Jump to content

MyPhone Meeting@Thessaloniki, 30/6/2007


billakosss
 Κοινοποίηση

Πότε θέλετε να γίνει το meeting @ Θεσσαλονίκη;  

59 members have voted

  1. 1. Πότε θέλετε να γίνει το meeting @ Θεσσαλονίκη;

    • Σάββατο 30 Ιουνίου
    • Σάββατο 07 Ιουλίου
    • Σάββατο 14 Ιουλίου
    • Σάββατο 21 Ιουλίου
    • Δεν έχω πρόβλημα με την ημ/νία


Recommended Posts

Ποιός έβαλε το μπουκάλι εκεί;http://img230.imageshack.us/img230/1782/rantxe3.gif

Νομίζω ο Johny-B έκανε τη σκηνοθεσία στη συγκεκριμένη φωτογραφία. Μάλλον το απαίτησε η Maria-B :p

http://www.myphone.gr/forum/image.php?type=sigpic&userid=862&dateline=1324629158
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 215
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

H Maria_B ήθελε να βάλουμε ένα παραβάν αλλά τελικά εγώ ως καλός σκηνοθέτης και μετά από λαϊκή απαίτηση αρκέστηκα στο μπουκάλι!:lol:

 

P.S Πέτρο έχεις ευχές από την Μαρία!:)

Link to comment
Share on other sites

H Maria_B ήθελε να βάλουμε ένα παραβάν αλλά τελικά εγώ ως καλός σκηνοθέτης και μετά από λαϊκή απαίτηση αρκέστηκα στο μπουκάλι!:lol:

 

P.S Πέτρο έχεις ευχές από την Μαρία!:)

Να την ευχαριστήσεις εκ μέρους μου :)

http://www.myphone.gr/forum/image.php?type=sigpic&userid=862&dateline=1324629158
Link to comment
Share on other sites

νομιζω και ο Μακης πρεπει να εχει καποιες φωτογραφιες...ή ειναι η ιδεα μου?

Never Give Up:!:

Join friend!

Link to comment
Share on other sites

νομιζω και ο Μακης πρεπει να εχει καποιες φωτογραφιες...ή ειναι η ιδεα μου?

Δεν είναι ιδέα σου! Όντως έχει. Μάλλον δεν έχει προλάβει να τις ανεβάσει κάπου ακόμη.

Link to comment
Share on other sites

To meeting ξεκίνησε. Ο διοργανωτής είναι χαρούμενος επειδή τελικά ήρθαν αρκετά μέλη!--->λίγο νυσταγμένος μου φαίνεται ο διοργανωτής...

 

Τα πρώτα λεπτά!

-->όπου ήσασταν 3 και ο κούκος?!?

 

Χαμογελάστε, σας παίρνει η τηλεόραση!-->όπως λέγαμε παλιά το candid camera...

 

Να! Τόσο ήταν! -->γιατι εγώ νόμιζα πως ήταν λίγο παραπάνω...

 

Η ολομέλεια!-->μπορείς να πεις ότι είχατε απαρτία...

 

Στο δρόμο για το φαγητό :rolleyes: -->αα είχε και φαγητό αυτό το meeting..

 

Οι πρώτες αποχωρήσεις-->από το meeting του myphone...(όπως λέγανε παλιά από το σπίτι του Big Brother)

 

O billakosss πατέρας :p ---> καλέεεε αυτό είναι τίτλος από θρίλερ!!!

 

Περιμένοντας το φαγητό-->πολύ πείνα βλέπω έχει πέσει...

 

Ο διοργανωτής παραγγέλνει!-->ωχ..θα αναστέναξε ο κατάλογος...!!!

 

Το ζεύγος B-->είχε και ζεύγος Α?!?

 

Ήρθε το φαγητό!!!--->ωραία φωτογραφία..νιώθεις έτοιμος να απλώσεις να φας και εσύ...

 

WIND!-->λίγο γκρίζα διαφήμιση μου κάνει αυτό...

 

Από τις μασκότ του meeting--->νομίζω επάξια!!!

 

Καλή όρεξη :food: --->σιγά μην πνιγείς παιδί μου...

 

Σιγά που θα έχανε!-->πριν ακόμα ανοίξω την γωτογραφία ήμουν σίγουρη για το ποιος θα ήταν....!!!

 

Εκεί πέφτει κουτσομπολιό!-->εμείς δεν κάνει να μάθουμε τι κουτσομπολιό ειπώθηκε?!?

 

Ο Αποστόλης αποχωρεί και προτείνει το χέρι για χειροφίλημα :rolleyes: -->νωρίς νομίζω έφυγες Αποστόλη...

 

Τι συγκινητικό :O --->αχ καλέ..συγκινήθηκα...

 

Μετά το φαγήτο, χρειάζεται λίγο σερφάρισμα!-->μετά από τέτοιο γεύμα νομίζω μια coca cola χρειάζεται...

 

Αυτό τώρα είναι σεξουαλικό υπονοούμενο; :lol: --->όπως το πάρει κανείς αυτό...

 

Και μετά είχε ένα ρούφηγμα... :X --->και τι ρούφηγμα...

 

Φαγητού συνέχεια...--->ευτυχώς που έφαγα πριν τις δω...

 

Χωρίς λόγια!-->δεν χρειάζονται λόγια..

 

Χωρίς λόγια 2!-->εδώ και αν δεν χρειάζονται τα λόγια...

 

Ποιος ξέρει τι βλέπει στο κινητό και έχει τέτοιο βλέμμα :ninja: --> αδιάκριτοι..εκείνη την ώρα βρήκατε να τον βγάλετε φωτογραφία?!?

 

 

Να και ο λογαριασμοοοός!--->φαντάζομαι κέρασε ο billakoss....

 

Ο billakosss και η μίζα που πήρε!--->πήραμε και μίζα ε billako?!?

 

Η μασκότ νύσταξε :) --->μάλλον απορεί που έμπλεξε με εσάς τους τρελούς...

 

Ώρα για νάνι. Ραντεβού στο επόμενο meeting...--->νωρίς το διαλύσατε...

 

 

Όλα τα παραπάνω σχόλια έγιναν με καλή και χιουμοριστική διάθεση...Επίσης μια απορία-παράκληση...

 

Μπορείτε να βάλετε στην κάθε φωτογραφία και κανά nickname μπας και καταλάβουμε ποιος-ποια είναι?!?

 

υ.γ. για να πω την μαύρη μου αλήθεια μπάνισα κάτι ωραία παιδάκια και ήθελα να δω που πρέπει να στείλω την ολόσωμη φωτογραφία με το μαγιό μου...:lol: :

2 hearts are beating together,

I'm in love I'm in love

Is this forever and ever ??

I'm in love I'm in love

Link to comment
Share on other sites

...Όλα τα παραπάνω σχόλια έγιναν με καλή και χιουμοριστική διάθεση...Επίσης μια απορία-παράκληση...

 

Μπορείτε να βάλετε στην κάθε φωτογραφία και κανά nickname μπας και καταλάβουμε ποιος-ποια είναι?!?

 

υ.γ. για να πω την μαύρη μου αλήθεια μπάνισα κάτι ωραία παιδάκια και ήθελα να δω που πρέπει να στείλω την ολόσωμη φωτογραφία με το μαγιό μου...:lol: :

 

Καλά βρε συ δεν είδες στις δικές μου ότι έχω βάλει τα nicknames?:rolleyes:

Τα ίδια άτομα είναι με τις φωτογραφίες του Πέτρου!:p

Link to comment
Share on other sites

Καλά βρε συ δεν είδες στις δικές μου ότι έχω βάλει τα nicknames?:rolleyes:

Τα ίδια άτομα είναι με τις φωτογραφίες του Πέτρου!:p

 

Ααααα....λειτούργησε το ξανθό φαίνεται...:blink:

2 hearts are beating together,

I'm in love I'm in love

Is this forever and ever ??

I'm in love I'm in love

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν μόλις ανακάλυψα τις φωτογραφίες με τα nicknames....Και έχουμε και λέμε...

 

Απορία 1) ο makis_thess με την gogo_thess έχουν κάποια συγγένεια?!?

 

Απορία 2) Αναστασία μου σε λάθος άτομο βρήκες να ξυπνήσεις το πατρικό ένστικτο..Αν ήσουν κάμποσα χρόνια μεγαλύτερη μπορεί να του ξύπναγες κανά βασικό ένστικτο...

 

Απορία 3) οι εξωσχολικές φίλες ποιανού φίλες είναι ?!? (το κόβω να τις έφερε ο billakkos)

 

Απορία 4) billakkos πες εδώ και τώρα πόσα έβγαλες μίζα!!!!

2 hearts are beating together,

I'm in love I'm in love

Is this forever and ever ??

I'm in love I'm in love

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν μόλις ανακάλυψα τις φωτογραφίες με τα nicknames....Και έχουμε και λέμε...

 

Απορία 1) ο makis_thess με την gogo_thess έχουν κάποια συγγένεια?!?

 

Απορία 2) Αναστασία μου σε λάθος άτομο βρήκες να ξυπνήσεις το πατρικό ένστικτο..Αν ήσουν κάμποσα χρόνια μεγαλύτερη μπορεί να του ξύπναγες κανά βασικό ένστικτο...

 

Απορία 3) οι εξωσχολικές φίλες ποιανού φίλες είναι ?!? (το κόβω να τις έφερε ο billakkos)

 

Απορία 4) billakkos πες εδώ και τώρα πόσα έβγαλες μίζα!!!!

ααααα ολο μαζι μου ασχολησε!

δεν εβγαλα τιποτα (δυστηχως)οτι εκανα το εκανα για την ψυχη της μανας μου και την σημαια της wind να μη μας περνανε και για κλεφτες.

οι εξωσχολικες φιλες δεν ηταν δικες μου εγω ειμαι καλο παιδι το ξερουν και τα παιδια! και βοηθαω και νεαρα κοριτσια να φτιαξουν το σπιτι τους!! :wink:

επειτα αν κανω κορη σαν την αναστασια...παει...ακομα και φορητοτητα στην βονταφον να μου λεγε να κανω...θα το κανα

που λεει ο λογος

και το βασικο μου ενστικτο σταματησε να δουλευει:p οχι τιποτα,αλλα δεν υπαρχει και κατι που να σε τραβαει.

περιμενα βεβαια απο την maria-b να μου κανει καμια εκπληξη με 5-6 νυφες αλλα ματαια:p

κι ελεγα τον Johner παμε στο galla αυτος μου δειχνε σαλιαρισματα στο Qtek του. αγαπησε κι αυτος :lol:

Never Give Up:!:

Join friend!

Link to comment
Share on other sites

Δεν θα το ξανακάνω το υπόσχομαι...!:!: :!: :!:

θα παρω το αιμα μου πισω!! στο φυλαω!!

Never Give Up:!:

Join friend!

Link to comment
Share on other sites

 

Απορία 1) ο makis_thess με την gogo_thess έχουν κάποια συγγένεια?!?

 

Απορία 3) οι εξωσχολικές φίλες ποιανού φίλες είναι ?!? (το κόβω να τις έφερε ο billakkos)

 

Απορία 4) billakkos πες εδώ και τώρα πόσα έβγαλες μίζα!!!!

 

1) καμια συγγένεια , απλα απο την την ιδια πολη χχχχ_thess :lol: , γνωστή μου είναι.

3) όντως δεν της έφερε ο βασιλης !

4) περιπου 5000€ + της επιδοτήσεις απο την διαφημίσεις της WIND συνολικα 65000€ μονο !:lol:

Link to comment
Share on other sites

Δεν θα το ξανακάνω το υπόσχομαι...!:!: :!: :!:

οχι,μην υπόσχεσαι!θα ακολουθήσουν κι άλλα meeting!!Μπράβο cOOkie με κάλυψες πλήρως με τα σχόλια σου,γέλασα πολύ.

 

''θα παρω το αιμα μου πισω!! στο φυλαω!!''

--------------------

 

Υ.Γ. αυτό εννοούσα για τις βάρβαρες αιμοδοσίες.καταλαβες εσύ.

 

τελικά παιδιά to meeting ηταν μόνο για τη Θεσσαλονίκη?άντε και Κατερίνη?

τι τοπικισμός,τσ τσ

αλήθεια απο Βόλο ήρθαν παιδιά που ήταν στο meeting tou Βόλου?

 

-ΥΓ PTG, δεν δέχομαι δικαιολογίες για το phonemyphone-mynerves.Ομολόγησε ότι δεν θέλατε άλλες γυναίκες στην παρέα.Οπως βλέπω καταφανέστατα ήταν μια ανδροκρατούμενη συνάντηση.χμ

Δε μετανιωνω
Link to comment
Share on other sites

οχι δεν κανουμε στην Κατερινη! καποιος ηταν ομως στην παραλια της κατερινης κι εγω τον περιμενα.....θα πεσει φραγη για καμια ωριτσα ομως για το καλως αλλαξες δικτυο :lol:

Never Give Up:!:

Join friend!

Link to comment
Share on other sites

σε εμένα μιλάς??εννούσα ότι ήρθαν και κάποιοι απο την Κατερίνη.ή κάνω λάθος?

τα άλλα ντεν τα καταλαβα:confused: :confused:

ηρθαν καποιοι απο κατερινη και καποιοι αλλοι εμειναν στην κατερινη. ξερει αυτος!

μου πουλουσε και τρελιτσα! :lol:

Never Give Up:!:

Join friend!

Link to comment
Share on other sites

οχι δεν κανουμε στην Κατερινη! καποιος ηταν ομως στην παραλια της κατερινης κι εγω τον περιμενα.....θα πεσει φραγη για καμια ωριτσα ομως για το καλως αλλαξες δικτυο :lol:

 

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

O Nrg συνδρομητής wind... το είδαμε κι αυτό... καλά λένε, ό,τι κοροϊδεύεις το λούζεσαι :lol:
http://www.myphone.gr/forum/image.php?type=sigpic&userid=862&dateline=1324629158
Link to comment
Share on other sites

Wirelessly posted (Nokia6300/2.0 (04.71) Profile/MIDP-2.0 Configuration/CLDC-1.1)

 

Edw poulisame 10 f2g stin cosmote me timologio an thimase..o nrg tha vgalei kai wind bonus!:lol:

Never Give Up:!:

Join friend!

Link to comment
Share on other sites

Wirelessly posted (Nokia6300/2.0 (04.71) Profile/MIDP-2.0 Configuration/CLDC-1.1)

 

Edw poulisame 10 f2g stin cosmote me timologio an thimase..o nrg tha vgalei kai wind bonus!:lol:

Τι έπαθες εσύ και ποστάρεις "Wirelessly" συνέχεια; Προπόνηση για τον στρατό κάνεις;:ninja: :p

Link to comment
Share on other sites

Wirelessly posted (Nokia6300/2.0 (04.71) Profile/MIDP-2.0 Configuration/CLDC-1.1)

 

Offtopic:eimai sto sinergeio kai variemai..pare kanena til re na mou kaneis parea!..afou den pairnei kapoios allos!

Never Give Up:!:

Join friend!

Link to comment
Share on other sites

Wirelessly posted (Nokia6300/2.0 (04.71) Profile/MIDP-2.0 Configuration/CLDC-1.1)

 

Offtopic:eimai sto sinergeio kai variemai..pare kanena til re na mou kaneis parea!..afou den pairnei kapoios allos!

[offtopic]Δεν μπορώ...Με περιμένει ο Μορφέας...Ζzzzz[/offtopic]

Κανα after meeting πότε να κάνουμε για κανα coffee???:shifty:

Link to comment
Share on other sites

Wirelessly posted (Nokia6300/2.0 (04.71) Profile/MIDP-2.0 Configuration/CLDC-1.1)

 

Kati tha kanoume..pros to paron exei proteraiotita ena secret meeting!

Never Give Up:!:

Join friend!

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...