Jump to content

[S60 1st, 2nd Edition] Εφαρμογές πλοήγησης


jojo
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Αφου ειναι καλη η εκδοση τοτε γιατι δε μπορω να τα καταφερω?

 

Το εχουν καταφερει τοσοι αλλοι,γιατι οχι και εσυ ?

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Κ εγω απορω.Αυριο θα σας γραψω ακριβως τι κανω να μου πειτε που κανω λαθος.Παντως οποτε προσπαθω να ανοιξω το mοbile 7 μου γραφει files not find... κτλ
Link to comment
Share on other sites

μεσα στο φακελο route66 υπαρχουν τα αρχεια:

ActivationKey.dat

LIBVORBISIDEC.DLL

nlfw.dll

prefs.ini(ισως και να μην υπαρχει)

route66.aif

route66.app

route66.rsc

route66_caption.rsc

 

και οι φακελοι:

help\ (με 2 αρχεια *.hlp)

lang\ (με 2 αρχεια *.lang)

maps\ (με 1 αρχειο, Athens.prm)

res\ (με 4 αρχεια *.mbm)

speech\ (με 2 αρχεια *.ogg)

Link to comment
Share on other sites

εμένα το μήνυμα files not found κτλ μου το έβγαζε όταν έκανα εγκατάσταση του sis στην μνήμη του τηλεφώνου ενώ είχα αντιγράψει τον φάκελο route66 στην κάρτα μνήμης. Οταν επέλεξα να κάνω και την εγκατάσταση στην κάρτα μνήμης δούλεψε κανονικά.

Οχι βέβαια και εντελώς κανονικά γιατί όπως είπα και πριν μου παρουσιάζει ενα πρόβλημα που δεν είδα να το έχει άλλος, όταν πατάω ακύρωση ώστε να σταματήσει η αναζήτηση του bluetooth gps (δεν έχω) κλείνει το πρόγραμμα εντελώς.

Το πρόγραμμα το βρήκα απο το λίνκ που έχει στην υπογραφή του ο χρήστης kostakiss

Link to comment
Share on other sites

εμένα το μήνυμα files not found κτλ μου το έβγαζε όταν έκανα εγκατάσταση του sis στην μνήμη του τηλεφώνου ενώ είχα αντιγράψει τον φάκελο route66 στην κάρτα μνήμης. Οταν επέλεξα να κάνω και την εγκατάσταση στην κάρτα μνήμης δούλεψε κανονικά.

Οχι βέβαια και εντελώς κανονικά γιατί όπως είπα και πριν μου παρουσιάζει ενα πρόβλημα που δεν είδα να το έχει άλλος, όταν πατάω ακύρωση ώστε να σταματήσει η αναζήτηση του bluetooth gps (δεν έχω) κλείνει το πρόγραμμα εντελώς.

Το πρόγραμμα το βρήκα απο το λίνκ που έχει στην υπογραφή του ο χρήστης kostakiss

απλως μην κανεις καν αναζητηση οταν ρωταει να ενεργοποιησει το ΒΤ. εγω ετσι το δουλευω παντως.

Link to comment
Share on other sites

δουλευει κανονικα το λινκ

http://img112.imageshack.us/img112/4227/untitled3ds1.th.jpg

 

δεν υπαρχει λογος για αστερακια...

http://rapidshare.de/files/17733154/Route66.Mobile7.0.989.Athens.rar.html

διαλεξε προς τα κατω εκει που λεει free και κατεβασε το.(ενα πληκτρο που πατιεται)

 

Ευχαριστώ για την αναλυτική απάντηση αλλά εμένα όταν βάζω τον κωδικό που μου δίνει στό free συνεχίζει το ίδιο τροπάριο,μήπως έχει σχέση με firewall or Antivirus ότι έχω προσπαθήσει να κατεβάσω εδώ και καιρό το ίδιο πράγμα στην αρχή νόμιζα ότι είχαν περάσει οι 30 μέρες αλλά τώρα βλέπω ότι άλλοι το κατεβάζουν free:wacko:

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ για την αναλυτική απάντηση αλλά εμένα όταν βάζω τον κωδικό που μου δίνει στό free συνεχίζει το ίδιο τροπάριο,μήπως έχει σχέση με firewall or Antivirus ότι έχω προσπαθήσει να κατεβάσω εδώ και καιρό το ίδιο πράγμα στην αρχή νόμιζα ότι είχαν περάσει οι 30 μέρες αλλά τώρα βλέπω ότι άλλοι το κατεβάζουν free:wacko:

δηλαδη τι βγαζει; να σου πω, δε γνωριζω αν μπορει να φταιει το firewall, ενδεχομενως ομως. καποιος που ξερει...:O

Link to comment
Share on other sites

τελικά όπως διάβασα στο i-phone το πρόγραμμα δεν είναι συμβατό με το nokia n70 :(

Τι να κάνουμε, μόλις πάρω την μεγαλύτερη κάρτα πάω για το tomtom

Link to comment
Share on other sites

εγω εχω εγκατεστημενα στο Ν70 μου και το tomtom και το route.δουλευουν και τα δυο αψογα.
Ο χάρτης που έχεις στο tomtom είναι ο Eastern Europe v608?
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά για το N80 υπάρχει κάποιο πρόγραμμα Route 66? Μπορεί να γίνει δηλαδη κ σύστημα πλοήγησης (με ή χωρις gps) κ αν ναι,πόσο στοιχίζει? Ή να πάω καλύτερα σε wm5 κινητό(mio a701) με destinator? Έχω δίλημμα ανάμεσα σε αυτά τα δύο.
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά για το N80 υπάρχει κάποιο πρόγραμμα Route 66? Μπορεί να γίνει δηλαδη κ σύστημα πλοήγησης (με ή χωρις gps) κ αν ναι,πόσο στοιχίζει? Ή να πάω καλύτερα σε wm5 κινητό(mio a701) με destinator? Έχω δίλημμα ανάμεσα σε αυτά τα δύο.

 

πρως στο παρων για Ν80,δεν εχει βγει κατι για navigation,λωγο του καινοuργιου Symbian,αν και δεν εχω δει πολυ καλα το Destinator νομιζω πως ειναι καλητερο απο το route66.Βεβαια υπαρχει και ενας χαρτης για tomtom,που ακομα ειναι beta,ελπιζουμε να τον δουμε συντομα ολοκληρομενο.

:)
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά για το N80 υπάρχει κάποιο πρόγραμμα Route 66? Μπορεί να γίνει δηλαδη κ σύστημα πλοήγησης (με ή χωρις gps) κ αν ναι,πόσο στοιχίζει? Ή να πάω καλύτερα σε wm5 κινητό(mio a701) με destinator? Έχω δίλημμα ανάμεσα σε αυτά τα δύο.

Σήμερα, και μέχρι να βγουν νέες εκδόσεις των γνωστών προγραμμάτων, το N80 δεν θα έχει καμμια εφαρμογή πλοήγησης. Το πότε θα βγουν είναι άγνωστο, απλα να σου πω πως το τελευταίο gap μεταξύ δύο εκδόσεων του R66 ήταν 2 χρόνια...

Link to comment
Share on other sites

Παιδες για Θεσσαλονικη εχει βγη κανένας χαρτης;

 

Φυσικά! Η Telenavis έχει το Smart2go με όλη την Ελλάδα(θεσ/νίκη-αθήνα κ.λ.π σε επίπεδο οικοδομικού τετραγώνου), η Tomtom επίσης πανευρωπαικό χάρτη + Ελλάδα, destinator επίσης αλλά μόνο προς το παρόν για windows mobile, διαλέγεις :D

Link to comment
Share on other sites

παιδιά μετά απο άπειρες προσπάθειες τελικά δουλεύει και το δικό μου route66 :D

 

Ξέρει κανείς αν κυκλοφορούν χάρτες για βερολίνο ή λονδίνο?

Link to comment
Share on other sites

kai mena telika douleupse i ekdosi me to arxeio to opoio ginetai olo paste sto e-stystem-aps. Kalo fenete Alla thelei poli psaximo..
Q for eva ;-) Katoxos ton parakato kiniton me vathmo ikanopiisis: Nokia 5110 (2/5) - Panasonic G52 (1/5) - Ericsson T10s (1/5) - Alcatel 511 (2/5) - PANASONIC GD 95 (5/5) - Panasonic GD67 (2/5) - Nokia 7250i (2/5) - Nokia 3650 (3/5) - Nokia 3230 (3/5) - UBiQUiO 401 (3/5) - NOKIA N93 (6/5) :respect: - Nokia Ν86 (3/5) - SE Χ10 mini pro (4/5)
Link to comment
Share on other sites

Me to N70 mou doulepse me thn mia...blepw kai xartes xwris bluetooth einai paneukolo.apla kanete oti lene oi odhgies sthn selida 1 kai pezei me thn mia. exw thn 7 oxi thn poio kainourgia...opoios 8elei kati pm me...gl all

mprabo sta paidia gia thn kalh douleia, aksizoun polla sunxaritiria.

 

prepei na broume kanena xarti gia rout66 pou na exei olh thn ellada... :P

Link to comment
Share on other sites

Φυσικά! Η Telenavis έχει το Smart2go με όλη την Ελλάδα(θεσ/νίκη-αθήνα κ.λ.π σε επίπεδο οικοδομικού τετραγώνου), η Tomtom επίσης πανευρωπαικό χάρτη + Ελλάδα, destinator επίσης αλλά μόνο προς το παρόν για windows mobile, διαλέγεις :D

 

file esu to exeis i apla to xeis dei?

Ωρα να δοκιμασω κατι νεο!
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...