Jump to content

[Επίσημο] HTC Touch Cruise P3650 (Polaris)


manos the greek
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

καλά για σένα τα έχουμε πει. κάτι πέρνεις και δεν μας δίνεις :D ότι PDA βλέπεις δεν σ'αρέσει ακόμα και το 9502 που το πρώτο σου post ήταν "δεν μ'αρέσει προτιμώ το Flame" :D
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

ε καλά μεταξύ μας δεν έχει και άδικο

 

η HTC μας έχει φλομώσει εκμεταλλευόμενη ότι έχει την αγορά επάνω της αυτή τη στιγμή (HP all over again)

 

πάει την εξέλιξη με το σταγονόμετρο, μας παρουσιάζει ως μεγαλοφυείς ιδέες κάτι βλακείες ή κάποια πράγματα που τα έκαναν κι άλλοι ή που γίνονται με software τρίτων έτσι κι αλλιώς (είπαμε HP all over again, αχ τι μου θυμίζει)

 

ένα PDA θα έφτιαχναν σοβαρό, αλλά το deal με την google ήταν σοβαρότερο (από τους καταναλωτές) οπότε θα δείτε το omni σαν google phone και ΟΧΙ σαν WM

 

οκ είδα και το Shift σας το είπα;

και δεν εννοώ στην dte που το είδατε στη βιτρίνα... εννοώ το έπιασα και το δούλεψα πριν 2 μήνες... με ένα κουμπί γυρνά σε ένα ΥΠΟΤΙΘΕΜΕΝΟ PDA (γιατί υποτιθέμενο ρε παιδιά;;;;...) αλλιώς έχεις ένα μετριότατο tablet - BIG DEAL

 

αλλά θα πουλήσει επειδή είναι HTC

 

τέσπα

---

NLS

ilogic.gr

Link to comment
Share on other sites

παιδιά μην ξεχνάτε ότι το Kaiser ήταν το πρώτο PDA της κατηγορίας του. λογικό είναι απο εδώ και πέρα πρέπει να βγαίνουν καλύτερα. αλλά όντως ΤΕΡΑΣΤΙΑ βλακεία ότι το Polaris δεν έχει VGA οθόνη. Στο Kaiser δεν με πειράζει που δεν έχει.
Link to comment
Share on other sites

όντως. μας τυφλώσανε με αυτά που βάλανε και είπαν σιγά μην βάλουμε και άλλα. Δυστυχώς έτσι γίνεται όταν έχεις μονοπώλιο
Link to comment
Share on other sites

Αυτή που θα εκτεθεί σίγουρα πάντως είναι η HTC με το ΟΜΝΙ.Τεράστια ανάλυση με επεξεργαστή λιγότερο από 400Mhz.Όσο για εμένα WebVirus σου το έχω πει ξανά:

Δεν βλέπω το δέντρο,βλέπω το δάσος.

Όσο για το Flame και το 9502 μάλλον δεν διάβασες όλα τα posts μου...

Για να μη βγούμε off topic πάλι όμως και ακουστούν πάλι τα ίδια για τις απόψεις μας δεν θεωρώ χάλια αυτή τη συσκευή.Απλώς πιστεύω για ακόμα μια φορά ότι ο καταναλωτής έχει απαιτήσεις.Όπως είπε και ο NLS ας σταματήσει επιτέλους η εξέλιξη σταγονόμετρου...

 

ΥΓ 1:Έχω δύο απορίες.Το Kaiser δηλαδή σε ποιά κατηγορία ανήκει και είναι το πρώτο της κατηγορίας του?

ΥΓ 2:Γιατί δεν πειράζει που δεν έχει VGA?Πειράζει και πάρα πειράζει.Γιατί αν είχε θα είχε σίγουρα πολύ περισσότερη ανταπόκριση στο καταναλωτικό κοινό.(όχι ότι τώρα δεν έχει)

Να έχεις φαντασία για να μην πεθάνεις από έκπληξη._
Link to comment
Share on other sites

Μήπως δεν σηκώνει τη vga αυτός ο επεξεργαστής και αφήνουν την imate να εκτεθεί πρώτη;

 

ναι σωστά

 

και η imate στην αυλή του σπιτιού τους που το έφτιαξαν, δεν ξέρουν, είναι ηλίθιοι

---

NLS

ilogic.gr

Link to comment
Share on other sites

παντως πολλοι που εχουν πιασει στα χερια τους συσκευες με vga εχουν γραψει οτι ειναι αργες.να θυμισω τα προβληματα του x500+ σε σχεση με το x500.(κουρτινα)

δεν θα επεμενα στο παραπανω χαρακτηριστικο.

και μαλλον το θεωρω πλεονεκτημα που το polaris δεν εχει vga οθονη.

Link to comment
Share on other sites

ναι οκ οκ

 

και εγώ θεωρώ πλεονέκτημα τότε που έχω WM2003SE μηχάνημα και όχι WM6 οκ;

χαχαχα

 

(α ... έχω VGA)

 

---

 

(ασχολούμενος και με μηχανές βλέπω κάθε μέρα πόσο εύκολα κατηγορεί κάποιος κάτι που ΔΕΝ έχει, υπερασπιζόμενος αυτό που έχει ακόμα και αν εμφανώς είναι ΧΕΙΡΟΤΕΡΟ... κλασικό να υπερασπιζόμαστε την επένδυση μας και τον εαυτό μας ότι "δεν έκανε λάθος" ΕΘΕΛΟΤΥΦΛΩΝΤΑΣ, μάλιστα γίνεται χειρότερο όσο ανεβαίνουν τα έξοδα... δείτε και τα ακριβά αυτοκίνητα κλπ.)

---

NLS

ilogic.gr

Link to comment
Share on other sites

 

(ασχολούμενος και με μηχανές βλέπω κάθε μέρα πόσο εύκολα κατηγορεί κάποιος κάτι που ΔΕΝ έχει, υπερασπιζόμενος αυτό που έχει ακόμα και αν εμφανώς είναι ΧΕΙΡΟΤΕΡΟ... κλασικό να υπερασπιζόμαστε την επένδυση μας και τον εαυτό μας ότι "δεν έκανε λάθος" ΕΘΕΛΟΤΥΦΛΩΝΤΑΣ, μάλιστα γίνεται χειρότερο όσο ανεβαίνουν τα έξοδα... δείτε και τα ακριβά αυτοκίνητα κλπ.)

 

αυτό ισχύει για όλους οχι μόνο για τους άλλους.

Samsung Note II
Link to comment
Share on other sites

συμφωνώ

 

είδες πως ξεκίνησα το παραπάνω post

θες να συνεχίσω να λέω πόσο καλύτερο είναι το WM2003SE μηχάνημα μου; (και να συνεχίσετε οι άλλοι να γελάτε;...) ε κάπως έτσι ακούμε αυτοί που έχουμε VGA (ή τέλος πάντων συνειδητοποιούμε ΤΙ ΕΙΝΑΙ) το ότι "μαλλον το θεωρω πλεονεκτημα που το polaris δεν εχει vga οθονη"...

 

γιατί δεν έβαζαν 240x240 (την ΚΟΤΣΑΝΑΡΑ που πήγε δηλ. να μας πλασάρει η MS επί κάνα χρόνο) τότε; θα ήταν ακόμα πιο γρήγορο!

 

και κάτι άλλο για να γυρίσουμε στο polaris... δεν περίμενα να το πω ποτέ αλλά βρήκα WM που να κάνει το 3300 να φαίνεται όμορφο

---

NLS

ilogic.gr

Link to comment
Share on other sites

ο χρόνος θα δείξει αν ειναι όντως πλεονέκτημα να μην βάζεις vga με 400ρι επεξεργαστή

οι μέχρι τωρα αναφορές λένε οτι καλά έκαναν στην htc

άλλο αυτό και αλλο το να ζητήσουμε να έχουν ενα επεξεργαστή σαν του 9000 με vga στο πολαρις.

αυτό ναι και εγω που ειχα το 9000 οταν βγήκε θα ήθελα τον επεξεργαστή και την vga σε διαστάσεις πολαρις.

Samsung Note II
Link to comment
Share on other sites

οκ.επι της ουσιας δεν μας ειπες τιποτα.

εφερα ενα παραδειγμα οπου το vga κατεστρεψε μια κατα τα αλλα καλη συσκευη.το x500+

και με βαση αυτο ειπα οτι ΜΑΛΛΟΝ ειναι πλεονεκτημα.

αν νομιζεις οτι εχω να δικαιολογησω μια αγορα που δεν εχω κανει η οτι εξυπηρετω καποια σκοπιμοτητα με τα οσα εγραψα τοτε οκ.δικαιωμα σου.

αν ομως απαντας τοτε βαλε και καποιο σοβαρο επιχειρημα.

σεβομαι την εμπειρια σου στα wm

αλλα μην απαξιωνεις την αποψη καποιου και την ιδια την συζητηση μεταπηδωντας σε γενικα και υποθετικα σχολια για μηχανες και αυτοκινητα και γω δεν ξερω τι αλλο.

Link to comment
Share on other sites

ε καλά μεταξύ μας δεν έχει και άδικο

 

η HTC μας έχει φλομώσει εκμεταλλευόμενη ότι έχει την αγορά επάνω της αυτή τη στιγμή (HP all over again)

 

πάει την εξέλιξη με το σταγονόμετρο, μας παρουσιάζει ως μεγαλοφυείς ιδέες κάτι βλακείες ή κάποια πράγματα που τα έκαναν κι άλλοι ή που γίνονται με software τρίτων έτσι κι αλλιώς (είπαμε HP all over again, αχ τι μου θυμίζει)

 

ένα PDA θα έφτιαχναν σοβαρό, αλλά το deal με την google ήταν σοβαρότερο (από τους καταναλωτές) οπότε θα δείτε το omni σαν google phone και ΟΧΙ σαν WM

 

οκ είδα και το Shift σας το είπα;

και δεν εννοώ στην dte που το είδατε στη βιτρίνα... εννοώ το έπιασα και το δούλεψα πριν 2 μήνες... με ένα κουμπί γυρνά σε ένα ΥΠΟΤΙΘΕΜΕΝΟ PDA (γιατί υποτιθέμενο ρε παιδιά;;;;...) αλλιώς έχεις ένα μετριότατο tablet - BIG DEAL

 

αλλά θα πουλήσει επειδή είναι HTC

 

τέσπα

Στην DTE παίξαμε με το swift δεν το είδαμε μόνο...;)

Με την Wind κάνεις πράγματι οικονομία...αφού δεν έχεις ποτέ σήμα, δεν μιλάς, δεν στέλνεις μηνύματα, δεν χρεώνεσαι...

Wind Όσα παίρνει ο άνεμος

Link to comment
Share on other sites

και μαλλον το θεωρω πλεονεκτημα που το polaris δεν εχει vga οθονη.

:lol::lol::lol::lol::lol::lol: ε όχι ρε παιδιά είπαμε :!:

 

Ας βάλουν πιο γρήγορο επεξεργαστή ή ξεχωριστό chipset γραφικών. Δλδ. έλεος, δε μπορείς να λες ότι καλύτερα που δεν του έβαλαν γιατί πάει πιο αργά, επειδή δεν θέλουν (ή δε μπορούν) να το κάνουν να πηγαίνει καλά... Έχεις δει ποτέ VGA οθόνη από κοντά?

 

Και συσκευή ppc-phone που πάει σφαίρα με VGA οθόνη υπάρχει... QTEK 9000.

Link to comment
Share on other sites

:lol::lol::lol::lol::lol::lol: ε όχι ρε παιδιά είπαμε :!:

 

Ας βάλουν πιο γρήγορο επεξεργαστή ή ξεχωριστό chipset γραφικών. Δ.λ.δ. έλεος, δε μπορείς να λες ότι καλύτερα που δεν του έβαλαν γιατί πάει πιο αργά, επειδή δεν θέλουν (ή δε μπορούν) να το κάνουν να πηγαίνει καλά...

 

.

 

+1000 :D

 

ετσι ακριβως! :lol:

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

 

Και συσκευή ppc-phone που πάει σφαίρα με VGA οθόνη υπάρχει... QTEK 9000.

εγω το ειχα το 9000 για 7 μήνες όταν πρωτοκυκλοφόρησε..........οχι τώρα που το ανακάλυψαν κάποιοι.(δεν εννοώ εσένα)

 

άλλο επεξεργαστή και αααααααλλη μπαταρία η οποία δεν φτάνει για ζήτω,και όσοι το δουλεύουν πραγματικά έχουν και δεύτερη.

 

αφήστε τη χολη για οτι δεν σας αρέσει τα ιδια λέγατε και για την Άρτεμις οτι το παίρνουν οσοι δεν ξέρουν ,οι άσχετοι και πούλησε ανω των 20000 κομματιών με το δεύτερο ουτε 3000 (μονο με την εμφάνιση?)

τι έγινε τώρα άχρηστο το πολαρις γιατί δεν εχει vga?

 

είδα και αυτα που διαλέγουν οι σχετικοί ποσο καλά βγήκαν που τα αποσυρανε..........

Samsung Note II
Link to comment
Share on other sites

:lol::lol::lol::lol::lol::lol: ε όχι ρε παιδιά είπαμε :!:

 

Ας βάλουν πιο γρήγορο επεξεργαστή ή ξεχωριστό chipset γραφικών. Δλδ. έλεος, δε μπορείς να λες ότι καλύτερα που δεν του έβαλαν γιατί πάει πιο αργά, επειδή δεν θέλουν (ή δε μπορούν) να το κάνουν να πηγαίνει καλά... Έχεις δει ποτέ VGA οθόνη από κοντά?

 

Και συσκευή ppc-phone που πάει σφαίρα με VGA οθόνη υπάρχει... QTEK 9000.

 

εχω δει vga οθονη φιλε....

αμα δεν ειχα δει δεν θα μιλαγα.

το 9000 επισης το χω δει ,και για μενα ειναι ενα τουβλο.

για σενα μπορει να ειναι το καλυτερο.

εγω δεν θα το κουβαλαγα μαζι μου και δωρο να μου το καναν.

καταλαβαινω τα γελια σου για αυτο που εγραψα αλλα η δικη μου οπτικη ειναι διαφορετικη απο την δικια σου.

πολυ ευκολα θα εβαζα τα γελια μαζι σου επισης αν νομιζες και επεμενες οτι το 9000 ειναι φορητη συσκευη

Link to comment
Share on other sites

@mastelos: εγώ προσωπικά ακόμα τα ίδια πιστεύω για το p3300, δεν έχει αλλάξει τίποτα από την άποψή μου. Το βλέπω καθημερινά σε δύο κολλητούς μου και τους "λυπάμαι" κάθε φορά που είναι έτοιμοι να το πετάξουν στο τοίχο επειδή αργεί...

 

Δεύτερον, δε νομίζω ότι αυτά που είπαν κάποιοι για τη VGA οθόνη είναι χολή για το cruise. Όπως θα έχεις διαβάσει (ναι αλλού) μου αρέσει σαν συσκευή και ίσως την αποκτήσω. Αυτό που μου φάνηκε αρκετά περίεργο, κι είπα να κάνω ένα σχόλιο, ήταν το κάποιος να υποστηρίζει ότι αυτή η έλλειψη είναι και προτέρημα...

 

Τέλος, το ότι κάτι πουλάει δεν το κάνει αυτομάτως και καλύτερο από το άλλο. Υπάρχουν ΑΠΕΙΡΑ παραδείγματα σε όλους τους τομείς και δε χρειάζεται πιστεύω να τα αναλύσω εδώ...

 

@christou: καλό είναι πρώτα να διαβάζεις αυτά που γράφει ο άλλος και μετά θα απαντάς. Πως από αυτό:

 

Και συσκευή ppc-phone που πάει σφαίρα με VGA οθόνη υπάρχει... QTEK 9000.

 

κατέληξες σε αυτά:

 

το 9000 ...... για σενα μπορει να ειναι το καλυτερο.

 

πολυ ευκολα θα εβαζα τα γελια μαζι σου επισης αν νομιζες και επεμενες οτι το 9000 ειναι φορητη συσκευη

 

δε μπορώ να καταλάβω...

 

Το qtek 9000 δεν το ανέφερα σα συσκευή προς αγορά. Απλά είπα ένα παράδειγμα ενός ppc-phone με παρόμοια χαρακτηριστικά όπου το κατάφεραν (με πολύ κόπο) να πηγαίνει πολύ γρήγορα και χωρίς προβλήματα, με VGA οθόνη. Πράγμα λοιπόν που σημαίνει ότι κάτι τέτοιο είναι εφικτό, κι όχι στη φαντασία μας.

 

Εάν λοιπόν κάτι τέτοιο γίνεται, γιατί δεν το κάνει κι HTC, ή όποια άλλη εταιρία? Γιατί απλά κι ωραία να μη βάλει έναν επεξεργαστή διαφορετικό και να κάνει optimize την ROM του έτσι ώστε να μπορέσει να βάλει και VGA οθόνη? Για εμένα λοιπόν, το να έχει πιστέψει κάποιος ότι κάτι τέτοιο είναι προτέρημα μίας συσκευής, μου φαίνεται αστείο.

 

Το ότι γελάω πάνω σε κάτι δεν το κάνω για να σε προσβάλω. Απλά εκφράζω τα συναισθήματα μου εκείνης της στιγμής. Πιστεύω κι εσύ θα "λιποθυμούσες" από τα γέλια εάν κάποιος σου έλεγε ότι το 9000 ή το x7500 ή το swift είναι φορητές συσκευές με την έννοια των ppc.

 

Εάν σε προσέβαλα πάντως ζητώ συγνώμη...

Link to comment
Share on other sites

δεν με προσεβαλες...δεν το ειδα ετσι...

αυτο που ηθελα να πω ειναι οτι το να βαλεις vga οθονη σε ενα ppc phone σημαινει οτι πρεπει να ανεβεις σε επεξεργαστη σε chip γραφικων (οπως λενε οσοι ξερουν περισοτερα) αρα να ανεβεις σε ογκο και βαρος της συσκευης.

το 9000 ειναι ενα τετοιο παραδειγμα.

το polaris ομως ως διαδοχος του 3300 ειναι σε αλλη φιλοσοφια.

ειναι προφανης η προσπαθεια της htc να κρατησει τις διαστασεις και το βαρος του 3300.

ξεκολησε απο τον omap και πηγε στα 400 mhz.

αν λοιπον με αυτον τον επεξεργαστη εβαζε και vga τοτε πιθανον να ειχε προβληματα και να μην ηταν μια ισοροπημενη και απροβληματιστη συσκευη οπως μοιαζει να ειναι το polaris.

Link to comment
Share on other sites

@mastelos: εγώ προσωπικά ακόμα τα ίδια πιστεύω για το p3300, δεν έχει αλλάξει τίποτα από την άποψή μου. Το βλέπω καθημερινά σε δύο κολλητούς μου και τους "λυπάμαι" κάθε φορά που είναι έτοιμοι να το πετάξουν στο τοίχο επειδή αργεί...

 

Δεύτερον, δε νομίζω ότι αυτά που είπαν κάποιοι για τη VGA οθόνη είναι χολή για το cruise. Όπως θα έχεις διαβάσει (ναι αλλού) μου αρέσει σαν συσκευή και ίσως την αποκτήσω. Αυτό που μου φάνηκε αρκετά περίεργο, κι είπα να κάνω ένα σχόλιο, ήταν το κάποιος να υποστηρίζει ότι αυτή η έλλειψη είναι και προτέρημα...

 

Τέλος, το ότι κάτι πουλάει δεν το κάνει αυτομάτως και καλύτερο από το άλλο. Υπάρχουν ΑΠΕΙΡΑ παραδείγματα σε όλους τους τομείς και δε χρειάζεται πιστεύω να τα αναλύσω εδώ...

 

 

άποψη σου για το 3300,δεν καταλαβαίνω γιατι οι κολλητοί σου δεν το πουλάνε να πάρουν κάποιο αλλο γρήγορο τουλάχιστον σε αυτο το τομεα δεν θα δυσκολευτούν υπάρχει μετα απο ενα χρονο αρκετή ζήτηση.(den to lev eirvnika)

η ταχύτητα σε μενα που το εχω πάνω απο 1 χρόνο πια δεν ηταν πρόβλημα στην καθημερινότητα ίσως ειναι πρόβλημα σε συγκεκριμένες εφαρμογές που ο μεσος χρήστης ασχολείται μια στις τόσες.

για αυτό και κοιτάω το πολαρις πια και αν δεις δικο μου ποστ κάποιες σελίδες πριν θα δεις οτι και εγω θέλω την vga ακόμα πιο πολυ απο σένα,όπως αν ψάξεις να δεις και ποστ γιατην οθονη που είχα κάνει οταν πηρα το 3300 ,ακριβώς το ιδιο ειχα πει για την οθόνη

 

τέλος νομίζω οτι το θεμα οφείλεται σε παρεξήγηση επειδή το βλέπεις απο λάθος πλευρά νομίζω οτι ο christou εννοει προτέρημα λογω επεξεργαστή και οχι προτέρημα λόγω έλλειψης vga.

Samsung Note II
Link to comment
Share on other sites

και για μενα το polaris δεν ειναι τελειο.

εγω ας πουμε ηθελα να κρατησει το raller ball ,και αδιαφορω για τα touchflo.

δυστηχως ομως τα γουστα ειναι πολλα και καμμια εταιρια δεν προκειται να τα ικανοποιησει ολα.

Link to comment
Share on other sites

Απλά πιστεύω ότι κάτι τέτοιο είναι εφικτό χωρίς να θυσιάζονται πολλά πράγματα. (http://www.gsmarena.com/gigabyte_g_smart_t600-1917.php)

 

Ένας πιο γρήγορος επεξεργαστής δεν προσθέτει ούτε όγκο ούτε βάρος (artemis vs cruise). Επίσης, μία VGA οθόνη κι αυτή με τη σειρά της δεν αλλάζει τη μορφολογία (X500 vs X500+). Αυτό που σίγουρα αλλάζει είναι η κατανάλωση, αλλά πόσο παραπάνω όγκο-βάρος μπορεί να προσθέσει μία μεγαλύτερη μπαταρία?

 

Τέτοια ερωτήματα λοιπόν είχαμε πολλοί από εδώ πριν δύο χρόνια, την περίοδο που τα ppc δεν τα είχαν "όλα" για την εποχή (ppc-phone, wi/fi, GPS). Η τεχνολογία υπήρχε (ήταν προφανές) αλλά κάπου κολλούσαν οι εταιρίες χωρίς προφανή λόγο. Σε μια τέτοια λοιπόν κατάσταση πιστεύω πως είμαστε και τώρα, κι ίσως κι ακόμα χειρότερη...

 

@mastelos: ετοιμάζονται να πάρουν άλλα (έρχονται οι επιδοτήσεις τους) αλλά τους συμβουλεύω να περιμένουν λίγο ακόμα...

Link to comment
Share on other sites

Απλά πιστεύω ότι κάτι τέτοιο είναι εφικτό χωρίς να θυσιάζονται πολλά πράγματα. (http://www.gsmarena.com/gigabyte_g_smart_t600-1917.php)

 

Ένας πιο γρήγορος επεξεργαστής δεν προσθέτει ούτε όγκο ούτε βάρος (artemis vs cruise). Επίσης, μία VGA οθόνη κι αυτή με τη σειρά της δεν αλλάζει τη μορφολογία (X500 vs X500+). Αυτό που σίγουρα αλλάζει είναι η κατανάλωση, αλλά πόσο παραπάνω όγκο-βάρος μπορεί να προσθέσει μία μεγαλύτερη μπαταρία?

 

Τέτοια ερωτήματα λοιπόν είχαμε πολλοί από εδώ πριν δύο χρόνια, την περίοδο που τα ppc δεν τα είχαν "όλα" για την εποχή (ppc-phone, wi/fi, GPS). Η τεχνολογία υπήρχε (ήταν προφανές) αλλά κάπου κολλούσαν οι εταιρίες χωρίς προφανή λόγο. Σε μια τέτοια λοιπόν κατάσταση πιστεύω πως είμαστε και τώρα, κι ίσως κι ακόμα χειρότερη...

 

@mastelos: ετοιμάζονται να πάρουν άλλα (έρχονται οι επιδοτήσεις τους) αλλά τους συμβουλεύω να περιμένουν λίγο ακόμα...

 

ο λόγος είναι κατι παραπάνω απο προφανής

ειναι ο κανόνας όλων αυτών των εταιρειών για την κατασκευή οτιδήποτε υπάρχει οχι μόνο ppc χωρίς αυτόν τον κανόνα θα είχαν κλείσει όλες,ειναι ο κανόνας του εμπορίου των πωλήσεων, της κατανάλωσης,γιατι η γνώση υπάρχει,αλλα αν σου έβγαζαν απο πέρσι το πολαρις τι αλλο θα πούλαγαν ολη τη χρονιά?και παει σαν ντομινο οταν του χρόνου θα βγάλουν το νέο πολαρις με vga kai 520mhz και μετά κατι άλλο με 3.5 οθόνη και 720Mhz και δεν έχει τελος.

 

θα σου πω και κάτι άλλο οσο αναφορά το 3300.

το μεγαλύτερο κακό που έκανε η Άρτεμις ήταν ότι έφερε στα WM/ppc ανθρώπους που δεν είχαν καμιά σχέση ούτε προσπάθησαν ποτέ να μάθουν και να καταλάβουν τις διαφορές μεταξύ νοκια και ppc και που συνεχίζουν να το αποκαλούν κινητό για αυτό όταν ακούς για κολλήματα με το 3300 ψάξε λίγο πιο κάτω από την επιφάνεια.

Samsung Note II
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...