Jump to content

[Επίσημο] HTC Touch Cruise P3650 (Polaris)


manos the greek
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Administrators
Να κάνω ακόμα μια ερώτηση?:worry:

 

Πως μπορώ να ορίσω την ευαισθησία του TouchFlo?

 

Afksis evaisthisias tis othonis:

 

HKEY_LOCAL_MACHINE/Software/OEM/TFLOSettings/FingerPressure

 

allazoume tin timi apo 2648 se 5500.

 

touchflo sensitivity:

 

HKLM\Drivers\Touchpanel\Pressure Threshold

 

allazoume tin timi apo 18866 se 20866 i akoma kai 40866 gia na beltiwsoume to scrolling.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

hi paides kai pali exo perasei to destinator 7 opote anoigo kai doyleyo ayto to programa alazei i ora toy kinitoy moy kai paei mia ora mprosta ti prepei na kano gia na dior8o8ei?

 

Πηγαινε στο settings/phone/times zones

και απενεργοποιησε το automatic changr time zone & clock και δες εαν στα options του destinator εχεις ενεργει τη θερινη ωρα εαν ναι απερνεργοποιησε τη!

Konandrio thanks for everything!:respect:
Link to comment
Share on other sites

Afksis evaisthisias tis othonis:

 

HKEY_LOCAL_MACHINE/Software/OEM/TFLOSettings/FingerPressure

 

allazoume tin timi apo 2648 se 5500.

 

touchflo sensitivity:

 

HKLM\Drivers\Touchpanel\Pressure Threshold

 

allazoume tin timi apo 18866 se 20866 i akoma kai 40866 gia na beltiwsoume to scrolling.

 

:D

 

Σ' ευχαριστώ πολύ

http://img221.imageshack.us/img221/2345/kouksig3el.jpg

AΟΠΛΟΣ ΜΑΤΑΙΟΣ ΑΓΩΝ ΝΥΜΦΕΥΜΕΝΩΝ- ΑΜΑΝ

Link to comment
Share on other sites

πως μπορω να αποθηκευσω σε μια επαφη 2 αριθμους κινητου τηλεφωνου,ωστε πατοντας πανω σε αυτην τη επαφη να μπαινω μεσα εκει που εχει γραμμενα ολα τα τηλ αυτησ της επαφη κ να μου βγαζει κ τους 2 αρι8μους για αποστολη sms αυτοματα ???
http://ΕΠΙΣΚΕΦΘΕΙΤΕ ΤΟ SITE ΜΟΥ!!
Link to comment
Share on other sites

μετα απο ενα restore με στο sprite backup στο μενου του touchflo εκει που επρεπει να γραφει εικονες, μουσικη και βιντεο εχει τετραγωνακια. καθως επισης και στο αλλο μενου με τις συντομευσεις οτι ειναι ελληνικο το εχει τετραγωνακια και τα αγγλικα σαν να τους εχει αλλαξει γραμματοσειρα.εχω κανει 2-3 φορες restore αλλα τιποτα.τι παιζει?ωρα για το πρωτο μου hard reset??

:(:(

για να κανω απεγκατασταση του igo κανω απλως διαγραφη του φακελου? το ειχα εγκαταστησει εγω σε καθαρη καρτα τρεχοντας το ενα αρχειο cab αν θυμαμαι καλα

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
μετα απο ενα restore με στο sprite backup στο μενου του touchflo εκει που επρεπει να γραφει εικονες, μουσικη και βιντεο εχει τετραγωνακια. καθως επισης και στο αλλο μενου με τις συντομευσεις οτι ειναι ελληνικο το εχει τετραγωνακια και τα αγγλικα σαν να τους εχει αλλαξει γραμματοσειρα.εχω κανει 2-3 φορες restore αλλα τιποτα.τι παιζει?ωρα για το πρωτο μου hard reset??

 

Xrisimopoieis to Sprite Backup pou exei to CD? Periexei palia ekdosi kai einai problimatiko, to exoume ksananaferei. Tha sou proteina na egkatastiseis tin teleftaia ekdosi pou doulevei apsoga (an kai nomizw oti twra einai arga gia na to swseis!)

 

για να κανω απεγκατασταση του igo κανω απλως διαγραφη του φακελου? το ειχα εγκαταστησει εγω σε καθαρη καρτα τρεχοντας το ενα αρχειο cab αν θυμαμαι καλα

 

Den exeis tin epilogi apo tin prosthaferesi programmatwn?

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Xrisimopoieis to Sprite Backup pou exei to CD? Periexei palia ekdosi kai einai problimatiko, to exoume ksananaferei. Tha sou proteina na egkatastiseis tin teleftaia ekdosi pou doulevei apsoga (an kai nomizw oti twra einai arga gia na to swseis!)

που μπορω να την βρω?αν και εχω ξανακανει restore kai den eixa προβλημα.στειλε pm αν μπορεις σε παρακαλω.εν ολιγης hard reset??:(

 

 

Den exeis tin epilogi apo tin prosthaferesi programmatwn?

οχι ειναι σπ..η εκδοση και δεν βλεπω καποια επιλογη

Link to comment
Share on other sites

Xrisimopoieis to Sprite Backup pou exei to CD? Periexei palia ekdosi kai einai problimatiko, to exoume ksananaferei. Tha sou proteina na egkatastiseis tin teleftaia ekdosi pou doulevei apsoga (an kai nomizw oti twra einai arga gia na to swseis!)]

την τελευταια εχω την 6,10.αρα τι μπορει να μπυ την εφερε?

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
που μπορω να την βρω?στειλε pm αν την εχεις σε παρακαλω.αρα hard reset σου ερχομαι?:(:(

 

ipmart-forum.com. Ekei tha breis ta panta!

 

Mporeis omws (fantazomai) na swseis tis epafes kai ta minimata sou. Pare ena backup se afta gia na min ta ksanapernas (ektos ki an ta exeis sto Outlook) me to Pim Backup.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
οχι ειναι σπ..η εκδοση και δεν βλεπω καποια επιλογη

 

Den exeis problima na to sbiseis apo tin karta mnimis. Mi ksexaseis omws na sbiseis kai pithana shortcuts pou exeis balei gia na mi sou meinoun skoupidia.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

πως μπορω να αποθηκευσω σε μια επαφη 2 αριθμους κινητου τηλεφωνου,ωστε πατοντας πανω σε αυτην τη επαφη να μπαινω μεσα εκει που εχει γραμμενα ολα τα τηλ αυτησ της επαφη κ να μου βγαζει κ τους 2 αρι8μους για αποστολη sms αυτοματα ???

 

ΚΑΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ?

http://ΕΠΙΣΚΕΦΘΕΙΤΕ ΤΟ SITE ΜΟΥ!!
Link to comment
Share on other sites

Den exeis problima na to sbiseis apo tin karta mnimis. Mi ksexaseis omws na sbiseis kai pithana shortcuts pou exeis balei gia na mi sou meinoun skoupidia.

 

οκ ευχαριστω αυτο σκεφτομουν να κανω,αλλα ελεγα μηπως υπαρξει καποιο προβλημα

Link to comment
Share on other sites

εχω μερικες ερωτησεις.Οποιος μπορει ας βοη8ησει.

 

1) εγκατεστησα την οπερα 8.65 με το και οταν μπαινω στο myphone αλλα και σε αλλες σελιδες περιπου στο μεσο της σελιδας τα γραμματα φαινονται ''ακαταλαβιστικα'' και εχει το εξης μηνυμα : XML parsing failed : not well formed (γραμμη : 374, Χαρακτηρας :240 )

 

2) πως μπορω να απο8ηκευσω μια ιστοσελιδα?

 

3) Ενα αλλο σημειωματαριο εκτος απο αυτο που εχει το κινητο, κυκλοφορει που8ενα ?

 

4) σε αυτο το hkey-local machine κτλ που αναφερετε πιο πανω για να αλλαξουμε την ευαισ8ησια της ο8ονης πως μπαινουμε? σε ποιο μενου βρισκεται ?

 

5) τα ακουστικα αυτα που εχουν control επανω και επισης μπορουμε να προσ8εσουμε εμεις της επιλογης μας ψειρες , που πωλουνται ?

 

6) το καλυτερο προγραμμα τελικα για να ειμαι μονιμως συνδεδεμενος στο msn μεσω της wind non stop , ποιο ειναι ?Μη βιαστειτε να μου πειτε οτι δε γινεται.. ενα παλικαρι μερικες σελιδες πιο πισω ειχε προτεινει 3 προγραμμτα αν 8υμαμαι καλα αλλα δεν μπορουσα να κανω registration κτλ σε καποια και το αφησα.Υπαρχει κανενα που να λειτουργει ευκολα?

 

ευχαριστω

everyone can see things.

few can see into things...

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια ψαχνω το HTC - RANDOM ACCESS CONTACT για ελληνικα και δεν βρισκο πουθενα κατι ,ξερεται τιποτα γιαθτο?
Link to comment
Share on other sites

ΚΑΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ?

 

Τι εννοείς κάνεις edit μια επαφή και έχει μέσα πολλές θέσεις έχει τηλέφωνο εργασίας, τηλέφωνό σπιτιού κτλ

Konandrio thanks for everything!:respect:
Link to comment
Share on other sites

Τι εννοείς κάνεις edit μια επαφή και έχει μέσα πολλές θέσεις έχει τηλέφωνο εργασίας, τηλέφωνό σπιτιού κτλ

 

ναι το ξερω οτι εχει τηλ σπιτιου κτλ αλλα εγω θελω να βαλω σε μια επαφη 2 αρι8μους κινητου τηλεφωνου κ εχει μονο για ενα ενω για το τηλεφωνο σπιτιου εχει 3 θεσεις για διαφορετικα τηλ!κ δεν 8ελω να το γραψω σε αλλη θεση γιατι οταν μπαινεις σε μια επαφη για να δεις-διαλεξεις καποιο απο τα τηλ που εχεις αποθηκεθμενα στην επαφη ,για τον αρι8μο που εχεις αποθηκεθμενο σαν κινιτο σου το ξαναβαζει κ γραφει αποστολη sms καταλαβες τι ενοω?

http://ΕΠΙΣΚΕΦΘΕΙΤΕ ΤΟ SITE ΜΟΥ!!
Link to comment
Share on other sites

ναι το ξερω οτι εχει τηλ σπιτιου κτλ αλλα εγω θελω να βαλω σε μια επαφη 2 αρι8μους κινητου τηλεφωνου κ εχει μονο για ενα ενω για το τηλεφωνο σπιτιου εχει 3 θεσεις για διαφορετικα τηλ!κ δεν 8ελω να το γραψω σε αλλη θεση γιατι οταν μπαινεις σε μια επαφη για να δεις-διαλεξεις καποιο απο τα τηλ που εχεις αποθηκεθμενα στην επαφη ,για τον αρι8μο που εχεις αποθηκεθμενο σαν κινιτο σου το ξαναβαζει κ γραφει αποστολη sms καταλαβες τι ενοω?

 

Ο.Κ τώρα κατάλαβα!

Κοίτα εγώ όταν έχω πάνω από δυο κινητά επιλέγω το νούμερο που θέλω με το pad και στο menu σου έχει επιλογή να στείλεις μήνυμα βέβαια δεν είναι ο πιο γρήγορος τρόπος άλλα είναι μια λύση!

Konandrio thanks for everything!:respect:
Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
Παιδια θελω να φορμαρω την καρτα μνημης που εχω. Μπορω να το κανω με το sktools η υπαρχει αλλος τροπος?
και με τον resco explorer μπορεις και φυσικα με card reader;)
Link to comment
Share on other sites

Έχω βάλει το ρεσκο ρεκορντερ, μήπως ξέρει κανείς πως ηχογραφώ στη διάρκεια της κλήσης? Πρέπει να κάνω τπτ ρυθμίσεις από πρίν?
Link to comment
Share on other sites

Ο.Κ τώρα κατάλαβα!

Κοίτα εγώ όταν έχω πάνω από δυο κινητά επιλέγω το νούμερο που θέλω με το pad και στο menu σου έχει επιλογή να στείλεις μήνυμα βέβαια δεν είναι ο πιο γρήγορος τρόπος άλλα είναι μια λύση!

 

ναι αυτο το σκευτηκα κ εγω αλλα δεν ειναι πολυ βολικο! δλδ δεν υπαρχει αλλος τροπο ωστε να βγαζει δευτερη καρτελα για ενα δευτερο κινητο ε? εσυ σε ποια 8εση βαζεισ το δευτερο κινητο?

http://ΕΠΙΣΚΕΦΘΕΙΤΕ ΤΟ SITE ΜΟΥ!!
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...