Jump to content

[S60 1st, 2nd Edition] Εφαρμογές πλοήγησης


jojo
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Απο που το κατεβασες;;;Παντως για να γινεται εγκατασταση και να μην γινονται extract τα αρχεια που χρειαζεσαι τοτε πιθανον αυτο που εχεις να ειναι εκδοση για ppc.

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/2061asymvivastos5.gif

Πριν ανοίξετε ένα νέο thread στα Series 60 ρίξτε μια ματιά στον ..::Πίνακα Περιεχομένων::..

Χρήστης : Nokia N90, Nokia 9300, Mitac MIO A701, Nokia 770 & iPAQ hx 4700

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

η παλιά έκδοση του rute66 S60 πού έχω θα παίξει με το Ν70; η θα δημιουργήσει προβλήματα! (κολήματα).
Link to comment
Share on other sites

η παλιά έκδοση του rute66 S60 πού έχω θα παίξει με το Ν70; η θα δημιουργήσει προβλήματα! (κολήματα).

 

Δεν παιζει η παλια εκδοση. Για το λογο αυτο,υπαρχει η καινουργια -Mobile 7.

Οδηγιες θα βρεις στην 1η σελιδα του θεματος.

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

χίλια συγνώμη και πάλι εάν θέλω να την αγοράσω αυτή είναι; http://www.66.com/route66/products.php?cid=GR&sec=4&ssec=0&prodid=1739
Link to comment
Share on other sites

χίλια συγνώμη και πάλι εάν θέλω να την αγοράσω αυτή είναι; http://www.66.com/route66/products.php?cid=GR&sec=4&ssec=0&prodid=1739

 

 

Δεν χρειαζεται να ζητας συγγνωμη ,κανενα προβλημα :O

Ναι αυτη ειναι η σωστη εκδοση για Ν70.:)

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Tο Ν70 ξεκινάει κανονικά και επειδή δεν βρίσκει χάρτη ή εφαρμογή σβήνει :( . Tο κινητό δεν μου παρουσιάζει πρόβλημα επαννεκίνησης :O .

 

Όταν βρούμε τον χάρτη πιστεύω ότι θα παίζει σωστά :) .

[offtopic]Bassel είναι στην Ελβετία (Βασιλεία)[/offtopic]

Αλέξανδρος,

Galaxy S20+, Galaxy Tab S7 LTE, (Galaxy S9 plus)

Link to comment
Share on other sites

kalispera ..

mia erwtisi kai pali ;(

imoun belgio-swiss kai dokimasa tous xartes pou katevasa apo AIVA..kai stis dyo periptwseis mou enw arxika fainotan o xartis me ta aerodromia meta apo tria sec to programma mplokare kai evgaze kapoia endeiksi typou" KERN 3 EXEC..." meta apo ayto den janapaize katholou ektos kai an me grigores kiniseis empaines stis idiotites kai allazes to map (na prolaveis prin sou vgalei diladi to minima kai kleisei to programma) sto xarti Athinas i Italias pou douleuei arista !!

ta arxeia einai tis idias morfis diladi "*prm" alla fainetai pws den paizoun mipws exete kapoia idea ?

eyxaristw gia ti voitheia sas.!!!

ciao

Link to comment
Share on other sites

μηπως αν σβησεις το αρχειο prefs.ini απο το φακελο του προγραμματος; θα χασεις οτι ρυθμισεις εχεις αλλα μπορει να βλεπει κατι λαθος στις ρυθμισεις σχετικα με το χαρτη και να βγαζει σφαλμα :)
Link to comment
Share on other sites

μηπως αν σβησεις το αρχειο prefs.ini απο το φακελο του προγραμματος; θα χασεις οτι ρυθμισεις εχεις αλλα μπορει να βλεπει κατι λαθος στις ρυθμισεις σχετικα με το χαρτη και να βγαζει σφαλμα :)

 

 

thnx for your reply!

tha to dokimasw an kai pisteyw pws den einai ekei to provlima, mporw na kanw enallagi metaju xarti Athinas kai Italias xwris kanena provlima ,anti8eta molis evala Benelux kai Swiis Austria eixa ta provlimata pou eipa parapanw..

euxaristw pantws..

Link to comment
Share on other sites

Kαλησπερα forum!!!!

 

Την εχω ξανακανει την ερωτηση αλλα δεν πηρα απαντηση.:(

 

Ξερει κανεις αν εχει βγει εκτος αττικης κανενας νεος χαρτης για την υπολοιπη ελλαδα στο Route 66 mobile 7..;

 

Σας ευχαριστω!!!!

_______________http://farm7.static.flickr.com/6168/6227903819_67e7c12fb0_o.png___________

N_Name:SpyVe________M_Lion________Mac User

________iPhone_5S_G_64GB_iOS.7.0________

Link to comment
Share on other sites

@avid, δεν εχει βγει, οτι εχει το mobile7, κατι ψιλα δηλαδη απο Θεσσαλονικη κλπ.

 

@tipoliani, τιποτα, σιγα. δοκιμασε το και πες :)

Link to comment
Share on other sites

παιδιά το αγόρασα και είναι super! έχει αναλυτικούς χάρτες για Αθήνα, Ηράκλειο, Θεσσαλονίκη, Πάτρα, Βόλο, Χανιά και Ιωάννινα, και πρωτεύον/δευτερεύον οδικό δίκτυο. Το είχε ένας φίλος μου Γάλλος που σπουδάζαμε μαζί (στην γαλλική έκδοση βέβαια!), και μου το είχε προτείνει μόλις έβγαινε στην Ελλάδα.

 

Έχει πολύ γρήγορο zoom in/zoom out, και όλα τα σημεία ενδιαφέροντος είναι από το Αθηνόραμα (εστιατόρια, κινηματογράφοι κλπ.). Anyway, να μην σας τα πρήζω, όποιος πάντως ψάχνει για κάτι στην κατηγορία αυτή το προτείνω ανεπιφύλακτα!

 

Έχει και φωνητικές οδηγίες; Ποιο κινητό έχεις;

 

Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Εγώ ρώτησα γιά το Ν70 και μου απήντησαν από το Φόρουμ της NGI ότι ακόμη δέν είναι έτοιμο και ούτε έχει εγκαταληφθή η προσπάθεια.Μού έδωσαν και ένα λίνκ γιά να δώ ποιές συσκευές Symbian υποστηρίζει

http://www.destinatortechnologies.com/en_US/consumer/smartphone/index.html

 

Nokia 6680

Nokia 6681

Nokia 6630

Nokia 6670

Nokia 6600

Nokia 6260

Nokia N90

Link to comment
Share on other sites

Guest krinos
παιδια γεια!λεω να αγορασω αυτην την συσκευη τησ νοκια με που λεγετε gps module και να το συνδεσω με το ν70!αξιζει τον κοπο?εχει και φωνητικεσ οδηγιεσ?η απλωσ εχει μονο τον χαρτη?να το παρω με τν χαρτη που εχει 180 ευρω η σκετο συσκευη??ευχαριστω!
Link to comment
Share on other sites

παιδια γεια!λεω να αγορασω αυτην την συσκευη τησ νοκια με που λεγετε gps module και να το συνδεσω με το ν70!αξιζει τον κοπο?εχει και φωνητικεσ οδηγιεσ?η απλωσ εχει μονο τον χαρτη?να το παρω με τν χαρτη που εχει 180 ευρω η σκετο συσκευη??ευχαριστω!

 

Αν παρεις μονο τη συσκευη τοτε δεν θα εχεις πλοηγηση αφου χρειαζεται και τους χαρτες.Οι φωνητικες οδηγιες δεν εχει να κανει με ποιο gps θα παρεις,οποιο και να παρεις θα εχεις.

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/2061asymvivastos5.gif

Πριν ανοίξετε ένα νέο thread στα Series 60 ρίξτε μια ματιά στον ..::Πίνακα Περιεχομένων::..

Χρήστης : Nokia N90, Nokia 9300, Mitac MIO A701, Nokia 770 & iPAQ hx 4700

Link to comment
Share on other sites

Παιδια οταν βαζω ως χαρτη το Greece.prm δεν δουλευει.:O

μονο με το Athens.prm δουλευει.:)

τι πρεπει να κανω?:worry:

ΟΤΑΝ ΕΝΑΣ ΑΝΔΡΑΣ ΜΙΛΑΕΙ ΠΡΟΣΤΥΧΑ ΣΕ ΜΙΑ ΓΥΝΑΙΚΑ ΕΙΝΑΙ ΣΕΞΟΥΑΛΙΚΗ ΠΑΡΕΝΟΧΛΗΣΗ

ΟΤΑΝ ΜΙΑ ΓΥΝΑΙΚΑ

ΜΙΛΑΕΙ ΠΡΟΣΤΥΧΑ ΣΕ ΕΝΑΝ ΑΝΤΡΑ

ΤΟΤΕ ΕΙΝΑΙ 0,75€/15" :lol:

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά μόλις είδα ότι βγήκε νέα έκδοση (7.0.964) , κάτι βρήκα στο aivanet αλά δεν έχω προλάβει να την δοκιμάσω ακόμα

 

hxxp://www.aivanet.com/showthread.php?t=1094&page=52

Link to comment
Share on other sites

φίλε αν τα καταφέρεις και το βάλεις πές μας διαφορες με την τρέχουσα έκδοση!!!
pocophone X3 NFC // huawei watch gt :!:
Link to comment
Share on other sites

Το δοκίμασα και παίζει μια χαρά , με μια πρώτη ματιά η διαφορά είναι ότι στις επιλογές πρόσθεσαν μια επιλογή "κλήση/πλοήγηση" , όπου επιλέγεις το τι να κάνει το πρόγραμμα σε περίπτωση κλήσης (π.χ. αθόρυβο – Ηχητικό σήμα – Εξισορρόπηση)
Link to comment
Share on other sites

Έχει και φωνητικές οδηγίες;

Από όσο έχω διαβάσει, ναι έχει φωνητικές οδηγίες. :)

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά μόλις είδα ότι βγήκε νέα έκδοση (7.0.964) , κάτι βρήκα στο aivanet αλά δεν έχω προλάβει να την δοκιμάσω ακόμα

 

hxxp://www.aivanet.com/showthread.php?t=1094&page=52

Σε παρακαλώ μπορείς να μου πεις τον τρόπο να κατεβάσω και εγω το πρόγραμμα, γιατί πάω να κάνω download και με παει σε άλλη ιστιοσελίδα και μου ζητάει να κάνω login.

Η ομορφιά θα σώσει τον κόσμο!!
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...