Jump to content

Sony Ericsson K850


john74
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Το σωστό string για το customisation του τηλεφώνου είναι το:1200-4400 ADRIATIC!Όσοι κάνατε την αναβάθμιση κοιτάξτε αν έχετε αυτό!Αν δεν το έχετε πάει να πει ότι τα τσακάλια της SE έκαναν λάθος με το branding... :mad:

Αν και πολύ παράξενο να βάλουν αυτό της Orange...Πιο πιθανό θα ήταν να βάλουν αυτό της Voda ή της Wind....Περίεργα πράγματα...... :confused:

 

Πριν από 20 λεπτά έκανα για 2Η φορά αναβάθμιση (από άλλο pc και δίκτυο, μιας και το μυαλό μου πήγε σε διάφορα κουλά) και πάλη όμως το ίδιο λογισμικό πέραση

1200-4398

R1CA037

071012

Link to comment
Share on other sites

Κατάλαβα. Υπάρχει περίπτωση αυτό να έχει γίνει εν γνώσει της SE.

Στην αναβάθμιση δεν σε προειδοποιεί πουθενά για κάτι τέτοιο.

Δεν θέλω να δεχτώ ότι είναι συμφωνία προώθησης γιατί από την άλλη θίγονται πολλά άλλα θέματα.

Βέβαια και στον αντίλογο αν δεν έχει γίνει εν γνώση της, υπάρχει σοβαρό πρόβλημα ασφάλειας.

Φαντάζομαι σύντομα θα βάλουν το σωστό λογισμικό στο Internet

 

Παρόλο που και εγώ σκέφτηκα κάποια συμφωνία μεταξύ των εταιριών πιο πιθανόν βλέπω να έγινε κάποια (μπιπ) από την πλευρά της SE.

Το περίεργο (θα συμφωνήσω με τον kotsianis7) είναι ότι το μπέρδεμα έγινε με την orange που δεν δραστηριοποιείται στην Ελλάδα αλλά παρόλα αυτά έχει ελληνικά στο μενού.

Αν αποσυρθεί από τους servers της SE θα σημαίνει ότι την έκαναν την πατάτα.

Link to comment
Share on other sites

Χθεσ το πηρα στα χερια μου...Αρκετα καλο,ποιο γρηγορο απο το κ800..Λγο χρονο θελει να συνηθησεισ το πολυ-πληκτρο αλλα οκ..Δεν μου παιζει τα realtones k παιχνιδια που ειχα κατεβασει απο το vodafone live(η συσκευη δεν ειναι vodafone live)και ειχα αποθηκευσει στο M2 του Κ800.Ξερει κανεισ τι μπορω να κανω γι αυτο???
Link to comment
Share on other sites

Και πως μπορώ να περάσω την σωστή έκδοση πάνω στο κινητό μιας και στο Αγρίνιο όπου βρίσκομαι δεν υπάρχει SE sender. Δυστυχώς μου φαίνεται το μόνο που μπορώ να κάνω είναι να περιμένω να βάλουν στο Internet την σωστή έκδοση.
Link to comment
Share on other sites

Και το πρώτο αρκετά άσχημο μου μόλις διαπίστωση

Μετά την αναβάθμιση αυτή δεν συγχρονίζει απόλυτα το flash (δυστυχώς ναι σε ένα τηλέφωνο που το παίρνεις για την φωτογραφία που έχει τα κατάφεραν και εκεί να το χαλάσουν).

Πριν την αναβάθμιση η φωτογραφία σε σχέση με τον συγχρονισμό του flash δούλευε άψογα σε εμένα.

Δεν μπορεί να γίνονται αυτά και να τα γνωρίζουν στην SE

Τι να πω ρε παιδιά δεν ξέρω.

Αν μπορεί ο φίλος gepel να μας πει αν του παρουσίασε το ίδιο πρόβλημα

Link to comment
Share on other sites

Άγνωστο πότε θα βάλουν την σωστή έκδοση στους servers.

Αυτό που σε σώζει είναι να πας σε ένα SE sp.

Το πρόβλημα του συγχρονισμού του φλας είναι από αυτά που διόρθωνε η R1CA037

- Fixed flash synchronization, preventing photos taken in dark conditions from coming out as very dark or black.

- Prevent some boot issues due to Java Script errors.

 

Αλλά για τα κινητά που έχουν τα συγκεκριμένα προβλήματα μάλλον η λύση είναι το σέρβις. Φλασάρισμα και αναβάθμιση.

Link to comment
Share on other sites

Καλα, θα πω καμια χοντραδα.

Αφου εχει προβληματα και το ξερετε, γιατι συνεχιζετε να το αγοραζετε;Κανετε λες και σας το δινουνε τσαμπα, και μετα γκρινιαζετε, σαν παιδακια.

ο sancta simplicitas...

Θοδωρος.

Κοσμοτε,100Mbps.

Ηifiman HM801,Westone UM3X,Yuin PK1,Fischer Audio DBA-02,Koss Porta Pro,

JVC HAFX1X / HA-FX1X Xtreme Xplosives.

Link to comment
Share on other sites

Perasa k egw to logismiko.. e kai emena ta idia me tin mpara ktl! ta eikonidia omorfa einai xexe :P tespa lipon mhn prospa8ite na kanena polles fores to upgrade an den kanete prota unistall to programa SEuS giati poly apla an paratirisete den to ksanakatebazei! an lipos einai problima me ton server oti kanei la8os,kai yparxi mia pi8anotita na katebi to swsto den 8a to kataferete an den to kanete unistall! mou eixe tixi paliotera k mou perase alles gloses.. me to 3 upgrade eutiakse apo ta alla 2 htan xoris unistall!

episeis kato kato stin katheti mpara leei "metabasi" leei arxiki o8oni kati tetio! exei basiki k epagelmetiki kati tetio den 8imame! gia na prospa8isi na kanei kapios ena reset sto kinhto.. 8a ekana k egw alla exw ftiaksis oles tis epafes me ixo kliseis k eikona k to myphone den mou krataei autes tis ri8miseis!

Link to comment
Share on other sites

Οσοι απο εσας εχετε ηδη κανει αναβαθμιση απο το SEUS δυστηχως σας εχει εγκατασταθει ΛΑΝΘΑΣΜΕΝΑ και απο ΥΠΑΙΤΙΟΤΗΤΑ της sony το custom λογισμικο της ORANGE. Θα το καταλαβετε απο τα πορτοκαλι (orange) εικονιδια καθως και την περιβοητη μπαρα στα αριστερα. ΠΙΘΑΝΟΤΑΤΑ δεν προκειται να υπαρξει αποκατασταση του προβληματος με νεο flasharisma απο το seus γιατι με αυτον τον τροπο θα μπορουσαν να το ξεφορτωθουν το λογισμικο αυτο και οι κατοχοι που αγορασαν το τηλεφωνο ετσι. Φανταστειτε να εβγαζε software που θα εβγαζε το Vodafone Live. H λυση ειναι να πατε σε καποιο service point ..Ενα τεραστιο bravo στα τσακαλια της sony. Σε εμενα βεβαια αρχικα μου ζητησαν χρηματα για να επαναφερουν το τηλεφωνο στην αρχικη κατασταση αλλα οταν μετα απο το σχετικο κραξιμο το τηλεφωνο θα φλασαριστει δωρεαν !
Link to comment
Share on other sites

Οσοι απο εσας εχετε ηδη κανει αναβαθμιση απο το SEUS δυστηχως σας εχει εγκατασταθει ΛΑΝΘΑΣΜΕΝΑ και απο ΥΠΑΙΤΙΟΤΗΤΑ της sony το custom λογισμικο της ORANGE. Θα το καταλαβετε απο τα πορτοκαλι (orange) εικονιδια καθως και την περιβοητη μπαρα στα αριστερα. ΠΙΘΑΝΟΤΑΤΑ δεν προκειται να υπαρξει αποκατασταση του προβληματος με νεο flasharisma απο το seus γιατι με αυτον τον τροπο θα μπορουσαν να το ξεφορτωθουν το λογισμικο αυτο και οι κατοχοι που αγορασαν το τηλεφωνο ετσι. Φανταστειτε να εβγαζε software που θα εβγαζε το Vodafone Live. H λυση ειναι να πατε σε καποιο service point ..Ενα τεραστιο bravo στα τσακαλια της sony. Σε εμενα βεβαια αρχικα μου ζητησαν χρηματα για να επαναφερουν το τηλεφωνο στην αρχικη κατασταση αλλα οταν μετα απο το σχετικο κραξιμο το τηλεφωνο θα φλασαριστει δωρεαν !

 

απορια: γιατι να μην αλλαζει με νεο update? οπως το κανονικο μενου αλλαξε σε orange γιατι να μην γινεται το αντιθετο? ισως το debranding να γινεται γιατι εχει περαστει με διαφορετικο τροπο

το μενου του εκαστοτε παροχου(πχ για τις vadafone live συσκευες)

 

μια σκεψη κανω τωρα.δε ξερω τεχνικα τι συμβαινει..

Link to comment
Share on other sites

Οσοι απο εσας εχετε ηδη κανει αναβαθμιση απο το SEUS δυστηχως σας εχει εγκατασταθει ΛΑΝΘΑΣΜΕΝΑ και απο ΥΠΑΙΤΙΟΤΗΤΑ της sony το custom λογισμικο της ORANGE. Θα το καταλαβετε απο τα πορτοκαλι (orange) εικονιδια καθως και την περιβοητη μπαρα στα αριστερα. ΠΙΘΑΝΟΤΑΤΑ δεν προκειται να υπαρξει αποκατασταση του προβληματος με νεο flasharisma απο το seus γιατι με αυτον τον τροπο θα μπορουσαν να το ξεφορτωθουν το λογισμικο αυτο και οι κατοχοι που αγορασαν το τηλεφωνο ετσι. Φανταστειτε να εβγαζε software που θα εβγαζε το Vodafone Live. H λυση ειναι να πατε σε καποιο service point ..Ενα τεραστιο bravo στα τσακαλια της sony. Σε εμενα βεβαια αρχικα μου ζητησαν χρηματα για να επαναφερουν το τηλεφωνο στην αρχικη κατασταση αλλα οταν μετα απο το σχετικο κραξιμο το τηλεφωνο θα φλασαριστει δωρεαν !

 

email pros tin SE

 

Γεια σας

Σήμερα το βράδυ έκανα την αναβάθμιση από SEUS όπως αναφέρετε και στο site,όμως υπάρχει κάποιο προβληματάκι..! πέρασε μεν μια version R1CA037 αλλά μου πέρασε ORANGE..! Και τώρα μου έχει ένα πορτοκαλί Menu καθώς και μια άθλια μπάρα όταν το κινητό είναι στην standby οθόνη! Δλδ εγώ τώρα τι κάνω που δεν έχει SE point εδώ? Είμαι από xxxxx Κρήτης, και το δεύτερο κακό εγώ πως θα σας αποδείξω ότι το κινητό μου δεν είναι κάποιο Vodafone Live Η τπτ τέτοιο για να ξεφορτωθώ αυτό το άθλιο Menu! Τι πράγματα είναι αυτά? Επίτευγμα θα το έλεγα…

Link to comment
Share on other sites

τι email ειναι αυτο τωρα:p

 

γιατι ρε παιδια ομως το μενου ειναι στα ελληνικα? μηπως δεν ειναι τοσο λαθος?

 

 

Einai.. auto to menu einai px stin vodafon.. an eixan alaksi apla ta ikonidia den 8a elege orange..!

Link to comment
Share on other sites

Διαβάστε και γελάστε με την ψυχή σας :

Έστειλα e-mail στην SE μέσω του site της εταιρείας για το πρόβλημα αυτό της αναβάθμισης. Μου ήρθε μια απάντηση ότι έλαβαν το e-mail και σας το παραθέτω να γελάσετε και εσείς!!!

 

«Σας ευχαριστούμε που επικοινωνήσατε με τη Sony Ericsson. Η ερώτησή σας έχει καταχωρηθεί και ο αριθμός αναφοράς είναι 71668930.

 

Η Sony Ericsson θα σας απαντήσει σύντομα.

 

Παρακαλούμε μην απαντήσετε στο συγκεκριμένο mail επειδή δεν πρόκειται να παραδωθεί σε κανέναν παραλήπτη.

 

Για emails που θα στείλετε στο μέλλον που αφορούν στην ίδια περίπτωση, παρακαλούμε όπως συμπεριλάβετε την παρακάτω γραμμή στο πεδίο θέμα του μηνύματος:

"Case : 71668930" και στείλτε το email στην διεύθυνση questions.gr@support.sonyericsson.com.

 

Αποκτήστε τα μέγιστα από το τηλέφωνό σας!

Εκμεταλλευτείτε την Υπηρεσία Αναβάθμισης και εγκαταστείστε την νεότερη αναβάθμιση λογισμικού στο τηλέφωνό σας από την Sony Ericsson.

 

Για να μάθετε περισσότερα επισκεφθείτε την σελίδα http://www.sonyericsson.com/updateservice.

 

 

Thank you for contacting Sony Ericsson, your question has been registered and the reference number is 71668930.

 

Sony Ericsson will soon come back to you with a response.

 

Please do not respond to this mail since it will not be delivered to any recipient.

 

For future emails concerning this case please include the following line in the message subject field: "Case : 71668930" and send the email to questions.gr@support.sonyericsson.com.

 

Get the most out of your phone!

Take advantage of the Update Service to automatically bring your phone up-to-date with the latest software from Sony Ericsson.

 

Visit http://www.sonyericsson.com/updateservice to find out more .»

 

Λοιπών δεν υπάρχει γέλιο στην υπόθεση για να μην πω κάτι άλλο.???:lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

μαλλον για κλαματα ειναι φιλε μου...για κλαματα μονο :mad:

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

Διαβάστε και γελάστε με την ψυχή σας :

Έστειλα e-mail στην SE μέσω του site της εταιρείας για το πρόβλημα αυτό της αναβάθμισης. Μου ήρθε μια απάντηση ότι έλαβαν το e-mail και σας το παραθέτω να γελάσετε και εσείς!!!

 

«Σας ευχαριστούμε που επικοινωνήσατε με τη Sony Ericsson. Η ερώτησή σας έχει καταχωρηθεί και ο αριθμός αναφοράς είναι 71668930.

 

Η Sony Ericsson θα σας απαντήσει σύντομα.

 

Παρακαλούμε μην απαντήσετε στο συγκεκριμένο mail επειδή δεν πρόκειται να παραδωθεί σε κανέναν παραλήπτη.

 

Για emails που θα στείλετε στο μέλλον που αφορούν στην ίδια περίπτωση, παρακαλούμε όπως συμπεριλάβετε την παρακάτω γραμμή στο πεδίο θέμα του μηνύματος:

"Case : 71668930" και στείλτε το email στην διεύθυνση questions.gr@support.sonyericsson.com.

 

Αποκτήστε τα μέγιστα από το τηλέφωνό σας!

Εκμεταλλευτείτε την Υπηρεσία Αναβάθμισης και εγκαταστείστε την νεότερη αναβάθμιση λογισμικού στο τηλέφωνό σας από την Sony Ericsson.

 

Για να μάθετε περισσότερα επισκεφθείτε την σελίδα http://www.sonyericsson.com/updateservice.

 

 

Thank you for contacting Sony Ericsson, your question has been registered and the reference number is 71668930.

 

Sony Ericsson will soon come back to you with a response.

 

Please do not respond to this mail since it will not be delivered to any recipient.

 

For future emails concerning this case please include the following line in the message subject field: "Case : 71668930" and send the email to questions.gr@support.sonyericsson.com.

 

Get the most out of your phone!

Take advantage of the Update Service to automatically bring your phone up-to-date with the latest software from Sony Ericsson.

 

Visit http://www.sonyericsson.com/updateservice to find out more .»

 

Λοιπών δεν υπάρχει γέλιο στην υπόθεση για να μην πω κάτι άλλο.???:lol::lol::lol:

 

 

eee paidia xalara..! automati idopioish einai oti labane to email ... emaaaa skeftite k ligo! siga mhn perimenane esas stin SE tetia wra gia na apantane sta email :P k egw esteila

Link to comment
Share on other sites

Κάποτε η αναβάθμιση έλυνε προβλήματα. Τώρα φέρνει νέα.

Είμαι περίεργος να δω πως θα δικαιολογήσουν όλο αυτό το μπέρδεμα.

Link to comment
Share on other sites

Να ηταν μονο τα αλαγμενα εικονιδια δεν θα ειχα προβλημα απο την στιγμη που το τηλεφωνο δουλευει νορμαλ,αλλα αυτη η χαζι μπαρα που εχει που δεν μπορεις να την αφαιρεσεις ειναι πολυ σπαστικια!δηλαδη εγω τωρα για να ειναι οπως ηταν το κινητο μου αλλα με το καινουργιο λογισμικο πρεπει να το παω στην omnitech για να να το φλασαρουν και να ξαναβαλουν απο κει το λογισμικο???
Link to comment
Share on other sites

Κάποτε η αναβάθμιση έλυνε προβλήματα. Τώρα φέρνει νέα.

Είμαι περίεργος να δω πως θα δικαιολογήσουν όλο αυτό το μπέρδεμα.

 

 

Θα δείξει.!!!

Link to comment
Share on other sites

Να ηταν μονο τα αλαγμενα εικονιδια δεν θα ειχα προβλημα απο την στιγμη που το τηλεφωνο δουλευει νορμαλ,αλλα αυτη η χαζι μπαρα που εχει που δεν μπορεις να την αφαιρεσεις ειναι πολυ σπαστικια!δηλαδη εγω τωρα για να ειναι οπως ηταν το κινητο μου αλλα με το καινουργιο λογισμικο πρεπει να το παω στην omnitech για να να το φλασαρουν και να ξαναβαλουν απο κει το λογισμικο???

Δυστηχως ναι..εκτος και αν περιμενεις το νεο update.:)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Καλα, θα πω καμια χοντραδα.

Αφου εχει προβληματα και το ξερετε, γιατι συνεχιζετε να το αγοραζετε;Κανετε λες και σας το δινουνε τσαμπα, και μετα γκρινιαζετε, σαν παιδακια.

ο sancta simplicitas...

Θοδωρος.

 

Μα δεν γκρινιάζει κανείς,πού το είδες αυτό; :p

 

Τώρα σοβαρά,με εξαίρεση το πρόβλημα με την Java που θα λυθεί με αναβάθμιση όπως και στο Κ800 δεςν παρουσιάζει αξιόλογα προβλήματα..Έτυχαν σε κάποιους 2-3 παραπάνω που δεν είμαι και τόσο σίγουρος αν φταίει αποκλειστικά και μόνο το λογισμικό ή είναι συνδυασμός του hardware και του λογισμικού!Από κει και πέρα,δεν πάει να πει ότι ο καθένας που το αγοράζει μπαίνει στο myphone να δει γνώμες και reviews οπότε λογικό είναι να γκρινιάζει όταν στην πορεία συναντάει κάποια προβλήματα που δε γνώριζε εξαρχής...Καλό θα είναι για τη SE να βγάλει τη μεγάλη και τρανη επόμενη αναβάθμιση το αργότερο μέχρι μέσα Δεκέμβρη ώστε να μην κλαίγεται κανείς πλέον...

Το παρακάνανε με το εν λόγω μοντέλο!Ένα απ'τα πιο πολλά υποσχόμενο μοντέλο και μέχρι στιγμής το έχουν καταστρέψει!Ελπίζω να μην επικρατήσει αυτή η περιπέτεια και με το Κ900 γιατί βλέπω ακόμη και οι φανατικοί της να την εγκαταλείπουν...Έχει και η βλακεία τα όριά της!Το κινητό έχει μια χαρά υλικό και το καταστρέφει το λογισμικό!ΝΑ ΠΑΡΟΥΝ ΠΟΔΙ ΟΛΟΙ ΟΙ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΙΣΤΕΣ ΤΟΥ Κ850 ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΑΠ'ΤΗΝ ΕΤΑΙΡΙΑ ΠΟΥ ΚΑΤΑΦΕΡΑΝ ΕΚΤΟΣ ΤΩΝ ΑΛΛΩΝ ΝΑ ΕΧΕΙ ΕΝΑ ΣΩΡΟ ΕΠΙΣΤΡΟΦΕΣ Η SE(ΣΥΝΕΠΩΣ ΠΟΛΥ ΣΟΒΑΡΕΣ ΖΗΜΙΕΣ-ΚΥΡΙΩΣ ΣΤΟ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟ ΠΟΥ ΕΠΙΣΤΡΕΦΟΝΤΑΙ ΕΥΚΟΛΑ ΤΑ ΚΙΝΗΤΑ!!) :mad:

 

Α!Πριν τους διώξουν βέβαια(που τους αξίζει)να μην ξεχάσουν να βγάλουν στον server την επόμενη αναβάθμιση!!

Link to comment
Share on other sites

Μου την έδωσε κανονικά λοιπόν, τους το έστειλα και σας το παραθέτω, όχι για να κάνω το μάγκα εδώ μέσα, αλλά για να μας προτρέψω να διεκδικούμε αυτά που δικαιούμαστε. Την άψογη λειτουργία των συσκευών που μας πουλάνε. Είτε έχουν απλές αλλά χρησιμότατες ελλείψεις, είτε σοβαρά bugs.! άπλα μας την οφείλουν.....Αν και όταν (που χλωμό το βλέπω) μου απαντήσουν θα δημοσιεύσω και την απάντηση........

 

Χα,χα....Και ομως μου απαντησαν....Αναφερωμαι στο mail που εστειλα στην SonyEricsson Hellas (ειναι το post μου με αριθμο 1404 με θεμα το ρολοι λειτουργιας υπνου που σε αλλες συσκευες υπαρχει και σε αλλες οχι) και σας παραθετω την απαντηση τους:

 

Ευχαριστούμε που επικοινωνήσατε με την Sony Ericsson.

 

.

Σχετικά με το αίτημά σας, θα θέλαμε να σας ενημερώσουμε ότι, στο Sony Ericsson K850i κινητό τηλέφωνο ο φωτισμός της οθόνης απενεργοποιείται αυτόματα με σκοπό την εξοικονόμηση της ενέργειας.

 

Επιπροσθέτως, θα θέλαμε να επισημάνουμε ότι, προκειμένου να δείτε την ώρα καθώς και να ενημερωθείτε για νέα συμβάντα (κλήσεις, μηνύματα) εφόσον ο φωτισμός της οθόνης του Sony Ericsson K850i κινητού τηλεφώνου έχει απενεργοποιηθεί, πιέστε ένα από τα πλήκτρα έντασης, τα οποία βρίσκονται στο πλαϊνό μέρος της συσκευής. Παρόλα αυτά, θα θέλαμε να σας ευχαριστήσουμε για τις παρατηρήσεις σας και σας ενημερώνουμε ότι έχουν ήδη προωθηθεί στο αρμόδιο τμήμα.

 

Τέλος, θα θέλαμε να σας ευχαριστήσουμε για την προτίμησή σας στα Sony Ericsson προϊόντα και να σας ενημερώσουμε ότι είμαστε πάντα στη διάθεσή σας για οποιαδήποτε μελλοντική υποστήριξη.

 

 

Σε περίπτωση που επιθυμείτε περαιτέρω υποστήριξη, παρακαλούμε μη διστάσετε να επικοινωνήσετε ξανά μαζί μας.

 

Για περισσότερες πληροφορίες αναφορικά με τα προϊόντα και τις υπηρεσίες μας, παρακαλούμε επισκεφθείτε την ιστοσελίδα μας στη διεύθυνση http://www.sonyericsson.com.

 

Με εκτίμηση,

Άντα Σπυράτου

Τμήμα Εξυπηρέτησης Πελατών Sony Ericsson

 

Email: questions.gr@support.sonyericsson.com

WWW: http://www.sonyericsson.com

Τηλέφωνα: 801 11 810 810, 210 899 19 19 (από κινητό)

 

Αποκτήστε τα μέγιστα από το τηλέφωνό σας!

Εκμεταλλευτείτε την Υπηρεσία Αναβάθμισης και εγκαταστήστε την νεότερη αναβάθμιση λογισμικού στο τηλέφωνό σας από την Sony Ericsson.

 

Για να μάθετε περισσότερα επισκεφθείτε την σελίδα http://www.sonyericsson.com/updateservice.

 

Το Sony Ericsson P1i συνδυάζει δουλειά με διασκέδαση σε ένα μικρό, κομψό πακέτο. Δείτε το στη διεύθυνση http://www.sonyericsson.com/P1i!

 

 

Φορητά Ηχεία MPS-70

Σας παρουσιάζουμε τα ηχεία που πρέπει να έχετε για το τηλέφωνο σας. Το να μοιράζεστε την μουσική σας δεν πότε πιο εύκολο και διασκεδαστικό χωρίς την ανάγκη μπαταρίων καθώς τα ηχεία τροφοδοτούνται απο το τηλέφωνο. Δεν έχετε λόγο να ανυσυχείτε για τίποτα εκτός απο το επόμενο κομμάτι που θέλετε να ακούσετε.

 

......Εντελως ανοητη και ασχετη απαντηση.! Ασε που βρισκουν ευκαιρια να προωθησουν αλλα προιοντα τους κανωντας διαφημιση....

Τα χω παρει πολυ:mad::mad: με τη SonyEricsson και με το K850:mad:.

Θα "χτυπησω το LG KU990 Viewty που μαμαει και δερνει....και τελος.

Link to comment
Share on other sites

βλεπω να παιρνει φωτια το ""buy and sell mobiles "":lol::lol::lol::lol::lol:

 

και στα εχτρα του τηλ θα προσθετουμε

 

""μη αναβαθμισμενο με το τελευταιο λογισμικο της SE "":p:p

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

Αμα το κανω flash απο το davinci team μετα θα μπορω να κανω αναβαθμιση απο το seus? Δεν αντεχω πλεον με τα χαζα αυτα εικονιδια και με μια καμερα που δουλευει σωστα οταν αυτη γουσταρει...
Link to comment
Share on other sites

Βεβαίως και θα μπορείς να το αναβαθμίσεις μέσω της υπηρεσίας αναβάθμισης!Δεν πρόκειται να καταλάβει κάτι το πρόγραμμα!Απλά αυτό ελέγχει το CDA του τηλεφώνου & ψάχνει στη βάση δεδομένων για τυχόν αναβαθμίσεις για το εν λόγω CDA!Οπότε,προχώρα άν θες!Εγώ πέρασα από κει το τελευταίο λογισμικό(037)& όλα είναι ρολόι!!
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson K850

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...