Jump to content

[MOTO] Yamaha Crypton-X 135


ntinoscrypton
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

για οσους ενδιαφερονται για εξατμιση σημερα περασα απο ενα μαγαζι και μπηκα να ρωτησω.ειχε την gpr 230 ευρω ειχε αλλη μια gpr καινουργια λεει πιο ενισχυμενη στα 290 και ειχε μια χειροποιητη ανοξειδωτη ολη spark λεγεται ειναι made in thailand και βγαινει συγκεκριμενα μονο για το crypton sta 170 η 180 δεν θυμαμαι

 

τι ειναι αυτη η πιο ενισχημενη ? μπορουμε να την δουμε? κ την χειροποιητη

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

για οσους ενδιαφερονται για εξατμιση σημερα περασα απο ενα μαγαζι και μπηκα να ρωτησω.ειχε την gpr 230 ευρω ειχε αλλη μια gpr καινουργια λεει πιο ενισχυμενη στα 290 και ειχε μια χειροποιητη ανοξειδωτη ολη spark λεγεται ειναι made in thailand και βγαινει συγκεκριμενα μονο για το crypton sta 170 η 180 δεν θυμαμαι

 

ρε φιλε εγω ενδιαφερθηκα για τιν ποιο ενισχυμενοι gpr μιπος γνωριζεις λεπτομεριες για αυτη τιν εξατμιση ; Οι μηπος γνωριζει καποιος αλλος;

Link to comment
Share on other sites

τι ειναι αυτη η πιο ενισχημενη ? μπορουμε να την δουμε? κ την χειροποιητη

 

ειναι απ`οτι μου ειπε ο πωλητης πιο καλης κατασκευης πιο ανθεκτικη και με πιο γερα ανθρακονηματα σαν δευτερο σταδιο εξατμιση ας πουμε.την gpr δεν την ειδα αλλα την χειροποιητη που την ειδα μου αρεσε πολυ ητανε πολυ καλη και αρκετα ελαφρια απ`οτι θυμαμαι.και απο θεμα αποδοσης ειναι πολυ καλη(χειροποιητη) απ`οτι μου ειπε ο πωλητης,αλλα αυτος τι θα ελεγε για να πουλησει:lol:

Link to comment
Share on other sites

re file egw exw vrei apo edw http://www.tnmoto.gr/prod_focus.asp?id=25&main_id=3&sub_id=21 mono me 196 euro auti den einai i eksatmisi?

 

ναι αυτη ειναι η gpr oval inox.ωραιος αρχηγε γιατι ο καθενας βαζει οτι τιμη να`ναι για μεγαλυτερο κερδος;)

Link to comment
Share on other sites

πολλα λεφτα ομως ρε μαγκες για μια εξατμιση παπιου ελπιζω να τ`αξιζουν τουλαχιστον.αλλα απ`οτι εχω διαβασει εδω στο forum οι αποψεις ειναι ετσι κι ετσι.εγω δεν ψαχνω για εξατμιση απλα μ`αρεσει γενικως να ψαχνομαι σημερα πηγα και εκανα μετρηση στο injection τωρα εχω βαλει στοχο να δω αν βγαινει εξατμιση akrapovits για το παπι την ειδα στο Τ-MAX οποτε εχω μια ελπιδα αν και μεχρι στιγμης οπου και να ρωτησα εφαγα ακυρο:blink:
Link to comment
Share on other sites

ναι αυτη ειναι η gpr oval inox.ωραιος αρχηγε γιατι ο καθενας βαζει οτι τιμη να`ναι για μεγαλυτερο κερδος;)

nai re file thnx uparxei kai pio ftina apo auti tin timi?

Link to comment
Share on other sites

ειναι απ`οτι μου ειπε ο πωλητης πιο καλης κατασκευης πιο ανθεκτικη και με πιο γερα ανθρακονηματα σαν δευτερο σταδιο εξατμιση ας πουμε.την gpr δεν την ειδα αλλα την χειροποιητη που την ειδα μου αρεσε πολυ ητανε πολυ καλη και αρκετα ελαφρια απ`οτι θυμαμαι.και απο θεμα αποδοσης ειναι πολυ καλη(χειροποιητη) απ`οτι μου ειπε ο πωλητης,αλλα αυτος τι θα ελεγε για να πουλησει:lol:

 

δηλαδη η gpr ειναι carbon η inox? για να καταλαβω κ εγω

Link to comment
Share on other sites

πολλα λεφτα ομως ρε μαγκες για μια εξατμιση παπιου ελπιζω να τ`αξιζουν τουλαχιστον.αλλα απ`οτι εχω διαβασει εδω στο forum οι αποψεις ειναι ετσι κι ετσι.εγω δεν ψαχνω για εξατμιση απλα μ`αρεσει γενικως να ψαχνομαι σημερα πηγα και εκανα μετρηση στο injection τωρα εχω βαλει στοχο να δω αν βγαινει εξατμιση akrapovits για το παπι την ειδα στο Τ-MAX οποτε εχω μια ελπιδα αν και μεχρι στιγμης οπου και να ρωτησα εφαγα ακυρο:blink:

 

Κιτα φιλε και εγω αυτο ευχομαι.. να βγει akrapovic για να τιν βαλω .

Αλλα μου φαινεται πως κανουμαι μεγαλα ονειρα .

εγω παντος δεν πιστευω να βγει τετοια εξατμιση αν και θα ηταν τελειο.!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Κιτα φιλε και εγω αυτο ευχομαι.. να βγει akrapovic για να τιν βαλω .

Αλλα μου φαινεται πως κανουμαι μεγαλα ονειρα .

εγω παντος δεν πιστευω να βγει τετοια εξατμιση αν και θα ηταν τελειο.!!!!!!!!

 

εχω δει και ενα kristar 125 με εξατμιση acrapovits αλλα δεν ξερω αν ητανε γνησια

Link to comment
Share on other sites

εχω δει και ενα kristar 125 με εξατμιση acrapovits αλλα δεν ξερω αν ητανε γνησια

 

μηπως ηταν αλλη εξατμιση και απλα ειχε βαλει αυτοκολλητο acrapovits???

Link to comment
Share on other sites

μηπως ηταν αλλη εξατμιση και απλα ειχε βαλει αυτοκολλητο acrapovits???

 

To pio pithano.Siga min katsei i Akrapovits na kanei meleti gia to Kristar 125.Tampelaki tha kollisan pano kapoioi gia na to paiksoun.

Link to comment
Share on other sites

To pio pithano.Siga min katsei i Akrapovits na kanei meleti gia to Kristar 125.Tampelaki tha kollisan pano kapoioi gia na to paiksoun.

 

το λεω αυτο γιατι εχω δει να βαζουν ταμπελακι της fmf και spa σε ασχετες εξατμισεις :)

Link to comment
Share on other sites

To pio pithano.Siga min katsei i Akrapovits na kanei meleti gia to Kristar 125.Tampelaki tha kollisan pano kapoioi gia na to paiksoun.

Αυτο πιστευω και εγω :)...

Και να βγει akrapovic για τα μηχανακια μας θα ειναι αρκετα ακριβη κατα τιν αποψη μου. Αφου μια carbon MAIMOU yoshi κοστιζει 250 ευρο περιπου!!

Link to comment
Share on other sites

το λεω αυτο γιατι εχω δει να βαζουν ταμπελακι της fmf και spa σε ασχετες εξατμισεις :)

 

Vasika auta m tis FMF einai pou vazoun mono to teliko pano.Kai i alli lisi einai allagi tis tampelas kai les oti exeis FMF.

Link to comment
Share on other sites

Αυτο πιστευω και εγω :)...

Και να βγει akrapovic για τα μηχανακια μας θα ειναι αρκετα ακριβη κατα τιν αποψη μου. Αφου μια carbon MAIMOU yoshi κοστιζει 250 ευρο περιπου!!

re file ela apo samo an thes yoshimura tin idia se carbon mono 190euro eleos gt allou einai toso akrivi?

Link to comment
Share on other sites

re file ela apo samo an thes yoshimura tin idia se carbon mono 190euro eleos gt allou einai toso akrivi?

 

Πολυ απλο θελουν να βγαζουν λεφτα ειδικα στην Αθηνα..

Sony Ericcson Xperia X10 mini E10i

MiniCM10 4.0.1:D

Link to comment
Share on other sites

παιδες η gpr,,ειναι μελετημενη για το χ 135?η ειναι απο αλο μοντελο το πουρι,, και απλα εφτιαξαν μονο το λαιμο?

wraia erotisi kai emena me endiaferei

Link to comment
Share on other sites

παιδες η gpr,,ειναι μελετημενη για το χ 135?η ειναι απο αλο μοντελο το πουρι,, και απλα εφτιαξαν μονο το λαιμο?

Απο οτι ξερω η gpr ειναι μελετημενη για το 135. τιν προτεινη και η ΑΝΤΙΠΡΟΣΟΠΙΑ της YAMAHA.Φιλε ειναι η καλυτερη εξατμιση σε θεμα αποδοση για το παπι μεχρι τορα.( απο οτι γνωριζω).

Link to comment
Share on other sites

Αυτο πιστευω και εγω :)...

Και να βγει akrapovic για τα μηχανακια μας θα ειναι αρκετα ακριβη κατα τιν αποψη μου. Αφου μια carbon MAIMOU yoshi κοστιζει 250 ευρο περιπου!!

 

φιλε ψαξου καλυτερα γιατι εγω πριν απο 3 μηνες την πηρα 160€. μη λεμε και οτι θελουμε ή μαλλον οτι μας λεει ο πρωτος κλεφτης της αγορας.... ;)

Need For Speed
Link to comment
Share on other sites

φιλε ψαξου καλυτερα γιατι εγω πριν απο 3 μηνες την πηρα 160€. μη λεμε και οτι θελουμε ή μαλλον οτι μας λεει ο πρωτος κλεφτης της αγορας.... ;)

 

Αν μου μιλας για τιν YOSHI καθολου απιθανω .

SORRY φιλε απλος ειπα μια τιμη γιατι δεν ξερω ποσο την πουλανε στις αλλες περιοχες.Αν και το θεμα μου ηταν η akrapovic ευχαριστο ρε φιλε για την πληροφορια.:wink:

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια να ρωτησω κατι τα πλαστικα μπροστα στην ποδια σας

τριζουν??

 

Δεν ξερω ρε φιλε για τους αλλους αλλα εμενα δεν μου τριζουν.

Εσενα σου τριζουν ;;

Link to comment
Share on other sites

παιδες ξερει κανεις απο που μπορω να ρυθμισω το ρελαντι??

το πηγα για σερβις& μ το εχει ανεβασει τοσο,που οταν ειναι παγωμενο & ειναι ανεβασμενες οι στροφες προχωραει μονο τ!χαχαχα...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...