Jump to content

[S60 1st, 2nd Edition] Εφαρμογές πλοήγησης


jojo
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Δυστυχώς τίποτα και με το Hard reset.

Συνεχίζουν οι δύο συσκευές να μην τα βρίσκουν .

Καμμία άλλη ιδέα για το τι μπορεί να συμβαίνει ? :(

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

kalispera se olous !

mia syntomi erwtisi,

pws antimetwpizetai to minima oti den yparxei arketos xwros kai prepei orismena stoixeia na diagafoyun gia na ginei i egkatastasi?

thymamai oti me tin proigoumeni ekdosi den eixa antimetwpisei tetoio provlima ..

eyxaristw gia tis apantiseis sas!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα και απο μενα!

Μολις σημερα πηρα gps και δουλεψα το route 66!

Χρησιμοποιω το Route66 mobile7 update 7.0.803!

Χωρις το gps δουλευει ρολοι μεν,η τρελλα ομως ειναι να συνεργαζονται!

Μετα και απ'ολα τα προβληματα που εχουν αναφερθει εδω μεσα,εκανα το σταυρο μου και ....ναι.

Απιστευτο.

Ταχυτατο με απαραδεκτη ομως χαρτογραφηση της Θεσ/νικης.

Μεθαυριο κατεβαινω Αθηνα για δουλειες και θα το χαρω εκει.

Ενα μεγαλο ευχαριστω,σ'ολα τα παιδια και τους mods (nervous και σια...)που με τις γνωσεις τους και την εμπειρια τους μας βοηθουν και μας κατευθυνουν ωστε να γουσταρουμε τοσο πολυ και χωρις κοστος, καποια τεχνολογικα θαυματα.....

Να 'στε καλα!

http://facebook.com/doukasf

Nokia list : 2110, 8110, 6110, 7110, 6210, 8210, 7210, 6600, 7610, 6680, N70, N73, N82, N97, N8, Lumia 520 red, Lumia 1020 white, Lumia 930 green, Iphone 6 Space Gray 64gb

Link to comment
Share on other sites

kalispera se olous !

mia syntomi erwtisi,

pws antimetwpizetai to minima oti den yparxei arketos xwros kai prepei orismena stoixeia na diagafoyun gia na ginei i egkatastasi?

thymamai oti me tin proigoumeni ekdosi den eixa antimetwpisei tetoio provlima ..

eyxaristw gia tis apantiseis sas!

Δεν το αντιμετωπίζουν γιατι δεν παρουσιάζεται στα μη SX1. Ενημερωτικά, το Mobile 7 δεν παίζει σε SX1 ακόμα και αν ξεπεράσεις αυτή τη δυσκολία... :(

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα και απο μενα!

Μολις σημερα πηρα gps και δουλεψα το route 66!

Χρησιμοποιω το Route66 mobile7 update 7.0.803!

Χωρις το gps δουλευει ρολοι μεν,η τρελλα ομως ειναι να συνεργαζονται!

Μετα και απ'ολα τα προβληματα που εχουν αναφερθει εδω μεσα,εκανα το σταυρο μου και ....ναι.

Απιστευτο.

Ταχυτατο με απαραδεκτη ομως χαρτογραφηση της Θεσ/νικης.

Μεθαυριο κατεβαινω Αθηνα για δουλειες και θα το χαρω εκει.

Ενα μεγαλο ευχαριστω,σ'ολα τα παιδια και τους mods (nervous και σια...)που με τις γνωσεις τους και την εμπειρια τους μας βοηθουν και μας κατευθυνουν ωστε να γουσταρουμε τοσο πολυ και χωρις κοστος, καποια τεχνολογικα θαυματα.....

Να 'στε καλα!

 

Και εγώ είχα προβλήματα σύνδεσης με την παλιά version, αλλά η 7.0.803 παίζει άψογα και δεν έχω προβλήματα επανασύνδεσης. Ήταν ένα βασικό πρόβλημα που είχα γιατί το θεωρώ πολύ συμαντικό πρόγραμμα, και το Ν70 μου φαινόταν "ελλιπές" χωρίς αυτό...

 

Χωρίς να έχω διαβάσει όλα τα μυνήματα με το θέμα της εγκατάστασης, σε εμένα έτρεξε σε όλα τα τηλέφωνα - SX1, 3230 & N70 η νέα έκδοση - κάθε εγκατάσταση χώρις προβλήματα - απλά η έκδοση Mobile 7.0 δεν ήταν απόλυτα συμβατή με το Ν70...

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

iAppsHellas.gr : Νέα και εφαρμογές για το iOS από Έλληνες για Έλληνες και… όχι μόνο!

Link to comment
Share on other sites

ΤΟ ΣΩΣΤΟ LINK

 

http://rapidshare.de/users/3Z6SX PASS IS... LOGIN

 

sorry password is login (με μικρα)

 

Καλημέρα.

dsmous μήπως ξέρεις τον κωδικό για κάποια rar αρχεία που τον ζητάει?

Αναφέρομαι για το TomTom το οποίο είναι για PocketPC. Τα rar ζητάνε κάποιο κωδικό.

Μήπως τον ξέρει κανείς?

Link to comment
Share on other sites

Δυστυχώς τίποτα και με το Hard reset.

Συνεχίζουν οι δύο συσκευές να μην τα βρίσκουν .

Καμμία άλλη ιδέα για το τι μπορεί να συμβαίνει ? :(

 

Δοκίμασε να κάνεις factory reset το leadtek

έχεις και πμ

Link to comment
Share on other sites

Χωρίς να έχω διαβάσει όλα τα μυνήματα με το θέμα της εγκατάστασης, σε εμένα έτρεξε σε όλα τα τηλέφωνα - SX1, 3230 & N70 η νέα έκδοση - κάθε εγκατάσταση χώρις προβλήματα - απλά η έκδοση Mobile 7.0 δεν ήταν απόλυτα συμβατή με το Ν70...

 

Plz μη με κάνεις να περνάω και να ξαναπερνάω προγράμματα τώρα! :wacko:

Έχεις δουλέψει το Mobile 7 σε SX1; Σε 3 ατόμα εδω μέσα δεν τα έχουν καταφέρει και η ίδια η εταιρία κατασκευής του σε email που έστειλα το επιβεβαιώνει.

Πώς το εγκατέστησες; Με unmakesis και πέρασμα στην MMC;

Link to comment
Share on other sites

pedia sos einai ki o papous edo kai to thelo me pathos

vagelas@msn.com ε υ χ α ρ ι σ τ ω ΄? ? ? ?

Paidia help. Mporei kapoios na mou steilei sto k.metaxas@elta-net.gr to Route66Athens (me oti auto periexei) yia 6630 ? Tha eimai ypoxreos !!!
υπαρχουν ολα στο πρωτο ποστ του θεματος

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=531860#post531860

κατεβαστε το update, επισης στο πρωτο ποστ :)

Link to comment
Share on other sites

παιδιά το αγόρασα και είναι super! έχει αναλυτικούς χάρτες για Αθήνα, Ηράκλειο, Θεσσαλονίκη, Πάτρα, Βόλο, Χανιά και Ιωάννινα, και πρωτεύον/δευτερεύον οδικό δίκτυο. Το είχε ένας φίλος μου Γάλλος που σπουδάζαμε μαζί (στην γαλλική έκδοση βέβαια!), και μου το είχε προτείνει μόλις έβγαινε στην Ελλάδα.

 

Έχει πολύ γρήγορο zoom in/zoom out, και όλα τα σημεία ενδιαφέροντος είναι από το Αθηνόραμα (εστιατόρια, κινηματογράφοι κλπ.). Anyway, να μην σας τα πρήζω, όποιος πάντως ψάχνει για κάτι στην κατηγορία αυτή το προτείνω ανεπιφύλακτα!

Link to comment
Share on other sites

παιδιά το αγόρασα και είναι super! έχει αναλυτικούς χάρτες για Αθήνα, Ηράκλειο, Θεσσαλονίκη, Πάτρα, Βόλο, Χανιά και Ιωάννινα, και πρωτεύον/δευτερεύον οδικό δίκτυο. Το είχε ένας φίλος μου Γάλλος που σπουδάζαμε μαζί (στην γαλλική έκδοση βέβαια!), και μου το είχε προτείνει μόλις έβγαινε στην Ελλάδα.

 

Έχει πολύ γρήγορο zoom in/zoom out, και όλα τα σημεία ενδιαφέροντος είναι από το Αθηνόραμα (εστιατόρια, κινηματογράφοι κλπ.). Anyway, να μην σας τα πρήζω, όποιος πάντως ψάχνει για κάτι στην κατηγορία αυτή το προτείνω ανεπιφύλακτα!

Πήρες σκέτο το πρόγραμμα ή το πακέτο με το 3230;; Αν το πρώτο πόσο κόστισε;

Ο λογικός άνθρωπος προσαρμόζεται στο κόσμο γύρω του...

Ο παράλογος επιμένει να προσπαθεί να προσαρμόσει τον κόσμο στον εαυτό του...

Γι' αυτό το λόγο κάθε πρόοδος εξαρτάται από τον παράλογο!!!

 

George Bernard Shaw

Link to comment
Share on other sites

Plz μη με κάνεις να περνάω και να ξαναπερνάω προγράμματα τώρα! :wacko:

Έχεις δουλέψει το Mobile 7 σε SX1; Σε 3 ατόμα εδω μέσα δεν τα έχουν καταφέρει και η ίδια η εταιρία κατασκευής του σε email που έστειλα το επιβεβαιώνει.

Πώς το εγκατέστησες; Με unmakesis και πέρασμα στην MMC;

 

Φίλε μου ηρέμησε. Στο SX1 & στο 3230 χρησιμοποίησα την παλιά έκδοση. Απλά είπα πως δεν είχα πρόβλημα στην εγκατάσταση...

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

iAppsHellas.gr : Νέα και εφαρμογές για το iOS από Έλληνες για Έλληνες και… όχι μόνο!

Link to comment
Share on other sites

παιδιά το αγόρασα και είναι super! έχει αναλυτικούς χάρτες για Αθήνα, Ηράκλειο, Θεσσαλονίκη, Πάτρα, Βόλο, Χανιά και Ιωάννινα, και πρωτεύον/δευτερεύον οδικό δίκτυο. Το είχε ένας φίλος μου Γάλλος που σπουδάζαμε μαζί (στην γαλλική έκδοση βέβαια!), και μου το είχε προτείνει μόλις έβγαινε στην Ελλάδα.

 

Έχει πολύ γρήγορο zoom in/zoom out, και όλα τα σημεία ενδιαφέροντος είναι από το Αθηνόραμα (εστιατόρια, κινηματογράφοι κλπ.). Anyway, να μην σας τα πρήζω, όποιος πάντως ψάχνει για κάτι στην κατηγορία αυτή το προτείνω ανεπιφύλακτα!

Πες μας τιμη,ποσα mb ειναι,ο χαρτης του τι ημερομηνια εχει βγει,κτλ.

ευχαριστουμε.

Link to comment
Share on other sites

Και κάτι άλλο, παίζει μόνο σε symbian ή μπορώ να το βάλω και σε palm os?

Για Windows Mobile, Palm OS, Symbian S60 & S80 series και SE P910!
;) προφανως ομως αλλη εκδοση για το καθενα.
Link to comment
Share on other sites

;) προφανως ομως αλλη εκδοση για το καθενα.
προφανως το ξέρω αυτό, αυτό που δεν ξέρω (ούτε και 'συ απ' οτι φαίνεται :rolleyes: ) είναι εαν στο πακέτο αυτό υπάρχει αυτή η άλλη έκδοση για το palm os... ;)
Link to comment
Share on other sites

ολα σε ενα νοικοκυρεμενα εννοεις εσυ. χμμ, ναι, δεν το ξερω. τα παιδια που το πηραν θα μας το πουν αυτο ή καποιος που εχει δει το κουτι ισως...
Link to comment
Share on other sites

Plz μη με κάνεις να περνάω και να ξαναπερνάω προγράμματα τώρα! :wacko:

Έχεις δουλέψει το Mobile 7 σε SX1; Σε 3 ατόμα εδω μέσα δεν τα έχουν καταφέρει και η ίδια η εταιρία κατασκευής του σε email που έστειλα το επιβεβαιώνει.

Πώς το εγκατέστησες; Με unmakesis και πέρασμα στην MMC;

 

Έχεις δοκιμάσει να περάσεις κατευθείαν στην κάρτα μνήμης τα αρχεία και τους φακέλους που δημιουργούνται μετά την εγκατάσταση; Ίσως έτσι σου δουλέψει.

Link to comment
Share on other sites

Kalispera

Katebasa ola ta arxeia apo to Rapidshare,alla Pws kananoyme engkatastash stin karta olo to paketo gia na doylepsei se N70h N-90 dioti den mporo na vro akria ka8oloy ,kapoios an mporei na voi8isei.

Thanks

Nikolaos

userbar.gif
Link to comment
Share on other sites

Telenavis Mobile Navigator by Smart2Go

 

http://www.snowreport.gr/shop/telenavismap.jpg

Η Telenavis Hellas A.E. σε συνεργασία με την Gate5 A.G., ανακοίνωσε τη διάθεση στην ελληνική αγορά του Telenavis Mobile Navigator by Smart2Go, ένα ολοκληρωμένο σύστημα δορυφορικής πλοήγησης, που είναι συμβατό τόσο με κινητά που βασίζονται στο λειτουργικό σύστημα Symbian OS (πλατφόρμες Series 60 και Series 80), όσο και PDAs, με την ίδια «κάρτα μνήμης» που περιλαμβάνεται στο πακέτο. Η κάρτα μνήμης περιλαμβάνει το λογισμικό και τους χάρτες, ενώ ο χρήστης της συσκευής έχει τη δυνατότητα αποστολής SMS με σημείο συνάντησης μαζί με το χάρτη που θα επιλέξει. Η εφαρμογή περιλαμβάνει περισσότερα από 75.000 σημεία ενδιαφέροντος όλων των κατηγοριών. Σε συνεργασία με το Αθηνόραμα περιλαμβάνει όλα τα σημεία ψυχαγωγίας της Αττικής.

 

Οι χάρτες που περιλαμβάνει είναι έκδοσης Δεκεμβρίου 2005 και περιλαμβάνουν τις περιοχές της Αττικής, Θεσσαλονίκης, Πάτρας, Βόλου, Χανίων, Τρικάλων, Καρδίτσας και Ιωανίινων, 5.000 πόλεις και χωριά της Ελλάδος και ολόκληρο το εθνικό και επαρχιακό ελληνικό οδικό δίκτυο. Συμπληρωματικά, όποιοι χρήστες επιθυμούν έχουν τη δυνατότητα να ενσωματώσουν χάρτες για οποιαδήποτε χώρα ή πόλη Ευρώπης, μαζί με μια σειρά επώνυμων και αναλυτικών οδηγών πόλης.

 

Το «πακέτο» Telenavis Mobile Navigator by Smart2Go περιλαμβάνει κάρτα μνήμης με το λογισμικό και τους χάρτες Ελλάδος, Bluetooth GPS της Royalteck, φορτιστές και βάση αυτοκινήτου.

 

Στο site της εφαρμογής δεν υπάρχουν παραπάνω πληοφορίες παρά μόνο η αναφορά ότι η απόχτησή της μπορεί να πραγματοποιηθεί αποκλειστικά από το Media Markt έως και τις 15 Φεβρουαρίου!!!

 

To snowshop το έχει εδώ 355 ευρώ με δωρεάν ταχυδρομικά. Περιλαμβάνει ότι και το πακέτο του Medai Markt αλλά χωρίς το 3230 (το οποίο άλλωστε τι να το κάνουμε, δε νομίζω να είναι κανένας εδώ με΄σα χωρίς συσκευή series 60).

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...