Jump to content

Samsung SGH-U600


skatzoxoiros
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Πήρα ένα bluetooth της Samsung και δέν μπορώ να το συνδέσω με το κινητό. Τι ακριβώς πρέπει να κανω για να συνδεθεί με το κινητό (πρώτη φορά προσπαθώ να το συνδέσω); :confused:
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Πήρα ένα bluetooth της Samsung και δέν μπορώ να το συνδέσω με το κινητό. Τι ακριβώς πρέπει να κανω για να συνδεθεί με το κινητό (πρώτη φορά προσπαθώ να το συνδέσω); :confused:
bluetooth handsfree
Link to comment
Share on other sites

Πήρα ένα bluetooth της Samsung και δέν μπορώ να το συνδέσω με το κινητό. Τι ακριβώς πρέπει να κανω για να συνδεθεί με το κινητό (πρώτη φορά προσπαθώ να το συνδέσω); :confused:

 

Με κλειστό το ΒΤ κρατάς πατημένο το βασικό πλήκτρο του για 7'' περιμένοντας να περάσει τη φάση ενεργοποίησης και να μπει στη φάση "ζευγαρώματος" όπου και το μπλε φωτάκι θα παραμείνει ανοιχτό. Στη συνέχεια και αφού είναι ενεργοποιημένο το ΒΤ του κινητού, βρίσκει τη συσκευή σου, ζητάει κωδικό, βάζεις 0000 και λογικά θα συνδεθεί και θα το αναγνωρίσει.

Link to comment
Share on other sites

επειδή θέλω να πάρω κινητο κ είμαι ανάμεσα στο g600(δεν έχει έρθει ακόμα)+ u600;ήu700 μπορείτε να μου πείτε η μπαταρία πόσο κρατάει?τιι ειναι το OPUS?ποια τα συν και πλιν του κάθε κινητού???ποσο sar έχει?το u600 ειναι σμάρτφόουν???
Link to comment
Share on other sites

μεσω WAP ναι αλλα πως απο που?

η κοσμοτε ας πουμε δεν εχει παχνιδια

http://briefcase.pathfinder.gr/download/509679

 

 

Α.Ε.Λ = Αγάπη Έρωτας Λατρεία

Link to comment
Share on other sites

Έχει κανείς ιδέα πως μπορώ να επιλέξω να φαίνονται μόνο οι επαφές που είναι αποθηκευμένες στη μνήμη του τηλεφώνου?Εκανα μάλλον γκάφα και αντέγραψα τις επαφές απο τη sim στο τηλέφωνο και τώρα μου τα βγάζει διπλά.:(

Δοκίμασα: μενού ->επαφές->διαχείρηση->μνήμη->τηλέφωνο

άλλα ισχύει μόνο για την στιγμή που το επιλέγω,μόλις βγαίνω απο το μενού και ξαναμπαίνω στις επαφές πάλι μου τα δείχνει και απο τηλέφωνο και απο sim.:mad:

http://img369.imageshack.us/img369/9788/n222800402208886943te9.jpg

Sleepless Degenerate Drunk.

Link to comment
Share on other sites

Να κανω μια ερωτηση. Το κινητο αυτο μπορω να το βρω στα vodafone shops ή οχι? Στην ιστοσελιδα τους παντως δεν το εχουν.

Ενδιαφερομαι να παρω το κινητο αλλα να κανω και χρηση της επιδοτησης.

Ευχαριστω.

Link to comment
Share on other sites

Να κανω μια ερωτηση. Το κινητο αυτο μπορω να το βρω στα vodafone shops ή οχι? Στην ιστοσελιδα τους παντως δεν το εχουν.

Ενδιαφερομαι να παρω το κινητο αλλα να κανω και χρηση της επιδοτησης.

Ευχαριστω.

Ναι, μπορεις.

ΦΤΑΙΕΙ, που είμαστε αυτοί που είμαστε. Και που δεν θ' αλλάξουμε ποτέ.
Link to comment
Share on other sites

Έχει κανείς ιδέα πως μπορώ να επιλέξω να φαίνονται μόνο οι επαφές που είναι αποθηκευμένες στη μνήμη του τηλεφώνου?Εκανα μάλλον γκάφα και αντέγραψα τις επαφές απο τη sim στο τηλέφωνο και τώρα μου τα βγάζει διπλά.:(

Δοκίμασα: μενού ->επαφές->διαχείρηση->μνήμη->τηλέφωνο

άλλα ισχύει μόνο για την στιγμή που το επιλέγω,μόλις βγαίνω απο το μενού και ξαναμπαίνω στις επαφές πάλι μου τα δείχνει και απο τηλέφωνο και απο sim.:mad:

 

Δεν υπαρχει τετοια δυνατοτητα!!! Φαινονται παντα ολες οι επαφες και του τηλεφωνου και της sim.Θα πρεπει αναγκαστικα να καθαρισεις τον ενα απ'τους δυο καταλογους αν δεν θες να τα βλεπεις διπλα.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Πως μπορώ να περάσω τις επαφές μου με πεζά ελληνικά;
ΦΤΑΙΕΙ, που είμαστε αυτοί που είμαστε. Και που δεν θ' αλλάξουμε ποτέ.
Link to comment
Share on other sites

Δεν υπαρχει τετοια δυνατοτητα!!! Φαινονται παντα ολες οι επαφες και του τηλεφωνου και της sim.Θα πρεπει αναγκαστικα να καθαρισεις τον ενα απ'τους δυο καταλογους αν δεν θες να τα βλεπεις διπλα.

 

Γκαντ νταμ!:p

Θενκς πάντως, φυσικά υπάρχει πάντοτε και η λύση "το βάφεις μπλέ και το πετάς στη θάλασσα":p

http://img369.imageshack.us/img369/9788/n222800402208886943te9.jpg

Sleepless Degenerate Drunk.

Link to comment
Share on other sites

Σε όσους "παίζει" το πάνω μέρος όταν είναι ανοιχτό δε σας ενοχλεί; κάνατε κάτι;

Στο σέρβις που το πήγα μου είπαν οτι όλα έτσι "παίζουν"...ήμαρτον

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω αν φταίει το γεγονός ότι δεν το έχω ούτε ένα μήνα αλλά σε μένα δεν "παίζει"!!

Knowledge isn't free. You have to pay attention.

Link to comment
Share on other sites

Γκαντ νταμ!:p

Θενκς πάντως, φυσικά υπάρχει πάντοτε και η λύση "το βάφεις μπλέ και το πετάς στη θάλασσα":p

 

Η Samsung φροντισε και γι'αυτο, τα περισσοτερα που κυκλοφορησε στην Ελληνικη αγορα ειναι ηδη...μπλε!!!

 

Πλακα κανω,ειναι παρα πολυ καλο τηλεφωνακι.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

παιδια λυστε μου την απορια αμα το u600 που περιμενω την αλλη βδομαδα μπορει να αποδωσει ικανοποιητικα ως παιχνιδομηχανη (στα πλαισια κινητων παντα)και αμα ειναι πολυ καλυτερο απο το Κ750 ?απαντηστε σασ παρακαλω .και κατι αλλο υπαρχει πουθενα (ακομα και μεσα στο φορουμ μας) καταλογος με τους κρυφ κωδικους του υ600 θα ηταν πολυ εξυπηρετικο..

ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΕΚΑΝΑ ΣΩΣΤΗ ΕΠΙΛΟΓΗ ΓΙΑ ΚΙΝΗΤΟ .....:cry:

Link to comment
Share on other sites

παιδια λυστε μου την απορια αμα το u600 που περιμενω την αλλη βδομαδα μπορει να αποδωσει ικανοποιητικα ως παιχνιδομηχανη (στα πλαισια κινητων παντα)και αμα ειναι πολυ καλυτερο απο το Κ750 ?απαντηστε σασ παρακαλω .και κατι αλλο υπαρχει πουθενα (ακομα και μεσα στο φορουμ μας) καταλογος με τους κρυφ κωδικους του υ600 θα ηταν πολυ εξυπηρετικο..

ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΕΚΑΝΑ ΣΩΣΤΗ ΕΠΙΛΟΓΗ ΓΙΑ ΚΙΝΗΤΟ .....:cry:

 

Α ΚΑΙ κατι αλλο η αναλυση βιντεο ειναι 300 κατι ει 200 κατι? λιγο απογοητευτικο δεν ειναι για 3,2 μ καμερα?

 

1) Τα παιχνίδια Java τα παίζει πολύ καλά . Θα κοιτάξεις για παιχνίδια που είναι για ανάλυση οθόνης 320Χ240.

2) Οι κωδικοί που ζητάς είναι στην απάντηση #1182 αυτού του νήματος. Για να εγκαταστήσεις παιχνίδια θα χρησιμοποιήσεις τον κωδικό *#9998*4678255# (αναλυτικές οδηγίες εγκατάστασης παιχνιδιών στο κινητό κοίτα σελ. 10 του νήματος).

3) 320Χ240 pixels είναι η ανάλυση της οθόνης. Ανάλυση 3,2 ΜΡ αντιστοιχεί σε 2048Χ1536 pixels => πολύ καλή (για δεδομένα κινητού με κάμερα).

 

Ελπίζω να βοήθησα, καλή συνέχεια.

Link to comment
Share on other sites

Paidia ti eidous video clips pernei to samsung U600?

Mipws kserete kanena programma na egkatastisw sto p/c mou prokeimenou na ta metatrepsw se videos pou tha ta dexete to kinito?

 

Το κινητό δέχεται και παίζει βίντεο με προέκταση .3gp (η κλασσική για κινητά) αλλά και .mp4 (πολύ ανώτερη ποιότητα).

 

Για πρόγραμμα μετατροπής θα σου πρότεινα το SUPER (όνομα και πράγμα), που είναι ένα πολύ καλό all-around converter και είναι και δωρεάν. Δες εδώ http://www.erightsoft.com/SUPER.html

Link to comment
Share on other sites

Kale mou file,pataw to download alla den mou vgazei apothikeusi ews...se poio simeio kaneis download?:p:lol:

 

Ναι θέλει λίγο ψάξιμο :lol:

Δοκίμασε εδώ http://www.erightsoft.org/GetFile.php?SUPERsetup.exe

Link to comment
Share on other sites

Paidia ti eidous video clips pernei to samsung U600?

Mipws kserete kanena programma na egkatastisw sto p/c mou prokeimenou na ta metatrepsw se videos pou tha ta dexete to kinito?

 

Δεν εχεις εγκαταστησει το συνοδευτικο pc studio 3;Με το multimedia manager κανεις πανευκολα την μετατροπη οποιουδηποτε video εχεις στον υπολογιστη σου σε 3gp ή mp4 (εχει και επιλογες ποιοτητας,fps,κ.λ.π.) και το φορτωνεις αυτοματα στο κινητο σου.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung SGH-U600

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...