Jump to content

Sony Ericsson K530i


millis
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Απλα το αναφερα,γιατι ειναι δοκιμασμενο κινητο..και εχει δειξει μεσα στον χρονο..οτι ειναι πολυ σταθερο κινητο.επισης θα το βρει και πιο φθηνο..και στα (+) του ,οτι ειναι walkman και η μνημη που το συνοδευει των 512mb.:)
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 268
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Τελικά το K530i έχει 1.17 Sar?:blink::X

Έλεος!! Ήθελα να το χτυπήσω με την επιδότηση αλλά άλλαξα γνώμη όταν είδα ότι έχει 1.17 Sar.:cry:

Το Nokia 7390 που έχω είναι 3G σαν το K530i αλλά το Sar του είναι 0.47.:shifty:

Link to comment
Share on other sites

Τρεις ερωτησούλες...

 

1) Η Vodafone Live! συσκευή μπορεί να γίνει με μια καλή αναβάθμισει η κανονική Νο-Βranded συσκευή;

2)Η Κάμερα έχει Autofucos;

3)Οι ήχοι ακούγονται δυνατά όσο ένα W810i;

Link to comment
Share on other sites

Τρεις ερωτησούλες...

 

1) Η Vodafone Live! συσκευή μπορεί να γίνει με μια καλή αναβάθμισει η κανονική Νο-Βranded συσκευή;

2)Η Κάμερα έχει Autofucos;

3)Οι ήχοι ακούγονται δυνατά όσο ένα W810i;

 

Για το Voda live δεν ξέρω. Autofucus δεν έχει δυστυχώς αλλά το ηχείο είναι αρκετά δυνατό. Πιστεύω ότι για τα χρήματα του είναι ένα πολύ καλό κινητό. Δεν έχει να ζηλέψει τίποτα από άλλα παρόμοια μοντέλα της Sony Ericsson.;)

Link to comment
Share on other sites

Τρεις ερωτησούλες...

 

1) Η Vodafone Live! συσκευή μπορεί να γίνει με μια καλή αναβάθμισει η κανονική Νο-Βranded συσκευή;

 

Οχι δεν γινεται..αυτο! ομως μπορεις κανονικα να κανεις ανβαθμιση του κινητου μεσα απο το site της SE :)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Aσφαλως και μπορει να γινει debranding της συσκευης...

http://www.wotanserver.com/en/supported-phones/sonyericsson-k530-debranding/

καλα της το λες! αλλα δεν της εξηγησες οτι κανωντας αυτη την "κινηση" χανει την εγγυηση.:cool:

καλο ειναι να λεμε το σωστο..αλλα πρεπει να λεμε ολη την αληθεια.:)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Δεν με πειράζει η εγγύηση.

Θα το δοκιμάσω της πρώτες μέρες άμα δουλεύει σωστά, και μετά...:cool:

Έτσι κι αλλιώς όλο και κάποια δικαιολογία θα βρουν για να μην το φτιάξουν στην εγγύηση!:happy::p

Link to comment
Share on other sites

Πάντως το παν είναι να μην χρειαστεί καθόλου η εγγύηση.. Και ευτυχώς μέχρι τώρα το κινητό αυτό δεν έχει δείξει να έχει κάποιο ελάττωμα για πιθανή βλάβη.. Ελπίζω να μην το γρουσουζέψω..
Link to comment
Share on other sites

Δεν με πειράζει η εγγύηση.

Θα το δοκιμάσω της πρώτες μέρες άμα δουλεύει σωστά, και μετά...:cool:

Έτσι κι αλλιώς όλο και κάποια δικαιολογία θα βρουν για να μην το φτιάξουν στην εγγύηση!:happy::p

 

 

Paidia oloi lete dn ginete alloi oti ginete alla me lefta!!!

Kai egw erxomai na sas pw pws ginete tzampa kai se periptwsi pou pa8ei kati isxuei kanonikotata i eggisi!!!

Me to XS++ pleon mporeis na kaneis ta panta!!!

Kaneis tzampe debrand to kinito an vreis ta katallila firmware files ta opoia katevasa egw prin ligo!!!

Kai se periptwsi pou pa8ei kati ksanapernas branded firmware kai dn exeis kanena apolutws provlima!!!

RAVER epanilimena les oti dn ginete i alliws mono me pliromi!!!

Polles fores egw lew oti ginete kai tzampa kai exei gurismo to branded firmware!!!Oloi 8eloun na voi8isoun alla epanilimena les oti dn ginete!!!

Pante oloi mia volta apo to free db2020 far manager kai 8a katalavete ti ennow!!!

 

Panta filika

 

Scottas;):D:)

 

Merry Christmas:lol::p:happy:xoxoxox

Μέγιστο μέγεθος υπογραφής 16 kiB
Link to comment
Share on other sites

Δεν με πειράζει η εγγύηση.

Θα το δοκιμάσω της πρώτες μέρες άμα δουλεύει σωστά, και μετά...:cool:

Έτσι κι αλλιώς όλο και κάποια δικαιολογία θα βρουν για να μην το φτιάξουν στην εγγύηση!:happy::p

Ναι..εχεις παρει συσκευη vodafone live και οταν την πας στο service..δια "μαγειας" θα τους εμφανισεις,unbranded συσκευη..και νομιζεις οτι θα στο δεχθουν :blink: ??

 

 

Και σιγα μην ζητησουν εξηγησεις! Χαμπαρι δε θα παρουν! ;)

 

Ετσι νομιζεις...πως θα σου περασουν την εγγυηση οταν η αποδειξη αγορας γραφει οτι εχεις αγορασει συσκευη vodafone live.??

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

δεν σε καταλαβαινω..:wacko: της απαντω οτι αν κανει αυτη την κινηση χανει την εγγυηση.συνηθως οι εταιριες οταν αγοραζεις ενα κινητο..περνανε το IMEI στο κομπιουτερ μαζι με τι συσκευη πηρες.τωρα αν εσυ τους πας..την συσκευη..με παραποιημενο μενου..θα σου πουν οτι ολα ειναι ok!

ισως εσυ να εχεις ακρες..και να μπορεις να βρεις την ακρη αν χαλασει το κινητο.

το λογισμικο..το αφαιρεις..αν και το θεωρω μεγαλη βλ@κεια..γιατι δεν κερδιζεις τιποτα.:)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Εγω θα σε τρελλανω..η εσυ???

δεν καταλαβαινω..:blink: για εξηγησε μου,τι θελεις να πεις.

γιατι με εχεις μπερδεψει..και δεν ξερω γιατι κανουμε ολη αυτη την φασαρια.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Γιατι οταν ρωτησε αν μπορει να βγαλει το μενου της Βοδιαφον του απαντησες ορθα-κοφτα ΟΧΙ! Αν δεν του απαντουσα εγω, ακομη θα πιστευε οτι δε γινεται! Με λιγα λογια, η απαντηση σου ηταν ΛΑΝΘΑΣΜΕΝΗ!

 

Καταλαβες ή ακομη; :blink:

 

Tην φασαρια την κανουμε γιατι ΚΑΘΕ φορα που καποιος ρωταει αν μπορει να αφαιρεσει το μενου της Βοδιαφον του απαντας ΟΧΙ (ΤΕΛΕΙΑ ΚΑΙ ΠΑΥΛΑ)...και η απαντηση αυτη ειναι ΛΑΝΘΑΣΜΕΝΗ!

 

Mα δεν ρωτησε αυτο!!!

Τρεις ερωτησούλες...

 

1) Η Vodafone Live! συσκευή μπορεί να γίνει με μια καλή αναβάθμισει η κανονική Νο-Βranded συσκευή;

 

Οχι δεν γινεται..αυτο! ομως μπορεις κανονικα να κανεις ανβαθμιση του κινητου μεσα απο το site της SE :)

 

εσυ με αναβαθμιση μπορεις να αλλαξεις μενου???

:ninja:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

αλλο απανταω εγω..αλλο :worry: εσυ!

τελος παντων.καληνυχτα :)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Αγορακι ειναι το παιδι...κι ας εχει ροζε 7390!

 

 

Με έκανες και γέλασα τώρα...:lol:

Άμα μπορείς να μου βρεις Αvatar σε χρώμα Bronze & Gold, γράψε μου!!!:happy::p

Link to comment
Share on other sites

αλλο απανταω εγω..αλλο :worry: εσυ!

τελος παντων.καληνυχτα :)

 

To paidia 8elei na pei oti epanilimena les se olous oti prepei na plirwsei gia na kanei debrand!!!auto DEN ISXUEI!!!

Panta se ola ta topics pou milas gia debranding panta ma panta les epi pliromi mesw davinchi i wotan!!!Kai arketes fores les oti dn ginete ka8olou!!!!

Kai nai me mia apli anava8misi apo branded se debranded kinito ALLAZEI MENU!!!!!

Toso kairo dn vlepeis ta topics peri debranding???

Μέγιστο μέγεθος υπογραφής 16 kiB
Link to comment
Share on other sites

Kai nai me mia apli anava8misi apo branded se debranded kinito ALLAZEI MENU!!!!!

 

το ανεκδοτο της χρονιας :lol: :lol: :lol:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

το ανεκδοτο της χρονιας :lol: :lol: :lol:

 

Gia pes mas esu twra pou ta ksereis ola!!!!

Sto k800i otan to kaneis mia apli anava8misi apo branded se debranded dn allazoun ta menu???

Oso kai na 8elw na sugkrati8w dn mporw!!!!:mad::mad::mad:

8a se parakalousa toulaxiston sto 8ema tou flashing na min grafeis!!!!I toulaxiston na eisai SIGOUROS gia kati pou grafeis!!!;):wacko::wacko::wacko:

Μέγιστο μέγεθος υπογραφής 16 kiB
Link to comment
Share on other sites

Ακου να σου πω..εδω γραφω τοσο καιρο..και ποτε δεν εχω μιλησει σε κανεναν ετσι.θα παρακαλουσα το ιδιο να κανεις κι εσυ προς εμενα.και το που θα γραφω..ειναι δικο μου θεμα και μονο.

Επισης αμα ηταν να "βγαζαμε" το vodafone live ετσι απλα..θα καναμε ενα update και τελος!!

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Ακου να σου πω..εδω γραφω τοσο καιρο..και ποτε δεν εχω μιλησει σε κανεναν ετσι.θα παρακαλουσα το ιδιο να κανεις κι εσυ προς εμενα.και το που θα γραφω..ειναι δικο μου θεμα και μονο.

Επισης αμα ηταν να "βγαζαμε" το vodafone live ετσι απλα..θα καναμε ενα update και τελος!!

 

 

Stin ousia ok ena update einai tpt allo;)

Kai sorry an parafer8ika alla se auto to 8ema kaneis sunexeia to idio la8os!!!;):):p

Tespa dn exei logo na to sunexisw!!!

To idio egine kai me ton sumforoumiti haki!!!

 

Tespa Kali sunexeia:)

Μέγιστο μέγεθος υπογραφής 16 kiB
Link to comment
Share on other sites

Εισαι γελασμενος!!!! κανε εσυ απο το επισημο site της se αναβαθμιση σε vodafone live συσκευη...και αμα αλλαξει το μενου..:whistle: κλεφτικα..

η παραπληροφορηση σε ολο το μεγαλειο της.

σταματω εδω..γιατι δεν παει αλλο.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Εισαι γελασμενος!!!! κανε εσυ απο το επισημο site της se αναβαθμιση σε vodafone live συσκευη...και αμα αλλαξει το μενου..:whistle: κλεφτικα..

η παραπληροφορηση σε ολο το μεγαλειο της.

σταματω εδω..γιατι δεν παει αλλο.

 

Egw dn milousa gia apli anava8misi mesw SEUS alla apli anava8misi me XS++;):p

Gt polla atoma pleon prwtiman ton allo tropo dld me to XS++

Epeisis mia pliroforia akoma otan kaneis update me to seus dn kanei update to FS alla MONO to main;);)

Μέγιστο μέγεθος υπογραφής 16 kiB
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson K530i

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...