Jump to content

Διακοπές 2007!


Nrg
 Κοινοποίηση

Που θα πάτε διακοπές φέτος;  

208 members have voted

  1. 1. Που θα πάτε διακοπές φέτος;

    • Βορειοανατολικο Αιγαιο(Θάσος,Λέσβος,Χίος,Σαμοθράκη κτλ)
      15
    • Σποράδες(Σκιάθος,Σκόπελος,Σκύρος,Αλλόνησος)
      18
    • Κυκλάδες(Πάρος,Νάξος,Μύκονος,Σαντορίνη κτλ)
      54
    • Δωδεκάνησα(Ρόδος,Κως,Κάρπαθος κτλ...)
      12
    • Κρήτη
      25
    • Ιόνιο/Επτάνησα(Κεφαλλονιά,Ζάκυνθος,Κέρκυρα κτλ)
      26
    • Όχι σε νησί.
      27
    • Αλλού, πχ εξωτερικό.
      31


Recommended Posts

Εγω εχω ξενερωσει γιατι φετος δεν παιζουν πολλες μερες αδεια..και λεω να γυρισω χαλκιδικη-καβαλα-θασο εκτοςςςς αν κατσει οπως περσυ και παω στην παργα που δεν την χορτασα!

Never Give Up:!:

Join friend!

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 192
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Θα ήθελα τα φώτα σας! Σκέφτομαι να πάω Αμοργό ή Ικαρία.

Θα ήθελα κάποιος που έχει πάει σε κάποιο από αυτά τα δύο νησιά, να μου πει κανά δυό λόγια: Σε μια περιοχή αξίζει να μείνεις, τι λέει από φαγητό, τι έχει να κάνεις το βράδυ.... αυτά μου φτάνουν!

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Θα ήθελα τα φώτα σας! Σκέφτομαι να πάω Αμοργό ή Ικαρία.

Θα ήθελα κάποιος που έχει πάει σε κάποιο από αυτά τα δύο νησιά, να μου πει κανά δυό λόγια: Σε μια περιοχή αξίζει να μείνεις, τι λέει από φαγητό, τι έχει να κάνεις το βράδυ.... αυτά μου φτάνουν!

 

Η κολλητή μου είναι Ικαριώτισσα, αν θες μπορώ να μάθω 2-3 πράγματα.

Link to comment
Share on other sites

Θα ήθελα τα φώτα σας! Σκέφτομαι να πάω Αμοργό ή Ικαρία.

Θα ήθελα κάποιος που έχει πάει σε κάποιο από αυτά τα δύο νησιά, να μου πει κανά δυό λόγια: Σε μια περιοχή αξίζει να μείνεις, τι λέει από φαγητό, τι έχει να κάνεις το βράδυ.... αυτά μου φτάνουν!

 

Ελα Αμοργο.Εχω ποσταρει σε αλλο thread.Σου εχω πολλες πληροφοριες εκει.

Link to comment
Share on other sites

Η κολλητή μου είναι Ικαριώτισσα, αν θες μπορώ να μάθω 2-3 πράγματα.

 

Ό,τι μαθαίνεις καλό είναι!

 

Ελα Αμοργο.Εχω ποσταρει σε αλλο thread.Σου εχω πολλες πληροφοριες εκει.

 

Το διάβασα. Thanks a lot, υπάρχει ότι χρειάζομαι! Για όσους ενδιαφέρονται ας δουν το thread "Τα όμορφα ελληνικά νησιά".

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Πέρυσι 10 μέρες στην Περίσσα σε γαμάτο και φθηνό ξενοδοχείο με πισίνα νοβα wifi και 50 μέτρα από τη θάλασσα. Δε βαρεθήκαμε ούτε λεπτό βόλτες αμέτρητες μπάνιο συνέχεια μπαράκια πάρα πολλά απίστευτα τοπία δε το συζητώ.!!!! Δεύτερη επιλογή Μήλος!!!!!!!
Bazinga!!!
Link to comment
Share on other sites

8 μερες κερκυρα σε γμ τα ξενοδοχεια.! κ....25 μερες κατασκηνωση με κολλητους στο green camp!!! παντως σημασια δεν εχει τοσο το που θα εισαι αλλα κ η παρεα!
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

8 μερες κερκυρα σε γμ τα ξενοδοχεια.! κ....25 μερες κατασκηνωση με κολλητους στο green camp!!! παντως σημασια δεν εχει τοσο το που θα εισαι αλλα κ η παρεα!

+1 :)

Bazinga!!!
Link to comment
Share on other sites

Αναγκαστικα Κρητη, Ηρακλειο(οχι οτι με χαλαει κιολας:happy: ) και ευελπιστω και κανα νησακι κοντινο τυπου Αιγινα, Υδρα για 3-4 μερες...:)
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Μάλλον Μύκονο αλλά δεν έχουμε σταμπάρει ημερομηνία και δεν ξέρω που θα βρούμε τώρα.... :p Όπως καταλάβατε όλη η παρέα είμαστε ό,τι να 'ναι! :lol:
Link to comment
Share on other sites

Παρασκευή φεύγω Μύκονο για ένα 4ήμερο. Αναμένω πως και πως να περάσουν οι μέρες μέχρι κ την Παρασκευή..

Πάντως επειδή έχω ξαναπάει στην Μύκονο την προτείνω ανεπιφύλαχτα για διακοπές ,όπως και την Πάρο όπου σε οριμένες περιοχές (Πούντα beach) θυμίζει πολύ την Μύκονο (Super Paradise).. :D

http://www.eppforum.org/gkr41/eye2.pngΤα μάτια καθρέφτες και φως της ψυχής..
Link to comment
Share on other sites

ΠΑΙΔΙΑ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!

 

ΕΧΩ ΚΛΕΙΣΕΙ ΜΕ ΤΗΝ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ ΓΙΑ 23 ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ ΣΤΟ ΛΗΞΟΥΡΙ ΚΕΦΑΛΛΟΝΙΑΣ:)

 

ΟΠΟΙΟΣ ΕΧΕΙ ΠΑΕΙ, ΑΣ ΠΡΟΤΙΝΕΙ ΚΑΜΙΑ ΠΑΡΑΛΙΑ ΨΑΓΜΕΝΗ (ΟΧΙ ΤΙΣ ΚΛΑΣΣΙΚΕΣ) ΚΑΙ ΚΑΝΑ ΚΑΛΟ ΕΣΤΙΑΤΟΡΙΟ ΜΕ ΚΑΛΟ (ΠΑΡΑΔΟΣΙΑΚΟ) ΦΑΓΗΤΟ.

 

ΚΑΙ ΓΕΝΙΚΑ ΠΕΙΤΕ ΟΤΙ ΑΛΛΟ ΚΑΛΟ ΑΞΙΖΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΣΤΟ ΝΗΣΙ.

Link to comment
Share on other sites

26/7 παω μια εβδομαδα στην Κερκυρα :yahoo:
http://www.myphone.gr/gallery/data/500/gianpithio_cp_2012.gif

Συντονιστής συζητήσεων στο forum της Nokia & Samsung @myphone.gr

Link to comment
Share on other sites

παρασκευοσαββατοκυριακοδευτερες(μπορει κα παραπανω) παω χαλκιδικη,συγκεκριμενα 1ο ποδι κ καλιθεα που δουλευω σε γνωστό νυχτερινο μαγαζι(:shifty:) και αυριο βραδυ..μυκονοοοοο!:D:D :yahoo:
Link to comment
Share on other sites

παρασκευοσαββατοκυριακοδευτερες(μπορει κα παραπανω) παω χαλκιδικη,συγκεκριμενα 1ο ποδι κ καλιθεα που δουλευω σε γνωστό νυχτερινο μαγαζι(:shifty:) και αυριο βραδυ..μυκονοοοοο!:D:D :yahoo:

Βρήκατε;;;;;;;;;;; Πότε κλείσατε;

Link to comment
Share on other sites

1 bdomada 8a einai fetos oi diakopoules mou(poy ta persuna megaleia) ton aygousto...tis upoloipes meres xara,ergasia kai mpanakia sto eksoxiko mas sth xalkidikh(kanoyme mish ora parapano na pame stis douleies mas alla xalali)
:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

Παίδες την άλλη εβδομάδα πάμε 2 ζευγάρια στην Σαντορίνη για 7ημερο...Λέτε να φάω καμιά ξενέρα τόσες μέρες?
Link to comment
Share on other sites

εγώ με την παρέα μου θα πάμε Io...έχει πάει κανείς?είναι ωραία?

 

για την ηλικια σου ο,τι πρεπει!!:up:

 

φετος θα παω στη σκιαθο στα τελη ιουλιου και ελπιζω να παω σε καποιο αλλο νησακι τον αυγουστο(ιονιο θα ηθελα,κεφαλλονια συγκεκριμενα)

βεβαια θα ηθελα να χτυπησω και καμια κυκλαδα,γιατι summer in greece χωρις κυκλαδες,δε λεει!:lol:

Link to comment
Share on other sites

Λέμε για Μήλο. Είναι λέτε καλά? Ερώτηση: Μήπως ξέρει κανείς ποιες εταιρείες (πλοίων εννοώ) πάνε Μήλο? Ψάχνω και δεν μπορώ να βγάλω άκρη..
yakinthi :wink:
Link to comment
Share on other sites

yakinthi δεν εχω παει στη μηλο,αλλα ξερω οτι εχει πολυ καλες παραλιες,μονο που αρκετες δεν ειναι προσβασιμες με αυτοκινητο και θα πατε με σκαφακι.

εταιρια πλοιων δεν ξερω,ξερω ομως οτι υπαρχει γρηγορο πλοιο που φτανει στη μηλο σε 2,5 ωρες,και υπαρχει και η γραμμη κυθνος-σιφνος-σεριφος-μηλος.

Link to comment
Share on other sites

yakinthi δεν εχω παει στη μηλο,αλλα ξερω οτι εχει πολυ καλες παραλιες,μονο που αρκετες δεν ειναι προσβασιμες με αυτοκινητο και θα πατε με σκαφακι.

Ναι, κάπου το διάβασα αυτό και πολύ θέλω να πάω!

 

εταιρια πλοιων δεν ξερω,ξερω ομως οτι υπαρχει γρηγορο πλοιο που φτανει στη μηλο σε 2,5 ωρες,και υπαρχει και η γραμμη κυθνος-σιφνος-σεριφος-μηλος.

Το γρήγορο δεν με βολεύει, θέλω και τουτου μαζί. Κάτι βρήκα πάντως, θενκσ ενιγουέι!!!

yakinthi :wink:
Link to comment
Share on other sites

Βρήκατε;;;;;;;;;;; Πότε κλείσατε;

 

ναι βρηκαμε..δεν το κλεισαμε εμεις αλλα φιλοι(κολιτοι) των γονιων μου που εχουν γνωστους εκει..εχει 2 βδομαδες..την κανω..!!καλα να περασετε παιδια!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...