Jump to content

Samsung SGH-G600


akis_k
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 833
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

file toli to n73 einai sigoura anotero san tilefono kai stin periptosi mas san multimedia tilefono.

 

ysterei mono se camera, se ola ta alla pragmatika yperexei kai me to parapano.

to g600 einai ena pragmatika kalo tilefono kai se yperlogiki timi alla den ftanei me tipota to n73.

 

Δηλαδη κανει καλυτερη εγγραφη βιντεο (καθενας με τον πονο του)

απο το g600?Ειναι δυνατον ενα τηλεφωνο 2ετιας να ειναι καλυτερο σε χαρακτηριστικα απο το g600 που ειναι 2-3 μηνων?

Παντως το g600 υπαρχει και σε ασημι.Ολο ασημι οχι το μισο οπως σε κατι φωτο που ειδα.Επειδη ειμαι και λιγο ασχετος να δουμε αν καταφερω να στειλω τη εικονα

Link to comment
Share on other sites

Εγώ το άφησα μέχρι να fullάρει :p Ήθελα να βγω και το 'χα μαζί μου για να παίζω στη διαδρομή. Το "καλύτερο" μεταξύ 2 κινητών είναι κάτι σχετικό. Σε εμφάνιση το g600 είναι καλύτερο. Σε φωτογραφίες το ίδιο. Ειδικά σε νυχτερινές φωτογραφίες, η μέρα με τη νύχτα. Τώρα σε οθόνη και σε αξιοποίηση των διαστάσεων της οθόνης, το ν73 είναι μπροστά. Γενικά πάντως ψηφίζω g600 =D
Link to comment
Share on other sites

καλη χρονια σε ολους...ειχα ρωτησει ξανα σχετικα με games για το g600..πολυ καλο τηλεφωνο αλλα υστερει στα παιχνιδια.Υπαρχει καποιος να βοηθησει σχετικα με το ποθ μπορω να βρω παιχνιδια?Καποιο site ισως?thanks.....:)
Link to comment
Share on other sites

Δηλαδη κανει καλυτερη εγγραφη βιντεο (καθενας με τον πονο του)

απο το g600?Ειναι δυνατον ενα τηλεφωνο 2ετιας να ειναι καλυτερο σε χαρακτηριστικα απο το g600 που ειναι 2-3 μηνων?

Παντως το g600 υπαρχει και σε ασημι.Ολο ασημι οχι το μισο οπως σε κατι φωτο που ειδα.Επειδη ειμαι και λιγο ασχετος να δουμε αν καταφερω να στειλω τη εικονα

 

apo oti fenaite to tilefono dietias kseperna kata polyn to tilefono ton 2-3 minon sta perissotera toulaxiston;)

 

auto einai sigouro kai eksakrivomeno!

(o kathenas ton pono tou) mallon xriastike na to po kai ego.....

Link to comment
Share on other sites

Καλή Χρονιά σε όλους με υγεία και ευτυχία,:):):):):)

Ψάχνω για κινητό μιας και το LG choco. Plat. που έχω με απογοήτευσε από ποιότητα κατασκευής. Το έχω 8 μήνες και νομίζω πως είναι το χειρότερο από πλευράς αντοχής από όλα τα κινητά που πέρασαν από τα χέρια μου. (Nokia, SE, Motorola). Δεν ήξερα τί να πάρω μιας και άλλα samsung δεν μου έλεγαν κάτι ώσπου είδα αυτό! Ωραίο με αξιόλογες λειτουργίες σε καλή τιμή για αυτά που προσφέρει. Θέλω να μου πείτε τις εντυπώσεις για την μπαταριά μετά από τουλάχιστον 15 κύκλους φόρτισης πως πάει και από γρατζουνιές. Όσον αφορά την κατασκευή των Samsung να παραθέσω και την δική μου άποψη. Η κοπέλα μου έχει ένα X830 το οποίο από λάθος έπεσε σε δοχείο με υγρό άζωτο και έμεινε εκεί για τουλάχιστον 2-3 λεπτά ώσπου είδαμε κάτι χρωματιστό στον πάτο του δοχείου και το βγάλαμε. Το αφήσαμε να ζεσταθεί. Και εφόσον αποφύγαμε την συμπύκνωση υγρασίας το κινητό δούλευε και δουλεύει κανονικότατα. Η οθόνη που ήταν η μεγαλύτερη ανησυχία μας με εξέπληξε!!

Link to comment
Share on other sites

Τελικά το πήρα, δεν άντεξα. Κάποιες ερωτησούλες.

1)Τις επαφές τις ταξινομεί μόνο όπως όλα τα samsung πρώτα όνομα μετά επώνυμο;

2)Μηνύματα πώς ταξινομεί;

3)Έχω παλιά κάρτα τις cosmote (δεν αξιώθηκα να την αλλάξω ακόμα) δεν είναι 3G (είναι το τηλέφωνο 3G;;;;;!!!!!) μου βγάζει αριστερά πάνω την ένδειξη σήματος και κέντρο-δεξιά μονίμα το G σε μπλε. Τί είναι αυτό; Σύνδεση GPRS; Είναι μονίμα συνδεδεμένο; Χρεώνομαι; Σε άλλα τηλέφωνα που είχα άλλαζε η ένδειξη του σήματος και γινόταν G όταν συνδεόμουν.

4)Οι ρυθμίσεις Bluetooth που είναι;

5)Χάλια το Manual.....

Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

1) επιλέγεις από τις ρυθμίσεις

2) με ημερομηνία ταξινομούνται

3) δεν ειναι 3γ. Το G είναι οτι απλά υπάρχει σύνδεση gprs.

4) Στο εφαρμογές

5) ωω ναι =D

Link to comment
Share on other sites

Μπαταρία τέλος, ηεκινάει η πρώτη φόρτιση!!!!!

Ευχαριστώ για τις απαντήσεις. Αν κατάλαβα καλά το μπλε G δίχνει ότι έχει τη δυνατότητα να κάνει σύνδεση GPRS και το κόκκινο ότι την χρησιμοποιεί. Όσο είναι μπλέ δεν χρεώνομαι για κάτι;

Γενικά καλό και στιβαρό, λίγα εργονομικά προβλήματα αλλά σταερο και αυτό είναι που αναζητούσα!

Έλεγα για W910i αλλα και εδώ και αλλού διάβασα για αναρίθμητα προβλήματα και δεν το ρισκάρισα.

Link to comment
Share on other sites

Με τα παιχνίδια και τις εφαρμογές θα βρούμε καμμιά άκρη;:cry:

Σ'εμένα όσα έβαλα δεν δουλεύουν:cry: ούτε παιχνίδια ούτε εφαρμογές, ούτε μέσω pc suite ούτε μέσω μπλέ δοντιού, ούτε με κωδικούς.(για jar και jad μιλάμε)

Οποιος έχει παιχνίδι ή εφαρμογή που δουλέυει στο G600 του ας μας δώσει ένα link ή τον τρόπο που τα έκανε και δουλέυουν.

:ninja:Ασχετο.. ο ήχος που βγάζει από την έξοδο των ακουστικών είνα φοβερός (α ρε B&O!!!)

Link to comment
Share on other sites

Δοκίμασες με το jad maker και δεν τα κατάφερες? Εγώ που έβαλα π/χ το εωρτολόγιο το πήρε κανονικά. Κάποια δεν τα παίζει κάποια άλλα μια χαρά
Link to comment
Share on other sites

Με τα παιχνίδια και τις εφαρμογές θα βρούμε καμμιά άκρη;:cry:

Σ'εμένα όσα έβαλα δεν δουλεύουν:cry: ούτε παιχνίδια ούτε εφαρμογές, ούτε μέσω pc suite ούτε μέσω μπλέ δοντιού, ούτε με κωδικούς.(για jar και jad μιλάμε)

Οποιος έχει παιχνίδι ή εφαρμογή που δουλέυει στο G600 του ας μας δώσει ένα link ή τον τρόπο που τα έκανε και δουλέυουν.

:ninja:Ασχετο.. ο ήχος που βγάζει από την έξοδο των ακουστικών είνα φοβερός (α ρε B&O!!!)

Φιλε μου ειναι πολυ απλο στελνεις τα jar και jad με ΒΤ και μετα τα κανεις μετακινηση στο τηλεφωνο.Απο εκει κανεις εγκατασταση τα jad και εισαι ετοιμος.Εχω βαλει πολλες εφαρμογες και παιχνιδια;)

Link to comment
Share on other sites

Αντιμετοπίζω ένα πρόβλημα με το pc-studio. Συνδέω το τηλέφωνο κανονικά αλλά όποτε πάω να χρησιμοποιήσω μια εφαρμογή του π.χ. συγχρονισμός επαφων μου βγάζει "ένα άλλο πρόγραμμα pc-studio εκτελεί μια χρονοβόρα διαδικασία - δοκιμάστε αργότερα" δεν έχω καταφέρει μέχρι στιγμής να επικοινωνίσω με το τηλ. μέσω pc-studio ποτέ. Καμιά ιδέα;
Link to comment
Share on other sites

Αντιμετοπίζω ένα πρόβλημα με το pc-studio. Συνδέω το τηλέφωνο κανονικά αλλά όποτε πάω να χρησιμοποιήσω μια εφαρμογή του π.χ. συγχρονισμός επαφων μου βγάζει "ένα άλλο πρόγραμμα pc-studio εκτελεί μια χρονοβόρα διαδικασία - δοκιμάστε αργότερα" δεν έχω καταφέρει μέχρι στιγμής να επικοινωνίσω με το τηλ. μέσω pc-studio ποτέ. Καμιά ιδέα;

 

Έχω και εγώ το ίδιο πρόβλημα που και πού. Κάνοντας επανεκκίνηση τον υπολογιστή όμως δουλεύει κανονικά. Δοκίμασε να ανοίξεις την αφαρμογή αμέσως μετά την εκκίνηση του υπολογιστή, χωρίς περιτές κινήσεις...

iPhone 15 Pro Max - Apple Watch 7 - Mac mini M1

Link to comment
Share on other sites

παιδιά αυτό κάνω αλλα δε γίνεται τίποτα (δώσε link για το εορτολόγιο)[/QU

Παρτο φιλε μου

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και χρόνια σας πολλά.

Το κινητάκι το έχω περίπου 10 μέρες και είμαι πολύ ευχαριστημένος,

έχει τα ΠΑΝΤΑ ! ! !

Το μόνο που με χαλάει είναι σχετικά με την μπατάρια, η οποία ναι μεν μου κρατάει 3,5μέρες, αλλά πέφτει απότομα η ένδειξη στην οθόνη. Υπάρχει κάποιος κωδικός ώστε να βλέπουμε πιο αναλυτικά ποσοστό μπαταρίας;

Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

παω ρυθμίσεις-ρυθμισεις οθονης-οθονη κλησης κ μου έχει ενεργοποιημένη μονο τον τυπο της γραμματοσειρας τάλλα μεγεθος,χρώμα δεν μου τα έχει έντονα για να μπορω να τα επιλεξω.μήπως ξέρει κανενας εαν μπορώ να τα ενεργοποιησω? κ σε τι χρησιμευουν?
Link to comment
Share on other sites

παω ρυθμίσεις-ρυθμισεις οθονης-οθονη κλησης κ μου έχει ενεργοποιημένη μονο τον τυπο της γραμματοσειρας τάλλα μεγεθος,χρώμα δεν μου τα έχει έντονα για να μπορω να τα επιλεξω.μήπως ξέρει κανενας εαν μπορώ να τα ενεργοποιησω? κ σε τι χρησιμευουν?

 

Πας στο μενού "τύπος γραμματοσειράς" και βγάζεις τον στυλογράφο.

Θα βάλεις κανονική γραμματοσειρά και θα μπορείς να τα επιλέξεις:)

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung SGH-G600

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...