Jump to content

Sony Ericsson W910i


millis
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

den xriazete energopihsi apla otan eisai sto walkman player kai akoys ena mp3 patas synexomena to koumpaki tou (W)alkman pou briskete panw deksia sthn koryfh tou kinitoy dipla apo to koumpi poy to klineis..enw to exeiS patimeno koynato aristera h de3ia kai allazei ta mp3 analoga pros pian kateythinsh to kounas.

 

Haki ma to thema einai otan mou vgazei to sima 3g h to H den mporo na kanw video klish me kanena apo ta 2...exw dokimasi me filoys poy exoyne k800 kai 810i kai den mporoune na me paroyne h egw aytous moy leei video klisi apetyxe ti sk@t@ ginetai?? enw aytoi pernoyne kanonika se aloys video klish. mipos exei tpt rithmisis poy prepi na me stiloyne gia to 3g?? d pisteyo afoy exw balei oles tis rithmisis wap kai mms apo th vodafone... internet mpenw kanonika !! kai mms stelnw kanonika mono video klish d mporo na kanw...etsi einai ayto sto kinito problhma?? einai xamhla ta simata kai d mporei na kanei video klish??? giayto tha alaksis to kinito esy??

Gadgets Is My Life...[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Αν και δε νομίζω να είναι αυτό η λύση,πάρε τηλ στην εξυπηρέτηση να ρωτήσεις αν χρειάζεται κανενός είδους ενεργοποίηση το 3g..Μερικές φορές φταίει το δίκτυο...Το πρόβλημα δεν είναι πόσες γραμμές σήμα έχει...Αν όμως έχει σχετικά χαμηλό σήμα(και αυτό ισχύει σε όλα τα 3g κινητά)μπορεί να κάνει εναλλαγή σε gsm δίκτυο,οπότε λογικό να μη βγάζεις βιντεοκλήση.Ψάξε στο google για το πρόγραμμα myphoneexplorer 1. 6 .3 και μάσω του προγράμματος κλείδωσέ το σε 3g μόνο...Μετά δοκίμασε να κάνεις βιντεο-κλήση..
Link to comment
Share on other sites

το shake control σαν φάνηκε χρήσιμο? δηλαδή να κάθεσε να πατάς το κουμπί κτλ?
Κλόουν τη Τετάρτη τη Κυριακή νεκρός:cat:
Link to comment
Share on other sites

το shake control σαν φάνηκε χρήσιμο? δηλαδή να κάθεσε να πατάς το κουμπί κτλ?

 

Και εγω την ιδια απορια ειχα....

Τελικα ειναι χρησιμο??

Με φανταζεστε, 30 χρονων μαντραχαλο, να ταρακουναω το κινητο σαν σπαστικο, για να παω 5 τραγουδια πιο μετα απο αυτο που ακουω......(ω ρε γλεντια)

Link to comment
Share on other sites

Και εγω την ιδια απορια ειχα....

Τελικα ειναι χρησιμο??

Με φανταζεστε, 30 χρονων μαντραχαλο, να ταρακουναω το κινητο σαν σπαστικο, για να παω 5 τραγουδια πιο μετα απο αυτο που ακουω......(ω ρε γλεντια)

 

:lol::lol::lol:sostos file mou. pados oute ego to vrisko xrisimo ala ok dithen kainotomies einai aftes mporei aloi na to vriskoun diaskedastiko kai dimiourgiko.:rolleyes:;)

Link to comment
Share on other sites

καλα το κινητο ειναι εκπληκτικο... οποιος τοβλεπει παθαινει σοκ μιλαμε

μεγαλη επιτυχια

:X
Link to comment
Share on other sites

Αν και δε νομίζω να είναι αυτό η λύση,πάρε τηλ στην εξυπηρέτηση να ρωτήσεις αν χρειάζεται κανενός είδους ενεργοποίηση το 3g..Μερικές φορές φταίει το δίκτυο...Το πρόβλημα δεν είναι πόσες γραμμές σήμα έχει...Αν όμως έχει σχετικά χαμηλό σήμα(και αυτό ισχύει σε όλα τα 3g κινητά)μπορεί να κάνει εναλλαγή σε gsm δίκτυο,οπότε λογικό να μη βγάζεις βιντεοκλήση.Ψάξε στο google για το πρόγραμμα myphoneexplorer 1. 6 .3 και μάσω του προγράμματος κλείδωσέ το σε 3g μόνο...Μετά δοκίμασε να κάνεις βιντεο-κλήση..

 

ok file thanx tha to psakso!!!!

Gadgets Is My Life...[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Και εγω την ιδια απορια ειχα....

Τελικα ειναι χρησιμο??

Με φανταζεστε, 30 χρονων μαντραχαλο, να ταρακουναω το κινητο σαν σπαστικο, για να παω 5 τραγουδια πιο μετα απο αυτο που ακουω......(ω ρε γλεντια)

Και εγώ αυτός ακριβώς λέω. Πιο πολύ για φιγούρα και παρά για χρηστικότητα είναι.

Link to comment
Share on other sites

Να ρωτήσω κάτι παιδιά.Ίσως σας φανεί κουφό αλλά θα ρωτήσω:)Το πήρα καινούργιο με σύνδεση cosmote.Κάνει και βίντεοκλήσεις όταν το επιτρέπει το σήμα..Αυτές οι εναλλαγές από 3g σε gsm ή η μόνιμη λειτουργία σε 3g παίζει ρόλο στη διάρκεια της μπαταρίας?
I'm afraid of what you are doing in the name of your God
Link to comment
Share on other sites

Να ρωτήσω κάτι παιδιά.Ίσως σας φανεί κουφό αλλά θα ρωτήσω:)Το πήρα καινούργιο με σύνδεση cosmote.Κάνει και βίντεοκλήσεις όταν το επιτρέπει το σήμα..Αυτές οι εναλλαγές από 3g σε gsm ή η μόνιμη λειτουργία σε 3g παίζει ρόλο στη διάρκεια της μπαταρίας?

Ναι παιζει.αμα το βαλεις μονο σε gsm θα :blink: αρκετη διαφορα σε αναμονη.:)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Αν παρόλα αυτά είναι ρυθμισμένο σε GSM & 3G,και πιάνει μόνο GSM δε θα είναι πάλι το ίδιο;; :confused:
Link to comment
Share on other sites

Αν παρόλα αυτά είναι ρυθμισμένο σε GSM & 3G,και πιάνει μόνο GSM δε θα είναι πάλι το ίδιο;; :confused:

οχι δεν θα ειναι το ιδιο.γι'αυτο υπαρχει και η επιλογη μονο gsm :)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

re pedia exei edw kai kamia 4-5 fores to exw pathei, troei ena kolima to kinito...nekronei teliws...p.x to vgazo apo th thikh paw na paro tilefono, kai blepw den antapokrinete den kanei tpt patao koumpia anoigo klino to sirtari tpt kai blepw apo piso anameno to kokkino fotaki dipla apo th camera sinexia anameno.kai anagazomai na vgalo thn mpataria kai na tin ksanabalo gia na to anoikso...ayto to kolima moy to kanei spania..! kai h mpataria sto full..ade na elega klinei apo mpataria...alo ayto.Ti lete na einai to exei pathei kanenas?? eleos kainoyrio kinito....:(
Gadgets Is My Life...[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Πρόβλημα του λογισμικού...Λογικά θα διορθωθεί με μελλοντική αναβάθμιση..Αν γνωρίζεις καλά αγγλικά στείλε e-mail στη Sony Ericsson Σουηδίας,Αγγλίας,Γαλλίας ή όποιας άλλης ευρωπαικής χώρας θες(όχι στην Ελλάδα!)για να το αναφέρεις!Εκεί έχουν σαφώς πιο άμεση επικοινωνία με τους μηχανικούς λογισμικού και είναι πιο πιθανό να μελετήσουν το πρόβλημα(αν δεν το'χουν πάρει χαμπάρι.)Εδώ πάλι,κοιμούούούνται.... :D
Link to comment
Share on other sites

Αν παρόλα αυτά είναι ρυθμισμένο σε GSM & 3G,και πιάνει μόνο GSM δε θα είναι πάλι το ίδιο;; :confused:

Όπως σου είπε και ο RAVER δεν είναι το ίδιο γιατί το κινητό όταν είναι σε dual mode ψάχνει ανά τακτά χρονικά διαστήματα να δει αν υπάρχει 3G οπότε σου τρώει μπαταρία. Άσε που άμα το βρει, συνδέεται αυτόματα με αποτέλεσμα να έχει πάλι μειωμένη αυτονομία.

 

 

BTW έχει αρχίσει και με τσιγκλάει το πορτοφόλι μου να τα χώσω για το W910. Είμαι ακόμα λίγο επιφυλακτικός για τις επιδόσεις της κάμερας λόγω έλλειψης autofocus και flash, (σκεφτόμουνα και το Samsung G600 που είναι στα ίδια λεφτά) αλλά μου είναι δύσκολο ακόμα να αποχωριστώ την SE... :)

Link to comment
Share on other sites

Σαν πλατφόρμα θεωρώ πολύ πιο εξελιγμένο το W910..Στηρίζεται στην ίδια με το Κ850 και το Κ630..Και η SE ξέρουμε ότι έχει τις πιο εξελιγμένες πλατφόρμες στα κινητά της...(μη-smartphones εννοώ)
Link to comment
Share on other sites

Σαν πλατφόρμα θεωρώ πολύ πιο εξελιγμένο το W910..Στηρίζεται στην ίδια με το Κ850 και το Κ630..Και η SE ξέρουμε ότι έχει τις πιο εξελιγμένες πλατφόρμες στα κινητά της...(μη-smartphones εννοώ)

Γι αυτό ακριβώς μου είναι δύσκολο να αποχωρισώ την SE... :)

Link to comment
Share on other sites

Το "κινητούλι" το τσίμπησα και γω χτές και μπορώ να πώ ότι είμαι ενθουσιασμένος αλλά με κάποιες ενστάσεις που ελπίζω να διορθώσει η SonyEricsson.

Να πώ ότι μου είναι αδιάφορη η φωτογραφική μηχανή και επίσης δεν περίμενα φακό με Autofocus σε τόσο λεπτό σώμα... Επειδή ασχολούμαι με Hardware λόγω δουλειάς, έχω ανοίξει πολλά SE κινητά που διαθέτουν ποιοτική (για τα δεδομένα κινητού) φωτογραφική μηχανή και να πώ ότι όλα τα modules (CCD+LENS) φωτογραφικής μηχανής που χρησιμοποιεί η SE είναι σε μέγεθος ακατάλληλα για λεπτά κινητά...οπότε προς το παρόν πιστεύω ότι δεν πρέπει να παραπονούμαστε για την έλειψη autofocus camera. Μελλοντικά μάλλον θα καταφέρουν (όχι ότι δεν μπορούν και τώρα) να κατασκευάσουν τόσο μικρά modules με λογικό κόστος. Αντίθετα έπρεπε να ενσωματώσει ένα Flash τύπου LED...

Βέβαια σαν κινητό της σειράς Walkman θα πρέπει να έχει όλα εκείνα τα χαρακτηριστικά και να αποτελεί ικανό αντικαταστάτη ενός MP3 Player. Στον τομέα αυτό και με βάση τα δικά μου κριτήρια θα έλεγα πως ΝΑΙ τα καταφέρνει σε μεγάλο ποσοστό...για την ακρίβεια:

 

1.Έχει πολύ καλό και ισορροπημένο ήχο (δοκιμασμένο με ακουστικά Sony MDR-EX90)

2.Ο Media Player είναι άριστος και εύκολος στη χρήση

3.Πολύ καλή λήψη ραδιοφώνου

 

ΑΛΛΑ:

 

1.Έχει χαμηλή έξοδο ήχου (ειδικά με άλλα ποιοτικότερα ακουστικά σαν τα MDR-EX90)...με τα ακουστικά της συσκευασίας παίζει σε ικανές στάθμες αλλά όχι και τόσο δυνατά όσο θα ήθελαν οι πιο πολλοί...όσο για το ενσωματωμένο ηχειάκι προσωπικά το ακούω άνετα όταν χτυπάει αλλά φυσικά με αφήνει παγερά αδιάφορο η ποιοτητά του σε μουσική αφού σοβαρή ακρόαση μουσικής από ηχειάκι κινητού είναι κάτι που πολύ απλά δεν υφίσταται. Και πάλι με τόσο λεπτή σχεδίαση θα ήταν δύσκολο να έχουμε στοιχειώδη χαμηλές συχνότητες από ένα ηχειάκι...γιατί ώς γνωστό ένα μεγάφωνο για να λειτουργήσει ώς ηχείο πρέπει να "φορτιστεί" από την κατάλληλη καμπίνα που στην συγκεκριμένη περίπτωση είναι το κέλυφος του κινητού.

 

2.Τα μενού κατά την αναπαραγωγή μουσικής παρουσιάζουν κάποια καθυστέρηση (όχι τόσο ενοχλητικό αλλά είναι εμφανές)

 

3.Την Manual ρύθμιση του Equalizer την χάνει κατά την αλλαγή άλμπουμ και γενικά κατά την εκίνηση της εφαρμογής Walkman (Πολυυύ σπαστικό)

 

4.Η λειτουργία MegaBass θεωρώ ότι κάνει το μπάσο πολύ "boomy" και θα προτιμούσα να δίνει έμφαση σε κάποια χαμηλότερη συχνότητα του ηχητικού φάσματος και όχι σε τόσο Mid-Bass συχνότητα

 

Σε ότι αφορά τη μουσική που είναι και ο κύριος λόγος που το αγόρασα (βαρέθηκα να κουβαλάω και το MP3 μου μαζί με το κινητό) μπορώ να πώ ότι είμαι ευχαριστημένος με ελπίδες για άμεση βελτίωση των παραπάνω προβλημάτων από την SE...

 

Για τα υπόλοιπα χαρακτηριστικά του κινητού να πώ ότι το Shake Control όσο και να έχει την πλάκα του το θεωρώ άχρηστο από τη στιγμή που πρέπει να πατάω κάποιο κουμπί (αλλά και χωρίς κουμπί πάλι useless θα ήταν αλλά όχι στο βαθμό που είναι τώρα).

Η οθόνη του είναι εξαιρετική με μεγάλη φωτεινότητα και καλή χρωματική απόδοση. Ο μηχανισμός slide και η ποιότητα κατασκευής σε προδιαθέτουν θετικά και δίνουν ευχάριστη αίσθηση στο χειρισμό.

Η ποιότητα συνομιλίας είναι εξαιρετική καθώς και το σήμα του κινητού. (Δεν μπορώ να έχω άποψη για 3G και HSPDA γιατί δεν τα χρησιμοποιώ)

Συνολικά σε δυνατότητες είναι πλήρες με μόνη ίσως έλλειψη την δυνατότητα Wi-Fi που συναντάται συχνά σε υλοποιήσεις Smartphone με WM και Symbian.

Αυτονομία μπαταρίας δεν είμαι σε θέση να κρίνω, καθώς δεν το φόρτισα δεύτερη φορά ακόμα και ούτε έχει περάσει το απαιτούμενο χρονικό διάστημα που χρειάζεται η μπαταρία για να αποδώσει το 100% δυνατοτήτων της (εμπειρικά και με βάση τα κινητά που είχα στο παρελθόν ο χρόνος αυτός είναι γύρω στον 1 μήνα μετά από σωστές φορτίσεις και αποφορτίσεις)

Η εμφανισή του αν και είναι καθαρά υποκειμενικό θέμα να πώ ότι με έχει εντυπωσιάσει και ίσως είναι το μόνο κινητό που είχα ποτέ μου που δεν έχω ούτε μια ένσταση για περιθώρια βελτίωσης στον τομέα αυτό... Για μένα απλά είναι ένα λεπτό και sexy slider, με σωστή δόση μινιμαλισμού και κομψότητας. (Μιλάω πάντα για το Noble Black)

 

Με βάση τις απαιτήσεις μου καθώς και την εικόνα που αποκόμισα από το τρέχων Firmware, του βάζω ένα 8/10.

Εύχομαι η SE να ανταποκριθεί στις απαιτήσεις των πελατών της και να βγάλει καποιο firmware που να διορθώνει τα προβληματάκια που έχει ώς τώρα το κινητό.

Γενικά είμαι ενθουσιασμένος με την αγορά μου αυτή και κάπως "στεναχωρημένος" που αποχωρίστηκα το αγαπημένο μου Qtek S100 μετά από 3 χρόνια συντροφιάς (πλέον θα χρησιμοποιείται μόνο για πλοήγηση στο αμάξι). Θα μου πείτε...καλά πώς από PDA/Smartphone σε απλό τηλέφωνο; Οι καιροί αλλάζουν, μεγαλώνουμε, δεν έχουμε πλέον χρόνο να πειραματιζόμαστε με Software και απαιτούμε ένα κινητό που να δουλεύει 100% σωστά σαν κινητό και μετά όλα τα άλλα...

Αυτά από μένα, να το χαρούμε όσοι το έχουμε και όσοι το θέλουν να το αποκτήσουν σύντομα ;)

Link to comment
Share on other sites

Πολύ καλό mini review subcode! :up:

 

 

Από αυτά που είπες κράτησα το πιο σπαστικό για εμένα. Δεν κρατάει τις manual ρυθμίσεις του equalizer??? Απίστευτο bug... :mad:

 

Επειδή και στο W610 που έχω δεν χρησιμοποιώ το MegaBass ακριβώς για του λόγους που αναφέρεις και εσύ, καταλαβαίνω απόλυτα πόσο σπαστικό είναι αυτό το πρόβλημα.

 

Επειδή ενδιαφέρομαι να το αγοράσω, βλέπω τελικά οτί μάλλον πρέπει να περιμένω να γίνει το πρώτο fw upgrade για να δούμε τι θα φτιάξουν. Άσε που έχω δει και κάτι περίεργα κολήματα που έχουν αναφερθεί στο W910 (αλλά και στο Κ850 που είναι της ίδιας πλατφόρμας). Οπότε λέω να πείσω τον εαυτό μου οτί πρέπει να είμαι εγκρατής... :p

 

 

Μια ερώτηση. Η ποιότητα του πληκτρολογίου πως σου φάνηκε? Γιατί έχω διαβάσει διάφορα...

Link to comment
Share on other sites

τα περιεργα κολληματα φιλε μου εγω τα ανεφερα...και μαλλον αποτι βλεπω ειμαι ο μονος με αυτο το προβλημα του λογισμικου!!!!παλυ με βλεπω να το τρεχω στη μαμα σονυ οπως το k700i που μου ειχε βγαλει τιν ψυχη 1 χρονο δ το χαρηκα το ετρεχα συνεχια ολο κοληματα...τετια γκαντεμια και να εχω φιλους που να μην εχουνε ουτε ενα προβλημα!!!τοτε το 700 το πηρα απο το γερμανο...μετα απο το πλαισιο πηρα το w810i 1,5 χρονο που το ειχα ουτε ενα προβλημα....και τωρα ετυχε επειδη το πλαισιο δεν ειχε αλλα κοματια του 910ι το πηρα απο γερμανο...λετε να εχω την καταρα του γερμανου??..κατι δεν μαρεσει παντως :P :P anyway μακαρι να ειναι το λογισμικο του και να διορθοθει περιεργο παντως!!! αν το εχει παθει κανεις αλος αυτο το κολημα (που να μη το παθει κανεις) ας το αναφερει! θα στειλω και κανα e-mail οποτε μπορεσω!!
Gadgets Is My Life...[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Άσε που έχω δει και κάτι περίεργα κολήματα που έχουν αναφερθεί στο W910 (αλλά και στο Κ850 που είναι της ίδιας πλατφόρμας). Οπότε λέω να πείσω τον εαυτό μου οτί πρέπει να είμαι εγκρατής... :p Μια ερώτηση. Η ποιότητα του πληκτρολογίου πως σου φάνηκε? Γιατί έχω διαβάσει διάφορα...

Περίεργα κολήματα εγώ δεν έχω (τουλάχιστον ώς τώρα), αυτά που θεωρώ ελείψεις τα ανέφερα στο προηγουμενό μου post και πιστεύω ότι άν θέλει η SE μπορεί να τα διορθώσει μέσω firmware. Το πληκτρολόγιο σαν αίσθηση δεν με απογοήτευσε, όσο για την κατασκευή του, ναι θα μπορούσε να είναι καλύτερο αφού δεν αποπνέει την ποιότητα των κανονικών πλήκτρων. Η SE επέλεξε το πληκτρολόγιο να είναι μια πλαστική μεμβράνη με υπερυψωμένα σημεία (τα πλήκτρα)...Κατά πόσο θα αντέξει αυτό σε καθημερινή χρήση, είναι κάτι που θα δείξει ο χρόνος...ελπίζω να έχει επιλέξει κάποιο κατάλληλο υλικό...

Link to comment
Share on other sites

τα περιεργα κολληματα φιλε μου εγω τα ανεφερα...και μαλλον αποτι βλεπω ειμαι ο μονος με αυτο το προβλημα του λογισμικου!!!!παλυ με βλεπω να το τρεχω στη μαμα σονυ οπως το k700i που μου ειχε βγαλει τιν ψυχη 1 χρονο δ το χαρηκα το ετρεχα συνεχια ολο κοληματα...τετια γκαντεμια και να εχω φιλους που να μην εχουνε ουτε ενα προβλημα!!!τοτε το 700 το πηρα απο το γερμανο...μετα απο το πλαισιο πηρα το w810i 1,5 χρονο που το ειχα ουτε ενα προβλημα....και τωρα ετυχε επειδη το πλαισιο δεν ειχε αλλα κοματια του 910ι το πηρα απο γερμανο...λετε να εχω την καταρα του γερμανου??..κατι δεν μαρεσει παντως :P :P anyway μακαρι να ειναι το λογισμικο του και να διορθοθει περιεργο παντως!!! αν το εχει παθει κανεις αλος αυτο το κολημα (που να μη το παθει κανεις) ας το αναφερει! θα στειλω και κανα e-mail οποτε μπορεσω!!
Το έπαθα κι εγώ φίλε μου.Την ώρα που μιλούσα έκανε έναν παράξενο θόρυβο (όπως κάνει η δόνηση),χάθηκε η κλίση,η οθόνη έγινε αχνή άσπρη και μετά μαύρο σκοτάδι.Κανένα πλήκτρο δεν δούλευε και όσο κι αν προσπάθησα να το θέσω σε λειτουργία χωρίς να βγάλω τη μπαταρία, αυτό στάθηκε αδύνατον.Εβγαλα τη μπαταρία, την έβαλα ξανά και το έθεσα σε λειτουργία.Μετά από λίγο ξανά τα ίδια.Σε μια φάση με μαύρη την οθόνη για αρκετή ώρα,άρχισε να δουλεύει αλλά ήταν κολλημένα τα πάντα.Το άφησα για αρκετή ώρα έτσι και προσπάθησα να ξεχάσω τι είχε γίνει για να μη το πετάξω σε κανά τοίχο από τα νεύρα μου:mad:, και ξαφνικά ως δια μαγείας επανήλθε και μέχρι σήμερα το πρωί όλα εντάξει..:blink:Έχω την εντύπωση ότι θα τρέχουμε για καμμιά πλακέτα να μας αλλάξουν:X
I'm afraid of what you are doing in the name of your God
Link to comment
Share on other sites

Περίεργα κολήματα εγώ δεν έχω (τουλάχιστον ώς τώρα), αυτά που θεωρώ ελείψεις τα ανέφερα στο προηγουμενό μου post και πιστεύω ότι άν θέλει η SE μπορεί να τα διορθώσει μέσω firmware. Το πληκτρολόγιο σαν αίσθηση δεν με απογοήτευσε, όσο για την κατασκευή του, ναι θα μπορούσε να είναι καλύτερο αφού δεν αποπνέει την ποιότητα των κανονικών πλήκτρων. Η SE επέλεξε το πληκτρολόγιο να είναι μια πλαστική μεμβράνη με υπερυψωμένα σημεία (τα πλήκτρα)...Κατά πόσο θα αντέξει αυτό σε καθημερινή χρήση, είναι κάτι που θα δείξει ο χρόνος...ελπίζω να έχει επιλέξει κάποιο κατάλληλο υλικό...

Thnx για την απάντηση. Αυτό που φανταζόμουνα για τα πλήκτρα. Από την περιγραφή σου μου θυμίζουν τα πλήκτρα που είχε το Z710 που είχα πριν.

 

Θα πάω κάποια στιγμή, μεσα στη βδομάδα, να το δώ με τα μάτια μου στο πλάισιο.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson W910i

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...