Jump to content

Εξετάσεις Ά λυκείου


ThunderFox
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 198
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Ναι, οι βαθμοι ηταν χαμηλοι. Και οι ιδιοι οι καθηγητες το παραδεχτηκαν οτι εφταιγαν σε μεγαλο βαθμο τα θεματα τους. Ενταξει, σημερα πηραμε τα αναλυτικα αποτελεσματα και ειδα οτι ειμαι ΟΚ, αν και στα φιλολογικα περιμενα καλυτερα. Ευτυχως ομως (και φυσικα καλυτερα), οι βαθμοι που περιμενα στα φιλολογικα μου ηρθαν στη Φυσικοχημεια που οπως ειχα πει ηταν το απιστευτο παλουκι ολονων, λογω των απιστευτα δυσκολων θεματων. Επισης, το μονο φιλολογικο που εγραψα καλα, ηταν αυτο που μας απασχολει και στις Πανελληνιες, ανεξαρτητως κατευθυνσεως, η Εκθεση. Απο μαθηματικα ειμαστε ενταξει, 17,6 αλγεβρα (λογω καποιων αποδειξεων συναρτησεων που δεν ειχα ξαναδει ποτε, οπως και πολλοι αλλοι!) και οπως περιμενα, 20 στη γεωμετρια.
Εχω αλλάξει μόνο 4 κινητά σε όλη μου τη ζωή και δε βάζω περισσότερες από 10 κάρτες το χρόνο (των 10 ευρώ). Μη με ρωτήσετε τι δουλειά έχω εδώ υπ'αυτές τις συνθήκες! Κι εγώ ακόμα απορώ...;)
Link to comment
Share on other sites

1ον) χρονια πολλα iliana!!!

 

2oν)εμεις πηραμε βαθμους 2ου τετραμηνου την πρωτη μερα των εξετασεων κ τωρα περιμενουμε μεχρι 25 του μηνα για το συνολικο μεσο ορο της χρονιας!

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

1ον: Ευχαριστώ!

2ον:Γιατί έτσι;Στο σχολείο μας κάθε χρόνο τα δίνουν μαζί με τα γραπτά και το Μ.Ο.!!!Παντως ουτε εγω μπορω να περιμενω για τα γραπτα...Να δουμε τι ψαρια πιασαμε φετος...

Link to comment
Share on other sites

παραδοξως ολο το λυκειο αριστευσε στο 2ο τετραμηνο! οσο λιγοτερο διαβαζαμε τοσο μεγαλυτερους βαθμους παιρνουμε! κ αντθετα φυσικη που πεθανα στο διαβασμα απο τα χριστουγεννα κ μετα μου το κατεβασε 2 μοναδες:mad: :mad: πως γινετε αυτο....?:confused:
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Αν ο καθηγητής είναι περίεργος,δεν μπορείς να κάνεις τίποτα εσύ...Πάλι καλά αυτή τη χρονιά οι βαθμοί είναι σχεδόν αδιάφοροι και δεν παίζουν κανένα ρόλο...
Link to comment
Share on other sites

mathete na grafete ton kosmo! :D

Aston ti se niazei dinei panelinies? Symfwnw oti einai apisteuta spastiko alla... :D

Egw gia paradeigma exw ena thriskeutiko pu me exei monima katw apo tn vasi (kateuthinsi exw 19-20). Ton exw pragmatika grammeno! :lol:

Link to comment
Share on other sites

παιζει κ το εξης: να μην διαβαζεις καθολου αλλα επειδη γραφεις καλα σε διαγωνισματα κ εξετασεις να βγαζεις 19!:D
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά,πήρατε βαθμούς??????Αν οχι,πότε θα πάρετε???Εμείς πάντως παίρνουμε αυτή την Παρασκευή μαλλον......Όποιος θέλει,αφού πάρει βαθμούς,να μας πει πως τα πήγε!Καλά αποτελέσματα σε όλους!!!!!!!!!!!!!!!!!
Link to comment
Share on other sites

Στην Α΄Λυκείου, άν σε κάποιο μάθημα έχεις κάτω απο τη βάση μένεις μεταξαστέος όπως στο Γυμνάσιο?

 

δυστυχως ναι εγω ετσι την ειχα πατησει στην 3η γυμνασιου με ειχαν αφησει αρχαια...αλλα περασα

σημερα νομιζω και να σας αφησουνε μετεξεταστεους περνατε το σεπτεμβρη;

:)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Στην Α΄Λυκείου, άν σε κάποιο μάθημα έχεις κάτω απο τη βάση μένεις μεταξαστέος όπως στο Γυμνάσιο?

 

Στην Α λυκειου οχι!! Δεν ειναι οπως το γυμνασιο!!! Αν "κοβεσαι" σε καποιο μαθημα βοηθουν τα αλλα που εχεις καλο βαθμο και περνας!!!

Για να περασεις πρεπει να βγαλεις 9.5 γενικο μεσο ορο!!!

Επομενως ειναι δυσκολο εως αδυνατο να μεινεις σε ενα μονο μαθημα...

Ο έξυπνος παραδέχεται...

Ο πονηρός δικαιολογείται...

Και ο ηλίθιος επιμένει...

Link to comment
Share on other sites

Ναι,ετσι οπως τα λεει ο Τακης πρεπει να ειναι....

Εμεις βαθμους απο την αλλη εβδομαδα!(Ειναι και τεμπεληδες!)

Link to comment
Share on other sites

Αυριο εμείς!Θεούλη μου!Το τί διάβασμα είχα ρίξει,δεν περιγράφρεται.Έκανα όμως και κάτι πατάτες από απροσεξία...
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας!Μαντέψτε τί έβγαλα...19,5!!!!!:D :) :happy: :rotfl: :w00t:
Link to comment
Share on other sites

Τι εννοεις σε δεκατα?:confused:

 

 

Εμεις πηραμε σημερα βαθμους. αλλα δεν πηγα να τους παρω. εχω φοβερο αγχος. πρεπει να εχω πατωσει. γενικα τα πηγα πολυ χαλια φετος. σε σχεση με το γυμνασιο που εβγαλα 18 κ 11 τωρα ουτε 17 δεν πρεπει να βγαζω!

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Αυριο εμείς!Θεούλη μου!Το τί διάβασμα είχα ρίξει,δεν περιγράφρεται.Έκανα όμως και κάτι πατάτες από απροσεξία...

 

Η μονη χρονια που ειχα κατσει να διαβασω ηταν η Γ γυμνασιου που ειχα βγαλει 19.7:D

Μετα ξεχασα την εννοια της λεξης διαβασμα!

 

Μπραβο παιδια παντως!Κοιταξτε μονο στην γ λυκειου μην κανετε βλακειες και δε διαβαζεται!Τοτε πρεπει να τα δωσετε ολα για ολα!;)

THE POWER OF FOUR

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

ΑΣ ΠΑΟΥΜΕ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΕΓΩ ΤΡΕΙΣ ΧΡΟΝΙΕΣ ΣΤΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΕΙΧΑ ΒΓΑΛΕΙ 19 ΚΑΙ 10/13.ΤΩΡΑ ΟΙ ΒΑΘΜΟΙ ΣΤΟ ΛΥΚΕΙΟ ΔΕΝ ΒΓΑΙΝΟΥΝ ΣΕ ΔΕΚΑΤΑΤΡΙΤΑ ΑΛΛΑ ΣΕ ΔΕΚΑΤΑ.Π.Χ ΕΝΑΣ ΜΑΘΗΤΗΣ ΒΓΑΖΕΙ 15 ΚΑΙ 6/10.ΑΥΤΟ ΠΩΣ ΓΙΝΕΤΑΙ?ΤΗΝ ΔΕΥΤΕΡΑ ΠΑΙΡΝΟΥΜΕ ΒΑΘΜΟΥΣ.ΣΕ ΟΛΑ ΕΧΩ ΓΡΑΨΕΙ ΤΕΛΕΙΑ ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΓΕΩΜΕΤΡΙΑ ΣΤΗΝ ΟΠΟΙΑ ΜΑΣ ΧΑΝΤΑΚΩΣΕ.ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ ΘΑ ΣΑΣ ΠΩ ΟΤΙ ΤΟ ΤΡΙΤΟ ΚΑΙ ΤΟ ΤΕΤΑΡΤΟ ΘΕΜΑ ΗΤΑΝ ΣΥΝΘΕΤΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΤΡΑΓΑΝΙΤΗ...
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...