Jump to content

[MOTO] Yamaha Crypton-X 135


ntinoscrypton
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

λεω για το ασημι...μου αρεσε περισσοτερο καθως ειμαι και καποιας ηλικιας..ξερεις δεν το θελω για κοντρες,απλως για να κανω την δουλεια μου...;)
και εγω το ιδιο, αλα βλεπω οτι το μπλε εχει πολυ περαση,,και ειμαι αναμεσα μπλε η ασημι και εγω
Link to comment
Share on other sites

ευχαριστω,και για πλαινο σταντ,που παιζει για να βαλω??
Αγοράζεις του crypton r από την yamaha 10 ευρώ και στο βάζουν αυτοί ή εσύ αν μπορείς (θέλει δύο τρύπες να ανοίξεις και μια βίδα να βρείς εσύ για να στηρίξεις το ελατήριο εκτός από την βίδα που θα σου δώσουν).
Link to comment
Share on other sites

λεω για το ασημι...μου αρεσε περισσοτερο καθως ειμαι και καποιας ηλικιας..ξερεις δεν το θελω για κοντρες,απλως για να κανω την δουλεια μου...;)
παρε το μπλε,, ειναι αποδεχτο,,οχι το σπεσιαλ
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά ένας φίλος στην δουλειά μου που έχει το χ παράγγειλε από κάποιο site εξωτερικού ηλεκτρονική και πολλαπλασιαστή και μου είπε ότι το μηχανάκι σκοτώνει! Δεν μπορεί να το κρατήσει λέει. Του στοίχησαν 140 δολλάρια με τα μεταφορικά.

 

re file sry alla mallon pos to filaraki sou se douleui 1on i ilektroniki tou injection crypton dn exei kamia sxesi me tou karbirater ara dn pezei na vrike ilektroniki tora gia pollaplasiasti mpori na vrike afto einai kati eukolo

 

alla na sou po kai kati kai na vrike ilektroniki to mixanaki tou 8a kolisi gt douleui stegno

Link to comment
Share on other sites

re file sry alla mallon pos to filaraki sou se douleui 1on i ilektroniki tou injection crypton dn exei kamia sxesi me tou karbirater ara dn pezei na vrike ilektroniki tora gia pollaplasiasti mpori na vrike afto einai kati eukolo

 

alla na sou po kai kati kai na vrike ilektroniki to mixanaki tou 8a kolisi gt douleui stegno

 

Φιλε cryptox τη λεει το εφταξες το μοτερ???

[sIGPIC][/sIGPIC]Live your life on 0-402m ΟΠΟΙΟΣ ΦΟΒΑΤΑΙ ΠΕΦΤΕΙ ΚΑΙ ΚΟΙΜΑΤΑΙ
Link to comment
Share on other sites

τελικα παιδια τι τελικη εχει το μηχανακι μανισιο

115 - 120 χλμ και το μηχανακι να μην γκαριζει.

παντως παραπανω δεν θελεις πιστεψε'με :)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Φιλε cryptox τη λεει το εφταξες το μοτερ???

 

distixos oxi (oxi opos ithela dld)

 

alla aurio 8a vgi 54 me mama kilidropistona

alla dn 8a exei kamia sxesi me prin (As to elpisoume dld :P)

 

 

to arxiko project fisika dn stamataei edw 8a sinexisti molis vrethoun ta aparetita xrimata :)

Link to comment
Share on other sites

ενταξη,,μια χαρα ειναι,ειναι πραγματικα χλμ?

Πραγματικα.τωρα απο καταναλωση σχετικο ειναι αυτο που λες.ο καθενας εχει διαφορετικη οδηγηση.παντως για παπακι που εχω ακουσει και απο αλλα παιδια..ειναι λιγακι "τσιμπημενο" απο τους ανταγωνιστες της αγορας.:)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

re file sry alla mallon pos to filaraki sou se douleui 1on i ilektroniki tou injection crypton dn exei kamia sxesi me tou karbirater ara dn pezei na vrike ilektroniki tora gia pollaplasiasti mpori na vrike afto einai kati eukolo

 

alla na sou po kai kati kai na vrike ilektroniki to mixanaki tou 8a kolisi gt douleui stegno

Δεν με δουλεύει φίλε. Είναι σίγουρο αυτό. Έχει άδεια και όταν γυρίσει θα τον ρωτήσω λεπτομέρειες. Το site μου είπε ότι το βρήκε η κοπέλα του που ασχολείται με υπολογιστές γιατί αυτός δεν έχει καμία σχέση με υπολογιστές και internet.
Link to comment
Share on other sites

Δεν με δουλεύει φίλε. Είναι σίγουρο αυτό. Έχει άδεια και όταν γυρίσει θα τον ρωτήσω λεπτομέρειες. Το site μου είπε ότι το βρήκε η κοπέλα του που ασχολείται με υπολογιστές γιατί αυτός δεν έχει καμία σχέση με υπολογιστές και internet.

sto leo epidi asxoloume kai egw me tetia site

kai tous exw diksi tin ilektroniki mou kai m lene dn iparxi kati gia to mixanaki akoma twra pos o filos sou katafere na vri ilektroniki prin vgi stin paragwgi dn kserw :S

Link to comment
Share on other sites

θα μπορουσαμε λετε στο σπεσιαλ, να βγουν οι σαμπρελες, και να μπουν λαστιχα τουμπλεξ ,χωρις σαμπρελα?

 

Αν οι ζαντες εγραφαν πανω tubless θα γινοταν. Αποτι ειδα ομωσ δεν γραφουν!!!1

[sIGPIC][/sIGPIC]Live your life on 0-402m ΟΠΟΙΟΣ ΦΟΒΑΤΑΙ ΠΕΦΤΕΙ ΚΑΙ ΚΟΙΜΑΤΑΙ
Link to comment
Share on other sites

Αν οι ζαντες εγραφαν πανω tubless θα γινοταν. Αποτι ειδα ομωσ δεν γραφουν!!!1
κοιτα αν καταφερεις να βαλεις την βαλβιδα, και το καταληλο λαστιχο, ισως να πιασει η πατεντα,και νομιζω οτι θα αξιζει τον κοπο
Link to comment
Share on other sites

θα μπορουσαμε λετε στο σπεσιαλ, να βγουν οι σαμπρελες, και να μπουν λαστιχα τουμπλεξ ,χωρις σαμπρελα?

 

 

Φίλε το έχω ψάξει το θέμα. Οι ζάντες δέν κάνουν για τούμπλεξ. Όσους ρώτησα έχουν κόστος για τις ζάντες μόνο 400e. Αξίζει τον κόπο?

Ναι..Είμαι αιμοδότης...

2006 Modenas Dinamik 71mm....

1998 Seat Ibiza S4 Turbo

1992 Suzuki RGV-Γ 250cc

2001 Suzuki FX 68.5mm

Link to comment
Share on other sites

Φίλε το έχω ψάξει το θέμα. Οι ζάντες δέν κάνουν για τούμπλεξ. Όσους ρώτησα έχουν κόστος για τις ζάντες μόνο 400e. Αξίζει τον κόπο?
κοιτα το θεμα ειναι να καταφερει να μπει η βαλβιδα στην ζαντα επανω, και τα υπολοιπα υποθετω οτι ειναι ευκολα
Link to comment
Share on other sites

Παιδια γινετε να τις κανεις χωρις σαμπρελες !

Εδω στο Αγρινιο το εχει κανει ενα φιλος μου στο σπεσιαλ χωρις να αλλαξει ζαντες !!:!:

Link to comment
Share on other sites

Παιδια γινετε να τις κανεις χωρις σαμπρελες !

Εδω στο Αγρινιο το εχει κανει ενα φιλος μου στο σπεσιαλ χωρις να αλλαξει ζαντες !!:!:

 

ειναι καλυτερο οταν δεν εχει σαμπρελα και αν ναι γιατι???

Link to comment
Share on other sites

Παιδια γινετε να τις κανεις χωρις σαμπρελες !

Εδω στο Αγρινιο το εχει κανει ενα φιλος μου στο σπεσιαλ χωρις να αλλαξει ζαντες !!:!:

ginete apla prepei na valis kati valvides stis zantes kai ginonte aftomata tubeless

Link to comment
Share on other sites

κοιτα το θεμα ειναι να καταφερει να μπει η βαλβιδα στην ζαντα επανω, και τα υπολοιπα υποθετω οτι ειναι ευκολα

 

Η βαλβιδα ειναι ιδια με αυτην που μπαινει στις ζαντεσ του αυτοκινητου. ειμαι 100% σιγουροσ!!1

 

Και μπαινει παναυκολα!!!!!!!!!!!!1

[sIGPIC][/sIGPIC]Live your life on 0-402m ΟΠΟΙΟΣ ΦΟΒΑΤΑΙ ΠΕΦΤΕΙ ΚΑΙ ΚΟΙΜΑΤΑΙ
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...