Jump to content

[S60 1st, 2nd Edition] Εφαρμογές πλοήγησης


jojo
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

χρειαζεσαι το Gps για να ενεργοποιηθουν οι υπολογισμοι ταξιδιου κλπ και να αναπαραγει τις διαδρομες με ηχιτικες οδηγιες

 

Δεν νομίζω να χρειάζεται.....Εμένα δουλεύει κανονικά ο ήχος χωρίς gps

το καλό που μου θες να πάθεις....!!!!!
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Δεν νομίζω να χρειάζεται.....Εμένα δουλεύει κανονικά ο ήχος χωρίς gps

για ποιους ηχους μιλάτε ; (μιλαω για το Ρ900 και το R66 που τρέχει Σ'ΑΥΤΟ -οι αλλες εκδοσεις δεν ξερω πως συμπεριφερονται)

anyway χωρις το GPS δεν βγαινει η γνωστη γυναικεια φωνη γιατι πολυ απλα το προγραμμα δεν φτανει καν σ'αυτο το σταδιο αφου δεν εχει δεδομενα απο δορυφορο. λειτουργει σαν χαρτης Αττικης με ευρεση οδων κλπ αλλα δεν εχω ακουσει καποιο ηχο γι'αυτες τις ενεργειες. γιαυτο ρωταω για ποιους ΑΛΛΟΥΣ ηχους ρωτατε ?????

http://panfamilyhouse.winhost.gr/shapes/sant.gif
Link to comment
Share on other sites

Bασικα δεν εχω ιδεα τι ηχους χρησιμοποιει το προγραμμα..Θυμαμαι ομως οταν προσπαθησα να το εγκαταστησω την πρωτη φορα που αποτυχα και το προγραμμα εκλεινε μετα απο λιγο που ακουγοταν μια φωνη οταν το ανοιγες η οποια σε καλοσοριζε στο προγραμμα..Ετσι υπεθεσα οτι θα εχει ηχο..Δεν εννοω την καθοδηγηση μεσω gps..Το ξερω οτι δεν παιζει τετοιο πραγμα χωρις το module..

Τεσπα..Ευχαριστω..θα το ξαναπερασω απ την αρχη να τελιωνω..

Link to comment
Share on other sites

Guest pazios13

ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΡΟΣΒΑΛΩ ΚΑΠΟΙΟΝ ΕΧΩ ΕΝΑ ΠΑΡΑΠΟΝΟ ΕΔΟ ΚΙ ΕΝΑ ΜΗΝΑ ΕΧΩ ΕΝΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΑΛΛΑ ΚΑΝΗΣ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΔΕΝ ΜΠΗΚΕ ΣΤΟΝ ΚΟΠΟ ΝΑ ΔΟΣΗ ΜΙΑ ΒΟΗΘΕΙΑ ΤΟ ΞΑΝΑΚΑΝΩ ΠΑΛΙ ΚΙΑΝ ΚΑΠΟΙΟΣ ΞΕΡΗ ΑΣ ΒΟΗΘΗΣΗ ΕΧΩ ΕΝΑ 6630 ΚΑΙ ΠΡΙΝ ΕΝΑ ΜΗΝΑ ΕΝΩ ΔΟΥΛΕΒΕ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΤΟ ΤΤΜΟΜΠΙΛ ΞΑΦΝΙΚΑ ΔΕΝ ΕΥΡΙΣΚΕ ΤΟ ΧΑΡΤΗ ΠΕΡΑΣΑ ΤΟ ΧΑΡΤΗ ΚΑΝΑΡΙΑ ΝΗΣΙΑ ΚΑΙ ΔΟΥΛΕΨΕ ΑΛΛΑ ΜΟΝΟ ΑΥΤΟ ΤΟ ΧΑΡΤΗ. ΤΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ ΔΕΝ ΤΟΝ ΒΡΙΣΚΗ ΤΙ ΦΤΕΗ? ΠΕΡΙΤΟ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΟΤΙ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ ΠΟΥ ΓΡΑΦΩ ΕΧΩ ΚΑΝΗ 4500 ΧΙΛΙΟΜΕΤΡΑ ΣΕ ΟΛΗ ΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ ΣΕ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ ΑΓΝΩΣΤΕΣ ΕΣΚΑΣΑ ΓΙΑΤΙ ΤΩΡΑ ΘΑ ΕΙΧΑΜΕ ΜΙΑ ΚΑΛΛΗ ΑΠΟΨΗ ΓΙΑ ΤΟ ΧΑΡΤΗ ΑΝ ΚΑΤΑΦΕΡΩ ΝΑ ΤΟ ΔΟΥΛΕΨΩ ΠΑΛΙ ΣΕ ΕΝΑ ΜΗΝΑ ΘΑ ΞΑΝΑΠΑΩ ΤΞΙΔΙ ΚΑΙ ΤΟΤΕ ΘΑ ΕΧΩ ΝΕΟΤΕΡΑ Ε Υ Χ Α Ρ Ι Σ Τ Ω

 

ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΡΟΣΒΑΛΩ ΚΑΠΟΙΟΝ ΕΧΩ ΕΝΑ ΠΑΡΑΠΟΝΟ ΕΔΟ ΚΙ ΕΝΑ ΜΗΝΑ ΕΧΩ ΕΝΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΑΛΛΑ ΚΑΝΗΣ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΔΕΝ ΜΠΗΚΕ ΣΤΟΝ ΚΟΠΟ ΝΑ ΔΟΣΗ ΜΙΑ ΒΟΗΘΕΙΑ ΤΟ ΞΑΝΑΚΑΝΩ ΠΑΛΙ ΚΙΑΝ ΚΑΠΟΙΟΣ ΞΕΡΗ ΑΣ ΒΟΗΘΗΣΗ ΕΧΩ ΕΝΑ 6630 ΚΑΙ ΠΡΙΝ ΕΝΑ ΜΗΝΑ ΕΝΩ ΔΟΥΛΕΒΕ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΤΟ ΤΤΜΟΜΠΙΛ ΞΑΦΝΙΚΑ ΔΕΝ ΕΥΡΙΣΚΕ ΤΟ ΧΑΡΤΗ ΠΕΡΑΣΑ ΤΟ ΧΑΡΤΗ ΚΑΝΑΡΙΑ ΝΗΣΙΑ ΚΑΙ ΔΟΥΛΕΨΕ ΑΛΛΑ ΜΟΝΟ ΑΥΤΟ ΤΟ ΧΑΡΤΗ. ΤΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ ΔΕΝ ΤΟΝ ΒΡΙΣΚΗ ΤΙ ΦΤΕΗ? ΠΕΡΙΤΟ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΟΤΙ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ ΠΟΥ ΓΡΑΦΩ ΕΧΩ ΚΑΝΗ 4500 ΧΙΛΙΟΜΕΤΡΑ ΣΕ ΟΛΗ ΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ ΣΕ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ ΑΓΝΩΣΤΕΣ ΕΣΚΑΣΑ ΓΙΑΤΙ ΤΩΡΑ ΘΑ ΕΙΧΑΜΕ ΜΙΑ ΚΑΛΛΗ ΑΠΟΨΗ ΓΙΑ ΤΟ ΧΑΡΤΗ ΑΝ ΚΑΤΑΦΕΡΩ ΝΑ ΤΟ ΔΟΥΛΕΨΩ ΠΑΛΙ ΣΕ ΕΝΑ ΜΗΝΑ ΘΑ ΞΑΝΑΠΑΩ ΤΞΙΔΙ ΚΑΙ ΤΟΤΕ ΘΑ ΕΧΩ ΝΕΟΤΕΡΑ Ε Υ Χ Α Ρ Ι Σ Τ Ω
XARTH GUAM POU BRISKO?
Link to comment
Share on other sites

παιδιά καλησπέρα προσπαθώ να κατεβάσω το TomTom από το xxxxxxxxxxxxx και με στέλνει στο megaupload.com το οποίο μου βγάζει το παρακάτω μήνυμα

"All download slots (50) assigned to your country (Greece) are in use.

Please try again later. "

μήπως μπορεί να μου πεί κάποιος που αλλού μπορώ να το βρώ.

ευχαριστώ.

[sIGPIC][/sIGPIC]

Πωλείται: Τίποτα. Ζητείται: Τίποτα.

Link to comment
Share on other sites

an diabazes pio panw 8a eblepes oti exw link :S

όταν λές πιο πάνω πόσο πάνω εννοείς? διάβασα γύρω στις 5 σελίδες πίσω και δεν βρήκα κάτι. αν σου είναι εύκολο πές μου σε πια σελίδα είναι.

[sIGPIC][/sIGPIC]

Πωλείται: Τίποτα. Ζητείται: Τίποτα.

Link to comment
Share on other sites

paidia katevasa ena xarti apo to pirate bay sfaira.. se kamia oritsa.. kai einai komple xoris guam kai tetoia..

 

o ixos telika pos mpainei? se pio fakelo katevasa apo to iphone to elliniko

Q for eva ;-) Katoxos ton parakato kiniton me vathmo ikanopiisis: Nokia 5110 (2/5) - Panasonic G52 (1/5) - Ericsson T10s (1/5) - Alcatel 511 (2/5) - PANASONIC GD 95 (5/5) - Panasonic GD67 (2/5) - Nokia 7250i (2/5) - Nokia 3650 (3/5) - Nokia 3230 (3/5) - UBiQUiO 401 (3/5) - NOKIA N93 (6/5) :respect: - Nokia Ν86 (3/5) - SE Χ10 mini pro (4/5)
Link to comment
Share on other sites

Σε Siemens SX1 που το έχω εγκαταστήσει (version δεν θυμάμαι) δουλεύει κανονικά και με ήχο. Αγγλικά βέβαια. Ακόμα και χωρίς gps αν του ορίσεις την διαδρομή μπορείς πιέζοντας το joystik του κινητου προς τα πάνω μετά την στροφή που σου προτείνει, σε καθοδηγεί φωνητικά αλλά και οπτικά.

Είναι πολύ καλό, μόνο που θα προτιμούσα να είναι και στα ελληνικά οι δρόμοι καθώς και οι φωνητικές οδηγίες, αν και νομίζω πως έχει αναφερθεί ότι γίνεται.

Κωνσταντίνος
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα. Εκανα ενα μικρό search στο topic αλλα δεν μπορεσα να βρώ πουθενά links με χάρτες άλλων χωρών που να δουλεύουν. Στο mirc απο την άλλη βρήκα εναν server αλλα δεν μπορώ να κατεβάσω τιποτα και δεν λέει αν ειναι για το v7. Μηπως υπάρχει κανενα link που να δουλεύει ευκαιρο? Κυρίως για Ολλανδία μια και μάλλον θα πάω την επόμενη εβδομάδα αλλα και άλλες χώρες χρήσιμες είναι... :) Ευχαριστώ.
.. Και ειπε ποτέ σου μην κοιτάς τον άλλο μες τα μάτια, γιατι καθρέφτης γίνεσαι και όλοι σε σπαν κομμάτια ..
Link to comment
Share on other sites

paidia epidh exo xash ton mpoysoyla na kano mia erothsh? ematha oti yparxei ena programma gia to 6600 poy einai me xarth tis elladas kai exei fonithkh kathodighsh h kati tetoio/// yparxei h einai paramythi
Link to comment
Share on other sites

paidia epidh exo xash ton mpoysoyla na kano mia erothsh? ematha oti yparxei ena programma gia to 6600 poy einai me xarth tis elladas kai exei fonithkh kathodighsh h kati tetoio/// yparxei h einai paramythi

 

διάβασε φίλε μου την πρώτη σελίδα αυτού του υπέροχου thread kαι πάλεψε το λίγο.Εγώ στο 6600 είχα αυτό ακριβώς που περιγράφεις και ζητάς και με είχε βοηθήσει πολλές φορές ;)

pocophone X3 NFC // huawei watch gt :!:
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
paidia skeftomai na agoraso to 7610 tha exo provlima me to route66

to 7610 exei symbian 2eris genias

 

οχι, μια χαρα μπαινει στο 7610.

εγω το εβαλα και μαλιστα χθες. χωρις gps ,ακομα, δουλευει μια χαρα!

Mic is always on line!
Link to comment
Share on other sites

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Guest Tankwart
Τι θα γίνει τελικά ρε παιδιά με το Destinator for Symbian, θα μας κάνουν την χάρη να το κυκλοφορήσουν?? Έχει κανείς σας κάποιο νέο σχετικά με την έναρξη κυκλοφορίας του? Το Smart2go δεν αξίζει, tomtom υστερεί σημαντικά σε σωστούς δρόμους, route 66 μόνο Αθήνα, δε μπορώ να καταλάβω αυτή η καθυστέρηση κυκλοφορίας που να οφείλεται...???? Πρέπει να είμαστε με ένα Laptop αναγκαστικά στο αμάξι δηλαδη? :)

 

σορρυ που ισως γινω off topic....Mε το laptop τι ακριβως μπορει κανεις να κανει δηλαδη?

 

Αν θελετε απαντηστε και με PM

Link to comment
Share on other sites

σορρυ που ισως γινω off topic....Mε το laptop τι ακριβως μπορει κανεις να κανει δηλαδη?

 

Αν θελετε απαντηστε και με PM

 

mporeis na xrisimopoieiseis to destinator sto laptop! xrisimopoiise to map monkey (etsi nomizo pos legetai!) sou bgazei ena parathiro san tou destinator sto PDA!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...