Jump to content

LG Viewty (KU990)


akis_k
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Παιδια Καλημερα..!

Εχει ενα φιλαρακι μου το κινητο αυτο..και θελουμε να περασουμε κατι θεματα που βρικαμε στο διαδυκτιο..!

με ποιο προγραμμα περναμε θεματα στο LG??

και υπαρχει καμια σελιδα για να εχει πολλα θεματα η τιποτα τετοιο για το συγκεκριμενο μοντελο κινητου...?!

 

Ευχαραριστω.....!!!!!

 

http://www.ku990.co.uk και θα βρείτε αυτά που ψάχνετε.

Θέματα, το Theme Manager για να τα περάσετε, και οτιδήποτε άλλο σχετικό με το Viewty..

--- Sony Xperia 5 II ---
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Σήμερα ανακάλυψα κάτι και μου έπεσαν τα σαγόνια... :shock:

 

ΔΕΝ ΕΧΕΙ φωνητική κλήση το viewty...???

Link to comment
Share on other sites

Eimai katoxos edo k 2 mines tou kinitou k mporo na po oti me ehei entiposiasei.

Dokimasa to TM 3,2 alla den me entiposiase, antitheta eida oti to kinito oute kali apokrisi eixe k i othoni den leitourgouse kala, opote to afairesa k iremisa.

Sthn timi toy me vasi afta pou parehei apla einai asynagonisto.

To mono pou tha simvouleva einai: osoi theloun na bleksoun me TM, Flash k EFS kala tha kanoun na einai poloi prosektikoi k panta me backup prota to F/W.

Link to comment
Share on other sites

Η ΚΑΡΤΑ ΕΙΝΑΙ ΜICRO SD ΚΑΙ ΓΡΑΦΕΙ ΝΟΚΙΑ ΠΑΝΩ. ΤΗΝ ΕΙΧΑ ΣΕ ΕΝΑ ΝΟΚΙΑ Ν95. ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΜΕΡΑ ΠΟΥ ΤΗΝ ΕΒΑΛΑ ΣΤΟ VIEWTY ΔΕΝ ΜΟΥ ΕΚΑΝΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ. ΜΟΛΙΣ ΤΟ ΕΚΛΕΙΣΑ ΤΟ ΤΗΛ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΚΑΙ ΤΟ ΑΝΟΙΞΑ ΤΟ ΠΡΩΙ ΜΟΥ ΚΑΝΕΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ.

 

H karta thelei diamorfosi gia na dimioiurgisei i siskevi tous fakelous k tin sindesi me tin karta.

Link to comment
Share on other sites

http://www.ku990.co.uk και θα βρείτε αυτά που ψάχνετε.

Θέματα, το Theme Manager για να τα περάσετε, και οτιδήποτε άλλο σχετικό με το Viewty..

 

thanks φιλος...!!!!!

Samsung Galaxy S8 plus

Samsung Galaxy S7 Edge

Samsung Galaxy Alpha

Samsung TV ue55h6800 Curved

Samsung Watch Gear

Link to comment
Share on other sites

θελω να παρω το LG VIEWTY. Εσεις που το εχετε αγορασει πειτε μου τη γνωμη σας. ειναι καλο κινητο η βγαζει προβληματα? Επισησ ενδιαφερομουν για το sony ericsson G900, ωστοσο ακουσα οτι το se παρουσιαζει καποια προβληματα οπως οτι κολλαει το μενου και επεισησ εχει υψηλο sar. περιμενω να μου πειτε τη γνωμη σας. ευχαριστω προκαταβολικα!!!!!
Link to comment
Share on other sites

θελω να παρω το LG VIEWTY. Εσεις που το εχετε αγορασει πειτε μου τη γνωμη σας. ειναι καλο κινητο η βγαζει προβληματα? Επισησ ενδιαφερομουν για το sony ericsson G900, ωστοσο ακουσα οτι το se παρουσιαζει καποια προβληματα οπως οτι κολλαει το μενου και επεισησ εχει υψηλο sar. περιμενω να μου πειτε τη γνωμη σας. ευχαριστω προκαταβολικα!!!!!

Μετά από εννέα μήνες συμβίωσης μαζί του πρέπει να πω ότι είναι ένα κινητό αρκετά

καλό με πολύ καλές επιδόσεις στο θέμα φωτο- βίντεο χωρίς να υστερεί ιδιαίτερα σε κάτι άλλο.Εμένα προσωπικά δεν μου έχει βγάλει μέχρι τώρα κανένα πρόβλημα , όμως αυτό δεν σημαίνει και πολλά γιατί σε κάποιους άλλους έβγαλε , όχι όμως κάτι το φοβερό.

Τέλος πάντων .... το συστήνω.

Υ.Γ, sar πολύ μικρό.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά ξέρετε αν υπάρχει site Που να μπορείς να κάνεις online αναβάθμιση του κινητού?

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά ξέρετε αν υπάρχει site Που να μπορείς να κάνεις online αναβάθμιση του κινητού?

Δεν νομίζω να υπάρχει νέα έκδοση λογισμικού για το τηλέφωνο , δεν έχω ακούσει κάτι.

Link to comment
Share on other sites

H karta thelei diamorfosi gia na dimioiurgisei i siskevi tous fakelous k tin sindesi me tin karta.

 

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΦΙΛΕ. ΕΙΧΕΣ ΔΙΚΙΟ. ΗΘΕΛΕ ΔΙΑΜΟΡΦΩΣΗ!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά, ενδιαφέρομαι κι εγώ για την αγορά ενός Viewty.

Το έχω βρει στην Pixmania 290€ αλλά δεν ξέρω ποια έκδοση να προτιμήσω:

Την ασημί ή τη μαύρη;

Στο youtube, έχει ένα βιντεάκι όπου ένας υπεύθυνος της Lg έλεγε για αναβαθμισμένες δυνατότητες του ασημί σε σχέση με το μαύρο.

Πέρασε από τότε αρκετός καιρός δε θα έχουν περάσει και στα μαύρα οι βελτιώσεις αυτές;

Επίσης, το βλέμμα μου έπεσε σε ένα ροζ(!) Viewty. εντάξει, ροζ δε θα πάρω, αλλά πρόσεξα ΟΤΙ ΕΙΧΕ ΠΡΟΣΤΑΤΕΥΤΙΚΟ ΚΑΛΥΜΜΑ ΚΑΜΕΡΑΣ...Τι έκδοση ήταν αυτή;

Περιμένω απαντήσεις σας, ευχαριστώ...:happy:

Καθαρός ουρανός, αστραπές δε φοβάται!
Link to comment
Share on other sites

Μετά από 2 βδομάδες με το Viewty, μπορώ να πω οτί μετά την έλειψη φωνητικής κλήσης (απαράδεκτο για κινητό το 2008, ίσως και ένας λόγος που μπορεί να με κάνει να το δώσω) αυτό που με εκνευρίζει ιδιαίτερα είναι όταν γράφεις ένα μνμ και θέλεις να γυρίσεις πίσω. Η μπάρα που έχει στο πλάι απλά ανεβοκατεβαίνει όποτε τις έρθει.

 

Γνωρίζει κανένας αν υπάρχει τρόπος να γίνει minimize το keyboard έτσι ώστε να εμφανίζεται ολόκληρο το μνμ?

Link to comment
Share on other sites

να ρωτησω κατι... ξερει κανεισ αν το viewty παιζει αρχεια avi και mp4. και επισησ οταν γραφεισ sms σχηματιζοντασ το γραμα στην οθονη το δεχεται μονο στα αγγλικα???
Link to comment
Share on other sites

να ρωτησω κατι... ξερει κανεισ αν το viewty παιζει αρχεια avi και mp4. και επισησ οταν γραφεισ sms σχηματιζοντασ το γραμα στην οθονη το δεχεται μονο στα αγγλικα???

 

divx αρχεία (avi) παίζει σίγουρα, mp4 δεν θυμάμαι..

Για την δεύτερη ερώτηση, ναι, μόνο στα αγγλικά αναγνωρίζει τα γράμματα..

--- Sony Xperia 5 II ---
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά ξέρετε αν υπάρχει site Που να μπορείς να κάνεις online αναβάθμιση του κινητού?

 

Paidia den exei kikloforisei os tora kanena update gia to kinito toulaxiston den ehei anakinothei kati tetoio.

To kathe neo F/W pou kikloforei den einai anavathmisi.

Link to comment
Share on other sites

να ρωτησω κατι... ξερει κανεισ αν το viewty παιζει αρχεια avi και mp4. και επισησ οταν γραφεισ sms σχηματιζοντασ το γραμα στην οθονη το δεχεται μονο στα αγγλικα???

 

paizei k avi k mp4.

mono agglika

 

simiosi: H LG ehei pleon kikloforisei kinita pou einai simeio anaforas k nomizo oti sto forum tha eprepe na ehei diko tis xoro k oxi na vriskete sta loipa kinita..

Link to comment
Share on other sites

paizei k avi k mp4.

mono agglika

 

simiosi: H LG ehei pleon kikloforisei kinita pou einai simeio anaforas k nomizo oti sto forum tha eprepe na ehei diko tis xoro k oxi na vriskete sta loipa kinita..

 

ευχαριστω για τη πληροφορηση και συμφωνω μαζι σου. πρεπει να δημιουργηθει ξεχωριστος χωρος για τα κινητα LG

Link to comment
Share on other sites

paizei k avi k mp4.

mono agglika

 

simiosi: H LG ehei pleon kikloforisei kinita pou einai simeio anaforas k nomizo oti sto forum tha eprepe na ehei diko tis xoro k oxi na vriskete sta loipa kinita..

 

ευχαριστω για τη πληροφορηση και συμφωνω μαζι σου. πρεπει να δημιουργηθει ξεχωριστος χωρος για τα κινητα LG

 

Επιτρέψτε μου να συμφωνήσω καί εγώ σε αυτό, πρώτα σαν ένας απλός καταναλωτής, που ενημερώνεται και βλέπει την εξέλιξη στο χώρο και, μετά σαν ένας κάτοχος ενός κινητού LG.

 

Βέβαια ίσως να είναι και λίγο λεπτομέρεια όλο αυτό, μιας και δεν θα έχει και καμία ουσιαστική διαφορά, απλά θα "ανέβαινε" λίγο το κύρος (αν μπορείς να το θέσεις έτσι) και στη συγκεκριμένη μάρκα.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Χαιρεται. Νεος χρηστης του viewty κι εγω προσπαθω να γινω αλλα δεν με αφηνουν

 

Προσπαθω να το βρω και σε πολυ περιορισμενα σημεια υπαρχει μονο σε μαυρο. το ασημι τι εγινε;

Link to comment
Share on other sites

Χαιρεται. Νεος χρηστης του viewty κι εγω προσπαθω να γινω αλλα δεν με αφηνουν

 

Προσπαθω να το βρω και σε πολυ περιορισμενα σημεια υπαρχει μονο σε μαυρο. το ασημι τι εγινε;

Όντως το ασημί είναι λίγο δυσεύρετο.Το βρήκα εδώ πάντως.

Link to comment
Share on other sites

Να την εμπιστευθω γιατι δεν εχω αγορασει ξανα απο εκει; σε αλυσιδα καταστηματων που το εχουν το βρηκα 390 !!! 100 ευρω πιο κατω, γινεται;
Link to comment
Share on other sites

Να την εμπιστευθω γιατι δεν εχω αγορασει ξανα απο εκει; σε αλυσιδα καταστηματων που το εχουν το βρηκα 390 !!! 100 ευρω πιο κατω, γινεται;

 

Ναι γίνεται.Το site είναι έμπιστο( έχω αγοράσει από εκεί όπως και κάποιο συγγενείς μου) αν θες ρώτα και άλλους.Πάντως αμφιβάλλω αν το συγκεκριμένο έχει ελληνικά(βέβαια γίνεται να του βάλεις αλλά χάνεις την εγγύηση).

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παιδιά δεν ξέρω άμα είναι το κατάλληλο topic για να ρωτήσω αυτό που θέλω… έχω το LG KU990. (Το κινητό είχε 2-3 πτώσεις αλλά όχι και πολλή σοβαρές). Ξαφνικά μια μέρα σταμάτησε να ανάβει το φλας από την κάμερα. Έκανα όλες της ρύθμισης που έπρεπε να κάνω αλλά και πάλι τίποτα. Προσπάθησα να κάνω επαναφορά ρυθμίσεων αλλά δεν ξέρω τον κωδικό ασφάλειας του κινητού. Είχε κάνεις το ίδιο πρόβλημα με αυτό το κινητό?? Ευχαριστώ.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...