Jump to content

[Επίσημο] Nokia 6500 Slide


nervous
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

@gjimmys

Το ηχείο του είναι πιο δυνατό από τα 2 του 7390;

Ευχαριστώ

 

Για τον φιλο antonio_r, οχι μεχρι τωρα δεν εχω παρατηρησει καποιο ηχο οταν μιλαω και μαλιστα εχει πολυ καλη ποιοτητα το ακουστικο με καθαροτητα φωνης,Τωρα για το βιντεο λεω οτι πρεπει να ειναι στα 30 frames γιατι στην αναπαραγωγη φαινεται ποιο καθαρο και χωρις σπασιματα οπως τα [6288,7390,6233]Για τον φιλο manos the greek,το ηχειο του ειναι σχεδον το ιδιο με τα διπλα του 7390 αλλα ποιο ποιοτικό.Αντε να ειναι λιγο ποιο δυνατα του 7390 αλλα οχι τοσο καθαρα οσο του 6500;)

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Guest kvargiam

παιρνω τηλ στη vodafone (επιδοτηση γαρ):

-το 6500 το εχετε;

-ναι.

-ποσο;

-399Ε

-Ωραια ερχομαι να το παρω.

Παω και δεν μου το δωσανε γιατι δεν εχει τιμολογηθει ακομα λεει.

Οποτε πρεπει να παω Δευτέρα, ειπανε.

Και τι θα κανω εγώ τωρα ολοκληρο weekend με 300 Ε στη τσέπη μου?

Φοβαμαι μην τα φαω στα παραλιακα μαγαζια!

ουφ! πρεπει να αντισταθω!!!

Link to comment
Share on other sites

Και τι θα κανω εγώ τωρα ολοκληρο weekend με 300 Ε στη τσέπη μου?

Φοβαμαι μην τα φαω στα παραλιακα μαγαζια!

ουφ! πρεπει να αντισταθω!!!

 

Υπομονη-υπομονη !

Λιγες μερες ειναι ακομη :) ...

Link to comment
Share on other sites

Μόλις διάβασα ότι κάποιοι το πήρανε έτρεξα στο nokia shop Μενιδίου και πρόλαβα το τελευταίο από τα 7 που έφερε χτες :D . Ευχαριστώ παιδιά! Οι εντυπώσεις από αύριο.
Link to comment
Share on other sites

Για τον φιλο antonio_r, οχι μεχρι τωρα δεν εχω παρατηρησει καποιο ηχο οταν μιλαω και μαλιστα εχει πολυ καλη ποιοτητα το ακουστικο με καθαροτητα φωνης,Τωρα για το βιντεο λεω οτι πρεπει να ειναι στα 30 frames γιατι στην αναπαραγωγη φαινεται ποιο καθαρο και χωρις σπασιματα οπως τα [6288,7390,6233]Για τον φιλο manos the greek,το ηχειο του ειναι σχεδον το ιδιο με τα διπλα του 7390 αλλα ποιο ποιοτικό.Αντε να ειναι λιγο ποιο δυνατα του 7390 αλλα οχι τοσο καθαρα οσο του 6500;)

 

Ευχαριστώ, θα περιμένω να το δω και από κοντά σε

κανένα Πλαίσιο και θα δούμε.

Με την Wind κάνεις πράγματι οικονομία...αφού δεν έχεις ποτέ σήμα, δεν μιλάς, δεν στέλνεις μηνύματα, δεν χρεώνεσαι...

Wind Όσα παίρνει ο άνεμος

Link to comment
Share on other sites

Με 'γεια σε οσους το αποκτησανε παιδια :) !!

 

Ευχαριστουμε φιλε και εσυ καλοριζικο το 5610;)

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστουμε φιλε και εσυ καλοριζικο το 5610;)

 

Να σαι καλε φιλε μου !!

 

Μια ερωτηση :

Το brushed-metal που αναφερει η Νοκια ως υλικο :) εχει την διαθεση για πολλες γρατζουνιες :O !

Link to comment
Share on other sites

Να σαι καλε φιλε μου !!

 

Μια ερωτηση :

Το brushed-metal που αναφερει η Νοκια ως υλικο :) εχει την διαθεση για πολλες γρατζουνιες :O !

 

Δεν νομιζω φιλε μου να γρατζουνίζετε ευκολα και μεσα στο κουτι του εχει ενα χαρτακι που λεει οτι ειναι :Βουρτσισμενο ανοξειδωτο ατσαλι με αντιχαρακτικη προστασια;)

Link to comment
Share on other sites

Πολυ θετικο :happy: !

 

Best seller for sure !

 

Ναι αν ειναι ετσι οπως τα λεει:rolleyes:Παντως ολα τα λεφτα ειναι το ΤV OUT.Θα παω σημερα σε κατι φιλους και εχω βαλει μεσα στο κινητο τις φωτογραφιες μου και μαζι με το καλωδιο θα τις δουμε στην τηλεόραση σαν να ειχα ψηφιακη μηχανη:lol:

Link to comment
Share on other sites

Ναι αν ειναι ετσι οπως τα λεει:rolleyes:

 

Εδω θα ειμαστε και θα μας πεις ποσο αντεχει στα χερια σου :) !

 

 

 

Α εχει και tv-out :rolleyes: ? Σιγα το πραγμα :p !

5610 Ολε ολε :) !

Link to comment
Share on other sites

gimmys τραβάει συνεχόμενες φωτό???από αυτονομία πώς πάει???ποια τα + και - του κινητου???:)

 

Συνεχομενες φωτο δεν εχει αλλα τραβαει γρήγορα και μολις πατησεις το κουμπακι της ληψης μπαινει σε αναμονη αμεσως.[Δεν πλασαριζετε για καμερα phone;)].Απο αυτονομια δεν μπορω να σου πω αμεσως.Εγω θα κανω οτι κανω με ολες τις μπαταριες και μου κρατανε πολυ[Εκφορτιση πληρως και φορτιση].Το μονο - του κινητου που και αυτο συνηθίζετε ειναι το βαρος του.Μην τα θελουμε ολα, και ποιοτητα κατασκευης και πουπουλο:X

Link to comment
Share on other sites

όταν βγάζεις μία φωτό κάνει 1-2 δευτερόλεπτα για να τραβήξει την φωτό?πολύ θετικά σχόλια...εγώ πάντως το φοβάμαι μήπως μου κάνει κανένα restart k κολήσει.μήπως θέλει κ αναβαθμίσεις?
Link to comment
Share on other sites

όταν βγάζεις μία φωτό κάνει 1-2 δευτερόλεπτα για να τραβήξει την φωτό?πολύ θετικά σχόλια...εγώ πάντως το φοβάμαι μήπως μου κάνει κανένα restart k κολήσει.μήπως θέλει κ αναβαθμίσεις?

 

Και να σου κανει restart δεν εγινε και τιποτα.Ευτυχώς τα s40 δεν καταλαβαινεις για ποτε ανοιγει και κλεινει το κινητο:up:.Μολις βγουν και οι αναβαθμισεις ολο και κατι θα διορθωνουν;)

Link to comment
Share on other sites

πώς θα ξέρεις εάν έχουν βγεί?????

 

Τα νεα κυκλοφορουν ..:whistle:

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

.....τραβάει συνεχόμενες φωτό???από αυτονομία πώς πάει???ποια τα + και - του κινητου???:)

 

Τραβάει αν απενεργοποιηθεί το φλας πρωτα,3 φωτογραφίες;)(Ομοίως στο 5610)

Link to comment
Share on other sites

Συνεχομενες φωτο δεν εχει αλλα τραβαει γρήγορα και μολις πατησεις το κουμπακι της ληψης μπαινει σε αναμονη αμεσως.[Δεν πλασαριζετε για καμερα phone;)].Απο αυτονομια δεν μπορω να σου πω αμεσως.Εγω θα κανω οτι κανω με ολες τις μπαταριες και μου κρατανε πολυ[Εκφορτιση πληρως και φορτιση].Το μονο - του κινητου που και αυτο συνηθίζετε ειναι το βαρος του.Μην τα θελουμε ολα, και ποιοτητα κατασκευης και πουπουλο:X

Φιλε gjimmys εννοεις οτι οταν αγοραζεις μια συσκευη δεν τη φορτιζεις αμεσως αλλα της κανεις πρωτα εκφορτιση και ΜΕΤΑ την πληρη πρωτη φορτιση..? Παντα το ειχα αυτο απορια.. Αλλοι λενε πρωτα πληρη εκφορτιση και αλλοι πρωτα πληρη φορτιση.. Εσυ τι κανεις? (Γιατι λες οτι σου αποδιδουν καλα οι μπαταριες σου.)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...