Jump to content

[Επίσημο] HTC Touch Cruise P3650 (Polaris)


manos the greek
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

γιατι το 6 δεν δουλευει σωστα,αυτη την στιγμη η συσκευη εχει το igo φυσικα θα βγει και σκετο αλλα ισως αργησει λιγο

 

Το λεω επηδει ειναι λογικο να μπει αμεσως το 7

ειναι καλυτερο το 6?

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Οχι παιδια, ακομα οχι το 7 (και δε με πειθει η destinator technologies οτι καποια νεοτερη εκδοση της 7 θα δουλεψει ποτε σωστα). Ισως ειναι πραγματι τελικα ο προπομπος μιας καλης εκδοσης 8... για να δουμε...
Link to comment
Share on other sites

Οχι παιδια, ακομα οχι το 7 (και δε με πειθει η destinator technologies οτι καποια νεοτερη εκδοση της 7 θα δουλεψει ποτε σωστα). Ισως ειναι πραγματι τελικα ο προπομπος μιας καλης εκδοσης 8... για να δουμε...

το δοκιμασες το 7 και δεν σου δουλευει????

γιατι σε μενα δουλευει αψογα :P

LG G2 32GB D800 LTE

Το προσωπικό μου Blog http://antonis-news.blogspot.com/ - Twitter : Kourkoumelakis

My Photography: http://kourkoumelakis.blogspot.gr// - Instagram & Flickr: Kourkoumelakis

Link to comment
Share on other sites

Στην καρτα μνημης μεσα υπαρχει ενας φακελος με ονομα 2577. Εκει μεσα υπαρχει ενα αρχειο autorun.exe. τρεξε αυτο το αρχειο να ξεκινησει η εγκατασταση του IGO.

 

Thank youuuu!!!!!!!! θα το δοκιμασω τωρα!

Φιλικά Νίκος.

Htc Touch Magic > Iphone 3Gs > Samsung Nexus s > LG G3 32gb Titan Grey D855

Link to comment
Share on other sites

Ξέρει κανείς αν αυτή η θήκη είναι συμβατή με το Cruise;

http://www.pielframa.net/pielframa_productos.asp?id=1684

He who controls the past,commands the future.He who commands the future,conquers the past.
Link to comment
Share on other sites

παιδία σας χεραιτώ

 

έχω το Touch Cruise εδω και 5 μέρες περίπου και γενικά είμαι πολύ ευχαριστημένος

παρατήρησα όμως το εξής και θέλω τη βοήθεια σας...Σήμερα ήμουν σε μια καφετέρια και βρήκα wi-fi unsecured και έκανα σύνδεση..το wi-fi πραγματικά πετουσε...δεν συμβαίνει το ίδιο όμως όταν είμαι σπιτι...αργει και δυσκολέυεται να κάνει connect...σπίτι βέβαι είναι secured δίκτυο.το σήμα μου δείχνει ότι είναι πολύ καλό αλλα απόδοση όχι τοσο όσο αλλου

 

τι μπορει να φταει?μήπως οι ρυθμίσεις?

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα παιδες.Μηπως γνωριζαεται ποτε θα κυκλοφορησει χωρις χαρτες? Ευχαριστω!

Apo 21 Ianouariou ;)

Link to comment
Share on other sites

παιδία σας χεραιτώ

 

έχω το Touch Cruise εδω και 5 μέρες περίπου και γενικά είμαι πολύ ευχαριστημένος

παρατήρησα όμως το εξής και θέλω τη βοήθεια σας...Σήμερα ήμουν σε μια καφετέρια και βρήκα wi-fi unsecured και έκανα σύνδεση..το wi-fi πραγματικά πετουσε...δεν συμβαίνει το ίδιο όμως όταν είμαι σπιτι...αργει και δυσκολέυεται να κάνει connect...σπίτι βέβαι είναι secured δίκτυο.το σήμα μου δείχνει ότι είναι πολύ καλό αλλα απόδοση όχι τοσο όσο αλλου

 

τι μπορει να φταει?μήπως οι ρυθμίσεις?

 

Sigoura kati den to afhnei na paixei swsta bebaiwsou omws prwta oti den exeis lag sto diktyo sou logo overlimit bandwidth (px. torrents, moularia klp klp);)

Link to comment
Share on other sites

Ξέρει κανείς αν αυτή η θήκη είναι συμβατή με το Cruise;

http://www.pielframa.net/pielframa_productos.asp?id=1684

 

 

Apo thn stigmh pou kanei sto Artemis logika den tha exes problima.. ;)

Link to comment
Share on other sites

δεν το εχω δουλεψει το 7,λογικα θα ειναι,ας μας πει και καποιο παιδι που τα ειχε και τα 2

 

To 7ari pazei ikanopoihtika arkei na tou peraseis vevaia ta ellinika voices kai keyboard ini.

:cool:

Link to comment
Share on other sites

Παιδια μηπως γνωριζει καποιος με ποιο τροπο αποθηκευονται τα αρχεια που λαμβανουμε με bluetooth κατευθειαν στην καρτα μνημης και οχι στη συσκευη;
Link to comment
Share on other sites

Παιδια μηπως γνωριζει καποιος με ποιο τροπο αποθηκευονται τα αρχεια που λαμβανουμε με bluetooth κατευθειαν στην καρτα μνημης και οχι στη συσκευη;

αν καποιος ξερει κι'εγω θα το ηθελα αυτο.

 

2) επισης παιδια το destinator 7 μετα απο hard reset επαιξε για μια και μονο φορα στο cruise Μου. μετα παλι κολλαει στην αρχικη οθονη και με επιστρεφει πισω.εχει τυχει σε κανενα αυτο? παιζει σε σας κανονικα ???

 

3) ξερει καποιος αν μπορουμε ενα αρχειο εγκαταστασης .exe να το μετατρεψουμε σε cab ??? θελω να εχω στην Storage card τα προγραμματα που εγκαθιστω συχνα σε cab για να κανω ξανα εγκατασταση μετα απο hard reset.

LG G2 32GB D800 LTE

Το προσωπικό μου Blog http://antonis-news.blogspot.com/ - Twitter : Kourkoumelakis

My Photography: http://kourkoumelakis.blogspot.gr// - Instagram & Flickr: Kourkoumelakis

Link to comment
Share on other sites

 

1) Παιδια μηπως γνωριζει καποιος με ποιο τροπο αποθηκευονται τα αρχεια που λαμβανουμε με bluetooth κατευθειαν στην καρτα μνημης και οχι στη συσκευη;

 

Me ena registry editor allaxte to

HKEY_LOCAL_MACHINE\System\FileSys\TempPath

 

apo

Application data\volatile

se

Storage Card\My Documents

 

Yparxei kai ena cab sto XDA to opoio to knei aftomata parto apo edw

 

2) επισης παιδια το destinator 7 μετα απο hard reset επαιξε για μια και μονο φορα στο cruise Μου. μετα παλι κολλαει στην αρχικη οθονη και με επιστρεφει πισω.εχει τυχει σε κανενα αυτο? παιζει σε σας κανονικα ???

Thimizei sumperifora kakospasemenou destcore.dll ara den ftaiei to cruise alla h egatastash sou ;)

 

3) ξερει καποιος αν μπορουμε ενα αρχειο εγκαταστασης .exe να το μετατρεψουμε σε cab ??? θελω να εχω στην Storage card τα προγραμματα που εγκαθιστω συχνα σε cab για να κανω ξανα εγκατασταση μετα απο hard reset.

 

 

Ola ma ola ta exe arxeia pou stinonte sto PC kai einai gia PPC apothikevoun ta cab filles tous topika eite ston fakelo egatastashs tous eite xima sto fakelo tou activesync rixe mia matia loipon ekei kai tha ta vreis

PROSOXH OMWS prwtou ta kaneis copy sthn Storage Card tha prepei na ta kaneis prwta READ ONLY giati ta perisotera cabs meta apo thn egatastash tou diagrafonte ;)

Link to comment
Share on other sites

Sigoura kati den to afhnei na paixei swsta bebaiwsou omws prwta oti den exeis lag sto diktyo sou logo overlimit bandwidth (px. torrents, moularia klp klp);)

 

εχω το pc κλειστο όταν γίνομαι connected...δεν νομιζο ότι είναι θέμα lag...αν του βάλω να παίρνει συγκεκριμένη ip θα είναι καλύτερα?

Link to comment
Share on other sites

εχω το pc κλειστο όταν γίνομαι connected...δεν νομιζο ότι είναι θέμα lag...αν του βάλω να παίρνει συγκεκριμένη ip θα είναι καλύτερα?

 

Σαφώς !!

Καλο ειναι να βαλεις εκτος απο τα ip και τα DNS με το χέρι και να μην τα παιρνει αυτόματα. Αν δεν ξερεις τα DNS σου πες μου σε ποιο iSP (και σε ποιο νομο μενεις ) να σου τα στειλω :cool:

Link to comment
Share on other sites

Me ena registry editor allaxte to

HKEY_LOCAL_MACHINE\System\FileSys\TempPath

 

apo

Application data\volatile

se

Storage Card\My Documents

 

Yparxei kai ena cab sto XDA to opoio to knei aftomata parto apo edw

 

 

 

 

 

Φιλε minotavrs τα δοκιμασα και τα δυο αλλα τιποτα οτι λαμβανω αποθηκευεται στη μνημη του τηλεφωνου στο my documents.

Link to comment
Share on other sites

Me ena registry editor allaxte to

HKEY_LOCAL_MACHINE\System\FileSys\TempPath

 

apo

Application data\volatile

se

Storage Card\My Documents

 

Yparxei kai ena cab sto XDA to opoio to knei aftomata parto apo edw

 

 

 

 

 

Φιλε minotavrs τα δοκιμασα και τα δυο αλλα τιποτα οτι λαμβανω αποθηκευεται στη μνημη του τηλεφωνου στο my documents.

 

βαλε ΑΥΤΟ ή ΑΥΤΟ

Samsung Note II
Link to comment
Share on other sites

Σαφώς !!

Καλο ειναι να βαλεις εκτος απο τα ip και τα DNS με το χέρι και να μην τα παιρνει αυτόματα. Αν δεν ξερεις τα DNS σου πες μου σε ποιο iSP (και σε ποιο νομο μενεις ) να σου τα στειλω :cool:

 

πως θα του δωσω μια σταθερη ip?

Link to comment
Share on other sites

πως θα του δωσω μια σταθερη ip?

 

φένεται ότι του έδωσα σταθερη ip...συνδεθηκε το σήμα είναι εξαιρετικό όμως internet δεν εχει....οτι σελίδα πάω να ανοίξω μου γράφει The page cannot be found. Check the name and try....:mad:

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, τι λέει το cruise; ποντικάκι δεν μπορούμε να βάλουμε; τα δυο πλήκτρα που λείπουν από μπροστα το κάνει να είναι πολύ δύσχρηστο σε σχέση με το Artemis; να το εγοράσω από expansys? μπορεί να δεχτεί roms του Artemis; οπτικά είναι ποιο όμορφο από το artemis; το gps πως τα πάει με dest7;

 

Να αντικαταστησω την Artemis?

s100-Artemis-Cruise-Diamond

HTC-Touch-Diamond.jpg.bc5fa35baa0b6f97517a6b8f6b247b68.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...