Jump to content

[MOTO] Kawasaki Joy-R 125cc


hondatom
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

φιλε μου σκεφτεσαι να το παρεις?ανεβασε και καμια φωτο.

αν δεν το εχεις παρει ποια αλλη επιλογη εχεις στο μυαλο σου?

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

POIA H GNWMH SAS GIA SUTO STO PAPI KAI TI VELTIWSI LETE NA PAIRNEI?

Κατσε να βγει πρωτα στην αγορα...και μετα θα βγουν και τα after! αμα πας με την λογικη..να το βελτιωσεις απο την πρωτη στιγμη,λαθος παπακι επελεξες! :cool:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

το kawasaki joy-r εγω ετσι οπως το ειδα μου εμοιασε πολυ σαν το modenas kriss και εχω την εντυπωση οτι βγαινει σε συνεργασια με την modenas
Link to comment
Share on other sites

το kawasaki joy-r εγω ετσι οπως το ειδα μου εμοιασε πολυ σαν το modenas kriss και εχω την εντυπωση οτι βγαινει σε συνεργασια με την modenas

 

Πρέπει να καταλάβετε κάποια στιγμή ότι η Modenas είναι η Kawasaki..:rolleyes:

Ναι..Είμαι αιμοδότης...

2006 Modenas Dinamik 71mm....

1998 Seat Ibiza S4 Turbo

1992 Suzuki RGV-Γ 250cc

2001 Suzuki FX 68.5mm

Link to comment
Share on other sites

εμενα παλι μου αρεσει το suzuki adress

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

ειδεικα με εξατμιση yoshimoura:D .αλλα +200 :( ευρα δηλαδη 2.000 ευρω το μηχανακι.
Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...

το ξεχάσαμε ρε παιδιά αυτό το θέμα!! :p:)

τι λεει το έχει πάρει κανείς αυτό το παπί?

ειναι καλο?

απο οτι διάβασα καλό πρέπει να ναι!!!

 

για πείτε... :hypno:

Link to comment
Share on other sites

παντος ενα φιλαρακι μου εχει το μοντενας το κρισις και πηρε τρικαβαλο + μια μπαγαζιερα και του εσπασε το σασι κατω απο τη σελα και ολα κρεμοντε πανω στη ροδα τωρα! γι' αυτο λεω town mate kai ξερο ψωμι το εχω 10 χρονια 50αρι το βαζω δικαβαλο το φοτρονω γλαστρες και δεν μασαει και δεν μ' εχει αφισει ποτε! το εχω δει και εγω joy kai μου αρεσε που εχει 10 αλογα ενο τα αλλα 8 αλλα ειναι τσιμπιμενο σε σχεση με τα κιμκο που εχουν δισκοφρενο πισο και 500 ευρω λιγοτερα.
Link to comment
Share on other sites

παντος ενα φιλαρακι μου εχει το μοντενας το κρισις και πηρε τρικαβαλο + μια μπαγαζιερα και του εσπασε το σασι κατω απο τη σελα και ολα κρεμοντε πανω στη ροδα τωρα! γι' αυτο λεω town mate kai ξερο ψωμι το εχω 10 χρονια 50αρι το βαζω δικαβαλο το φοτρονω γλαστρες και δεν μασαει και δεν μ' εχει αφισει ποτε! το εχω δει και εγω joy kai μου αρεσε που εχει 10 αλογα ενο τα αλλα 8 αλλα ειναι τσιμπιμενο σε σχεση με τα κιμκο που εχουν δισκοφρενο πισο και 500 ευρω λιγοτερα.

 

Kawasaki Vs Kymco :down:

νομιζω πως η Κawasaki προεξέχει...

 

κανω λαθος ? :confused:

Link to comment
Share on other sites

Kawasaki Vs Kymco :down:

νομιζω πως η Κawasaki προεξέχει...

 

κανω λαθος ? :confused:

 

φιλε μου πιστευω πως ολα πλεον ειναι τα ιδια. με τα φτηνα υλικα που φτιαχνει η kawasaki φτιαχνει και kymco (ασε που η kymco ftiaxnei μονο παπακια και scooter) για τους ιδιους λογους κερδους! βλεπεις κανενα astrea kanena kazear που λεγαν οτι ειναι καλα? παντου innova ingexion και κανενα town mate. φιλος μου πηρε το active τις kymco kai emeine πολυ ευχαριστημενος το μονο που αλλαξε ηταν τα λαστιχα τα οποια ηταν για τον πουτ.ο!

Link to comment
Share on other sites

ψαχνω και εγω να αλλαξω την ταουνα και σημερα ειδα και το Nexxon της kymco kai moy arεσε πολυ σε πορτοκαλι χρωμα με μαυρη μπρατσοτη ζαντα και κοστιζει 1525€ + 60€ τελη πινακιδες. που μαλλων θα το παρω! αν δεν βιαζεσαι περιμενε να σου πω και τη γνωμη μου γι' αυτο.
Link to comment
Share on other sites

τα τελη για πινακιδες φιλε μου δεν ειναι 60ε.ειναι 15.και εμενα ετσι μου ελεγαν οταν πηγα να βγαλο και τελικα τους εδοσα 15.απο 0-300 κ.εκ ειναι 15ε.:)
Link to comment
Share on other sites

Kawasaki Vs Kymco :down:

νομιζω πως η Κawasaki προεξέχει...

 

κανω λαθος ? :confused:

 

i kawasaki einai 10 skalia pano apo tin kymco....apla skeftite tin istoria ton 2 kataskeyaston...

Yamaha Crypton R 2006

Fiat Stilo 1.2 2004

Link to comment
Share on other sites

τα τελη για πινακιδες φιλε μου δεν ειναι 60ε.ειναι 15.και εμενα ετσι μου ελεγαν οταν πηγα να βγαλο και τελικα τους εδοσα 15.απο 0-300 κ.εκ ειναι 15ε.:)
τα τελη κυκλοφοριας ειναι 15€ το ξερω. οι πινακιδες για να βγουν δεν εχουν εξοδα? ρωταω! + τα εξοδα αυτου που παει να τις παρει? υποθετω. μας ποιανουν και λιγο τον κολο, να τα 60 ευρωπουλα!

 

i kawasaki einai 10 skalia pano apo tin kymco....apla skeftite tin istoria ton 2 kataskeyaston...

 

το 2008 σε ποια σημεια στα παπακια υπερεχει η kavasaki απο την kymco? στο οτι μοντελο 2008 δεν βαζει δισκοφρενο στη πισω ροδα?

να μαθω και εγω!

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

telika re paides ti egine?

to pire kanenas to joy-r i akoma?

pandos to mixanaki g@m@! to exei pari o 8ios mou meta apo 3500km po tou exei kanei den tou exei vgali kanena provlima

alla exei ena mionektima einai poli kourastiko gia ton sinepivati i sela piso einai poli mikri se platos

 

gia eksatmisi paides ti protinete?

gia veltiosis kseri kanenas tpt exei vgi tpt?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
Το έχει κανένας σας τη γνώμη έχετε έχει καλή ποιότητα κατασκευής τρίζουν πλαστικά? Πετάει της ταχύτητες όπως στα innova. Στο δρόμο πως είναι γιατί δεν μιλάνε πολύ για αυτό
;)
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
exo akoysi oti exoyne poli kalo sasman kai apo konta poy to eida einai poli omorfo

 

Ναι και μοιαζει κιγο με κινεζικο...

Sony Ericcson Xperia X10 mini E10i

MiniCM10 4.0.1:D

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...