Jump to content

[MOTO] Yamaha Crypton-X 135


ntinoscrypton
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

οχι εργοστασιο οπως το πηρα ειναι...σε ευθεια αλλα λιγο ζορικα..μεχρι τα 120 πηγε μια χαρα μετα ζοριστικε να τα πιασει τα 140 αλλα τα επιασα...

 

φιλαρακι εγω σε πιστευω αλλα θα βρεθουν αρκετοι απο εδω μεσα να πουν οτι δεν ισχυει. εγω εχω δει μεχρι 135 σε ψιλοκατηφορα και ειμαι και 110 κιλα.

Need For Speed
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

φιλαρακι εγω σε πιστευω αλλα θα βρεθουν αρκετοι απο εδω μεσα να πουν οτι δεν ισχυει. εγω εχω δει μεχρι 135 σε ψιλοκατηφορα και ειμαι και 110 κιλα.

 

λογικο ειναι ρε φιλε εγω ειμαι 58 κιλα...

Link to comment
Share on other sites

φιλαρακι εγω σε πιστευω αλλα θα βρεθουν αρκετοι απο εδω μεσα να πουν οτι δεν ισχυει. εγω εχω δει μεχρι 135 σε ψιλοκατηφορα και ειμαι και 110 κιλα.

Αττο δεν σημαινει οτι ειναι και πραγματικα! :blink: :cool:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

i apolia xiliometron tou mixanakiou einai mikri

γυρω στα 15-20 χλμ μετρημενα απο περιοδικα! :)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

οχι . yoshi φοραω αν και εδω και 10 μερες την εχω βγαλει για να δω την διαφορα με την εργοστασιακη. οταν βρω χρονο θα την ξαναβαλω συντομα

 

τι διαφορα ειδες φιλε Κωστα??? γιατι σκεφτομαι να ξαναβαλω τη μανισια!!

 

τη γιοσι την εχεις με η χωρις σιγαστηρα

Link to comment
Share on other sites

Φιλε ι gpr πρωτι αλλα πολυ θορυβος ρε ****το.. με τα μπατσονια εχεις προβλημα.. ψηστικα να την φορεσω στο δικο μου.. σε λιγο καιρο το βαζω μεσα για πολυαστερα πισω.. παιδια σε θεμα με τα λαστιχα τι μαρκα και μεγεθος προτινετε..??
Link to comment
Share on other sites

lol dld ta innova pou metrane to granazi ti apolia exoun??? 50km?

 

i apolia tou t135 einai 10km i ligotera to 15-20 einai akyro

Καλα μεινε με αυτη την εντυπωση,και μετα να αναρωτηθεις γιατι το παπακι δεν παει.:ninja:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Καλα μεινε με αυτη την εντυπωση,και μετα να αναρωτηθεις γιατι το παπακι δεν παει.:ninja:

tespa pisteue pos vgazis mono 110km

egw eimai sigouros pos to diko mou ta 130 toulaxiston ta vgazi twra esu lege oti thes

Link to comment
Share on other sites

 

MICHELI PILOT SPORTY

60-90-17 μπροστα

70-90-17 πισω

 

Ειμαι υπερευχαριστημενοσ απο αυτον το συνδιασμο!!

[sIGPIC][/sIGPIC]Live your life on 0-402m ΟΠΟΙΟΣ ΦΟΒΑΤΑΙ ΠΕΦΤΕΙ ΚΑΙ ΚΟΙΜΑΤΑΙ
Link to comment
Share on other sites

MICHELI PILOT SPORTY

60-90-17 μπροστα

70-90-17 πισω

 

Ειμαι υπερευχαριστημενοσ απο αυτον το συνδιασμο!!

 

Ευχαριστω φιλε.. σε τι τιμη παιζουν? απο γραναζια τι μεγεθος λετε.. για να εχει ποιο νευρο το μηχανακι..?

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλησπέρα! Θα ήθελα να κάνω τα εξής πραγματάκια στο ασημί μου Crypton: 1) να βάλω πιο δυνατά (πιο άσπρα) λαμπάκια φωτών πορείας &

2) να νικελώσω το προστατευτικό της εξάτμισης.

Έχετε να προτείνετε κάτι ή που θα απευθυνθώ (σε ποιο μαγαζί) για καθένα από αυτά;

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλησπέρα! Θα ήθελα να κάνω τα εξής πραγματάκια στο ασημί μου Crypton: 1) να βάλω πιο δυνατά (πιο άσπρα) λαμπάκια φωτών πορείας &

2) να νικελώσω το προστατευτικό της εξάτμισης.

Έχετε να προτείνετε κάτι ή που θα απευθυνθώ (σε ποιο μαγαζί) για καθένα από αυτά;

 

file,gia ta fws poreias exei kati wraies labitses ena magazi sto peiraia opou einai psuxrou pagou kai den bledizei ka8olou.moto rikambi legetai to magazi.peripou 7 me 8 euro h mia.gia to nikelwma twra egw to eixa paei ston karustino.einai sthn a8hna,ston agio dhmhtrio.kai ta duo kalummata,mou eixe parei kapou sta 35 euro.elpizw na voh8hsa!:)

the new manager is here! beware :D
Link to comment
Share on other sites

παιδια εχω 3700km στο μιχανακη και το πισω φρενο οταν το παταω κανει ενα θορυβο (ενα τριξημο) το κανει οταν δεν πηγαινω με πολλα χιλιομετρα. το κανει και σε εσας αυτο ? απο τι να ειναι... ?
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλησπέρα! Θα ήθελα να κάνω τα εξής πραγματάκια στο ασημί μου Crypton: 1) να βάλω πιο δυνατά (πιο άσπρα) λαμπάκια φωτών πορείας &

2) να νικελώσω το προστατευτικό της εξάτμισης.

Έχετε να προτείνετε κάτι ή που θα απευθυνθώ (σε ποιο μαγαζί) για καθένα από αυτά;

Λαμπάκια στα πορείας μπορείς να βάλεις με led. Τα ίδια έχω βάλει και εγώ. Το κάθε λαμπάκι έχει 4 led. Υπάρχουν και με 1 led. Τα πήρα 8 ευρώ το ζευγάρι από τον Γαλέο.
Link to comment
Share on other sites

παιδια εχω 3700km στο μιχανακη και το πισω φρενο οταν το παταω κανει ενα θορυβο (ενα τριξημο) το κανει οταν δεν πηγαινω με πολλα χιλιομετρα. το κανει και σε εσας αυτο ? απο τι να ειναι... ?
Ίσως έχουν πίάσει σκόνη τα φερμουίτ και θέλουν καθάρισμα.
Link to comment
Share on other sites

tespa pisteue pos vgazis mono 110km

egw eimai sigouros pos to diko mou ta 130 toulaxiston ta vgazi twra esu lege oti thes

Αμα διαβασεις και προηγουμενα μου ποστ εχω γραψει οτι το μηχανακι εχει τελικη 115-120 χλμ αληθινη.τοσο εχουν γραψει και τα περιοδικα!

εσυ εισαι απο τους τυχερους και εχεις κοντερ που χανει λιγο παραπανω.:ninja:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Αμα διαβασεις και προηγουμενα μου ποστ εχω γραψει οτι το μηχανακι εχει τελικη 115-120 χλμ αληθινη.τοσο εχουν γραψει και τα περιοδικα!

εσυ εισαι απο τους τυχερους και εχεις κοντερ που χανει λιγο παραπανω.:ninja:

 

re ase ta periodika

kai katarxas ti granazoma foras?

Link to comment
Share on other sites

re ase ta periodika

kai katarxas ti granazoma foras?

καλα θα μας μαθεις κι'απο πανω.εγω φιλε μου ενα Duke ii & ενα Wrf-426 εχω.

 

Eπισης αναφερομαι σε "μαμα" μηχανακι..αμα παιξεις με τα γραναζια ισως βγαλει και 5 χλμ περισσοτερη τελικη..αλλα θα θελεις και αεροδρομιο για να τα :worry:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

καλα θα μας μαθεις κι'απο πανω.εγω φιλε μου ενα Duke ii & ενα Wrf-426 εχω.

 

Eπισης αναφερομαι σε "μαμα" μηχανακι..αμα παιξεις με τα γραναζια ισως βγαλει και 5 χλμ περισσοτερη τελικη..αλλα θα θελεις και αεροδρομιο για να τα :worry:

 

tespa epidi kai oi apo pano sou lene pos einai mama kai vgalan 140km kai esu

mas les gia 110

 

oi mixanikoi omos apo kati atoma pou diavazoun periodika ta trone

 

ante tsagia:ninja::ninja:

Link to comment
Share on other sites

Λαμπάκια στα πορείας μπορείς να βάλεις με led. Τα ίδια έχω βάλει και εγώ. Το κάθε λαμπάκι έχει 4 led. Υπάρχουν και με 1 led. Τα πήρα 8 ευρώ το ζευγάρι από τον Γαλέο.

 

Ο Γαλέος που βρίσκεται φίλε μου;

Link to comment
Share on other sites

Ακουο ολοι και μιλατε για την τελικη στο κοντερ εγο το μετρισα με το gps μου ενα mio p550 κα ιδα οτι το κοντερ εδιχνε 5-10χλμ παραπανο. Εχι καπγιοσ αλοσ να το μετρισι με gps να μασ πι;

 

Με το gps το μιχανακι βγαζι ανετα 115χλμ και με λιγο ζορισμα ευτασε τα 135χλμ και χτιπισε κουτι η τεταρη.

 

Τα μονα που εχο αλαξι ειναι εξατμιση gpr και εχο βγαλι τον πνιχτη.

Link to comment
Share on other sites

Σε καπγια φορουμ στο εξοτερικο λενε ποσ το μιχανακι εχι ιλεκτρονικο καφτι ο οποιοσ βγενι αυτοματα γιρο στα 5000χλμ.

 

Το εχετε ακουσι καθολου εσισ αυτο;

 

Ειναι καπγιοσ που εχι περισοτερα απο 5000χλμ και εχι δι μεγαλη διαφορα;

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...