Jump to content

[Επίσημο] HTC Touch Cruise P3650 (Polaris)


manos the greek
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

...κατά τη γνώμη σου και τις προτεραιοτητές σου (συμπληρώνω εγώ)

 

μην βιαζεσαι :rolleyes:

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

γιατι δεν παιρνεις τοτε το καλυτερο κινητο που κυκλοφορει αυτη την στιγμη στην παγκοσμια αγορα γιαννη???:O:O

 

καλησπερα.και ποιο ειναι το καλυτερο pda αυτη την στιγμη στην αγορα??

ρωταω εγω τωρα .

 

 

οσο για το "ντερμπι" χθες οι μεγαλες ομαδες ξερουν να περνουν αποτελεσματα και χωρις να παιζουν καλα:)

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα.και ποιο ειναι το καλυτερο pda αυτη την στιγμη στην αγορα??

ρωταω εγω τωρα .

 

αλλον περιμενω φιλε μου :lol::lol:

 

 

οσο για το "ντερμπι" χθες οι μεγαλες ομαδες ξερουν να περνουν αποτελεσματα και χωρις να παιζουν καλα:)

 

αυτο αστο καλυτερα φιλε μου για το πια ελληνικη ομαδα ειναι ""μεγαλη"" ;)

 

για μενα καμια :O

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
γιατι δεν παιρνεις τοτε το καλυτερο κινητο που κυκλοφορει αυτη την στιγμη στην παγκοσμια αγορα γιαννη???:O:O
ξερεις τι γινεται δημητρη;το kaizer μου θυμιζει τον πολυ καλο τιτανα οπτικα τουλαχιστον και λεω να δοκιμασω και κατι διαφορετικο τουλαχιστον σε εμφανιση,γιατι οι διαφορες τους αν δεν κανω λαθος ειναι το πληκτρολογιο και το ραδιοφωνο,για πληκτρολογιο εχω το 9000 οποτε δεν θα μου φανει η απουσια του:)
Link to comment
Share on other sites

ξερεις τι γινεται δημητρη;το kaizer μου θυμιζει τον πολυ καλο τιτανα οπτικα τουλαχιστον και λεω να δοκιμασω και κατι διαφορετικο τουλαχιστον σε εμφανιση,γιατι οι διαφορες τους αν δεν κανω λαθος ειναι το πληκτρολογιο και το ραδιοφωνο,για πληκτρολογιο εχω το 9000 οποτε δεν θα μου φανει η απουσια του:)

 

ποιος βρουτος σου μαρτυρησε οτι ενοουσα το καιζερ??:lol::lol::p

 

περαν της πλακας και εμενα αν δεν με ενδιεφερε τοσο πολυ το πληκτρολογιο,το cruise θα ηταν η 1η επιλογη μου :)

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

Το απόγευμα σήμερα μίλησα με το vnp-shop και μου είπανε ότι την Παρασκευή θα είναι ετοιμοπαράδοτο και να τους πάρω μία μέρα νωρίτερα για να μου το κρατήσουν.Το βράδυ σήμερα αλλάξαν την ημερομηνία σε 10-1-2008 και την τιμή από 618€ σε 649€.Και η τελευταία ελπίδα για αυτό το έτος έσβησε!
Link to comment
Share on other sites

Τι τιμη το ειδες το cruise ?ηταν σκετο ή ειχε το iGo μαζι του ?

 

 

Ηταν σε φυλαλδιο του "Christmas Park"

 

στα 799,με το igo

 

και δεν ελεγε συντομα διαθεσιμο η κατι τετοιο

"When grubbing for necessities man is still an animal. He becomes uniquely human when he reaches out for the superfluous and extravagant."- Eric Hoffer.
Link to comment
Share on other sites

αυτο αστο καλυτερα φιλε μου για το πια ελληνικη ομαδα ειναι ""μεγαλη"" ;)

 

για μενα καμια :O

Όταν θα είμαστε στην οκτάδα θα το ξανασκεφτείς ; :confused:

Πουθενά δεν αξιοποιείται τόσο πολύ το χρήμα, όσο μέσα στα σώβρακα των ανθρώπων :lol:
Link to comment
Share on other sites

Όταν θα είμαστε στην οκτάδα θα το ξανασκεφτείς ; :confused:

 

πανο δεν ειμαι πορωμενος,προσπαθω να βλεπω τα πραγματα αντικειμενικα..

 

πολυ πιο σοβαρος ο ολυμπιακος φετος στην ευρωπη οντως,αλλα μεγαλη ομαδα??ας ειμαστε ειλικρινεις;)

 

παιξατε καλα και ειχατε την τυχη με το μερος σας,χωρις να θελω να μειωσω την πορεια σας στην ευρωπη το λεω αυτο!!μην παρεξηγηθω ;) αλλα για να γινει μεγαλη ομαδα.....;)

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

Κάτω είσαι ; :lol::lol::lol:

 

:blink:

δεν καταλαβαινω??τι ενοεις?:O

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

Πάνω δεν είσαι πωρωμένος, κάτω είσαι ; :p
Πουθενά δεν αξιοποιείται τόσο πολύ το χρήμα, όσο μέσα στα σώβρακα των ανθρώπων :lol:
Link to comment
Share on other sites

Πάνω δεν είσαι πωρωμένος, κάτω είσαι ; :p

 

 

:O:O:O:O

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

άθλιο

 

...εχμ, εννοώ πολύ αστείο :)

 

τέσπα κάνε τους καμιά πλάκα karagiozis γιατί είναι στεναχωρημένοι και για την Κυριακή και μόνη τους παρηγοριά επειδή εκείνους τους λέμε (και είναι) μόνιμα "ΑΕΚάκι", είναι να μειώνουν εμάς

 

btw zaharakis ο Ρίμπο δεν "το πήρε επάνω του" όπως παρακάλαγαν γονατιστές οι εφημερίδες σας... better luck next time

 

πάντως παραδέχομαι, έχετε προπονητή (δεν το λέω ειρωνικά, θα τον ήθελα, ότι μπορεί κάνει ο κακομοίρης με αυτά που έχει)

---

NLS

ilogic.gr

Link to comment
Share on other sites

άθλιο

 

...εχμ, εννοώ πολύ αστείο :)

 

τέσπα κάνε τους καμιά πλάκα karagiozis γιατί είναι στεναχωρημένοι και για την Κυριακή και μόνη τους παρηγοριά επειδή εκείνους τους λέμε (και είναι) μόνιμα "ΑΕΚάκι", είναι να μειώνουν εμάς

 

btw zaharakis ο Ρίμπο δεν "το πήρε επάνω του" όπως παρακάλαγαν γονατιστές οι εφημερίδες σας... better luck next time

 

πάντως παραδέχομαι, έχετε προπονητή (δεν το λέω ειρωνικά, θα τον ήθελα, ότι μπορεί κάνει ο κακομοίρης με αυτά που έχει)

 

δεν θα σχολιασω αλλο (ουτως η αλλως ακρη δεν θα βγαλουμε) μιας και ειμαστε ηδη off topic ;)

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

Χαλαρωστε και μην μαματε το θέμα. Υπάρχουν άλλα forums για αυτό. Και μην με τσιγκλάτε γιατί θα ακουστεί και 3η άποψη περι του θέματος για να έρθετε στα ίσα σας ;):X.

 

Άντε να το φέρουνε το τιμημένο γιατί μας έχει φάει σήμερα

Link to comment
Share on other sites

Eγώ έχω δίπλα δίπλα kaiser + cruise, εσείς περιμένετε την Πρωτομαγιά. :up:
Πουθενά δεν αξιοποιείται τόσο πολύ το χρήμα, όσο μέσα στα σώβρακα των ανθρώπων :lol:
Link to comment
Share on other sites

Eγώ έχω δίπλα δίπλα kaiser + cruise, εσείς περιμένετε την Πρωτομαγιά. :up:

 

 

Ανέβασε μια φωτογραφία να τα δούμε πως είναι δίπλα-δίπλα...:lol:

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3KBytes.
Link to comment
Share on other sites

Ανέβασε μια φωτογραφία να τα δούμε πως είναι δίπλα-δίπλα...:lol:

 

ξερεις ποσες εχει στο νετ ?????:lol::lol::lol:

 

ουουου ενα καρο :lol::lol::p

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια αυτος ο πληθωρισμος πως πεταει

Απο προχθες-χθες η τιμη του Touch Cruise στο VNP πεταξε από τα 618 ευρώ στα 642

Τι είναι αυτοί ρε παιδιά? Βλέπουν ότι ενδιάφέρεται κόσμος και χτυπάνε στο ψαχνό

HTC Touch Diamond, Destinator 7 greek :D
Link to comment
Share on other sites

Shmerino Email pou elava apo expansys

 

"Αγαπητέ κύριε,

 

Σας ευχαριστούμε για το μήνυμά σας.

 

Θα θέλαμε να σας ενημερώσουμε ότι τη συγκεκριμένη συσκευή την περιμένουμε στην αποθήκη μας στις αρχές Ιανουαρίου.

 

Παραμένουμε στη διάθεσή σας.

 

Με εκτίμηση,

"

Link to comment
Share on other sites

να ξανακανω την ερωτηση λιγο:

 

η expansys τι εγγυηση παρεχει για επισκευες,service κτλ?

 

υπαρχει περιπτωση να το παω στην ace και να αρνηθουν την εγγυηση κτλ?

 

μιλαμε για την αγγλικη εκδοση-αυτη που θα φερει το expansys

"When grubbing for necessities man is still an animal. He becomes uniquely human when he reaches out for the superfluous and extravagant."- Eric Hoffer.
Link to comment
Share on other sites

ποιο expansys?????????????

 

αντε γεια http://www.htc.com.gr/forum/showthread.php?p=58052&posted=1#post58052

 

 

eazyyyyyyy shop

 

Μπράβο και ξανα Μπράβο στην Ace Ηellas η τιμή των €545,37 + ΦΠΑ είναι τρομερή .

 

Νομίζω οτι πλέον κανένας δεν θα πάρει ούτε 1 συσκευή από το Expansys η οποιοδηποτε άλλο ξενο καταστημα μιας και η διαφορά πλέων ειναι πολύ μικρή (70€) και τα αξίζει αν αναλογιστει καποιος που το εχει παραγγειλει απο εξω οτι εκτός απο τα μεταφορικά θα εχει και Ελληνικά και την αντιπροσωπία δίπλα του!!

Ασε που εκτός της τιμής από ότι βλέπω είναι και η πρώτη των πρώτων που το έχει φέρει ετοιμοπαράδοτο στην Ευρώπη σήμερα το timing ειναι τρομερό..

 

Η σημερινή της κίνηση με την τιμή αλλά και την διάθεση του Cruise ως stand alone συσκευη με διέψευσαν πανηγυρικά .

 

Αξίζουν λοιπόν πολλά συγχαρητηρια στην ΑCE και επειδή οι περισσότεροι ξέρετε ότι έχω μάθει να αναγνωρίζω τα λάθη μου ΖΗΤΩ ΕΝΑ ΜΕΓΑΛΟ ΣΥΓΝΩΜΗ αν κάποιες φορές είμουν σκληρός μαζί της. Όπως έχω πει και αλλη φορά χαίρομαι οταν βλεπω εταιρίες του χώρου να με κάνουν να νιώθω έτσι .

 

Το να ειναι κοντά στον χρήστη η κάθε εταιρία και να μην τον βλέπει μονο σαν πορτοφόλι μας κάνει να την στηρίζουμε και να την υποστηρίζουμε με πάθος.

 

Enjoy...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...