Jump to content

Sony Ericsson T650i


millis
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

καλησπερα υπαρχει το τ650 γεματο απο επαφες μηνυματα και θελουμε να μεταφερθουν σε ενα nokia 8800 zaffire προσπαθησα με bluetooth αλλα δεν παντρευονται με τιποτα υπαρχει αλλος τροπος η μηχανημα που να το κανει ....help 850 επαφες ειναι πολλες για μια μια ευχαριστω

Συγχρονισμός των επαφών με τον υπολογιστή μέσω π.χ. του MyPhoneExplorer και μετά συγχρονισμός των επαφών του υπολογιστή με το νέο κινητό, μέσω του Nokia PC Suite.

"Η χειρότερη άρνηση, η μεγαλύτερη απελπισία, είναι να φουντάρεις στον τόπο σου και να ζεις με τις αναμνήσεις..."

Νίκος Καββαδίας

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 310
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Θα ήθελα μια γνώμη (και δυο και τρεις :P)... :)

 

Είμαι μεταξύ των K770 και T650. Τί θα μου προτείνατε και γιατί; :)

 

Θα σου πρότεινα το Τ650.

Δεν είναι υποδεέστερο από δυνατότητες από το 770 και εμφανησιακά(για μένα τουλάχιστον) υπερτερεί από το 770. Είναι στιβαρό και όμορφο συν ότι δεν το έχουν και πολλοί. Εγώ τουλάχιστον θα επέλεγα το 650.

Το sar του είναι το μόνο που με προβληματίζει (αν και νομίζω πως και το 770 κυμαίνεται στα ίδια πλαίσια) αλλά αν χρησιμοποιείς hands free τότε είσαι οκ.

Εγγραφείτε στο κανάλι μου για χρήσιμες συμβουλές για γυμναστική, fitness, διατροφή και εύκολες απολαυστικές και υγιεινές συνταγές!

 

http://www.youtube.com/irinifitness

Link to comment
Share on other sites

Θα σου πρότεινα το Τ650.

Δεν είναι υποδεέστερο από δυνατότητες από το 770 και εμφανησιακά(για μένα τουλάχιστον) υπερτερεί από το 770. Είναι στιβαρό και όμορφο συν ότι δεν το έχουν και πολλοί. Εγώ τουλάχιστον θα επέλεγα το 650.

Το sar του είναι το μόνο που με προβληματίζει (αν και νομίζω πως και το 770 κυμαίνεται στα ίδια πλαίσια) αλλά αν χρησιμοποιείς hands free τότε είσαι οκ.

 

Σε ευχαριστώ πολύ για την απάντησή σου. :-)

 

Κι εγώ προς το T650 κλίνω.

Κι εμένα μου αρέσε πολύ εμφανησιακά. Δεν το έχω δει από κοντά βέβαια.

Αυτό που με προβληματίζει είναι τα μικρά κουμπάκια του και ίσως και η μεγάλη απόσταση μεταξύ τους.

Το SAR του, πράγματι, είναι υψηλό, αλλά ευτυχώς μιλάω ελάχιστα.

 

Κάποιος που το έχει, θα με ενδιέφερε να μου πει που μειονεκτεί και αν έχει βγάλει κάποια προβλήματα. :)


Link to comment
Share on other sites

Συγχρονισμός των επαφών με τον υπολογιστή μέσω π.χ. του MyPhoneExplorer και μετά συγχρονισμός των επαφών του υπολογιστή με το νέο κινητό, μέσω του Nokia PC Suite.

ευχαριστω πολυ

Link to comment
Share on other sites

Θα ήθελα μια γνώμη (και δυο και τρεις :P)... :)

 

Είμαι μεταξύ των K770 και T650. Τί θα μου προτείνατε και γιατί; :)

γιατι δεν βαζεις στις επιλογες σου και αλλο κινητο οπως καπια κινητα νεα της σειρας C η G η καποιο κινητο walkman.

το κ770 το εχει ο πατερας μου vodafone live συσκευη και αν εξαιρεσεις την κακη αναλυση της οθονης το κινητο ειναι πολυ καλο.το Τ650ι δν το εχω..αλλα επισης δεν το εχω :worry: και πολυ εξω(ακριβη τιμη).

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

γιατι δεν βαζεις στις επιλογες σου και αλλο κινητο οπως καπια κινητα νεα της σειρας C η G η καποιο κινητο walkman.

το κ770 το εχει ο πατερας μου vodafone live συσκευη και αν εξαιρεσεις την κακη αναλυση της οθονης το κινητο ειναι πολυ καλο.το Τ650ι δν το εχω..αλλα επισης δεν το εχω :worry: και πολυ εξω(ακριβη τιμη).

Δεν τα έβαλα στις επιλογές μου γιατί μου φάνηκαν τσιμπημένες οι τιμές σε αυτά που μου άρεσαν. Κάποια από αυτά όμως είναι πολύ όμορφα τηλέφωνα.

Τελικά έκανα την επιλογή μου χθες. Πήρα το SE T650. Είναι πανέμορφο τηλέφωνο. Πολύ ωραία η συσκευασία του και η κατασκευή του.

Ακόμα δεν έχω κάνει τη μεταφορά από το SE K700 και δεν ξέρω τί θα συναντήσω.

Ελπίζω να με βολέψει και να μην έρθω αντιμέτωπη με δυσάρεστες εκπλήξεις.

 

Αυτό που με προβλημάτησε ήταν πως δυσκολεύτηκα να το βρω γιατί παντού ήταν εξαντλημένο και από όσο μου είπαν στο Πλαίσιο, έχει αποσυρθεί από την αγορά. Γιατί άραγε;

 

Τελικά το βρήκα στο multirama στα 229 euro ενώ η αρχική του τιμή, από όσο φαίνεται στο κουτί του, ήταν 345 euro.

 

Ευελπιστώ να τα πάμε καλά... :p


Link to comment
Share on other sites

Δεν τα έβαλα στις επιλογές μου γιατί μου φάνηκαν τσιμπημένες οι τιμές σε αυτά που μου άρεσαν. Κάποια από αυτά όμως είναι πολύ όμορφα τηλέφωνα.

Τελικά έκανα την επιλογή μου χθες. Πήρα το SE T650. Είναι πανέμορφο τηλέφωνο. Πολύ ωραία η συσκευασία του και η κατασκευή του.

Ακόμα δεν έχω κάνει τη μεταφορά από το SE K700 και δεν ξέρω τί θα συναντήσω.

Ελπίζω να με βολέψει και να μην έρθω αντιμέτωπη με δυσάρεστες εκπλήξεις.

 

Αυτό που με προβλημάτησε ήταν πως δυσκολεύτηκα να το βρω γιατί παντού ήταν εξαντλημένο και από όσο μου είπαν στο Πλαίσιο, έχει αποσυρθεί από την αγορά. Γιατί άραγε;

 

Τελικά το βρήκα στο multirama στα 229 euro ενώ η αρχική του τιμή, από όσο φαίνεται στο κουτί του, ήταν 345 euro.

 

Ευελπιστώ να τα πάμε καλά... :p

Μεγεια σου το νεο σου κινητο :D

απεσυρθηκε γιατι η δεν πουλησε και πολυ :whistle:

το μπακαπ θα το κανεις ευκολα με το myphonexplorer.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • 9 months later...
εχω ερωτηση...

τι ειναι το σαρ?

σωστε μου τα φωτα σας

το λατρευω αυτο το κιν

:D

Δες στο γλωσσάρι του φόρουμ: SAR

"Η χειρότερη άρνηση, η μεγαλύτερη απελπισία, είναι να φουντάρεις στον τόπο σου και να ζεις με τις αναμνήσεις..."

Νίκος Καββαδίας

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

παίδες μια ερώτηση ...

πως μπορώ να πάρω τη vcard όλων των επαφών, αν κάνω file browsing της συσκευής μέσω bluetooth ( βλέπω όλα τα directories συσκευής και ms).

Ευχαριστώ!

Apple Addict&Collector: iPhone 2G, iPhone 4,iPhone 6s, iPod nano 3rd gen, iPod nano 5th gen, iPod shuffle 3rd gen

iPhone 11, MacBook Air(2012) MacMini(2012)

Xiaomi Redmi Note 2 16GB

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson T650i

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...