment
Share on other sites

φιλε stephen ευχαριστω για την απαντηση σου!

 

 

Ειχα αφησει default την αποθηκευση αρχειων στο κινητο με αποτελεσμα να γεμισω την μνημη και να μην εχω χωρο. Εσβησα λιγα το γυρισα στην καρτα και ολα οκ.

 

 

Το κινητο με εχει αφησει εκθαμβο! Ημουν αναμεσα σε αυτο και το w910 αλλα με κερδισε το LG... παρα πολυ καλο!

 

 

Τωρα για την τιμη, εγω το πηρα 479 απο FNAC το σαββατο..

 

 

Ευχαριστω και καλες γιορτες.

 

 

elio

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα και Χρόνια Πολλά.

 

Ερώτηση: το KU990 "συγχρονίζεται" με OUTLOOK;

 

Η σουίτα του το "προβλέπει".

 

Αν όχι πως μεταφέρει κάποιος τις επαφές του από αλλού, π.χ. από κινητό της HTC ή της NOKIA;

 

:worry: :)

...ένα μήλο την ημέρα, το γιατρό το κάνει πέρα...

...ένα σκόρδο την ημέρα, τον καθένα κάνει πέρα...

...ένα APPLE μες τη μέρα, κάθε gadget κάνει πέρα...:music:

Link to comment
Share on other sites

ο ανθρωπος λεει οτι θελει να το παρει απο e-shop για να το παρει πιο φτηνα 495 το βρισκει και στο μαγαζακι της γειτονιας του... μια ερωτηση να κανω εγω? οταν το παιρνεις εχει λιγη μπαταρια μεσα? αν ναι να την χαλασω και μετα να την φορτισω η να το φορτισω αμεσως 10 ωρες???? παω να το παρω σε λιγο!
Link to comment
Share on other sites

ο ανθρωπος λεει οτι θελει να το παρει απο e-shop για να το παρει πιο φτηνα 495 τοι βρισκει και στο μαγαζακι της γειτονιας του... μια ερωτηση να κανω εγω? οταν το παιρνεις εχει λιγη μπαταρια μεσα? αν ναι να την χαλασω και μετα να την φορτισω η να το φορτισω αμεσως 10 ωρες???? παω να το παρω σε λιγο!

 

exei apo mono tou ligi mpataria mesa peripou 2 mpares eksadlise tes kai meta fortise to kanonika gia deka ores proti fortisi.

 

ade kaloriziko kai se esena file mou.

Link to comment
Share on other sites

exei apo mono tou ligi mpataria mesa peripou 2 mpares eksadlise tes kai meta fortise to kanonika gia deka ores proti fortisi.

 

ade kaloriziko kai se esena file mou.

 

3 λεπτα μονο χρονος αποκρισης! μευχαριστω tom12!!! Σε καμια ωρα θα το εχω.. Επισης θα παρω μνημη 2gb premier και μια θηκη...

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα και Χρόνια Πολλά.

 

Ερώτηση: το KU990 "συγχρονίζεται" με OUTLOOK;

 

Η σουίτα του το "προβλέπει".

 

Αν όχι πως μεταφέρει κάποιος τις επαφές του από αλλού, π.χ. από κινητό της HTC ή της NOKIA;

 

@manisteo & tom12

 

Μήπως κάποιος από σας ξέρει;

...ένα μήλο την ημέρα, το γιατρό το κάνει πέρα...

...ένα σκόρδο την ημέρα, τον καθένα κάνει πέρα...

...ένα APPLE μες τη μέρα, κάθε gadget κάνει πέρα...:music:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...