Jump to content

[Επίσημο] HTC Touch Cruise P3650 (Polaris)


manos the greek
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 5,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

KALHESPRA PAIDIA...SE MIA EVDOMADA IPOLOGIZW NA TO AGORASW KAI EGW META APO POLY PSAKSIMO...THA ME VOLEPSEI KAI STI DOULEIA MOU PISTEYW...ELPIZW NA MEINATE IKANOPOIHMENOI OSOI TO EXETE HDH...

H ERWTHSH POU KANW EINAI...AN TO AGORASW XWRIS GPS SOFTWARE THA MPORESW META NA EGKATASTHSW TO DESTINATOR APO ENA ALLO PDA POU EXW???NA KERDISW ESTW KAI 100EYRW AFOU EXW TO PROGRAMMATAKI...NA TO KSANAPARW???AMARTIA DEN EINAI???

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
H ERWTHSH POU KANW EINAI...AN TO AGORASW XWRIS GPS SOFTWARE THA MPORESW META NA EGKATASTHSW TO DESTINATOR APO ENA ALLO PDA POU EXW???NA KERDISW ESTW KAI 100EYRW AFOU EXW TO PROGRAMMATAKI...NA TO KSANAPARW???AMARTIA DEN EINAI???

 

Nai mporeis.

 

(Mi grafeis me kefalaia einai san na fwnazeis)

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Euxaristo poli geopan. Den mou fanike na stekei auto pou eipan stin vodafone giauto kai ithela kai tin dika sas gnomi....

Kalo apogeuma, kai tha einai kalo giati me perimenei spiti ena kainourio Touch cruise...:)

 

Τυχεράκια...:p

στο σετάρισμα του cruise...

:respect:konadrio

Όλοι υπογράψτε για να πιεστεί η HTC να βγάλει drivers!

2' λεπτά θα σας πάρει!

http://www.petitiononline.com/tytn2vid/petition.html

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Euxaristo poli geopan. Den mou fanike na stekei auto pou eipan stin vodafone giauto kai ithela kai tin dika sas gnomi....

Kalo apogeuma, kai tha einai kalo giati me perimenei spiti ena kainourio Touch cruise...:)

 

O pwlitis sti Vodafone pou sou eipe kati tetoio... einai poly asxetos! Na tous fobasai aftous!!! :wacko:

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

 

φιλε athanaso77 τι σημαινει αυτο για εμας τους μελλοντικους αγοραστες??? να αλλαξουμε δρομο?

Link to comment
Share on other sites

KALHESPRA PAIDIA...SE MIA EVDOMADA IPOLOGIZW NA TO AGORASW KAI EGW META APO POLY PSAKSIMO...THA ME VOLEPSEI KAI STI DOULEIA MOU PISTEYW...ELPIZW NA MEINATE IKANOPOIHMENOI OSOI TO EXETE HDH...

H ERWTHSH POU KANW EINAI...AN TO AGORASW XWRIS GPS SOFTWARE THA MPORESW META NA EGKATASTHSW TO DESTINATOR APO ENA ALLO PDA POU EXW???NA KERDISW ESTW KAI 100EYRW AFOU EXW TO PROGRAMMATAKI...NA TO KSANAPARW???AMARTIA DEN EINAI???

 

Φιλε εγω το πηρα προχθες ελληνικο χωρις igo.

Για μενα ειναι κοροιδια να δωσεις 100ευρω για το igo,απο τη στιγμη που μπορεις ευκολα να βρεις destinator που για μενα ειναι οτι καλυτερο αυτη τη στιγμη.

Οι τέσσεροι τροχοί κινούν το σώμα, οι δύο την ψυχή.
Link to comment
Share on other sites

Παιδια ξερει κανεις καποιο προγραμμα για πιο μεγαλο πληκτρολογιο.Εβαλα το rescu αλλα και αυτο μικρα τα εχει. Ευχαριστω
Οι τέσσεροι τροχοί κινούν το σώμα, οι δύο την ψυχή.
Link to comment
Share on other sites

απο που φιλε μου?

 

Απ'τα γνωστα μαγαζακια εκτος αν εχεις 150 ευρω.

Οι τέσσεροι τροχοί κινούν το σώμα, οι δύο την ψυχή.
Link to comment
Share on other sites

Σήμερα απέκτησα και εγώ το δικό μου….:rotfl:

 

Δεν το έχω ανοίξει ακόμα απλά το φορτίζω.:D

 

Θα ασχοληθώ αργότερα το βράδυ για να το σεταρω.

 

Να ρωτήσω κάτι ….από μια γρήγορη ματιά είδα ότι το μηχανάκι εκτός από το i-go έχει και το tom-tom η κάνω λάθος?:this:

 

Και κάτι ακόμα ..μπορώ να έχω ( και αν ναι με τη κόστος στην απόδοση της συσκευής η των προγραμμάτων) εγκατεστημένα και τα τρία προγράμματα πλοήγησης ?( i-go ,tom-tom,destinator) ώστε να χρησιμοποιώ όποιο θέλω ανάλογα με την περίπτωση ( πχ το Tom-tom όταν είμαι στο εξωτερικό)?

 

Ευχαριστώ

ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ ΕΜΑΘΑ ΝΑ ΒΑΖΩ ΥΠΟΓΡΑΦΗ.... :X
Link to comment
Share on other sites

Σήμερα απέκτησα και εγώ το δικό μου….:rotfl:

 

Δεν το έχω ανοίξει ακόμα απλά το φορτίζω.:D

 

Θα ασχοληθώ αργότερα το βράδυ για να το σεταρω.

 

Να ρωτήσω κάτι ….από μια γρήγορη ματιά είδα ότι το μηχανάκι εκτός από το i-go έχει και το tom-tom η κάνω λάθος?:this:

 

Και κάτι ακόμα ..μπορώ να έχω ( και αν ναι με τη κόστος στην απόδοση της συσκευής η των προγραμμάτων) εγκατεστημένα και τα τρία προγράμματα πλοήγησης ?( i-go ,tom-tom,destinator) ώστε να χρησιμοποιώ όποιο θέλω ανάλογα με την περίπτωση ( πχ το Tom-tom όταν είμαι στο εξωτερικό)?

 

Ευχαριστώ

 

Ναι εχει και tomtom σε cd .Ναι μπορεις να εχεις οσα θελεις.

Οι τέσσεροι τροχοί κινούν το σώμα, οι δύο την ψυχή.
Link to comment
Share on other sites

Το εκανα soft reset και δεν ξανανοιξε.Μου δειχνει τη μαυρη οθονη που γραφει smart mobility.Μιση ωρα τωρα ειναι ετσι.Ξερει κανεις τι γινεται;
Οι τέσσεροι τροχοί κινούν το σώμα, οι δύο την ψυχή.
Link to comment
Share on other sites

Σαν newbie έχω κάποια προβλήματα. Όποιος γνωρίζει οτιδήποτε ας με βοηθήσει παρακαλώ.

 

Έχω πρόβλημα με την ασύρματη σύνδεση. Ενώ συνδέομαι κανονικά με τα σύρματα δίκτυα, έχω σήμα και βλέπω το εικονίδιο της σύνδεσης οι εφαρμογές μου δεν μπορούν να κατεβάσουν δεδομένα, ούτε να ανοίξουν σελίδες. Όταν συνδέομαι με USB οι εφαρμογές λειτουργούν κανονικά.

 

Έχω ένα bluetooth της i-tech, το clip D και χάνει τη σύνδεση με το cruise τουλάχιστον μια φορά την ημέρα. Το πρόβλημα φαίνεται να το έχει το cruise καθώς ξετικάρονται ξαφνικά τα κουτάκια που ενεργοποιούν τη σύνδεση με τη συσκευή στο cruise.

 

Έχουν χαλάσει τα font στον communication manager και μου βγάζει κινέζικα.

 

Δυσκολεύομαι να ανοίξω τον κύβο προς τα πάνω. Όταν ανοίξει περιστρέφεται και κλείνει εύκολα. Τι δεν κάνω καλά;

 

Χρειάζομαι οποσδήποτε χάρτες για τη Λιθουανία και Πολωνία για Destinator 7. Τα link στο ipmart forum δε λειτουργούν πια. Μπορείτε να μου υποδείξετε κάποια άλλη πηγή;

 

Ευχαριστώ και συγγνώμη αν σας κούρασα.

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Και κάτι ακόμα ..μπορώ να έχω ( και αν ναι με τη κόστος στην απόδοση της συσκευής η των προγραμμάτων) εγκατεστημένα και τα τρία προγράμματα πλοήγησης ?( i-go ,tom-tom,destinator) ώστε να χρησιμοποιώ όποιο θέλω ανάλογα με την περίπτωση ( πχ το Tom-tom όταν είμαι στο εξωτερικό)?

 

Ναι... μπορείς απροβλημάτιστα.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Έχουν χαλάσει τα font στον communication manager και μου βγάζει κινέζικα.

 

Έχεις εγκαταστήσει SlovoEd dictionary; Αυτό συνήθως δημιουργεί τέτοια προβλήματα. Εάν ναι... πέταξε το.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Den yparxei kapoio toso simantiko problima, apla den exoun aksiopoiithei plirws i dynatotites tou epeksergasti pou foraei i syskevi.

 

dld mporeis na gineis ligo pio sigkekrimenos ti prepei na alakseis gia na aksiopioi8i pliros? 8a to alaksoun auto sto ameso mellon (an einai na perimeno ligo prin to parw!) mporoume na kanoume emeis kati gia na to alaksoume auto?

http://ΕΠΙΣΚΕΦΘΕΙΤΕ ΤΟ SITE ΜΟΥ!!
Link to comment
Share on other sites

πανο υπαρχει και αυτος ο κυβος

 

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=336234

 

που ειναι αμεσα παραμετροποιησιμος και κατα την γνωμη μου και ο πιο γρηγορος αλλα και ο πιο λειτουργικος μιας και με το οκ απλα κλεινει τελειως ;)

 

ετσι δεν καταναλωνει ραμ τρεχοντας στο παρασκηνιο οπως οι υπολοιποι..

 

εχει και 4 πλευρες :) και οχι 3 οπως ολοι οι αλλοι.

 

εχει μονο to ftouch flo 1.41του efrost να τρεχει στο backround ""τρωγοντας"" μονο γυρω στο 1mb ram ωστε να τον εχεις αμεσα ετοιμο για ανοιγμα ανα πασα στιγμη :)

 

στα σκαρια εχει εναν νεο κυβο,κλωνο της htc,που δοκιμαζεται ηδη, και ειναι κυριολεκτικα σφαιρατος,σε συγκριση του,ηδη,πιο γρηγορου κυβου αυτην την στιγμη :blink:

 

με τον κυβο κλειστο στο δικο μου,μετα απο cold boot,εχω ελευθερα 73.5mb ελευθερα,ανοιγοντας τον πεφτει στα 71,5 και κλεινοντας τον παλι η ram ερχεται παλι στην αρχικη της τιμη:blink:

 

μιλαω παντα για συμπεριφορα του εν λογω κυβου στο καιζερ μου,με cooked (dutty's 6 lite ),τροποποιημενη απο μενα ρομ.

 

Δημήτρη πέρασα αυτην την έκδοση αλλά δεν μου έχει ενεργοποιηθεί βγαινει ο παλιος ο καινουριος βγαινει μόνο οταν κλείνω το cofig του.Τι έχω κάνει ο άτιμος?

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
dld mporeis na gineis ligo pio sigkekrimenos ti prepei na alakseis gia na aksiopioi8i pliros? 8a to alaksoun auto sto ameso mellon (an einai na perimeno ligo prin to parw!) mporoume na kanoume emeis kati gia na to alaksoume auto?

 

Ότι ισχύει για το Cruise, ισχύει ακριβώς και για το Kaiser. Όποιος θέλει αναλυτική ενημέρωση μπορεί να διαβάσει εδώ.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Ξερετε κανενα πληκτρολογιο να εχει πιο μεγαλα πληκτρα (ελληνικα)

γιατι με αυτα που εχουν στραβοθηκαμε..

Οι τέσσεροι τροχοί κινούν το σώμα, οι δύο την ψυχή.
Link to comment
Share on other sites

paidia mporei na mou eksigizei k emena kaneis ti akribos egine giati eimai pro ton pilon na paro to touch cruise k an diapisto8ike kapio problima na to anabalo an einai na li8ei se ligo kairo....help giati den kserw kala agglika k den katalabeno ti lene sta ling!

 

Den yparxei kapoio toso simantiko problima, apla den exoun aksiopoiithei plirws i dynatotites tou epeksergasti pou foraei i syskevi.

 

Γεια σου φιλε athanaso77 τι σημαινει αυτο για εμας τους μελλοντικους αγοραστες??? να αλλαξουμε δρομο?

 

Kάντε όλοι τον κόπο και μπείτε στον λινκ της υπογραφής μου. ποτέ δεν ξέρετε τι μπορεί να βγει... Μόνο αν πιέσουμε μπορεί να γίνει κάτι! 7000 άτομα έχουν παραπονεθεί για την ώρα.

στο σετάρισμα του cruise...

:respect:konadrio

Όλοι υπογράψτε για να πιεστεί η HTC να βγάλει drivers!

2' λεπτά θα σας πάρει!

http://www.petitiononline.com/tytn2vid/petition.html

Link to comment
Share on other sites

Μια ερώτηση για τις παλιές καραβάνες των WM :)

 

Το παλιό, ταπεινό μου Sony Ericsson S700i υποστήριζε αποστολή smilies και emoticons στα sms. Απ' ό,τι βλέπω στα WM6 του Cruise μου, δεν υπάρχει τέτοια δυνατότητα.

 

Υπάρχει καμιά εφαρμογή για αυτό;;

 

Ευχαριστώ :)

The evil that men do lives on and on...
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...