Jump to content

Sony Ericsson W910i


millis
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Μια ερωτηση παιδια .

 

Σημερα ειχα την ευκαιρια να "παιξω" με το κινητο για αρκετη ωρα

και παρατηρησα οτι υπηρχε μια διαθεση να κολαει

π.χ. οταν εμπαινα στο μενου , οταν εκανα ζουμ , οταν πατουσα επιλογες ..

 

Ειναι μεμονωμενη περιπτωση η εχει συμβει και σε αλλους ?

 

Ευχαριστω !

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Geia sas mporeite na me boithisete sto pws na kanw update to firmware apo to kinito mou(w910)?

Exw to update service tis sony eric.Kanw ayta pou leei alla den mou kanei update. Pws ginete na to kanw anabathmisi?

Yparxei kapoio link? Mipws den einai to swsto programma?

:D
Link to comment
Share on other sites

Αν σου βγάζει το μήνυμα:"Δεν υπάρχει διαθέσιμη αναβάθμιση" ή κάτι παρεμφερές σημαίνει ότι δεν υπάρχει νέα έκδοση λογισμικού!Η πιο πρόσφατη είναι η:R1CA039.Από 4-15 Φλεβάρη αναμένεται η νέα αναβάθμιση,δυστυχώς...Ενημέρωση από Sony Ericsson Σουηδίας.
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα παιδια ειμαι και εγω ενας ευτιχισμενος κατοχος του 910 εδω και δυο μηνες αλλα βλεπω τις τελευταιες μερες κατι μαυρα στιγματα στο εσωτερικο του τζαμιου τις οθονης.δεν φενεται να ειναι στην οθονη αλλα στο προστατευτικο γυαλλι απο την εσωτερικη πλευρα! τη πρωτηνετε? να παει για σερβις? θα το δεχτουν για καθαρισμο?
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα παιδια ειμαι και εγω ενας ευτιχισμενος κατοχος του 910 εδω και δυο μηνες αλλα βλεπω τις τελευταιες μερες κατι μαυρα στιγματα στο εσωτερικο του τζαμιου τις οθονης.δεν φενεται να ειναι στην οθονη αλλα στο προστατευτικο γυαλλι απο την εσωτερικη πλευρα! τη πρωτηνετε? να παει για σερβις? θα το δεχτουν για καθαρισμο?
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα παιδια ειμαι και εγω ενας ευτιχισμενος κατοχος του 910 εδω και δυο μηνες αλλα βλεπω τις τελευταιες μερες κατι μαυρα στιγματα στο εσωτερικο του τζαμιου τις οθονης.δεν φενεται να ειναι στην οθονη αλλα στο προστατευτικο γυαλλι απο την εσωτερικη πλευρα! τη πρωτηνετε? να παει για σερβις? θα το δεχτουν για καθαρισμο?[/quote

 

τα στιγματα σημαινουν η σκονη η υγρασια.τωρα αν εισαι σιγουροσ οτι δεν εχεισ κανει κατι εσυ η καποιος αλλος πηγαινε τους το. μακαρι να βρεις ακρη.

:)
Link to comment
Share on other sites

rρε παιδια γεμισε η μνημη τηλεφωνου και δε χωραει αλλες foto. πως επιλεγω να αποθηκευονται στη καρτα μνημης?:worry:

 

πας στο μενου της καμερας πατας επιλογες και τελευταια επιλογη ειναι μεσο αποθηκευσης. εκει επιλεγεις καρτα μνημης. βεβαια καλο θα ειναι να υπαρχουν 15 mb ελευθερα στην μνημη τηλεφωνου γιατι αλλιως σε περιπτωση που κολλησει και πρεπει να κανεις αναβαθμιση θα χασεις τα ελληνικα....αυτο γινεται σε ολα τα se απο το κ750 και μετα

:)
Link to comment
Share on other sites

βεβαια καλο θα ειναι να υπαρχουν 15 mb ελευθερα στην μνημη τηλεφωνου γιατι αλλιως σε περιπτωση που κολλησει και πρεπει να κανεις αναβαθμιση θα χασεις τα ελληνικα....αυτο γινεται σε ολα τα se απο το κ750 και μετα

 

 

αλήθεια λες?!μωρέ καλά κάνω και δε πειράζω τη μνήμη του W810 μου..κάτι δε μου κάθεται..τα θέλω όλα στην κάρτα:p

Link to comment
Share on other sites

παιδια εγω εχω το εξης προβλημα..δεν ξερω αν ειναι προβλημα ή το χουν ολα τα ericsson, μιας και ειναι το πρωτο που κραταω..οταν ειμαι σε οποιοδηποτε σημειο του μενου και το slidearw (κλείνω το τηλ) η οθονη μενει εκει που ημουν και οχι στην αρχικη...:O
Link to comment
Share on other sites

παιδια εγω εχω το εξης προβλημα..δεν ξερω αν ειναι προβλημα ή το χουν ολα τα ericsson, μιας και ειναι το πρωτο που κραταω..οταν ειμαι σε οποιοδηποτε σημειο του μενου και το slidearw (κλείνω το τηλ) η οθονη μενει εκει που ημουν και οχι στην αρχικη...:O

 

νομιζω οτι ετσι γινεται στην σονυερικσον. ας μας απαντησει καποιος που ξερει καλυτερα

:)
Link to comment
Share on other sites

αλήθεια λες?!μωρέ καλά κάνω και δε πειράζω τη μνήμη του W810 μου..κάτι δε μου κάθεται..τα θέλω όλα στην κάρτα:p

 

γι αυτο η σονυ λεει οτι πρεπει να κανεις ολα μπακ απ πριν καποια τετοια ενεργεια.

αναφερει δε οτι θα πρεπει να υπαρχουν 12,2 mb>ελευθερα απο την μνημη του κινητου πριν την αναβαθμιση. παντωσ εγω εκανα αναβαθμιση στο w810 μεσω της sonyericsson με 1 mb μνημη και εχασε τα ελληνικα και ολα τα αλλα. μετα με το xs2.2 ΛΥΘΗΚΑΝ ολα....

:)
Link to comment
Share on other sites

εσεις οταν φορτιζεται το κινητο...η μπαταρια σας λεει 100% ή μονο η δικη μου λεει 98% ???

τι παιζει?ξερει κανεις?

 

να πω οτι κι εγω ειμαι πολυ ευχαριστημενος με το κινητακι..απλα λιιιγο αργει στο μενου..

Never Give Up:!:

Join friend!

Link to comment
Share on other sites

Θα είμαι και εγώ κάτοχος 910 εντος των ημερών..Δυστηχώς επειδή το παίρνω με επιδότηση από την εταιρεία θα είναι Vodafone live (αν και ζήτησα να μην είναι αλλά δεν το βλέπω)....

Ξέρει κανείς αν μπορώ να το αφαιρέσω με ασφάλεια??

Επίσης η κάρτα της συσκευασίας πόσα mp3 χωράει?Τώρα έχω το w800 και έχω 512 και είμαι σχετικά καλλυμένη....

http://img419.imageshack.us/img419/6291/hewill26yy.jpg
Link to comment
Share on other sites

Θα είμαι και εγώ κάτοχος 910 εντος των ημερών..Δυστηχώς επειδή το παίρνω με επιδότηση από την εταιρεία θα είναι Vodafone live (αν και ζήτησα να μην είναι αλλά δεν το βλέπω)....

Ξέρει κανείς αν μπορώ να το αφαιρέσω με ασφάλεια??

Επίσης η κάρτα της συσκευασίας πόσα mp3 χωράει?Τώρα έχω το w800 και έχω 512 και είμαι σχετικά καλλυμένη....

1gb εχει μεσα στο κουτι.

οποτε υπολογισε σχεδον τα διπλασια απο αυτα που εχεις..

Never Give Up:!:

Join friend!

Link to comment
Share on other sites

Θα είμαι και εγώ κάτοχος 910 εντος των ημερών..Δυστηχώς επειδή το παίρνω με επιδότηση από την εταιρεία θα είναι Vodafone live (αν και ζήτησα να μην είναι αλλά δεν το βλέπω)....

Ξέρει κανείς αν μπορώ να το αφαιρέσω με ασφάλεια??

Επίσης η κάρτα της συσκευασίας πόσα mp3 χωράει?Τώρα έχω το w800 και έχω 512 και είμαι σχετικά καλλυμένη....

Και vodafone menu να εχει το κινητο..μην ανησυχεις,το κινητο δεν εχει τιποτα "κλειδωμενο".

επισης η καρτα που εχει ειναι διπλασια απο το w810i και νομιζω οτι θα καλυψει ανετα τις αναγκες σου.:)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Θα είμαι και εγώ κάτοχος 910 εντος των ημερών..Δυστηχώς επειδή το παίρνω με επιδότηση από την εταιρεία θα είναι Vodafone live (αν και ζήτησα να μην είναι αλλά δεν το βλέπω)....

Ξέρει κανείς αν μπορώ να το αφαιρέσω με ασφάλεια??

Επίσης η κάρτα της συσκευασίας πόσα mp3 χωράει?Τώρα έχω το w800 και έχω 512 και είμαι σχετικά καλλυμένη....

 

μπορεις να κανεις φορητοτητα σε κοσμοτε η τιμ με τον ιδιο αριθμο και να το παρεις σκετο.....

:)
Link to comment
Share on other sites

μπορεις να κανεις φορητοτητα σε κοσμοτε η τιμ με τον ιδιο αριθμο και να το παρεις σκετο.....

 

nai alla sou leei einai etairiko paketo...:!:

opote dn ginete na allaksei olous tou sunadelfous gia na paroun debranded suskeues:)

An katalava egw kala eidalws me sugxwreis:p:)

Μέγιστο μέγεθος υπογραφής 16 kiB
Link to comment
Share on other sites

nai alla sou leei einai etairiko paketo...:!:

opote dn ginete na allaksei olous tou sunadelfous gia na paroun debranded suskeues:)

An katalava egw kala eidalws me sugxwreis:p:)

 

καλα καταλαβες φιλε. εγω βιαστηκα και δεν ειδα ολητην ερωτηση

:)
Link to comment
Share on other sites

εσεις οταν φορτιζεται το κινητο...η μπαταρια σας λεει 100% ή μονο η δικη μου λεει 98% ???

τι παιζει?ξερει κανεις?

 

και εμενα 98% λεει.αρα δε νομιζω να υπαρχει προβλημα

Link to comment
Share on other sites

και εμενα 98% λεει.αρα δε νομιζω να υπαρχει προβλημα

Στο 100% κανει "ΜΠΑΜ" :p

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Γνωρίζει κάποιος να μου πει τι HSDPA έχει το τηλέφωνο? 1.8ΜΒps ή 3.6ΜΒps?

Τρεις λαλούν και δυο χορεύουν! (Three are singing and two are dancing!) :classic_tongue:

Link to comment
Share on other sites

Το έχω ένα μήνα και ήδη ψάχνω να το πουλήσω. Το πήρα βασικά για να αντικαταστήσω το παλιό μου κινητό και το iPod nano με μία συσκευή που να τα κάνει όλα.

 

Δυστυχώς στον τομέα των πολυμέσων (ο οποίος με ενδιέφερε πάνω απ όλα) είναι εντελώς για τα μπάζα. Έχει φοβερή καθυστέρηση όταν επιλέγεις τραγούδι απο τη λίστα, οι τίτλοι των τραγουδιών δέν κάνουν scroll, τα ελληνικά πότε τα δείχνει σωστά και πότε όχι και στα βίντεο ο ήχος δέν συμβαδίζει πάντοτε με την εικόνα για να αναφέρω μερικά προβλήματα

 

Κρίμα. 400 ευρώ πεταμένα :(

Link to comment
Share on other sites

τελικα υπαρχει τροπος να ακουω μουσικη μεσω bluetooth?ενας φιλος εχει ιδιο bluetooth με αυτο που πηρα και ακουει κανονικα απο το ΝΟΚΙΑ .Πηγα πηρα ιδιο αλλα με το w910i δεν μπορω.

υπαρχει καποια ρυθμιση ,προγραμμα η αναβαθμιση για να το πετυχω ?

ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson W910i

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...