Jump to content

LG Viewty (KU990)


akis_k
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 4,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Πατατες παιζουν..

Η ''ι'' εκδοση απ οτι καταλαβα εγω τουλαχιστον ειναι η πιο απλη και τελευταια..

Device: HTC Desire, s-on

Radio: 32.49.00.32U_5.11.05.27

HBOOT / Recovery: stock / ClockWorkMod 2.5.1.8

Kernel Version : 2.6.35.10

Rom: ΜΙUΙ 1.8.19

Link to comment
Share on other sites

Η μπαταρια σου.Κριμας γιατι δεν υπαρχουν.Πηγαινετο παντως.Μηπως βρουν αυτοι.

 

Οσον αφορα τν μπαταρια.Η μπαταρια του arena η του viewty 2 δν κανει?Λογικα πρεπει.

 

Και κατι αλλο παιδες.Γινεται οταν στελνεις τραγουδια να κανεις ελαχιστοποιηση και να κανεις αλλες δουλειες μεχρι να στελει τ τραγουδι?Οπως στα SE?

Link to comment
Share on other sites

Οσον αφορα τν μπαταρια.Η μπαταρια του arena η του viewty 2 δν κανει?Λογικα πρεπει.

 

Γιατι να μπλεξεις?

 

http://www.blueunplugged.com/p.aspx?p=122386

 

Φερνει και στην Ελλαδα ο τυπος :cool:

 

 

υ.γ.:Και αυθεντικη..:

 

http://www.blueunplugged.com/p.aspx?p=135619

Device: HTC Desire, s-on

Radio: 32.49.00.32U_5.11.05.27

HBOOT / Recovery: stock / ClockWorkMod 2.5.1.8

Kernel Version : 2.6.35.10

Rom: ΜΙUΙ 1.8.19

Link to comment
Share on other sites

Γιατι να μπλεξεις?

 

http://www.blueunplugged.com/p.aspx?p=122386

 

Φερνει και στην Ελλαδα ο τυπος :cool:

 

 

υ.γ.:Και αυθεντικη..:

 

http://www.blueunplugged.com/p.aspx?p=135619

 

Δεν ειναι το θεμα το αν μπλεξεις η οχι.Το θεμα ειναι η αξιοπιστια των site.Και αν κανει η μπαταρια τν παραπανω κινητων γιατι να μν παρεις μιας και θα τν παρεις και απευθειας.

Link to comment
Share on other sites

Εχετε υποψη σας οτι το "i" εχει να κανει με το πακετο που παρεχουν οι εταιριες και οχι με την εκδοση λογισμικου. Το τελευταιο λογισμικο πρεπει να ειναι η V10j που εχω και στο δικο μου Viewty.
Link to comment
Share on other sites

Εχετε υποψη σας οτι το "i" εχει να κανει με το πακετο που παρεχουν οι εταιριες και οχι με την εκδοση λογισμικου. Το τελευταιο λογισμικο πρεπει να ειναι η V10j που εχω και στο δικο μου Viewty.

 

Δηλαδη το i ειναι το ιδιο με το σκετο?Αυτο μας λες.

Link to comment
Share on other sites

Εχετε υποψη σας οτι το "i" εχει να κανει με το πακετο που παρεχουν οι εταιριες και οχι με την εκδοση λογισμικου. Το τελευταιο λογισμικο πρεπει να ειναι η V10j που εχω και στο δικο μου Viewty.

 

Καλημερα σε ολους.

 

Πιθανον φιλε μου να κανεις λαθος γιατι παρ οτι το πηρα απο την Wind,η συσκευη δεν εχει μεσα στο λογισμικο της τιποτα που να σχετιζεται με αυτη.

 

Το λογισμικο που εχω εγω εινι V10b..

 

Αναβαθμιση γινεται μεσω του σαιτ της LG?

 

Υ.Γ.: Σημερα εβαλα στο κινητο την κυρια καρτα μου (μιας και μεχχρι να το φορτισω ειχα την δευτερευουσα) αλλα οταν ανοιγω το κινητο μου λεει 'βαλτε σιμ'..

Εχω την εντυπωση οτι δεν την 'διαβαζει' γιατι ειναι αρκετα παλια..Ισως και 8 χρονια..Εχετε καποια ιδεα και γι αυτο το θεμα?

Device: HTC Desire, s-on

Radio: 32.49.00.32U_5.11.05.27

HBOOT / Recovery: stock / ClockWorkMod 2.5.1.8

Kernel Version : 2.6.35.10

Rom: ΜΙUΙ 1.8.19

Link to comment
Share on other sites

σκεφτομαι να το αγορασω κι εγω αλλα θα ηθελα μια γνωμη και απο εσας..

οποιος το εχει ειναι ευχαριστημενος??

Link to comment
Share on other sites

Κι εγω το ειχα παρει απο wind. Ουτε σ'εμενα ειχε τιποτα δικο της(wind plus κλπ.)και ηταν "καθαρη" η συσκευη. Ειναι φανερο πλεον οτι το "i" ειναι ενα καινουργιο πακετο απο την LG που στελνει σε ολες τις εταιριες και το οποιο περιλαμβανει μονο τη συσκευη με τον φορτιστη. Sad but true! :mad:

Απ'οτι εχω ψαξει το παλιο πακετο με ολα υπαρχει μονο σε μερικα καταστηματα του ιντερνετ.

Οσο για τη sim το ιδιο προβλημα αντιμετωπιζε κι ενας φιλος μου(που ειχε sim panafon:p). Απλα πας σε καποιο υποκαταστημα της εταιριας που εισαι συνδρομητης και ζητας μια νεα sim.

Τωρα σχετικα με το αν ειμαι ευχαριστημενος.. ημουν αλλα δεν το δουλεψα πολυ το κινητο γιατι δεν με βολεψε το touchscreen! Το εχω για εφεδρικο τωρα. Δεν μετανοιωνω παντως που δεν περιμενα το 2ο viewty! Ασε που ημουν απο τους τυχερους οι οποιοι προλαβαν το πληρες πακετο(τον Μαρτη)!:D

Link to comment
Share on other sites

Επιτελους το πηρα κ γω σημερα(ασπρο).Οπως ηταν αναμενομενο δν ειχε τπτπ μεσα.Μονο φορτιστη.Επισης δν γραφει μαρκα καμερας.Και κατι αλλο.Πως διαγραφω χαρακτηρες στα μηνυματα?
Link to comment
Share on other sites

Με το κουμπακι "c". Καλοριζικο φιλε μου! Ελπιζω να μην εχουν αλλαξει το φακο της καμερας! Βγαλε μερικες φωτο να μας πεις εντυπωσεις...
Link to comment
Share on other sites

Με το κουμπακι "c". Καλοριζικο φιλε μου! Ελπιζω να μην εχουν αλλαξει το φακο της καμερας! Βγαλε μερικες φωτο να μας πεις εντυπωσεις...

 

Σε ευχαριστω για τν γρηγορη απαντηση φιλε.Οι φωτο ειναι καλες αν και με καποιες ρυθμισεις ειναι ακομη καλυτερες.Και και αλλο.Η δονηση πως φευγει?Κ να το βαλω για φορτιση?Δν εχει τελειωσει ακομα η μπαταρια ομως!

Link to comment
Share on other sites

Καλοριζικο και απο μενα..

Ακριβψς το ιδιο τηλεφωνο εχουμε..Ουτε εμενα γραφει τιποτα πανω..

Αν και νομιζω πως δεν εχει γινει καποια αλλαγη στην καμερα μιας και οι φωτογραφιες ειναι πολυ καλες..

Καποιες ερωτησεις τωρα..

1)Για αναβαθμιση λογισμικου να την κανω μεσω του σαιτ της lg?

2)Πως κανω backup τα αρχεια??

Device: HTC Desire, s-on

Radio: 32.49.00.32U_5.11.05.27

HBOOT / Recovery: stock / ClockWorkMod 2.5.1.8

Kernel Version : 2.6.35.10

Rom: ΜΙUΙ 1.8.19

Link to comment
Share on other sites

Καλοριζικο και απο μενα..

Ακριβψς το ιδιο τηλεφωνο εχουμε..Ουτε εμενα γραφει τιποτα πανω..

Αν και νομιζω πως δεν εχει γινει καποια αλλαγη στην καμερα μιας και οι φωτογραφιες ειναι πολυ καλες..

Καποιες ερωτησεις τωρα..

1)Για αναβαθμιση λογισμικου να την κανω μεσω του σαιτ της lg?

2)Πως κανω backup τα αρχεια??

 

Ευχαριστω φιλε.Οσον αφορα αυτα π μ ρωτησες δν ξερω να σου απαντησω.Αν το δει κανα αλλος θα σου απαντησει.Και κατι αλλο.Ζζζτη δονηση πως τν βγαζουμε?Μηπως ξερεις?

Link to comment
Share on other sites

Καλοριζικο και απο μενα..

Ακριβψς το ιδιο τηλεφωνο εχουμε..Ουτε εμενα γραφει τιποτα πανω..

Αν και νομιζω πως δεν εχει γινει καποια αλλαγη στην καμερα μιας και οι φωτογραφιες ειναι πολυ καλες..

Καποιες ερωτησεις τωρα..

1)Για αναβαθμιση λογισμικου να την κανω μεσω του σαιτ της lg?

2)Πως κανω backup τα αρχεια??

και backup και αναβάθμηση γίνονται μέσα απ'το pc suite.

Hip Hop.
Link to comment
Share on other sites

Κανε ενα κοπο και τσεκαρε στο προφιλ..

Πηγαινε στο Κανονικο και πατα επεξεργασια (κατω αριστερα)

Εκει μεσα εχει ολες τις ρυθμισεις!

:)

Device: HTC Desire, s-on

Radio: 32.49.00.32U_5.11.05.27

HBOOT / Recovery: stock / ClockWorkMod 2.5.1.8

Kernel Version : 2.6.35.10

Rom: ΜΙUΙ 1.8.19

Link to comment
Share on other sites

Κανε ενα κοπο και τσεκαρε στο προφιλ..

Πηγαινε στο Κανονικο και πατα επεξεργασια (κατω αριστερα)

Εκει μεσα εχει ολες τις ρυθμισεις!

:)

 

Oκ ευχαριστω!

Link to comment
Share on other sites

Εγω θα συνιστουσα να μη σβησεις τελειως τη δονηση αλλα να τη βαλεις στο επιπεδο ενα. Με δονηση τρωει λιγη παραπανω μπαταρια αλλα καταλαβαινεις καλυτερα ποτε ανταποκρινεται η οθονη στα πατηματα!
Link to comment
Share on other sites

Παιδες το δικο μ viewty εχει μια καμερα .................. αστα βραστα!Οι φωτογραφιες π βγαζει ειναι θολες.Εναι σαν τα χιονια της τηλεορασης ενα πραγμα.Ξερει κανεις γιατι γινεται αυτο?Μακαρι να ηταν καθαρες:(
Link to comment
Share on other sites

Το κουμπακι που κλειδωνει/ξεκλειδωνει ειναι και σταθεροποιητης εικονας(οταν εχεις ανοιχτη την καμερα). Χρησιμοποιησε το για να μην βγαινουν θολες που ειναι απο το κουνημα συνηθως. Παιξε λιγο και με τις αλλες ρυθμισεις.. σε φως ημερας δεν δικαιολογειται να βγαζει χαλια! Αν συμβαινει αυτο τοτε σιγουρα εχουν αλλαξει το φακο και θα τους παρει ο διαολος!!:mad::p
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα,πρώτη φορά που γράφω στο forum.Πήρα σημερα το Viewty δυστυχώς απο OTE-SHOP και δεν ειχε μέσα γραφίδα,θήκη τπτ..Τελος πάντων πηρα μια θήκη μια κάρτα μνήμης και προστατευτικά...το μονο που δεν βρηκα ειναι καλωδιο συνδεσης με Η/Υ usb...Μηπως ξέρει κανείς που μπορω να βρω ενα καλωδιο usb?ευχαριστω.
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω για την εγκαιρη απαντηση,θα ψαξω το site αλλα δεν μου φαινεται αξιοπιστο..λεει και Σημείωση: Το προϊόν διατίθεται σε συσκευασία χονδρικής. αλλα και με αντικαταβολη λεει μονο με UPS οποτε χλωμο το βλεπω,ευχαριστω παντως,μηπως ξερει κανεις αλλος?ευχαριστω
Link to comment
Share on other sites

Μπορεί κάποιος να ανεβάσει το default black θέμα??
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...