Jump to content

Sony Ericsson W910i


millis
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

RE PAIDIA PWS EGKATASTOUME GAMES??????????DEN EXEI FILE MANAGER SAN TA A100 KINITA???PWS???

Τα στελνεις κανονικα στο κινητο,σαν ολα τ'αλλα sony ericsson.:)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Μερικες ερωτησεις γιατι σκεφτομαι να το αγορασω:

 

1) Μπορω να κανω αναβαθμιση απο το σπιτι;

 

2) Ο μηχανισμος slide ειναι καλος; Τριζει το κινητο;

 

3) Το δοκιμασε κανεις με μεγαλυτερης χωρητικοτητας καρτα μνημης; Παιζει την 6 ή την 8αρα; Θα κολλαει;

 

4) Η μεταφορα μουσικης με τον ανταπτορα ειναι γρηγορη;

 

 

Μπορει καποιος να μου δωσει link με το changelog του τελευταιου firmware;

Link to comment
Share on other sites

Θυρα jack εχει; Γινεται να μεταφερθουν τα μηνυματα απο το Nokia σε αυτο; Ποσα μνμ μπορει να χωρεσει συνολικα; Επισης η απουσια led σημαινει οτι δε μπορω να το χρησιμοποιω ως φακο το βραδυ;
Link to comment
Share on other sites

Αυτόνομη θύρα ακουστικών δεν έχει το τηλέφωνο πάνω του αλλα έχει το καλώδιο των ακουστικών.Μπορείς να βγάλεις τα ακουστικά που έρχονται μαζί με το τηλέφωνο και να βάλεις όποια ακουστικά θέλεις!Αν και τα ακουστικά του είναι πάρα πολύ καλής ποιότητας.Δεν παραμορφώνουν,ακόμη και σε υψηλές εντάσεις,δε σε πονάν τ'αυτιά φορωντας τα και τα καταφέρνουν πολύ καλά με όλες τις συχνότητες.

 

Για τα μηνύματα από ΝΟΚΙΑ δε γνωρίζω,ας απαντήσει κάποιος που να ξέρει.

 

 

Η χωρητικότητά του για μηνύματα είναι απεριόριστη.Το τηλέφωνο χωράει μέχρι 1000 νομίζω συνολικά(εισερχόμενα,εξερχόμενα,πρόχειρα) και από κει και μετά μπορείς να αποθηκεύσεις στην κάρτα μνήμης όσα θες ώσπου να σου γεμίσει η κάρτα!!

 

Τέλος,όχι,δεν έχει κάποιο λεντάκι πάνω του ώστε να το χρησιμοποιείς ως φακό.Τεράστια παράλειψη της εταιρίας και είναι αδικαιολόγητοι που δεν έβαλαν ένα μικρό λεντάκι και για φακό και για να υποβοηθάει τη φωτογραφική το βράδυ...

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω πολυ για τις απαντησεις! Μηπως μπορεις να απαντησεις και στις προηγουμενες ερωτησεις μου;
Link to comment
Share on other sites

Η αναβάθμιση μπορεί να γίνει από το σπίτι μέσω της εφαρμογής αναβάθμισης της εταιρίας που μπορείς να κατεβάσεις απ'την ιστοσελίδα της,στη σελίδα Υποστήριξη.

 

Όσον αφορά την ποιότητα κατασκευής είναι άψογη(λογικό και αναμενόμενο απ΄την εταιρία,για τόσα χρήματα και για μια απ'τις κορυφαίες της συσκευές walkman).

Μπορεί να λειτουργήσει με όσης χωρητικότητας κάρτα θες,δεν υπάρχει το παραμικρό πρόβλημα και δεν κολλάει άσχετα απ'τα αρχεία που έχεις μέσα.

 

Η μεταφορά των δεδομένων γενικά γίνεται πολύ γρήγορα και σ'αυτόν τον τομέα γενικά έχει γρήγορες ταχύτητες.

Link to comment
Share on other sites

Στα reviews βλεπω να λενε οτι πολλα w910 εχουν προβλημα με το μηχανισμο slide.. Τι μπορω να κανω αν συμβει και σε εμενα; Υπαρχει εγγυηση; Με καιει πολυ και αυτο με τα μηνυματα. Δε ξερει κανεις;
Link to comment
Share on other sites

Τα reviews είναι απλά οι απόψεις αυτών που τα γράφουν..Ποτέ δεν μπορείς να βασιστείς σ'αυτά,ιδίως όταν οι συσκευές που ελέγχουν είναι προπαραγωγής και είναι δικαιολογημένα τα όποια προβλήματα έχουν..Πήγαινε δες ένα από κοντά,ψάξτο καλά,κουνα το από δω,πίεσε το από κει,καντου όλα τα απαιτούμενα τεστ ώστε να βεβαιωθείς πως σε καλύπτει..Τα reviews είτε καταλήγουν σε θετικά είτε σε αρνητικά συμπεράσματα δεν έχουν σημασία..Το θέμα είναι εσένα πώς σου φαίνεται το προϊόν...
Link to comment
Share on other sites

καλημερα,καλη χρονια σε ολους!

δυο ερωτησεις

-κατα την κληση πως αυξανω την ενταση του ακουστικου?(διαβασα το manual αλλα ποιο κουμπι εννοει δεν καταλαβα)

-προσπαθω να κανω update λογισμικου και μετα την εγκατασταση του Update_Service_Setup μου λεει να κανω αναβαθμιση απο macromedia.com (αρα adobe.com) ,εβαλα νεα εκδοση flash (το 9) αλλα παλι τα ιδια!τι κανω?

:)
Link to comment
Share on other sites

γινεται να ακουω μουσικη απο το bluetouth? το εχω δει σε ενα nokia n70. bluetouth εχω το samsung wep300.

Γίνεται μόνο με ζευγάρι ακουστικών που υποστηρίζει το προφίλ A2DP..Αυτό άλλωστε ισχύει για όλες τις Bluetooth συσκευές.

Link to comment
Share on other sites

γινεται να ακουω μουσικη απο το bluetouth? το εχω δει σε ενα nokia n70. bluetouth εχω το samsung wep300.

Γινεται,αλλα το συγκεκριμενο bluetooth δεν δουλευει και καλα με τα κινητα της SE,εχουν αναφερθει προβληματα.:)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

kalispera paides...

ton teleutaio kairo antimetopizw ena provlima me apo ton player

stin arxi enw vazw tin karta mnimis 1gb (tis siskeuis) kai tin diavazei kanonika mou leei kommatia 0 kallitexnes 0 kai mporw na anaparagw ta kommatia mono an ta valw se playlist. to provlima exei arxisei na epektinetai kai stis photografies... pleon otan pataw ta koumpia pou einai dipla stin kamera (3g camera) tote to kinito kanei epanekkinisi.

otan mpainw sta paixnidia kai stis efarmoges mou leei i energeia apetixe kai epistrefei pisw!!!

kamia idea??? voithiste me!!

:ninja:
Link to comment
Share on other sites

kalispera paides...

ton teleutaio kairo antimetopizw ena provlima me apo ton player

stin arxi enw vazw tin karta mnimis 1gb (tis siskeuis) kai tin diavazei kanonika mou leei kommatia 0 kallitexnes 0 kai mporw na anaparagw ta kommatia mono an ta valw se playlist. to provlima exei arxisei na epektinetai kai stis photografies... pleon otan pataw ta koumpia pou einai dipla stin kamera (3g camera) tote to kinito kanei epanekkinisi.

otan mpainw sta paixnidia kai stis efarmoges mou leei i energeia apetixe kai epistrefei pisw!!!

kamia idea??? voithiste me!!

 

Kane ena update mesw SEUS:!::!::!::!::!::!::!:

Logika 8a lu8oun ola!!!!

Μέγιστο μέγεθος υπογραφής 16 kiB
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson W910i

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...