Jump to content

[Επίσημο] Nokia 6500 Slide


nervous
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

paidia geia sas kai apo mena na sas rotiso kati kai an kserei kaneis as mou apantisei..ego eixa to 6280 kai tora pira to 6500 sto 6280 eixa mia efarmogh pou evlepa dorean tileorash me ola ta kanalia ths tv. mporo na valo tis rithmiseis kai sto 6500 kai na ksanavlepo dorean? ginete h den ginete?

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/4395aniheart.gif

nokia 5110, motorolla v3688, ericson 768, nokia 8210, ericson t66, nokia 8310, panasonic x70, panasonic x60, nokia 3120,nokia 2600, mitac mio 8380, sharp gx15, samsung e700,nokia 6230,nokia 6060,sharp v802, motorola v3, samsung x450, panasonic vs3, vk2000,nokia 6280,lg chokolate,NOKIA 6500 SLIDE SAMSUNG GALAXY, IPHONE 4S...kai synexizo!!!

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

paidia geia sas kai apo mena na sas rotiso kati kai an kserei kaneis as mou apantisei..ego eixa to 6280 kai tora pira to 6500 sto 6280 eixa mia efarmogh pou evlepa dorean tileorash me ola ta kanalia ths tv. mporo na valo tis rithmiseis kai sto 6500 kai na ksanavlepo dorean? ginete h den ginete?

Αν έχεις κρατήσει το αρχείο εγκατάστασης (.jar) της εφαρμογής που είχες, μπορείς να την εγκαταστήσεις και στο 6500.

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

Επειδή διάβασα το (online) manual του κινητού και δεν είχε τίποτα, μπορείτε να μου πείτε αν στα προφίλ μπορείς να διαλέξεις ομάδες ή επαφές για τις οποίες θα χτυπάει μόνο το κινητό;

Samsung Galaxy A52s 5G (SM-A5288/DS)

Samsung Galaxy Watch5 Pro (SM-R920)

 

★ ★ ★ ★ ★ ★

Link to comment
Share on other sites

Επειδή διάβασα το (online) manual του κινητού και δεν είχε τίποτα, μπορείτε να μου πείτε αν στα προφίλ μπορείς να διαλέξεις ομάδες ή επαφές για τις οποίες θα χτυπάει μόνο το κινητό;

 

Για ομαδες , ναι ..

Link to comment
Share on other sites

paidia geia sas kai apo mena na sas rotiso kati kai an kserei kaneis as mou apantisei..ego eixa to 6280 kai tora pira to 6500 sto 6280 eixa mia efarmogh pou evlepa dorean tileorash me ola ta kanalia ths tv. mporo na valo tis rithmiseis kai sto 6500 kai na ksanavlepo dorean? ginete h den ginete?

 

με τι δύκτιο?

γιατί εγω με 6280 δεν μπορούσα να δω τηλεόραση.

εσύ πως εβλεπες δωρεαν tv? με πρόγραμμα ή με σελιδοδείκτες?

Link to comment
Share on other sites

eixa apothikefsi selidodeiktes pou grafan kapoia paidia sto forum tou 6280 kai vlepame tzampa tv eidika ego pano apo ena xrono . tha me stenaxorouse to gegonos na mhn mporo na to kano sto 6500.

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/4395aniheart.gif

nokia 5110, motorolla v3688, ericson 768, nokia 8210, ericson t66, nokia 8310, panasonic x70, panasonic x60, nokia 3120,nokia 2600, mitac mio 8380, sharp gx15, samsung e700,nokia 6230,nokia 6060,sharp v802, motorola v3, samsung x450, panasonic vs3, vk2000,nokia 6280,lg chokolate,NOKIA 6500 SLIDE SAMSUNG GALAXY, IPHONE 4S...kai synexizo!!!

Link to comment
Share on other sites

eixa apothikefsi selidodeiktes pou grafan kapoia paidia sto forum tou 6280 kai vlepame tzampa tv eidika ego pano apo ena xrono . tha me stenaxorouse to gegonos na mhn mporo na to kano sto 6500.

 

Με wind έμπαινες? Αν ναι πλέον υπάρχει χρέωση εδώ και καιρό.. Δεν έχει να κάνει με το θέμα της συσκευής.

Link to comment
Share on other sites

Μα καλά πότε θα αξιωθούνε να βγάλουνε την αναθεματισμένη αναβάθμιση??? Τι μυαλά κουβαλάνε???? ένα after sales support για τα χαζά firmware Που βγάζουν, δεν μπορούν να κάνουν?

 

γκρρρρ

Link to comment
Share on other sites

από ποιότητα ήχου στην ομιλία και ένταση τί λέει?

εγώ πάντως δεν τρελαίνομαι κιόλας. νορμάλ πράγματα.

Link to comment
Share on other sites

άλλος για το ίδιο θέμα?

 

Eγω παλι ειμαι ικανοποιημενος και ειλικρινα ρε παιδια εχω αλλαξει πολλα κινητα..Απογοητευτικη βρισκω καπως την ανοιχτη συνομιλια του ομως...Κατι αλλο, εχω την εκδοση λογισμικου 3,80. Υπαρχει καποια καινουρια που να μπορω να την περασω online απο το site της Νοκια?:)

Link to comment
Share on other sites

Eγω παλι ειμαι ικανοποιημενος και ειλικρινα ρε παιδια εχω αλλαξει πολλα κινητα..Απογοητευτικη βρισκω καπως την ανοιχτη συνομιλια του ομως...Κατι αλλο, εχω την εκδοση λογισμικου 3,80. Υπαρχει καποια καινουρια που να μπορω να την περασω online απο το site της Νοκια?:)

Ναι παιδί. Η 4.81. Με το nokia updater θα στην περάσει κανονικά. Μην περιμένεις και καμιά τρελή διαφορά σε οτιδήποτε.

Link to comment
Share on other sites

Οντως η ανοιχτη συνομιλία του είναι το λιγότερο απαράδεκτη.

http://www.myphone.gr/mp1/support/myphoneuser.jpg

I love my Iphone

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια υπαρχει στο 6500 slide σε μαυρο;που μπορουμε να το βρουμε;

 

μπες εδω http://www.mobimobi.gr/component/option,com_contact/task,view/contact_id,1/Itemid,3/lang,el/ και παρε τηλ,στελνουν κι αντικαταβολη και πρεπει να υπαρχει και σε μαυρο.εγω εκει το βρηκα και μαλιστα το πηρα τυχαια χωρις να ξερω οτι ειναι μαυρο.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

μου εφεραν την δευτερα δωρο ενα 6500.μολισ το ενεργοποιω παρατηρω οτι δεν διαβαζει την καρτα μνημησ. το παω πισω στο μαγαζι μου κανουν αλλαγη στο καπακι της μπαταριας και δουλευαν ολα οκ. σημερα παλι τα ιδια δεν δουλευει παλι. σκετη απογοητευση εν τω μεταξυ επειδη γρατζουνιστηκε το καπακι τησ μπαταριας απο τα κλειδια μου και αυτο ευθυνεται για την ζημια....οπωσ προαναφερε ο τεχνικος ενος απο τα πιο ηλιθια σερβις της nokia στην 28 οκτωβριου στο μαρουσι πληρωσα 15 ευρω για αλλαγη καπακι μπαταριας και μου κρατησε και το παλιο ο ασχετος.απο τα σερβις που θα πρεπει να κλεισουν.... εχει πλακωθει η νοκια να βγαζε τηλεφωνα και μαλλον εχει αφησει στηνακρη τα ποιοτικα στανταρτς.....οταν πεσει απο την πρωτη θεση δεν προκειται να ξανα ανεβει μετα.εμεις ειμαστε οι ηλιθιοι που τα αγοραζουμε. το ιδιο ειχα παθει με το 6270 που συνεχεια ξεβιδωνονταν μονες τους οι βιδες μεχρι που μετα απο ενα χρονο μου το εβγαλαν αχρηστο λογω επεμβασης απο μη εξουσιοδοτημενο. μονο που δεν το ειχε ακουμπησει κανενα σερβις. μαλλον στο εργοστασιο δεν εχουν εξουσιοδοτημενα ατομα..συγνωμη για το μακροσκελες μηνυμα.απογοητευμενος
:)
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παιδιά, μόλις άρχισαν να μου εμφανίζονται και μένα τα προβλήματα κατασκευής... οταν ανοίγω το συρόμενο και πιέζω το μαύρο μέρος κάτω απο το joystick..τρίζει:confused:...Ενω κλειστό το κάλυμμα δεν ακούγεται αμα το πιέζω. Επίσης πίσω στο καπάκι τις μπαταρίας, αμα το πιέζεις απο τα πλάγια μια αριστερά μια δεξιά κουνιέται και ακούγεται...:confused:(επίσης). Τι να κάνω? να αγοράσω πρόσοψη? υπάρχουν?.

 

Και επίσης ήθελα να ρωτήσω και κάτι άλλο.. Τα sony ericson έχουν φορητά ηχεία , κανα τέτοιο εξάρτημα υπάρχει για το κινητάκι μας??:O

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παιδιά, μόλις άρχισαν να μου εμφανίζονται και μένα τα προβλήματα κατασκευής... οταν ανοίγω το συρόμενο και πιέζω το μαύρο μέρος κάτω απο το joystick..τρίζει:confused:...Ενω κλειστό το κάλυμμα δεν ακούγεται αμα το πιέζω. Επίσης πίσω στο καπάκι τις μπαταρίας, αμα το πιέζεις απο τα πλάγια μια αριστερά μια δεξιά κουνιέται και ακούγεται...:confused:(επίσης). Τι να κάνω? να αγοράσω πρόσοψη? υπάρχουν?.

 

Και επίσης ήθελα να ρωτήσω και κάτι άλλο.. Τα sony ericson έχουν φορητά ηχεία , κανα τέτοιο εξάρτημα υπάρχει για το κινητάκι μας??:O

 

πηγαινε τους το πισω βαλ τους να το δουν και να το ακουσουν και μετα σπας τους το στο κεφαλι. 400 ευρω ειναι αυτα 15 μερες δουλειας....

το ξερω ειμαι υπερβολικος ρε ****το αλλα ειπα να το παρω γιατι μου αρεσε και στο πρωτο 24ωρο αρχισε τα προβληματα ημαρτον.....που ειναι οι εποχεσ του 6310ι. α ρε νοκια καθε περσι και καλυτερα

:)
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παιδιά, μόλις άρχισαν να μου εμφανίζονται και μένα τα προβλήματα κατασκευής... οταν ανοίγω το συρόμενο και πιέζω το μαύρο μέρος κάτω απο το joystick..τρίζει:confused:...Ενω κλειστό το κάλυμμα δεν ακούγεται αμα το πιέζω.

 

META AΠΟ 2 ΒΔΟΜΑΔΕΣ ΧΡΗΣΗΣ ΦΙΛΕ ΜΟΥ ΚΑΙ ΣΕ ΜΕΝΑ!!!! Και νόμιζα ότι ήμουν ο μόνος! το πήγα σε ένα νόκια κλάμπ και ήθελε να το κρατήσει 25 μέρες για να το στείλει στα κεντρικά!!!

 

και του λέω καλά οκ. (ήθελα να ξερα...κατσαβίδια δεν έχουν αυτοί??? δηλαδή ήμαρτον?????)

 

αυτό το τρίξιμο οφείλονται στα πλαστικά που τρίβονται το ένα με το άλλο. εγώ ποια το έχω συνηθήσει.μια το κάνει μία όχι. για τα μπάζα είναι. τέσπα...έχε χάρη.

Link to comment
Share on other sites

Eκτος απο αυτό ,το μεγαλύτερο πράγμα που μου την σπάει είναι αυτό το παλιο-symbian 40. ειναι δυνατόν να έχει τέτοια τρελά χαρακτηριστικά το κινητο και να του βάζουν τέτοια πλατφόρμα:rocket:??? Σαν να έχεις μηχανή R1 με κινητήρα crypton...:shoot:

Την ώρα που το φτίαχνανε δεν σκέφτηκαν να βάλουν έστω ενα sym 60? μην πώ για Ν.

Πάει...το επόμενο κινητό.. σειρά Ν.

Link to comment
Share on other sites

Eκτος απο αυτό ,το μεγαλύτερο πράγμα που μου την σπάει είναι αυτό το παλιο-symbian 40. ειναι δυνατόν να έχει τέτοια τρελά χαρακτηριστικά το κινητο και να του βάζουν τέτοια πλατφόρμα:rocket:??? Σαν να έχεις μηχανή R1 με κινητήρα crypton...:shoot:

Την ώρα που το φτίαχνανε δεν σκέφτηκαν να βάλουν έστω ενα sym 60? μην πώ για Ν.

Πάει...το επόμενο κινητό.. σειρά Ν.

Σωστά φίλε μου το S40 πέφτει λίγο γι'αυτό το κινητό.Τι λίγο...το χαντακώνει!!

 

 

Πάντως εμένα φτου φτου δεν μου έχει παρουσίασει πρόβλμα ο μηχανισμός slide και δεν τρίζει καθόλου!

http://www.myphone.gr/mp1/support/myphoneuser.jpg

I love my Iphone

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...