Jump to content

[Επίσημο] HTC Touch Cruise P3650 (Polaris)


manos the greek
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Τελικά, ούτε και το pocket alarm δούλεψε το πρωι που ήθελα να ξυπνήσω.

Μήπως δεν δουλεύουν τα ξυπνητήρια, όταν το τηλέφωνο απενεργοποίται;

Δεν εννοώ οτι το κλείω απο το ον-οφφ, απλά το αφήνω και σβήνει η οθόνη.

Μα επιτέλους, πως μπορώ να έχω ένα ξυπνητήρι που να ξέρω οτι δεν θα με προδώσει;

Σε προηγούμενες wm συσκευές, δεν είχα πρόβλημα.

Μήπως φταίει το mobile shell 2?

 

φιλε βαλε το ptravel alarm.

οτι καλυτερο και απολυτος αξιοπιστο.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

  • Administrators
καλησπερα,εγω θα ηθελα να ρωτησω κατι ασχετο.

εχω το p3600 και μαλλον την αλλη βδομαδα σκεφτομαι να το αλλαξω με το touch cruise.

απλα ρωταω

αξιζει???

θα ηθελα οσοι περισσοτεροι κατοχοι να με βοηθησουν σε αυτο το διλημα.

ευχαριστω

 

Είναι μια καλή αναβάθμιση.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Είναι μια καλή αναβάθμιση.

 

ναι αν σκεφτεις οτι το εχω με 6αρια και με πειραματισμους,βεβαια σε αρκετη καλη κατασταση,μονο σαν μια καλη αναβαθμηση μου το προτεινεις ε??

το περιμενα αυτο,σαν συσκευες πιστευω οτι το 3600 ειναι πολυ πιο ομορφο τουλαχιστον,χωρις αυτο να λεει τιποτα,και σε συγκριση με cruise οι μαγειρεμενες roms ειναι πιο γρηγορες απο την επισημη.

και χωρις προβληματα οι περισοτερες.

ευχαριστο παντος για την απαντηση.

Link to comment
Share on other sites

φιλε βαλε το ptravel alarm.

οτι καλυτερο και απολυτος αξιοπιστο.

Oooooppsss συγνώμη.

Αυτό έχω βάλει, και όχι το pocket που είπα προηγουμένως.

Και πάλι όμως δεν δούλεψε.

Μήπως να του έκανα ένα soft reset. Δεν του έκανα μετά΄την εγκατάσταση.....

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Oooooppsss συγνώμη.

Αυτό έχω βάλει, και όχι το pocket που είπα προηγουμένως.

Και πάλι όμως δεν δούλεψε.

Μήπως να του έκανα ένα soft reset. Δεν του έκανα μετά΄την εγκατάσταση.....

 

σε εμενα παντος ποτε δεν μου εχει βγαλει προβλημα.

Link to comment
Share on other sites

Oooooppsss συγνώμη.

Αυτό έχω βάλει, και όχι το pocket που είπα προηγουμένως.

Και πάλι όμως δεν δούλεψε.

Μήπως να του έκανα ένα soft reset. Δεν του έκανα μετά΄την εγκατάσταση.....

 

Κάτι φταίει πάντως, δεν είναι φυσιολογικό.

Σε μένα λειτουργούν κανονικά τα ξυπνητήρια των Windows και το ptravel. Δηλαδή, ενεργοποιούν την συσκευή κανονικά.

 

Μόνο όταν είναι τελείως σβηστή (στο OFF) δεν την ενεργοποιούν. Αλλά σε κατάσταση sleep δουλεύουν όλα μια χαρά.

Πάντως, το ξυπνητήρι των Windows είναι αρκετό .

Link to comment
Share on other sites

Το ifonz 0.9.4 το εγκατέστησε κανενας στο Cruise? Το εγκατέστησα τόσο στη συσκευή, όσο και στη καρτα, αλλα οταν το τρεχω μου βγάζει μηνυμα λάθους και τερματιζει. Συμβαίνει σε άλλον αυτο?

Κωστας (Pterarxos)

Μετακομισαμε σε νεο forum, εδω θα βρειτε το νεο "Περι Ανεμων και Υδατων"  We Think Different 

http://img718.imageshack.us/img718/3200/pterarxosmember420120.png

Link to comment
Share on other sites

Λογικό είναι αυτό... ή με το ActiveSync θα είσαι συνδεδεμένος ή με το Wifi. Όχι και με τα δύο ταυτόχρονα.

Μάλλον δεν το εξήγησα καλά. Εννοούσα την wireless συνδεση του laptop με τον router!!!!

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα,εγω θα ηθελα να ρωτησω κατι ασχετο.

εχω το p3600 και μαλλον την αλλη βδομαδα σκεφτομαι να το αλλαξω με το touch cruise.

απλα ρωταω

αξιζει???

θα ηθελα οσοι περισσοτεροι κατοχοι να με βοηθησουν σε αυτο το διλημα.

ευχαριστω

 

 

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=2265585#post2265585

 

(Follow up)

Ειδικα το θεμα ελλειψης Hardware acceleration Driver εχει καταντησει αηδια με τη σταση της HTC παρα τις 11500 υπογραφες διαμαρτυριας !!!

Περισσοτερα εδω

κι εδω (Παρ οτι το βιντεο αναφερεται στο TytnΙΙ το προβλημα ειναι το ιδιο και στο Polaris)

Free your Mind, Live 2 the MAX
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators

 

Ta exoume ksanapei afta file mou, i gnwmi sou einai sigoura sebasti kai ypologisimi alla prepei na tonisw oti i syntriptiki pleiopsifia exei diaforetiki apopsi gia ti sygkekrimeni syskevi.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Ta exoume ksanapei afta file mou, i gnwmi sou einai sigoura sebasti kai ypologisimi alla prepei na tonisw oti i syntriptiki pleiopsifia exei diaforetiki apopsi gia ti sygkekrimeni syskevi.

 

σαφως και ειναι σεβαστη και η αποψη της συντριπτικης πλειοψηφιας φιλε μου, το μονο που με απασχολει ειναι το αν και κατα ποσο αυτη η αποψη ειναι αποτελεσμα καλοστημενου marketing... :X

 

(Sorry για το off-topic, το οποιο σε καμμια περιπτωση δεν αποτελει αντιπαραθεση) :innocent::innocent::innocent:

 

Και τελικα ναι, κρατησα το Touch Cruise και πουλησα το Trinity αλλα να... ειναι αυτη η αισθηση του οτι, μολις πρωτοπιασεις στα χερια σου τη συσκευη πριν προλαβεις να χαρεις τη βελτιωμενη οθονη, μνημη κλπ, αρχιζεις να σκεφτεσαι ποτε θα βγει η καινουργια που δε θα εχει τα κουσουρια αυτης. ΑΥΤΟ ΚΙ ΑΝ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ MARKETING...!!!

Free your Mind, Live 2 the MAX
Link to comment
Share on other sites

Χαιρετω την εκλεκτη παρεα.Αντιμετωπιζω το εξης προβλημα.Εδω κα λιγες μερες δεν μου κανει ανανεωση το spb weather σε wifi συνδεση ενω απο wap μου κανει κανονικα.Τι μπορει να φταιει?Ευχαριστω!:rolleyes:Ολα τα υπολοιπα προγραμματα που χρησιμοποιω με wifi συνδεση μου δουλευουν κανονικα
Link to comment
Share on other sites

Ξέρει κανείς τα links της Vodafone, ή ΓΕΝΙΚΟΤΕΡΑ τρόπο με τον οποίο μπορούμε να χρησιμοποιήσουμε την υπηρεσία Mobile TV της Vodafone, σε PocketPC συσκευή;;;...

:cool:Κάνω Online Backup 2,25GB αυτόματα μέσω Mozy ... Δες περισσότερα...

Υπόγραψε Online για την Μηνιαία Χρέωση της Wind Live TV εδώ http://www.petitiononline.com/windtv/petition.html και τοποθέτησε τον σύνδεσμο Κι Εσύ στην Υπογραφή σου στα Fora που συγγράφεις.

Wind - Θέλω Φθηνή Live Tv, Τώρα!

Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
Χαιρετω την εκλεκτη παρεα.Αντιμετωπιζω το εξης προβλημα.Εδω κα λιγες μερες δεν μου κανει ανανεωση το spb weather σε wifi συνδεση ενω απο wap μου κανει κανονικα.Τι μπορει να φταιει?Ευχαριστω!:rolleyes:Ολα τα υπολοιπα προγραμματα που χρησιμοποιω με wifi συνδεση μου δουλευουν κανονικα
πατας παρατεταμενα πανω στο εικονιδιο που δειχνει τον καιρο πχ ηλιος,και οταν επιλεξεις ενημερωση δεν κανει τιποτα;
Link to comment
Share on other sites

Ακριβως.Και επειδη εχω μια δευτερη πολη(Ροδος)περασμενη,την οποια ειχα πολυ καιρο να ανανεωσω,εκει μου βγαζει το εξης μηνυμα:Error downloading data from site.:X
Link to comment
Share on other sites

Ακριβως.Και επειδη εχω μια δευτερη πολη(Ροδος)περασμενη,την οποια ειχα πολυ καιρο να ανανεωσω,εκει μου βγαζει το εξης μηνυμα:Error downloading data from site.:X

Προτείνω να δοκιμάσεις με μια πόλη, και να αλλάξεις τη ρύθμιση ώστε να είναι η Αθήνα. Να προσπαθήσει δηλαδή να φέρει δεδομένα μόνο για Αθήνα. Μήπως και (λέμε τώρα)... αφαίρεσαν τα στοιχεία για τις περιοχές που ζητάς. Εκτός αν εννοείς ότι ακόμη και τη Ρόδο, την ανανεώνει μέσω wap, οπότε το πρόβλημα δεν 'μπορεί' να είναι αυτό.

:cool:Κάνω Online Backup 2,25GB αυτόματα μέσω Mozy ... Δες περισσότερα...

Υπόγραψε Online για την Μηνιαία Χρέωση της Wind Live TV εδώ http://www.petitiononline.com/windtv/petition.html και τοποθέτησε τον σύνδεσμο Κι Εσύ στην Υπογραφή σου στα Fora που συγγράφεις.

Wind - Θέλω Φθηνή Live Tv, Τώρα!

Link to comment
Share on other sites

paides molis apektisa kai ego to cruisaki an mporeite voi8iste me ligo pos mporo na valo sta minimata to pliktrologio to megalo na grafei ellinika?exo energopioimeno to programataki tis ace alla moy doyleyei me ellinika mono to mikro to pliktrologio poy xriazese ti grafida gia na grapseis
kiossesm
Link to comment
Share on other sites

Μεσω wap μου ανανεωνει κανονικα και Ροδο και Αθηνα.Μεσω wifi καμμια απο τις δυο....:(sorry για το double post

 

Δοκιμασαι στις συνδεσεις να βαλεις, my network ή my isp

s100-Artemis-Cruise-Diamond

HTC-Touch-Diamond.jpg.bc5fa35baa0b6f97517a6b8f6b247b68.jpg

Link to comment
Share on other sites

KALISPERA PEDIA EXO ENA PROVLIMA ALITO MEXRI STIGMIS, ME TO TOUTH CRUISE... EXO DOKIMASI DUO KSIPNITIRIA DIAFORETIKA KAI DEN KTUPAEI KANENA..... ALLA I ENDIKSI STIN OTHONI TIN STIGMI TIS AFIPNISIS EINAI ENERGOPOIHMENI...........!!!!!!!
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

με ποιο προγραμμα μπορουμε να διαβαζουμε .pdf σε full screen στο κινητο? (χωρις περιθωρια πανω - κατω και την ενοχλητικη μπαρα )

everyone can see things.

few can see into things...

Link to comment
Share on other sites

KALISPERA PEDIA EXO ENA PROVLIMA ALITO MEXRI STIGMIS, ME TO TOUTH CRUISE... EXO DOKIMASI DUO KSIPNITIRIA DIAFORETIKA KAI DEN KTUPAEI KANENA..... ALLA I ENDIKSI STIN OTHONI TIN STIGMI TIS AFIPNISIS EINAI ENERGOPOIHMENI...........!!!!!!!

 

Δοκιμασε τους ηχους που θα βαλεις να μην ειναι στην storage card, δές στις ρυθμισεις sound....... να εχεις κλικαρει ολες τις επιλογες, ανεβασε το κουμπι της εντασης και βαλτα ολα επανω.

s100-Artemis-Cruise-Diamond

HTC-Touch-Diamond.jpg.bc5fa35baa0b6f97517a6b8f6b247b68.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...