Jump to content

Sony Ericsson W960i


papathvas
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

599 ? poli kala. Dikaiologei ta lefta tou. Kai an exei bluetooth headset sto paketo tote einai super h timh,mias kai to analogo headset ths nokia exei 150-200 eurw apo mono tou...

 

dikio exeis.... Dn skeftika ta e3artimata tou!!!

Pantos an einai etsi 8a perimenw na to parw... Egw nomizw pws 8a einai poio xrisimo to W960 apo to iPhone...

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

W960 Οκτωβριο 599

 

Διαδοχος P990i Μαρτιο-Απριλιο 699

 

Από ποιά πηγή βρήκες αυτές τις πληροφορίες?

Υπάρχουν φωτογραφίες από το 2ο?

Redmi Note 8T
Link to comment
Share on other sites

Από ποιά πηγή βρήκες αυτές τις πληροφορίες?

Υπάρχουν φωτογραφίες από το 2ο?

στο θέμα για το P3 θα βρεις ότι θες

φώτο όχι ακόμη

defy+

LG G2

XZ1

Poco F2 pro

Link to comment
Share on other sites

παντως φετος θα γινει πανικος με τα smartphones, και ηδη εχω πελαγωσει ποιο να διαλεξω.

παντα ημουν SEακιας και το 960 ειναι πανεμορφο ας ελπισουμε πως ο ανταγωνισμος θα ριξει την τιμη του ειδικα ωρα που η νοκια ανακοινωσε και το νεο ν95 με τα 8 γκιγκα (μολις 1-1,5 μηνα μετα την κυκλοφορια του πρωτου ν95)και θα διατεθεί στην αγορά το τέταρτο τρίμηνο του 2007, με τιμη 560 ευρώ προ φόρων, ισως - και δεν θα με εκπληξει - να βγει βελτιωμενο 960 η 970 καπακι σε κανα τριμηνο.

 

αληθεια ποιο θα προτιμουσατε με τις υπαρχουσες συνθηκες και απο πλευρας εξοπλισμου-δυνατοτητων-ενδεικτικων τιμων, w960,p1 ή n95 black 8gb?

Link to comment
Share on other sites

παντως φετος θα γινει πανικος με τα smartphones, και ηδη εχω πελαγωσει ποιο να διαλεξω.

παντα ημουν SEακιας και το 960 ειναι πανεμορφο ας ελπισουμε πως ο ανταγωνισμος θα ριξει την τιμη του ειδικα ωρα που η νοκια ανακοινωσε και το νεο ν95 με τα 8 γκιγκα (μολις 1-1,5 μηνα μετα την κυκλοφορια του πρωτου ν95)και θα διατεθεί στην αγορά το τέταρτο τρίμηνο του 2007, με τιμη 560 ευρώ προ φόρων, ισως - και δεν θα με εκπληξει - να βγει βελτιωμενο 960 η 970 καπακι σε κανα τριμηνο.

 

αληθεια ποιο θα προτιμουσατε με τις υπαρχουσες συνθηκες και απο πλευρας εξοπλισμου-δυνατοτητων-ενδεικτικων τιμων, w960,p1 ή n95 black 8gb?

μάλλον Ρ1

πολλά τα λεφτά για τα άλλα 2...

defy+

LG G2

XZ1

Poco F2 pro

Link to comment
Share on other sites

Telika de mou pate,ets tha einai to menu tou w960 ?

 

Panta tha vgainei kati kalutero,to thema einai na dialegoume to kalitero kai pio simferon thn stigmh pou theloume na agorasoume.Wraiotato to N95 alla egw pou thelw ton allo mhna na agorasw kinhto tha strafw sto w960,efoson h timh kinithei sta 600 eurw,mias kai to n95 einai epishs wraio alla me ekseutelistikh autonomia ap oti lene...

Link to comment
Share on other sites

Telika de mou pate,ets tha einai to menu tou w960 ?

αυτό είναι θέμα (p990 κιόλας) και μάλιστα ο τύπος έχει αλλάξει και τα εικονίδια

defy+

LG G2

XZ1

Poco F2 pro

Link to comment
Share on other sites

Αν δεις το W960 διπλα σε ενα W950 και ενα P1 και τα προσεξει κανεις λιγο θα δει οτι το W960 ειναι το Ρ1 , με το πληκτρολογιο του 950 και αυξημενη μνημη .

 

Τα εχω διπλα διπλα με το Ρ1 και το μονο που εχει πραγματικα να προσφερει το 960 ειναι το πληκτρολογιο που ειναι σαφως πιο ανθρωπινο απο αυτο του Ρ1 .

 

Ομως οι συσκευες εχουν την ιδια οθονη , την ιδια καμερα , την ιδια αυτονομια και μπαταρια , την ιδια ισχυ και στα χαρτια και στην πραξη στον τροπο που δουλευουν (ειναι δηλαδη ΑΡΓΑ) και το μονο που τα διαφοροποιει σε δυνατοτητες ειναι η μεγαλη ενσωματωμενη μνημη του W960 .

 

Βεβαια , σε καθημερινη χρηση που ειναι λιγοι αυτοι που θελουν να μεταφερουν 8GB μουσικης "με την μια" και στις περισσοτερες περιπτωσεις αρκουνται στο να προσθεσουν 100-150 ΜΒ μουσικης στην ηδη υπαρχουσα στην συσκευη , ο συνδιασμος καρτας μνημης και reader του Ρ1 ειναι ταχυτερος με σημαντικη διαφορα απο το καλωδιο και το mass storage mode του W960 .

 

Συν του οτι ακομα προσπαθω να εντοπισω καποια διαφορα στην ποιοτητα αναπαραγωγης αναμεσα στις δυο συσκευες.... :confused:

Link to comment
Share on other sites

Βεβαια , σε καθημερινη χρηση που ειναι λιγοι αυτοι που θελουν να μεταφερουν 8GB μουσικης "με την μια" και στις περισσοτερες περιπτωσεις αρκουνται στο να προσθεσουν 100-150 ΜΒ μουσικης στην ηδη υπαρχουσα στην συσκευη , ο συνδιασμος καρτας μνημης και reader του Ρ1 ειναι ταχυτερος με σημαντικη διαφορα απο το καλωδιο και το mass storage mode του W960 .

 

Συν του οτι ακομα προσπαθω να εντοπισω καποια διαφορα στην ποιοτητα αναπαραγωγης αναμεσα στις δυο συσκευες.... :confused:

 

H Sandisk ανακοίνωσε M2 στα 8GB http://www.esato.com/news/article.php/id=1764 οπότε πάει περίπατο το πλεόνεκτημα του W960 για την ενσωματομένη μνήμη του. Και μάλιστα η μνήμη είναι μεταφερόμενη και σε άλλες συσκευές οπότε το Ρ1 έχει πλέον σοβαρό πλεονέκτημα σε σχέση με το W960.

Less is more...
Link to comment
Share on other sites

Molis anaklaipsa kati poli kalo...pou legetai HTC Kaiser...H idea tou w960 molis ksethwriase...

 

Πραγματικά καλό το HTC Kaiser.

Δυστυχώς τα 190 γρ του, είναι πολλά για μένα.

Link to comment
Share on other sites

Molis anaklaipsa kati poli kalo...pou legetai HTC Kaiser...H idea tou w960 molis ksethwriase...

 

Πραγματικά καλό το HTC Kaiser.

Δυστυχώς τα 190 γρ του, είναι πολλά για μένα.

 

 

ειναι δυο τελειως διαφορετικα τηλεφωνα ;)

 

οντως το βαρος του ειναι μεχρι στιγμης το μεγαλο του αρνητικο....

 

θα το δω στην πραξη μολις το παραλαβω(ειναι ηδη στο δρομο προς το σπιτι μου ) και θα δουμε....

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

Νομίζω ότι η SE όφειλε να προσέξει τα εξής στα smartphones της:

-Να είναι γρήγορο το μενού

-Να φαίνεται η οθόνη τη μέρα

-Να ενσωματώσουν κανένα gps (για τα λεφτά τους είναι λίγο έλλειψη)

 

Και στα 3 φαίνεται να μην έχει αλλάξει κάτι...

Sent neither from iphone nor android phone
Link to comment
Share on other sites

Για το τρίτο θα συμφωνήσω απόλυτα. Στα λεφτά του (αυτά που ακούγονται τουλάχιστον) θα έπρεπε να έχει gps.

Για τα άλλα 2 δεν ξέρουμε ακόμα αν είναι έτσι ή όχι.

Link to comment
Share on other sites

Για το τρίτο θα συμφωνήσω απόλυτα. Στα λεφτά του (αυτά που ακούγονται τουλάχιστον) θα έπρεπε να έχει gps.

Για τα άλλα 2 δεν ξέρουμε ακόμα αν είναι έτσι ή όχι.

 

sto P1 exei gps sto paketo

sto w960 tha exei blue tooth akoustika

Nokia 3210, 6510

Sonyericsson Z1010, W850 , τώρα X8 με 4.1.2 Jeallybean @748Mhz!!!! + 4.4 kitkat Launcher

Sharp 703SH LG Arena

SONY XPERIA M4 AQUA

Link to comment
Share on other sites

hmarton me to gps. eidika an einai san to n95 ths nokia. troei gia plaka thn bataria kai kanei 3 lepta na syndethei me doryforo...kalytera exoteriko na voleuei sto amaxi kai na mhn troei thn bataria...an to dinoun san to P1 exoteriko pisevo tha einai teleia
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
episis lei kai stin timi ton 620 euro

 

κοντα στα 680 ελεγε αλλα ολα τα κινητα τα εχει ακριβοτερα

Nokia 3210, 6510

Sonyericsson Z1010, W850 , τώρα X8 με 4.1.2 Jeallybean @748Mhz!!!! + 4.4 kitkat Launcher

Sharp 703SH LG Arena

SONY XPERIA M4 AQUA

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά, επειδή είμαι ψιλοάσχετος και δεν έχω ξαναακούσει ποτέ για flash memory και δεν ξέρω τι είναι, μπορεί να μου εξηγήσει κάποιος πως θα γίνεται να "περνάς" απ' το PC ολόκληρους φακέλους αρχείων στο κινητό με την flash memory...;;; Θέλω να πω, με το P990i , μέσω του card reader τα ρίχνω χύμα όλα μέσα στην 4gb memory stick... Στο W960, πως θα γίνεται κάτι τέτοιο...;;; :worry:

 

Ευχαριστώ... :O

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά, επειδή είμαι ψιλοάσχετος, μπορεί να μου εξηγήσει κάποιος πως θα γίνεται να "περνάς" απ' το PC ολόκληρους φακέλους αρχείων στο κινητό με την flash memory...;;; Με το P990i , παίρνω το card reader και τα ρίχνω χύμα όλα μέσα στην 4gb memory stick... Στο W960, πως θα γίνεται κάτι τέτοιο...;;; :worry:

 

Ευχαριστώ... :O

λογικά το pc θα βλέπει τη μνήμη του κινητού σαν storage device με σύνδεση usb 2.0

defy+

LG G2

XZ1

Poco F2 pro

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson W960i

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...