Jump to content

Samsung SGH-U700 Ultra Edition 12.1


greg60
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

παιδια? σκεφτομαι να αξιοποιησω την επιδοτηση της vodafone και ειμαι αναμεσα σε 2 συσκευες! η μια ειναι η samsung u700 και η αλλη η S.E k850! ναι ξερω δεν εχουν καμια ομοιοτητα μεταξυ τους αλλα εσεις τι θα μου προτεινατε απο αποψη αντοχης, ποιοτητας και τα σχετικα? το κακο ειναι οτι εχω ακουσει πως και τα 2 βγαζουν προβληματα!:wacko: το θελω σαν δευτερο κινητο, αλλα εχω θεσει λιγο υψηλα standarts μιας και το κανονικο μου κινητο ειναι το nokia N95! ποιο πλησιαζει πιο πολυ προς τα standarts του Ν95?:blink:

Once you get a Mac, you never go back...

Retina MacBook Pro 13", iPhone 6, iPod touch 5th, iPad mini Retina...and the list goes on.

 

www.macspot.gr

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 166
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

eirhnh egw se kamia periptwsh den tha ksana eperna to u700,xilies fores to se

to exw apo telh febrouariou kai einai pragmatika mia apotyxia.

ena tha sou pw

edw kai 2 mhnes exw steilei kataggeleia sto INKA gia antikatastash ths syskevhs.

Link to comment
Share on other sites

ωχ... τελικα θα καταληξω στην κλασσικη SE που ειχα και παλιοτερα! σκεφτηκα τα samsung γιατι παιδια απο εδω λενε οτι ειναι πολυ γερα και δεν τρωνε κολληματα! σ ευχαριστω φιλε μου! μαλλον επιβεβαιωσες την αρχικη μου εικονα για το u700! ηθελα απλα και μια δευτερη γνωμη! οδευω προς SE κι ελπιζω να μην βγει αχρηστο! :cry:

Once you get a Mac, you never go back...

Retina MacBook Pro 13", iPhone 6, iPod touch 5th, iPad mini Retina...and the list goes on.

 

www.macspot.gr

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Καλησπέρα. Έχω ένα Samsung U700 ασημί. Μετά από λίγους μήνες το ασημί χρώμα του στα πλαινά άρχισε να ξεβάφει. :( Είναι απλώς ένα βαμμένο άσπρο πλαστικό, εντελώς κοροιδία για το κόστος του κινητού. :mad: Θέλω να ρωτήσω αν κάποιος αντιμετωπίζει το ίδιο πρόβλημα με εμένα και αν η αντιπροσωπεία καλύπτει τέτοιου είδος φθορές γιατί χλωμό το βλέπω. Δεν αναφέρομαι σε χτυπήματα ή γρατζουνιές το τηλέφωνο απλώς έχει ξεβάψει. Ευχαριστώ.
Link to comment
Share on other sites

Αν διαβάσεις λίγο αυτό το θέμα: http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=176489&page=10

θα δεις ότι έχει αναφερθεί το συγκεκριμένο "πρόβλημα". Όπως και να έχει όμως, θα μπορούσες να κάνεις εδώ το ερώτημά σου.;)

Τρεις λαλούν και δυο χορεύουν! (Three are singing and two are dancing!) :classic_tongue:

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Χρόνια πολλά σε όλους,

 

Αντιμετωπίζω ένα πρόβλημα με το συγκεκριμένο κινητό που είναι της αδερφής μου:

Πριν 1 χρόνο, του άλλαξα το firmware από Vodafone που ήταν και το έκανα κανονικό.

Όλα καλά μεχρι που πριν κάνα 2μηνο άρχισε προβλήματα με το ακουστικό και τώρα πριν 2 μέρες το κινητό δεν ανοίγει καθόλου!

Με πατημένο το Power δεν κάνει τίποτα! Όταν το βάζω στην πρίζα να φορτίσει, ανοίγει μόνο ο φωτισμός του πληκτρολογίου κ της οθόνης, κατά τα άλλα πάλι τίποτα!

Στο USB που το συνδέω με το PC, ακούγεται από το PC η σύνδεση με USB, αλλά και πάλι δεν είναι ορατό σαν συσκευή.

Θα το πετάξω ούτως ή αλλιώς, αλλά αυτό που θέλω να κάνω πριν, είναι αν μπορώ με κάποιο τρόπο να τραβήξω το τηλεφωνικό κατάλογο (επαφές) από τη μνήμη του τηλεφώνου.

Υπάρχει κάποιος τρόπος?

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Καλησπέρα. ξέρει κανείς ……….. όταν πάμε να στείλουμε ένα sms στην προσθήκη παραλήπτη βγάζει πάνω πάνω 3 επιλογές από τα ποιο χρησιμοποιημένα νούμερα .Μπορεί να αλλάξει ή να φύγει αυτή η επιλογή?Ευχαριστώ
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Μετά απο ένα γρήγορο scan είδα οτι δεν έχει ξανααναφερθεί. Είναι λογικό τη μία μέρα να κρατάει κανονικά η μπαταρία και την επομένη να μην κρατάει ούτε μισή;;; Χωρίς να έχω πειράξει τίποτα εννοώ,ούτε και τοπικές διαφορές παίζουν για να πει κάποιος δεν έχει σήμα και ξεζουμίζεται η μπαταρία... Τι μπορεί να φταίει;
Link to comment
Share on other sites

Kalispera, to pira prosfata doro stin kopela mou. Panemorfo kinito me polles dinatotites.

Oso gia tin mpataria to mono pou mporeis na kaneis ine vgaleis to 3g kai na douleveis se gsm diktio, na mioseis tin fotinotita stin othoni kai na vgaleis ton fotismo tou pliktrologiou tin mera.

Emena me auta krataei 2.5 meres peripou.

Link to comment
Share on other sites

Αγόρασα μια κάρτα 2gb και δουλεύει σφαίρα. Έχει βάλει κανένας 4gb κάρτα? Την δέχεται η θα κολλάει?
Link to comment
Share on other sites

Για το αν δουλεύει η κλαρτα μόνο στο εγχειρίδιο ή στην ιστοσελίδα να κοιτάξεις συμβατότηες. Δεν έχω δοκιμάσει να βάλω πάνω απο 1 giga. Όσο αφορά την μπαταρία ήδη τα έχω κάνει αυτά και κρατάει δεν κρατάει μια μέρα.
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Για χαρα σε ολους.Εχω ενα samsung U 700 kαι εχει κολησει το λειτουργικοτου πως μπορω να το κανω αναβαθμιση; δηλ. το προγραμμα επικοινωνιας Υπολογιστη με τιλεφωνο και το προγραμμα (version) EYXARISTO
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung SGH-U700 Ultra Edition 12.1

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...