Jump to content

[Επίσημο] HTC Touch Cruise P3650 (Polaris)


manos the greek
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Administrators
2.Ποιό πρόγραμμα προτείνεται για διαχείρηση επαφών στο cruise (αγγλική έκδοση)?

 

Pocket CM Contacts

 

Βάλε την τελευταία έκδοση μαζί με τα ελληνικά που δίνω προς το τέλος του thread. ;)

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

δοκιμασε κανεις τον νεο οπερα στο cruise?

ενω ειναι καταπληκτικος σαν λειτουργια εχει μια εμμονη να γυρναει

το πληκτρολογιο στην προεπιλογη.

συμβαινει και σε αλλους η μονο σε μενα?

Link to comment
Share on other sites

και σε μενα το ιδιο σειμβενει!!!!!:!:

 

πηγαινε στα settings του opera και αλλαξε το display και ξετσεκαρε την ενδειξη automatic full screen

Link to comment
Share on other sites

πηγαινε στα settings του opera και αλλαξε το display και ξετσεκαρε την ενδειξη automatic full screen

 

χαρηκα προς στιγμην,αλλα το δοκιμασα και παλι τα ιδια.

μου πεταει ενα ξεχασμενο πληκτρολογιο με το ετσι θελω.

ακομα και ετσι παντως ο νεος οπερα ειναι σκετη απολαυση.

Link to comment
Share on other sites

:offtopic:

 

γεια σας παιδια!μπορει καπιος να μ πει γτ ολοι μα ολοι ανεξερετως μ παρουσιαζουν το cruise σαν μια λαθος αγωρα και οχι τοσο καλο ppc?!εχω το cruise και ειμαι πλ ευχαρηστημενος αλλα γτ ολοι οι αλλοι το θαβουν?!:cry::hypno::shoot::hunter:

Link to comment
Share on other sites

εγω πειστεβω οτι το διαμαντι βγεικε για να χτηπεισει στα ισια το i phone.αλλα αφεισε το cruise στην ακρη..και παλι ωμος γτ αλλοι να μ το πεζουν μαγκες με νοκια n95 και i phones?!
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
και παλι ωμος γτ αλλοι να μ το πεζουν μαγκες με νοκια n95 και i phones?!

 

Διαφορετικές συσκευές για διαφορετικές ανάγκες. Ενώ με το Diamond τι θα άλλαζε;

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

εσει ρε φειλε πιο θα επερνες?!μην μου λες διαφορετικα κινητα για διαφορετικες αναγκες γτ οταν γειρναει ο αλλος και μ λεει οτι μπορει να εχω cruise αλλα επειδη δν εχω ι phone δν ξερω τι μου γεινετε απο τον χωρο των ppc's!eleos:angry::angry::angry:
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators

Η αλήθεια είναι ότι δεν σε καταλαβαίνω. Τι σχέση έχει το iphone με τα WM PPCs;

 

Εγώ προτιμώ τα PPCs. Το Cruise είναι μια χαρά συσκευή. Εάν θέλεις να την αλλάξεις, ή μάλλον εγώ τι θα έκανα... θα έπαιρνα το Diamond.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

και ωμος πλ μου το σειγκρηνουν!!!!ελεος......

 

εγώ πιστεύω πάντως πως η συσκευή μια χαρά είναι... εντάξει να το συγκρινουν με το διαμάντι λογικό είναι και να λένε ότι είναι καλύτερο γιατί έχει καλύτερο επεξεργαστή , πιο νεα windows , πιο όμορφο και καλύτερη ανάλυση ... όμως πάλι το cruise είναι μια χαρά συσκευή κατά την γνώμη μου ... όμως με το iphone δεν συγκρινεται πιστεύω, γιατί είναι καλύτερο:) ...

~~They come. They fight. They destroy. They corrupt. It always ends the same.... ~~
Link to comment
Share on other sites

σε καταλαβαίνω ... και εγώ όταν ήμουν σε pc και έγραφα , έγραφα με greeklish ... τώρα όμως συνήθισα τα ελληνικά και τα προτιμώ μπορώ να πω παρά τα greeklsih ...
~~They come. They fight. They destroy. They corrupt. It always ends the same.... ~~
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
σηγνωμη παιδια για την ορθογραφια μ αλλα εχω καιρο να γραψ ω ελληνικα και δεισκολευομαι!!!!!:(

 

Bale sto PC sou Firefox kai prosthese to Add-on me ta Greek. Tha sou deixnei ti einai lathos kai me ena deksi klik panw sti leksi tha sou proteinei to swsto. Etsi... tha beltiwseis kai tin orthografia sou! ;)

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Κρίμα είναι γιατί νέο παιδί είσαι, και εμείς οι παλιότεροι :oops: ξεχνάμε σιγά σιγά την ορθογραφία λόγω της πληκτρολόγησης και των greeklish. Δυσκολευόμαστε να καταλάβουμε αυτά που γράφεις, τα οποία όμως σαν νόημα, βοηθάνε πολύ τη συζήτηση. Πολύ καλό αυτό με τον Firefox δεν το ήξερα.

Sorry για το :offtopic:

Link to comment
Share on other sites

Δε νομίζω ότι το diamond είναι "καλύτερη" συσκευή, απλά νομίζω απευθύνεται σε ελαφρώς διαφορετικό κοινό. Και μιλώ με επιχειρήματα:

 

cruise:

-1/3 μεγαλύτερη μπαταρία (βασικότατος παραγων για εμένα σε ενεργοβόρα pda που κάνουν τα πάντα και δεν θέλεις είσαι με το φορτιστή στο χέρι).

 

- υποδοχή microSD. (απαράδεκτη έλλειψη στο diamond, ακόμα και το omnia me 16gb εσωτερική, σου δίνει την επιλογή). Η wikipedia από μόνη της που έχω μέσα είναι >1gb.

 

- τα windows 6.1 μπαίνουν πανεύκολα στο cruise και οσονουπω επίσημα!

 

Οπότε εκεί που πραγματικά κερδίζει το diamond είναι στο μέγεθος και στη VGA ανάλυση.

Ακόμα και η αισθητική είναι υποκειμενικός παράγων.

 

Προσωπικά η ζυγαριά μου έκλεισε ξεκάθαρα προς το cruise λοιπόν και είναι εντελώς ανεξάρτητη του κόστους. Τώρα αν πιάσουμε το Raphael εκεί αλλάζουν τα πράγματα...:rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

στα συν του cruise βαλε και την ποιοτητα κατασκευης.

το χω απο τα χριστουγεννα.

δεν εχει ουτε γρατσουνια ουτε εχουν ξεφτισει τα πλαστικα του.

σε αντιθεση με το diamond που συμφωνα με σχολια χρηστων ξεφλουδιζει σε 1-2 βδομαδες χρησης.

βαλε και την ποιοτητα του ηχειου και την ενταση κουδουνισμου που στο cruise ειναι ανωτερες και βλεπεις γιατι οποιος ενδιαφερεται για την ουσια και οχι για τις εντυπωσεις ακομα και σημερα μπορει να στραφει ανετα προς το cruise.

το ΜΟΝΟ που ζηλευει το cruise στο diamond ειναι η vga.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...