Jump to content

[Επίσημο] HTC Touch Cruise P3650 (Polaris)


manos the greek
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Bazeis to iContact i to Sunnysoft Contacts kai eisai etoimos.

 

Εμενα με έχει βολέψει το PocketCM για τις επαφές.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Βλέπε πιο πάνω με κεφαλαία

 

Ευχαριστω πολυ για τις απαντήσεις!

 

Ακόμα δεν μπορώ να βρω πως αλλάζω το transparency... Πηγαίνω Start->Settings->Today. Με βγάζει στην οθόνη "select a theme" πατάω browse εκεί που λεει "use this picture as background" και επιλέγω φωτογραφία. Πού το λέει το transparency level και μου έχει ξεφύγει;

 

Σχετικά με τη μουσική αυτό που έλεγα είναι οτι παρατήρησα οτι οταν βάζω τη συσκευή στη δονηση ή silent δεν μπορώ να ακούσω μουσική απο τον media player με ακουστικα. Μονο οταν το αλλάξω στο Normal. Δε ξέρω αν αυτο είναι φυσιολογικό...

 

Ευχαριστώ!

Link to comment
Share on other sites

Bazeis to iContact i to Sunnysoft Contacts kai eisai etoimos.

 

Εμενα με έχει βολέψει το PocketCM για τις επαφές.

 

Thank you all....θα τα δοκιμάσω όλα για να καταλήξω κάπου......

There are two things in life one should not worry about. Things that can be fixed and things that cannot be fixed!
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα,

Ψαχνω να αγορασω φορτιστη αυτοκινητου αλλα επειδη εχω και το touch (p3450) και το touch cruise, υπαρχει καποιος φορτιστης που να κανει και για τις 2 συσκευες ωστε να μην αγοραζω 2 διαφορετικους???

 

Εχω δει κατι φορτιστες αυτοκινητου που βγαζουν εξοδο usb.κανουν για τις 2 συσκευες μου? Σας δινω μερικα link να μου πειτε :

http://www.emmoni.gr/?co=products&cat_id=70&prod_id=589

http://www.emmoni.gr/?co=products&cat_id=70&prod_id=590

 

Αν εχετε και καποια link μπορειτε να μου τα δωσετε.

Ευχαριστω.

LG G2 32GB D800 LTE

Το προσωπικό μου Blog http://antonis-news.blogspot.com/ - Twitter : Kourkoumelakis

My Photography: http://kourkoumelakis.blogspot.gr// - Instagram & Flickr: Kourkoumelakis

Link to comment
Share on other sites

geia sou eager... poso kairo exeis to cruise? euxaristimenos genika? to skeftomai na to parw alla eimai neos sta wm..ti les?

 

geia sou yogo... ap'oti katalavainw to exeis ligo kairo to cruise.... oi prwtes entupwseis? gia emena pou den eixa wm aksizei?

 

καλώς ήρθες στο φόρουμ, καλό θα ήταν να γράφεις με ελληνικά...

στο σετάρισμα του cruise...

:respect:konadrio

Όλοι υπογράψτε για να πιεστεί η HTC να βγάλει drivers!

2' λεπτά θα σας πάρει!

http://www.petitiononline.com/tytn2vid/petition.html

Link to comment
Share on other sites

geia sou yogo... ap'oti katalavainw to exeis ligo kairo to cruise.... oi prwtes entupwseis? gia emena pou den eixa wm aksizei?

 

Τσεκαρε αυτο το ποστ και αυτο: http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=195379

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω πολυ για τις απαντήσεις!

 

Ακόμα δεν μπορώ να βρω πως αλλάζω το transparency... Πηγαίνω Start->Settings->Today. Με βγάζει στην οθόνη "select a theme" πατάω browse εκεί που λεει "use this picture as background" και επιλέγω φωτογραφία. Πού το λέει το transparency level και μου έχει ξεφύγει;

 

Σχετικά με τη μουσική αυτό που έλεγα είναι οτι παρατήρησα οτι οταν βάζω τη συσκευή στη δονηση ή silent δεν μπορώ να ακούσω μουσική απο τον media player με ακουστικα. Μονο οταν το αλλάξω στο Normal. Δε ξέρω αν αυτο είναι φυσιολογικό...

 

Ευχαριστώ!

 

Άκυρο το 1ο! Το έλυσα το προβλημα με το transparency. Αλλάζει μόνο αν πας και δεις τη φωτογραφία απο τον explorer και οχι απο το Settings/Today.

 

Για να σας ευχαριστήσω σας προτείνω αυτο το site με πολλα free wallpapers για το HTC (20 per day after free registration)

http://www.zedge.net/

 

Το πρόβλημα που δεν έχω λύσει ακόμα είναι με τα SMS. Οσες φορες και να πατήσω το sort by received πότε δεν μου τα βάζει σε σωστη σείρα αναλογα με την ημερομηνια. Δε ξέρω μηπως φταίει οτι έχω αγγλικη ROM με ελληνικα SMS.

Link to comment
Share on other sites

Sorry για το offtopic

 

Η διαφορά κάρτας μνήμης class 6 με class 4 στη ταχύτητα είναι μεγάλη;Δηλαδή στα video θα παρατηρώ σπασίματα με κάρτας μνήμης class 4; Έχω βάλει στο μάτι μία microSDHC 6 GB αλλά είναι class 4.Mήπως είναι καλύτερη επιλογή μία κάρτας μνήμης class 6 έστω και με μικρότερη χωρητικότητα;

 

Ευχαριστώ

 

Kανείς που να ξέρει;:cry:

He who controls the past,commands the future.He who commands the future,conquers the past.
Link to comment
Share on other sites

Ξερουμε πότε θα το έχει η Vodafone;

Σε ενα καταστημα τους ουτε που ηξεραν το μοντέλο:confused:

Για εφαρμογες υπάρχει αλλο topic;;)

Κίμων Μοσχάτο

Η Ζωή είναι Ωραία :)

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Kανείς που να ξέρει;:cry:

 

Den prokeitai na deis aisthiti diafora stin apodosi. Ean mporeis na pareis class 6 akoma kalytera alla kai me class 4 kaneis kanonika ti douleia sou.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

εδώ κ λίγες μερες.. οταν παω να παρω καπου τηλεφωνο κανει εναν ηχο πρωτα, ενα "μπζζζζ" κάτι τέτοιο, κ μετά καλεί κανονικά.

Ξέρει κανεις τι μπορεί να ειναι? Νομίζω κάτι αντίστοιχο ή είχα συναντήσει στο Artemis ή το είχε συναντήσει κάποιος άλλος κ απλά το θυμάμαι που το είχα διαβάσει εδώ στο forum.

 

Λύση?

Ίσως επανεγγατάσταση? (μπλιαξ... το μόνο που δε θέλω..)

Link to comment
Share on other sites

Παιδια μεθαυριο το παιρνω,μεσα στη συσκευασια εχει micro sd η θα πρεπει να την παρω εξτρα ευχαριστω..
Οι τέσσεροι τροχοί κινούν το σώμα, οι δύο την ψυχή.
Link to comment
Share on other sites

Παιδια μεθαυριο το παιρνω,μεσα στη συσκευασια εχει micro sd η θα πρεπει να την παρω εξτρα ευχαριστω..

 

Οχι αν εχεις την Αγγλικη εκδοση χωρίς GPS s/w - πρεπει να πάρεις μια. Δεν ειναι πολυ ακριβές. Εγώ πηρα μια των 2Gb και μου ειναι αρκετή. Αλλα παιδιά εχουν παρει τις 4αρες.

Link to comment
Share on other sites

Παιδια μεθαυριο το παιρνω,μεσα στη συσκευασια εχει micro sd η θα πρεπει να την παρω εξτρα ευχαριστω..

 

 

αν πάρεις το ελληνικό μεσα στη συσκευασία έχει μια 2gb μαζί με το igo 2006plus

Samsung Note II
Link to comment
Share on other sites

@minotavrs

 

Μπαμπη δες λίγο αυτο το λινκ ,ο τύπος εχει βαλει πρώτη σελίδα τη φωτογραφία που τράβηξα με τα cruise μας,να του κάνουμε μήνυση?:lol::lol:

http://www.alice-dsl.net/evo61/index.html

Samsung Note II
Link to comment
Share on other sites

ευχαριστω Γιωργο! Εσυ εχεις ολες τις νεες αναβαθμισεις της ace εγκατεστημένες?

Ειμαι τωρα ανάμεσα σε αυτο και το νοκια ν95 με την μνημη τι λες?

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα.Γνωρίζει κανείς αν υπάρχει το cruise σε καταστήματα Wind? Αν όχι υπάρχει κάποια ημερομηνιά που θα είναι διαθέσιμο? Ευχαριστώ!
Link to comment
Share on other sites

Πήρα κι εγώ πρόσφατα το Touch cruise και έχω τις μερικές απορίες:

 

Είναι η ελληνική έκδοση με το iGo.

Έχω επιλέξει να βλέπω το αγγλικό User interface, έχω επιλέξει Greek regional settings και ελληνικό λεξικό.

 

1. Γιατί δεν μπορώ να γράψω αγγλικά στα SMS, ή στα notes και γενικά όπου υπάρχει εισαγωγή κειμένου ?

Αντίθετα μπορώ να κάνω paste αγγλικό κείμενο μέσα σε αυτά (!)

 

2. Υπάρχει τρόπος να τρέξει flash μέσα στον internet explorer ή στον opera ?

 

Ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

αν πάρεις το ελληνικό μεσα στη συσκευασία έχει μια 2gb μαζί με το igo 2006plus

 

Το ελληνικο σκεφτομαι να παρω αλλα χωρις το igo θα εχει καρτα μεσα;

Οι τέσσεροι τροχοί κινούν το σώμα, οι δύο την ψυχή.
Link to comment
Share on other sites

ευχαριστω Γιωργο! Εσυ εχεις ολες τις νεες αναβαθμισεις της ace εγκατεστημένες?

Ειμαι τωρα ανάμεσα σε αυτο και το νοκια ν95 με την μνημη τι λες?

 

Ποιές αναβαθμίσεις;

Link to comment
Share on other sites

Οχι αν εχεις την Αγγλικη εκδοση χωρίς GPS s/w - πρεπει να πάρεις μια. Δεν ειναι πολυ ακριβές. Εγώ πηρα μια των 2Gb και μου ειναι αρκετή. Αλλα παιδιά εχουν παρει τις 4αρες.

Συνονοματε το ελληνικο σκεφτομαι να παρω αλλα χωρις το igo θα εχει καρτα μεσα;

Οι τέσσεροι τροχοί κινούν το σώμα, οι δύο την ψυχή.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...