Jump to content

[MOTO] Daytona Sprinter 50/125cc


poulisss
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

αμα θελει μονο μια λαμα ενταξει ειναι ,, εχω μια τεριαζει κουτι ,, αυτην που ειπες οτι εχει σχεδον ιδιο στυλ με MotorSport κανει και αυτην 100 ευρο ?αν ειναι ιδιο στυλ με motorrsport καλη θα ειναι , και εχει και σιγαστηρα που μπαινω βγενει ειναι πολυ καλη κατα την αποψη μου , δεν νομιζω να ειναι ελευθερας?
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

αμα θελει μονο μια λαμα ενταξει ειναι ,, εχω μια τεριαζει κουτι ,, αυτην που ειπες οτι εχει σχεδον ιδιο στυλ με MotorSport κανει και αυτην 100 ευρο ?αν ειναι ιδιο στυλ με motorrsport καλη θα ειναι , και εχει και σιγαστηρα που μπαινω βγενει ειναι πολυ καλη κατα την αποψη μου , δεν νομιζω να ειναι ελευθερας?

 

 

φιλε λεπτομεριες δεν ξερω και ουτε με ειπε ... πρωτη φορα θα την φερει αυτος ... κατα ποσο ειναι ολοκαινουργια δεν ξερω να σου πω...

Link to comment
Share on other sites

Παιδια ποιος εχει απο εδω το 125cc το Sprinter μαμα ομως απειραχτο,, για να μου πει λιγο ποσα χιλιομετρα βγαζει με την 1η ταχυτητα ? :blink:
Link to comment
Share on other sites

η protech η γνησια κανει 180 ευρω .........την εξατμιση που λεει το παλικαρι οτι κανει 90ε θα ειναι καμια FDR σαν αυτη που εχω και εγω........
Link to comment
Share on other sites

η protech η γνησια κανει 180 ευρω .........την εξατμιση που λεει το παλικαρι οτι κανει 90ε θα ειναι καμια FDR σαν αυτη που εχω και εγω........

 

:p

πιστευω για τα λεφτα της μια χαρα ειναι ... κανει ωραιο μπουρισιο θορυβο :p

Link to comment
Share on other sites

Παιδες αν βαψω τα μπροστα τα φλας μαυρα,, οταν θα αναβω π.χ το αριστερο το φλας θα φαινετε οτι αναβοσβινη?(σηγνωμη και για την γελια ερωτηση :p:p )
Link to comment
Share on other sites

Παιδες αν βαψω τα μπροστα τα φλας μαυρα,, οταν θα αναβω π.χ το αριστερο το φλας θα φαινετε οτι αναβοσβινη?(σηγνωμη και για την γελια ερωτηση :p:p )

 

Την μέρα δεν νομίζω.Την νύχτα ναι:)

Youtube΄s Channel:Kamilaririder

check out my bikepics account

http://64.19.142.11/p1.bikepics.com/pics/2010%5C12%5C15%5Cbikepics-2114379-200.jpg

Link to comment
Share on other sites

Την μέρα δεν νομίζω.Την νύχτα ναι:)

 

Ευχαριστω για την απαντηση , να σε ρωτησω κ κατι αλλο , το βαφω με σπρει μαυρο ? "οχι πανω στο γυαλι , εκει που εχει υποδοχει για την λαμπα ετσι ? εννοω το βαφω στο εσωτερικο πισω μερος και οχι στο γυαλι? " :O:O

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω για την απαντηση , να σε ρωτησω κ κατι αλλο , το βαφω με σπρει μαυρο ? "οχι πανω στο γυαλι , εκει που εχει υποδοχει για την λαμπα ετσι ? εννοω το βαφω στο εσωτερικο πισω μερος και οχι στο γυαλι? " :O:O

 

Όχι με μαύρο σπρεί,εγώ το έβαψα με αστάρι αλλά από έξω και φώτιζε πάρα πολύ.Αλλά δεν είναι πολύ όμορφο με το σπρει από έξω:O

Youtube΄s Channel:Kamilaririder

check out my bikepics account

http://64.19.142.11/p1.bikepics.com/pics/2010%5C12%5C15%5Cbikepics-2114379-200.jpg

Link to comment
Share on other sites

Όχι με μαύρο σπρεί,εγώ το έβαψα με αστάρι αλλά από έξω και φώτιζε πάρα πολύ.Αλλά δεν είναι πολύ όμορφο με το σπρει από έξω:O

 

δλδ με λιγη μπογια απο εξω και ειμαι ετοιμος,,θελω να βαψω και το πισω φαναρο το stop (απο modenas) και φωβαμε μη σταξει η μπογεια για αυτο ρωτησα αν το βαφουν με σπρει :worry: :worry: ... σιγουρα φαινετε ομως οταν αναβεις το φλας ετσι?

Link to comment
Share on other sites

δλδ με λιγη μπογια απο εξω και ειμαι ετοιμος,,θελω να βαψω και το πισω φαναρο το stop (απο modenas) και φωβαμε μη σταξει η μπογεια για αυτο ρωτησα αν το βαφουν με σπρει :worry: :worry: ... σιγουρα φαινετε ομως οταν αναβεις το φλας ετσι?

 

Αμα το βάψεις από έξω με αστάρι φαίνεται:rolleyes:Αμα το βάψεις από απόσταση δεν θα στάξει:D

Youtube΄s Channel:Kamilaririder

check out my bikepics account

http://64.19.142.11/p1.bikepics.com/pics/2010%5C12%5C15%5Cbikepics-2114379-200.jpg

Link to comment
Share on other sites

γιατι δεν πας σε ενα μαγαζι με αξεσουαρ αυτοκινητων οπως εκανα και εγω οπου σιγουρα θα εχουν ενα ειδικο σπρει που κανουν φιμε τα φαναρια???και τα φλας φαινοντε κανονικα σαν να μην το εχεις βαψει ;)
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παιδια λοιπον προκειτε να παρω το Daytona Sprinter 50cc και να το κανω για αρχη 72cc

 

1)σκεφτομαι να του βαλω το μοτερ το 125αρι του ιδιου μοντελου και ποσο κανει?

2)ενα μοτερ racing enengine 150cc με συμπλεκτι ποσο εχει?,ταιριαζει πανω στις βασειςτου sprinter ?

και τι προβληματα παρουσιαζει?

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παιδια λοιπον προκειτε να παρω το Daytona Sprinter 50cc και να το κανω για αρχη 72cc

 

1)σκεφτομαι να του βαλω το μοτερ το 125αρι του ιδιου μοντελου και ποσο κανει?

2)ενα μοτερ racing enengine 150cc με συμπλεκτι ποσο εχει?,ταιριαζει πανω στις βασειςτου sprinter ?

και τι προβληματα παρουσιαζει?

 

Λοιπον η 125αρα της Daytona απο οσο θυμαμε κανει η 300ευρο η 250ευρο δεν θημαμε καλα, η Lifan η 125αρα κανει 280 ευρο, για το μοτερ το 150αρι το racing δεν ξερω να σου πω, οι βασεις τεριαζουν απο οσο ξερω..

Εγω θα σου ελαγα να παρεις της Daytona την 125αρα , αυτη θα παρω και εγω , γιατι αμα σε σταματησει ο μπατσος (εγω εχω διπλομα για 50αρι) δεν θα το καταλαβει γιατι και η 50αρα γραφει Dyatona Motors και η 125αρα το ιδιο , ενω αμα βαλεις την 150αρα θα χτειπαει ματι κατευθειαν , ακομη και ενας ασχετος μπορει να καταλαβει οτι δεν ειναι το μαμα το μοτερ,, και αν θες παραπανω CC απο 125 πειραζεις λιγο το 125αρι και εισαι κομπλε...αυτη ειναι παντος η δικη μου η συμβουλη :):)

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον η 125αρα της Daytona απο οσο θυμαμε κανει η 300ευρο η 250ευρο δεν θημαμε καλα, η Lifan η 125αρα κανει 280 ευρο, για το μοτερ το 150αρι το racing δεν ξερω να σου πω, οι βασεις τεριαζουν απο οσο ξερω..

Εγω θα σου ελαγα να παρεις της Daytona την 125αρα , αυτη θα παρω και εγω , γιατι αμα σε σταματησει ο μπατσος (εγω εχω διπλομα για 50αρι) δεν θα το καταλαβει γιατι και η 50αρα γραφει Dyatona Motors και η 125αρα το ιδιο , ενω αμα βαλεις την 150αρα θα χτειπαει ματι κατευθειαν , ακομη και ενας ασχετος μπορει να καταλαβει οτι δεν ειναι το μαμα το μοτερ,, και αν θες παραπανω CC απο 125 πειραζεις λιγο το 125αρι και εισαι κομπλε...αυτη ειναι παντος η δικη μου η συμβουλη :):)

 

ΕΥχαριστω λιγο ποιο πανω στο forum ειδα οτι το 125αρι μοτερ εχει 800€ κατι το οποιο δν νομιζς να ισχυει θα παρω τηλ τον γκοργκολι για να μαθω

Link to comment
Share on other sites

Εγω θα σου ελαγα να παρεις της Daytona την 125αρα , αυτη θα παρω και εγω , γιατι αμα σε σταματησει ο μπατσος (εγω εχω διπλομα για 50αρι) δεν θα το καταλαβει γιατι και η 50αρα γραφει Dyatona Motors και η 125αρα το ιδιο

 

 

LOL ποιος στο είπε αυτό?Αριθμούς μοτέρ θα κοιτάξει:lol:

Youtube΄s Channel:Kamilaririder

check out my bikepics account

http://64.19.142.11/p1.bikepics.com/pics/2010%5C12%5C15%5Cbikepics-2114379-200.jpg

Link to comment
Share on other sites

LOL ποιος στο είπε αυτό?Αριθμούς μοτέρ θα κοιτάξει:lol:

 

σιγα μην κατσει ο μπατσος να λυσει το μοτερ για να δει τον αριθμο του

 

ουτοσ η αλλος δεν εχω ακουσει μπατσο να καθεται να λυσει το μοτερ

Link to comment
Share on other sites

σιγα μην κατσει ο μπατσος να λυσει το μοτερ για να δει τον αριθμο του

 

ουτοσ η αλλος δεν εχω ακουσει μπατσο να καθεται να λυσει το μοτερ

 

Μα δεν λυνεις το μοτερ για να δεις το μοτερ...χαχαχα

Sony Ericcson Xperia X10 mini E10i

MiniCM10 4.0.1:D

Link to comment
Share on other sites

Μα δεν λυνεις το μοτερ για να δεις το μοτερ...χαχαχα

 

ωραια για πες που ειναι ο αριθμος του μοτερ στο sprinter

Link to comment
Share on other sites

πανω στα καρτερ οπως σε ολα τα παπια;)

 

βαζεις το καρτερ απο το 50αρι πανω στο 125αρι και εισαι ΟΚ ή μηπως ειπα βλακεια?

 

πηγα και ρωτισα απο εκει που 8α το παρω ποσο θα μου παει να το κανω 72cc και μου λεει 250€ με εργατικα.

 

Υ.Γ. πολλα μου φαινονται μηπως με κοροιδευει?

Link to comment
Share on other sites

βαζεις το καρτερ απο το 50αρι πανω στο 125αρι και εισαι ΟΚ ή μηπως ειπα βλακεια?

 

πηγα και ρωτισα απο εκει που 8α το παρω ποσο θα μου παει να το κανω 72cc και μου λεει 250€ με εργατικα.

 

Υ.Γ. πολλα μου φαινονται μηπως με κοροιδευει?

 

 

εμενα με ειπαν τα εργατικα κανα 50ευρω ... και τωρα τα αλλα για 72αρι με ειπε οτι πανε γυρω στα 100-120 ευρω...

 

τι μαρκα βαζουν σε αυτες τις περιπτωσεις?? SHARK??? θα τρεχω καθε τρεις και λιγο στο συνεργειο ?? πως το κοβετε? :mad:

Link to comment
Share on other sites

εμενα με ειπαν τα εργατικα κανα 50ευρω ... και τωρα τα αλλα για 72αρι με ειπε οτι πανε γυρω στα 100-120 ευρω...

 

τι μαρκα βαζουν σε αυτες τις περιπτωσεις?? SHARK??? θα τρεχω καθε τρεις και λιγο στο συνεργειο ?? πως το κοβετε? :mad:

 

μαρκα απο οσο ξερω δεν βαζουν καλη αλλα τα mm ειναι λιγα και δεν εχεις προβλημα με συνεργεια εκτος αν αυτος που θα σου το φτιαξει δεν ξερει τιποτα απο μοτερ...120€ συνολο πραγματα συν εργασεια??

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...