Jump to content

[Επίσημο] HTC Touch Cruise P3650 (Polaris)


manos the greek
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Guest lagoudakis
Έχει κανείς υπόψιν/πρόχειρες τις απαραίτητες ρυθμίσεις για GPRS-3G για vodafone???

Δε λέει να συνδεθεί με τίποτα το άτιμο...

για δοκιμασε αυτες http://www.htc.com.gr/9090_gprs.html
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

παιδια νεος και εγω απο χθες.πως μπαινουμε στο wind plus?τωρα μπαινει απο οτι βλεπω στο wind internet που προφανως χρεωνει ε?θελει ρυθμισεις η τηλεφωνο στο τμημα εξυπηρετησης?αν ξερει καποιος ας απαντησει.ευχαριστω,κατα τα αλλα εναι απαιχτο.
Link to comment
Share on other sites

για δοκιμασε αυτες http://www.htc.com.gr/9090_gprs.html

Thank you, φαίνεται να δουλεύει!

Απλά δεν ξέρω αν χρειάζεται τίποτα παραπάνω για 3G, φαντάζομαι αν βρει διαθέσιμο 3G δίκτυο συνδεέται αυτόματα ε?

Link to comment
Share on other sites

Φιλε lagoudakis αν μου κανει τετοια κολπα τη βαψαμε.

Το δουλευω με το plantronics 665. Προχθες το πηρα 100 ευρω .

Οι τέσσεροι τροχοί κινούν το σώμα, οι δύο την ψυχή.
Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
Φιλε lagoudakis αν μου κανει τετοια κολπα τη βαψαμε.

Το δουλευω με το plantronics 665. Προχθες το πηρα 100 ευρω .

καποιο παιδι ειχε πει φιλε μου οτι τα plantronics δουλευουν μια χαρα με το 3650,σου εχει κανει τιποτα κολπα μεχρι στιγμης;
Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
Thank you, φαίνεται να δουλεύει!

Απλά δεν ξέρω αν χρειάζεται τίποτα παραπάνω για 3G, φαντάζομαι αν βρει διαθέσιμο 3G δίκτυο συνδεέται αυτόματα ε?

ναι αρκει να εχεις κανει αιτηση στον παροχο σου να σου το εχει ενεργο;)
Link to comment
Share on other sites

παιδια νεος και εγω απο χθες.πως μπαινουμε στο wind plus?τωρα μπαινει απο οτι βλεπω στο wind internet που προφανως χρεωνει ε?θελει ρυθμισεις η τηλεφωνο στο τμημα εξυπηρετησης?αν ξερει καποιος ας απαντησει.ευχαριστω,κατα τα αλλα εναι απαιχτο.

 

Aν το έχεις ενεργοποιημένο, μπαίνεις με τις ρυθμίσεις που πόσταρα εδώ...

There are two things in life one should not worry about. Things that can be fixed and things that cannot be fixed!
Link to comment
Share on other sites

καποιο παιδι ειχε πει φιλε μου οτι τα plantronics δουλευουν μια χαρα με το 3650,σου εχει κανει τιποτα κολπα μεχρι στιγμης;

 

Δεν ξερω αν φταιει το plantronics η το κινητο η η συνδεση μεταξυ τους.

Το θεμα ειναι να μπορεις να κανεις τη δουλεια σου.Να μη χρειαζεται συνεχεια να ενεργοποιησεις το bt.

Κατα τα αλλα δεν εχω αλλο προβλημα ακουγεται αψογα.

Οι τέσσεροι τροχοί κινούν το σώμα, οι δύο την ψυχή.
Link to comment
Share on other sites

Να κάνω και μια χαζή ερώτηση.... τί μπορεί να αποθηκευτεί σε κάρτα μνήμης ώστε π.χ. αν κάνεις ένα hard reset να μη χαθεί?

π.χ. προγράμματα μπαίνουν, φωτός μπαίνουν, navigation μπαίνει,

- SMSs μπαίνουν?

- Email folders? Πώς?

- ραντεβού, tasks? Πού τα σώζει by default?

 

Eπίσης για ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟ backup δηλ. μηνύματα, tasks, appointments, to-do lists, notes, κτλ ποιά εφαρμογή χρησιμοποιούμε?????

There are two things in life one should not worry about. Things that can be fixed and things that cannot be fixed!
Link to comment
Share on other sites

Aν το έχεις ενεργοποιημένο, μπαίνεις με τις ρυθμίσεις που πόσταρα εδώ...

 

χιλια ευχαριστω.να εισαι καλα

Link to comment
Share on other sites

Ξερει κανεις αν υπαρχει αναλογο προγραμμα για το cruise με το track id για αναγνωριση τραγουδιων.

Και κατι αλλο.Πως μπορουμε να δουμε ποσα kb εχει κατεβασει κατι σαν μετρητη ας πουμε.Ευχαριστω..

Οι τέσσεροι τροχοί κινούν το σώμα, οι δύο την ψυχή.
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Να κάνω και μια χαζή ερώτηση.... τί μπορεί να αποθηκευτεί σε κάρτα μνήμης ώστε π.χ. αν κάνεις ένα hard reset να μη χαθεί?

π.χ. προγράμματα μπαίνουν, φωτός μπαίνουν, navigation μπαίνει,

- SMSs μπαίνουν?

- Email folders? Πώς?

- ραντεβού, tasks? Πού τα σώζει by default?

 

Eπίσης για ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟ backup δηλ. μηνύματα, tasks, appointments, to-do lists, notes, κτλ ποιά εφαρμογή χρησιμοποιούμε?????

 

Υπάρχει το PIM Backup που κρατάει backup από επαφές, SMS, και όλα τα τελευταία που είπες (είναι και free) και υπάρχει και το SPB Backup που κρατάει backup από ολόκληρη τη συσκευή αλλά επαναφέρει μόνο ότι θέλεις εσύ, δηλαδή ολόκληρο το backup ή μόνο επαφές, sms, κτλ. Όμοιο με το SPB backup είναι και το Sprite Backup. Τα δύο τελευταία δεν είναι free.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

δν μπορω να διαγραψω καποια βιντεο που περασα μεσα στην storage card...παταω διαγραφη και μου λεει--προβλημα κατα τη διαγραφη του αρχειου--...τι πρεπει να κανω? ευχαριστω
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
δν μπορω να διαγραψω καποια βιντεο που περασα μεσα στην storage card...παταω διαγραφη και μου λεει--προβλημα κατα τη διαγραφη του αρχειου--...τι πρεπει να κανω? ευχαριστω

 

Ποιον file explorer χρησιμοποιείς; Βάλε τον Resco Explorer που σου δίνει περισσότερες επιλογές.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια στα Multirama εμενα γιατι μου ειπανε οτι το Touch cruise κανει 495 ελληνικη εκδοση χωρις το igo?και μαλιστα επεμενα ρωτησα 2-3 φορες-παιζει να το μπερδεψαν με το απλο touch?

 

Μπορει καποιος να παει να ρωτησει για επιβεβαιωση?

"When grubbing for necessities man is still an animal. He becomes uniquely human when he reaches out for the superfluous and extravagant."- Eric Hoffer.
Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει το PIM Backup που κρατάει backup από επαφές, SMS, και όλα τα τελευταία που είπες (είναι και free) και υπάρχει και το SPB Backup που κρατάει backup από ολόκληρη τη συσκευή αλλά επαναφέρει μόνο ότι θέλεις εσύ, δηλαδή ολόκληρο το backup ή μόνο επαφές, sms, κτλ. Όμοιο με το SPB backup είναι και το Sprite Backup. Τα δύο τελευταία δεν είναι free.

 

To sprite backup υπάρχει στο cd του Τοmtom που περιλαμβάνει η συσκευασία ;D

Kατά την γνώμη μου είναι καλύτερο από το spb. Πάντως και τα δύο είναι τα κορυφαία στην κατηγορία τους.

Στάθης
Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
ναι φιλε μου αλλα η εκδοση που εχει μεσα ειναι παλια,εκανα ενα restore μετα απο hard reset και μου τα εκανε μανταρα!!!!και τα περναω ολα παλι απο την αρχη
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
οχι φιλε μου η εκδοση που εχει μεσα ειναι παλια,εκανα ενα restore μετα απο hard reset και μου τα εκανε μανταρα!!!!και τα περναω ολα παλι απο την αρχη

 

Εμπιστεύτηκες και εσύ πρόγραμμα από το CD; Με εκπλήσεις. Πάντα βάζουμε την τελευταία έκδοση. :p

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

ναι φιλε μου αλλα η εκδοση που εχει μεσα ειναι παλια,εκανα ενα restore μετα απο hard reset και μου τα εκανε μανταρα!!!!και τα περναω ολα παλι απο την αρχη

 

+1000 :cool:

Link to comment
Share on other sites

ναι φιλε μου αλλα η εκδοση που εχει μεσα ειναι παλια,εκανα ενα restore μετα απο hard reset και μου τα εκανε μανταρα!!!!και τα περναω ολα παλι απο την αρχη

 

Έχει όντως την έκδοση 5.1 ενώ η καινούργια είναι η 6.1. Παρόλα αυτά την δοκίμασα μια φορά σε hard reset και δούλεψαν όλα ρολόι. Τι ακριβώς σου παρουσίασε?

Στάθης
Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
Έχει όντως την έκδοση 5.1 ενώ η καινούργια είναι η 6.1. Παρόλα αυτά την δοκίμασα μια φορά σε hard reset και δούλεψαν όλα ρολόι. Τι ακριβώς σου παρουσίασε?
δεν μου περασε 3 προγραμματα που ειχα στην εσωτερικη μνημη,μου χαλασε το μενου στην εναρξη,μου εφαγε 10 επαφες,και δεν μου ανοιγε με τιποτα το igo,κατα τα αλλα μου τα επανεφερε αψογα:Dγενικα το spb μου αρεσει πιο πολυ,αν και εχω περασει και την τελευταια εκδοση του sprite
Link to comment
Share on other sites

Έχει όντως την έκδοση 5.1 ενώ η καινούργια είναι η 6.1. Παρόλα αυτά την δοκίμασα μια φορά σε hard reset και δούλεψαν όλα ρολόι. Τι ακριβώς σου παρουσίασε?

 

Me mia prwth matia kai an thimame kala ebgaze dipla icons me reneme se (2) mesa sta programs tis efarmoges ths rom px to quickgps to activesync klp klp

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...