Jump to content

[MOTO] Daytona Sprinter 50/125cc


poulisss
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

file m daytona poso telikes vgazeis i sto peripou?

 

κοιτα οταν ειχα γραναζια 15-36 η δευτερα μου κατεβαζε το κοντερ...80αρι εχω...τωρα για πραγματικη ταχυτητα λιγο δυσκολο πανω απο 110...δεν ξερω τι να πω...:p

Link to comment
Share on other sites

Geia sas paidia exw skopo na parw to daytona to sprinter 50cc afou egine 16 omos dn m arese piso mipos xeri kanis an apo modenas dynamik tairiazei akrivos to fanari k plz anevaste fotos apo sprinter plzzzzzzzzz
Link to comment
Share on other sites

1)Γραφε ελληνικά

2)Κανε υπομονη

3)Για φωτογραφιες ψαχνε στο google

4)Και να ταιριαζει, μετα θα πρεπει να κανεις πατεντα με τα καλωδια για να δουλεψει, και για αυτο, για σιγουρια ρωτα σε ενα καταστημα

http://www.pnevmatikakis.gr/gallery/daytona/sprinter_2.jpg

Link to comment
Share on other sites

pedia ithela na rwtisw ama ginete na balw siblekti kanonika sto 125 ama gnwrizi kapoios na mou apadisi thanks!!!!!

 

ναι αλλα πολλα λεφτα και η μονη εταιρια που φτιαχνει τετοια σετ συμπλεκτη ειναι η takekawa αλλα μπορεις να παρεις απο το lifan το 110 και με λιγο πατεντα να το βαλεις στο δικο σου..

Sony Ericcson Xperia X10 mini E10i

MiniCM10 4.0.1:D

Link to comment
Share on other sites

paidia an theleis na kaneis mia metatropi s 50 toso mm s kainourio mixanaki prepei prwta na t strwseis i de xreiazetai???:wacko:

 

Δεν παιζει ρολο αν θα ειναι στρωμενο η οχι....

Sony Ericcson Xperia X10 mini E10i

MiniCM10 4.0.1:D

Link to comment
Share on other sites

Και μετά αναρ πως σκοτώνονται μερικοί ... Αν οδηγας παπι 125 που σχεδιάστικε σαν 50 (φρενα , αναρτήσεις κλπ) είσαι άξιος της μοίρας σου
Link to comment
Share on other sites

Και μετά αναρ πως σκοτώνονται μερικοί ... Αν οδηγας παπι 125 που σχεδιάστικε σαν 50 (φρενα , αναρτήσεις κλπ) είσαι άξιος της μοίρας σου

 

de tha eimai oute o prwtos oute o teleytaios... k etc opws einai t systima edw stn ellada oloi s paromoies lyseis kataligoun...

blackX mipws 3es poso vgainei panw katw t kit gia symplekti???

Link to comment
Share on other sites

Και μετά αναρ πως σκοτώνονται μερικοί ... Αν οδηγας παπι 125 που σχεδιάστικε σαν 50 (φρενα , αναρτήσεις κλπ) είσαι άξιος της μοίρας σου

 

Πρωτων αν εχεις προσεξει ολα τα 50αρια με τα 125αρια εχουν διαφορα 100-200 ευρο και εχουν ιδια φρενα και αναρτησεις...

 

de tha eimai oute o prwtos oute o teleytaios... k etc opws einai t systima edw stn ellada oloi s paromoies lyseis kataligoun...

blackX mipws 3es poso vgainei panw katw t kit gia symplekti???

 

αν θυμαμαι που ειχα δει στο τν μοτο το takekawa κανει γυρο στα 650 ευρο αλλα ολα κομπλε...

Sony Ericcson Xperia X10 mini E10i

MiniCM10 4.0.1:D

Link to comment
Share on other sites

Oxi. Apo to episimo site tis takegawa,to exo brei me 300 euro.

Kai otan lete oti boro na paro ton simplekti apo mia lifan 110,pos ginetai? Den pisteuo na ennoeitai na agoraso olokliri mixani,gia na tin dialiso kai tis paro ton simplekti....

Mallon tha prepei na enoeite,na pao na parageilo ton simplekti gia tin lifan 110,kai na ton balo sto daytona. Ginete omos kati tetoio? Kai poso kostizei?

Link to comment
Share on other sites

Oxi. Apo to episimo site tis takegawa,to exo brei me 300 euro.

Kai otan lete oti boro na paro ton simplekti apo mia lifan 110,pos ginetai? Den pisteuo na ennoeitai na agoraso olokliri mixani,gia na tin dialiso kai tis paro ton simplekti....

Mallon tha prepei na enoeite,na pao na parageilo ton simplekti gia tin lifan 110,kai na ton balo sto daytona. Ginete omos kati tetoio? Kai poso kostizei?

 

Γινετε αλλα θα πρεπει να παρεις το πλαινο καπακι απο το lifan αλιως κανεις παντεντα στο δικο σου καπακι....υπολογισε οτι κανει γυρο στα 50-70 ευρο δεν ειμαι ομως απολυτα σιγουρος..

http://www.tnmoto.gr/prod_focus.asp?id=27&main_id=4&sub_id=23 εδω θα δεις ποσο κανει στην Ελλαδα το κιτ της takekawa...και πες μου μετα οτι δεν ειναι κλεφτες στιν Ελλαδα..

Sony Ericcson Xperia X10 mini E10i

MiniCM10 4.0.1:D

Link to comment
Share on other sites

vrika s ena magazi kati mikra flashakia aytokolita... t lete a3izoun??? tha mporesw na t perasw monos m???

 

Με τον καιρο θα ξεκολισουν αλλα δεν μου αρεσαν ποτε τετοιου ειδους φλασακια...

Sony Ericcson Xperia X10 mini E10i

MiniCM10 4.0.1:D

Link to comment
Share on other sites

Με τον καιρο θα ξεκολισουν αλλα δεν μου αρεσαν ποτε τετοιου ειδους φλασακια...

 

:wacko::wacko: tha evaza fanari m enswmatwmena t flash alla edw p menw den exei kanena magazi k gia na vrw prepei na fygw makria..:wacko::wacko: lew na t dokimasw... t lete tha mporesw na t perasw monos m???

Link to comment
Share on other sites

βρηκα τελικα το κιτ, απο το Moto-rider.com μονο με 85 ευρω!!!!

Μου ειπε οτι το κιτ ειναι απολυτως κομπλε,και οτι κανει σε ολες τις μηχανες τυπου Honda.

 

θα παω να το παρω. τωρα κατι αλλο: ο φιλος μου εχει ενα μηχανακι TCB Wind (ελπιζω να το ξερετε) http://www.taxiarchisgroup.gr/gr/images/wind_50small.jpg

μπορειτε να μου πειτε αν η μηχανη ειναι τυπου Honda, ετσι ωστε να μπορει να τοποθετηθει ο συμπλεκτης? [απο εκει που το πηρε, του λενε οτι παιρνει ανταλλακτικα honda,αλλα δεν ειναι σιγουρος αν κανει ο συμπλεκτης]ανεβαζω και αρχειο με πιο κοντινες φωτογραφιες. οποιος ξερει, ας βοηθησει! [http://rapidshare.com/files/142402889/mixanaki-wind_-tcb.zip] (Powerman, περιμενω!)

Link to comment
Share on other sites

ολα τα κινεζικα ειναι τυπου Honda!μονο κατι Fuchai ειναι τυπου Yamaha!!
Link to comment
Share on other sites

δηλαδη ειναι σιγουρο οτι κανει? (για να μην το παραγγειλω και αδικα..)

 

αν βαλω συμπλεκτη, η ταχυτητες αλλαζουν? (δηλαδη θα εχει και παλι το παλιο συστημα που εχουν ολα τα παπακια, η θα ειναι πρωτη κατω, και τρεις πανω?)

 

Γνωμη σας ειναι να βαλω το κιτ, η οχι?

Link to comment
Share on other sites

δηλαδη ειναι σιγουρο οτι κανει? (για να μην το παραγγειλω και αδικα..)

 

αν βαλω συμπλεκτη, η ταχυτητες αλλαζουν? (δηλαδη θα εχει και παλι το παλιο συστημα που εχουν ολα τα παπακια, η θα ειναι πρωτη κατω, και τρεις πανω?)

 

Γνωμη σας ειναι να βαλω το κιτ, η οχι?

 

Ακου το μηχανακι ειναι πιστη αντιγραφη του astrea grand(hinda) αλλα αν ειναι 50αρι το πιο σιγουρο ειναι να ειναι μονοκαμπανο αρα θα πρεπει να βαλεις συμπλεκτη απο glx90...και βεβαια οι ταχυτητες δεν θα αλλαξουν διαταξη αλλα θα παραμεινουν οπως ηταν πριν..

Sony Ericcson Xperia X10 mini E10i

MiniCM10 4.0.1:D

Link to comment
Share on other sites

βρηκα τελικα το κιτ, απο το Moto-rider.com μονο με 85 ευρω!!!!

Μου ειπε οτι το κιτ ειναι απολυτως κομπλε,και οτι κανει σε ολες τις μηχανες τυπου Honda.

 

θα παω να το παρω. τωρα κατι αλλο: ο φιλος μου εχει ενα μηχανακι TCB Wind (ελπιζω να το ξερετε) http://www.taxiarchisgroup.gr/gr/images/wind_50small.jpg

μπορειτε να μου πειτε αν η μηχανη ειναι τυπου Honda, ετσι ωστε να μπορει να τοποθετηθει ο συμπλεκτης? [απο εκει που το πηρε, του λενε οτι παιρνει ανταλλακτικα honda,αλλα δεν ειναι σιγουρος αν κανει ο συμπλεκτης]ανεβαζω και αρχειο με πιο κοντινες φωτογραφιες. οποιος ξερει, ας βοηθησει! [http://rapidshare.com/files/142402889/mixanaki-wind_-tcb.zip] (Powerman, περιμενω!)

 

Ναι λογικα θα μπαινει στο TCB..........τι κιτ ειναι αυτο,απο lifan???Και ρωτησες εσυ αν εχει η το εχει στα προιοντα να παω να το βρω γιατι δεν το εχω δει πουθενα:blink:

Youtube΄s Channel:Kamilaririder

check out my bikepics account

http://64.19.142.11/p1.bikepics.com/pics/2010%5C12%5C15%5Cbikepics-2114379-200.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...