Jump to content

Sony Ericsson W960i


papathvas
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

τελικα απο οσο το εχω χρησιμοποιηση μεχρι χτες μπορω να πω οτι δν κολλαει ουτε μου εβγαλε μηνυμα για μνημη ουτε τιποτα...πολυ καλο εξωτερικο ηχειο...απο τα ακουστικα ενταξει καλο μου φανηκε!γενικα ευκολα μηνυματα και ολα το βολευεσαι αλλα εγω θελω να το δωσω να παρω w810 οποιος εχει αποριες ας μου πει!
Γραμμη δεξια μετα αριστερα, λιγο πανω δεξια, ενα αλφα και μουτζουρα
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

το πήρα χτές από το πλαίσιο, 515 ευρώ! :D:D:D Μέχρι στιγμής φαίνεται πολύ καλό, αν και από την 1η μερα λειτουργίας,

η μπαταρία έχει πέσει στο μισό...:confused:

"There's a story still unread"
Link to comment
Share on other sites

τελικα απο οσο το εχω χρησιμοποιηση μεχρι χτες μπορω να πω οτι δν κολλαει ουτε μου εβγαλε μηνυμα για μνημη ουτε τιποτα...πολυ καλο εξωτερικο ηχειο...απο τα ακουστικα ενταξει καλο μου φανηκε!γενικα ευκολα μηνυματα και ολα το βολευεσαι αλλα εγω θελω να το δωσω να παρω w810 οποιος εχει αποριες ας μου πει!

E...γιατί? o.O

no sig...
Link to comment
Share on other sites

γτ δν ξερω φταιει το ipod που εχω xD
Γραμμη δεξια μετα αριστερα, λιγο πανω δεξια, ενα αλφα και μουτζουρα
Link to comment
Share on other sites

τελικα απο οσο το εχω χρησιμοποιηση μεχρι χτες μπορω να πω οτι δν κολλαει ουτε μου εβγαλε μηνυμα για μνημη ουτε τιποτα...πολυ καλο εξωτερικο ηχειο...απο τα ακουστικα ενταξει καλο μου φανηκε!γενικα ευκολα μηνυματα και ολα το βολευεσαι αλλα εγω θελω να το δωσω να παρω w810 οποιος εχει αποριες ας μου πει!

ποσο το δίνεις; ενδιαφερομαι. Πόσο το δίνεις αν σου δώσω το w810 καινούργιο στο κουτί του;

Link to comment
Share on other sites

Πριν λίγες μέρες αγόρασα το Sony Ericsson W960 και σκέφτομαι να πάρω μια προστατευτική μεμβράνη για την οθόνη. Θα ήθελα να μου λύσετε δυο απορίες, 1ον) η προστατευτική μεμβράνη θα χειροτερέψει την εικόνα (π.χ. αν θα την κάνει πιο θολή ή πιο σκούρη) και 2ον) θα μπορώ να ξεκολλήσω τη μεμβράνη από την οθόνη ή από τη στιγμή που θα την βάλω δεν θα μπορώ να την ξαναβγάλω.
Link to comment
Share on other sites

filoi m exw to w960i :)!an mporeite sas parakalw tha ithela na sas kanw merikes erwthseis!em sth suskeuasia exei ensuramata akoustika,usb kalwdio,thiki,odhgies,fortisthdeuterh grafida!!swsta???deuteron to wifi pws mporw na to xrhsimopoihsw!!triton sto pinaka elegxou,kai meta sthn asfaleia sto pempto katw grafei "logiasmoi" MIDLET anti na grafei "logariasmoi"!!gt??tetarton pou mporw na vrw efarmoges gia auth thn ekdosh sumbian?sas parakalw mporei na einai polles alla an mporeite apantiste m!:)kala xristougenna kai kales giortes sas:) euxomai
Link to comment
Share on other sites

filoi m exw to w960i :)!an mporeite sas parakalw tha ithela na sas kanw merikes erwthseis!em sth suskeuasia exei ensuramata akoustika,usb kalwdio,thiki,odhgies,fortisthdeuterh grafida!!swsta???deuteron to wifi pws mporw na to xrhsimopoihsw!!triton sto pinaka elegxou,kai meta sthn asfaleia sto pempto katw grafei "logiasmoi" MIDLET anti na grafei "logariasmoi"!!gt??tetarton pou mporw na vrw efarmoges gia auth thn ekdosh sumbian?sas parakalw mporei na einai polles alla an mporeite apantiste m!:)kala xristougenna kai kales giortes sas:) euxomai

 

 

 

 

 

 

 

eimai aki kainourgios re paidia,dn xerw pou na kanw post:/

Link to comment
Share on other sites

filoi m exw to w960i :)!an mporeite sas parakalw tha ithela na sas kanw merikes erwthseis!em sth suskeuasia exei ensuramata akoustika,usb kalwdio,thiki,odhgies,fortisthdeuterh grafida!!swsta???deuteron to wifi pws mporw na to xrhsimopoihsw!!triton sto pinaka elegxou,kai meta sthn asfaleia sto pempto katw grafei "logiasmoi" MIDLET anti na grafei "logariasmoi"!!gt??tetarton pou mporw na vrw efarmoges gia auth thn ekdosh sumbian?sas parakalw mporei na einai polles alla an mporeite apantiste m!:)kala xristougenna kai kales giortes sas:) euxomai

 

kalitera na rotiseis edo: http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=175775&highlight=w960i

Link to comment
Share on other sites

filoi m exw to w960i !an mporeite sas parakalw tha ithela na sas kanw merikes erwthseis!em sth suskeuasia exei ensuramata akoustika,usb kalwdio,thiki,odhgies,fortisthdeuterh grafida!!swsta???deuteron to wifi pws mporw na to xrhsimopoihsw!!triton sto pinaka elegxou,kai meta sthn asfaleia sto pempto katw grafei "logiasmoi" MIDLET anti na grafei "logariasmoi"!!gt??tetarton pou mporw na vrw efarmoges gia auth thn ekdosh sumbian?sas parakalw mporei na einai polles alla an mporeite apantiste m!kala xristougenna kai kales giortes sas euxomai
Link to comment
Share on other sites

χρονια πολλα και καλως ηρθες!!!

1.χρησιμοποιησε την τροποποιηση μην κανεις πολλα

post το ενα κατω απο το αλλο και αν μπορεις γραψε με ελληνικα.:)

2.εφαρμογες και αλλα εδω

http://www.ipmart-forum.com/

3.οτι απορια εχεις διαβασε το manual και εμεις

εδω ειμαστε.

στο κουτι εχει αυτα που ειπες.;)

4.στο wifi πρεπει να το ενεργοποιησεις να κανεις ανιχνευση

να βρει router και να μπεις στο net.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα και χρονια πολλα σε ολους!Ειμαι και γω απο χθες αλλος ενας ευτυχισμενος κατοχος του W960!Εχω 2 αποριουλες.

1)Οταν φορτιζει κλειστο μενουν αναμενα τα πληκτρα και η οθονη?

2)Υπαρχει καποια λειτουργια για να αλλαζουμε προφιλ οπως πχ στα νοκια η στα απλα sony erics ή πρεπει απλα να χαμηλωνουμε την ενταση του ηχου χειροκινητα?

3)Tην εκδοση του τηλεφωνου την βλεπουμε απο ενα μενου που βρηκα καπου μεσα στο κινητο(δε θυμαμαι αυτη τη στιγμη που) ή παταμε κανενα συνδυασμο με * κτλ?Εχει βγει καμια πιο καινουργια?

Link to comment
Share on other sites

Παιδια καλο το w960i αλλα για οποιον δεν μιλαει συνεχεια στο τηλεφωνο. Η ελλειψη πληκτρου Κλησης - Απαντησης ειναι προβλημα για μενα.

Πωλειται 2 ημερων στο κουτι του αγορα απο Πλαισιο 500 euro οποιος ενδιαφερεται ας στειλει email στο d.rimagmos@gmail.com με το κινητο του να μιλησουμε η ας κανει post εδω.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά, υπάρχει κανείς διαθέσιμος να μου νοικιάσει το w960 για 3 μέρες;; :-)

 

αλήθεια πως θα σας φαίνοταν η ιδέα ενοικίασης κινητών τελευταίας τεχνολογίας; πχ 20€ για 3 μερες! να σου φύγει το μεράκι ή να δεις αν πραγματικά σου αρέσει και σε βολεύει, το πρόβλημα είναι βέβαια οτι θα πρέπει να προκαταβάλεται το κοστος του κινητου...

Το εχω σκεφτεί να το κάνω πάντως...

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά το W960 παίρνει τις εφαρμογές που παίρνει και το Ρ1i έτσι; Ίδιο λειτουργικό δεν έχουν; Θενξ. :)
Μη γκρινιάζεις που δε σου 'ρθε η ζαριά, τζογάρισε στο όνειρο κι είσαι έτοιμος για όλα!
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά το W960 παίρνει τις εφαρμογές που παίρνει και το Ρ1i έτσι; Ίδιο λειτουργικό δεν έχουν; Θενξ. :)

 

Ναι, δέχεται τις ίδιες εφαρμογές με το P1:)

[sIGPIC][/sIGPIC]

ΤΗΕΟ in normal mode

Με εκνευρίζουν οι "στόκοι"

Μετά το " Slide Τo Unlock " δεν υπάρχει επιστροφή

Link to comment
Share on other sites

Μπορείτε να μου πείτε μερικές "must-have" εφαρμογές και παιχνίδια; :)
Μη γκρινιάζεις που δε σου 'ρθε η ζαριά, τζογάρισε στο όνειρο κι είσαι έτοιμος για όλα!
Link to comment
Share on other sites

Και κλασικά η Σόνυ Έρικσσον δεν παρεκκλίνει από το υψηλό ΣΑΡ! Ναι, αν το έχεις στο προφίλ πτήσης και απλά παίζεις, ακούς μουσική και χρησιμοποιείς προγραμματάκια είναι μια υπέροχη συσκευή, αλλά όχι για να μιλάς μ' αυτή.
Link to comment
Share on other sites

εμενα παντως δεν με ενοχλησε το σαρ σε αλλα κινητα με ενοχλουσε...
Γραμμη δεξια μετα αριστερα, λιγο πανω δεξια, ενα αλφα και μουτζουρα
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson W960i

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...