Jump to content

Samsung SGH-U600


skatzoxoiros
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 2,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

3. Για παιχνίδια δεν ξέρω. Διάβασε προηγούμενα posts. Έχει αναλυτικές και εκτενείς αναφορές.

 

Κατ αρχας να ευχαριστησω τον φιλο προηγομενα για την βοηθεια του!

 

Σας παρακαλω πολυ επειδη εψαξα...αλλ δε καταφερα να βρω πως μπορω να ξεκλειδωσω την java επιλογη ωστε να παιξω τα παιχνιδια που υπαρχουν ηδη στο τηλ. αλλα δε βρηκα και πως μπορω να βαλω και νεα παιχνιδια και εφαρμογες στο U600 μου. (και που θα ρβω συμβατες εφαρμογες και παιχνιδια.)

 

 

Οποτε οποιος εχει λιγο χρονο ας μου αφιερωσει ωστε να μου δωσει αναλυτικες πληροφοριες.

 

χιλια ευχαριστω !

Link to comment
Share on other sites

Πάνω δεξιά έχει μια επιλογή «Αναζήτηση σε αυτό το θέμα». Αν έβαζες την λέξη "java" εκεί ένα από τα πολλά μηνύματα που θα σου έβγαζε θα ήταν αυτό (link).

Samsung Galaxy A52s 5G (SM-A5288/DS)

Samsung Galaxy Watch5 Pro (SM-R920)

 

★ ★ ★ ★ ★ ★

Link to comment
Share on other sites

Πάνω δεξιά έχει μια επιλογή «Αναζήτηση σε αυτό το θέμα». Αν έβαζες την λέξη "java" εκεί ένα από τα πολλά μηνύματα που θα σου έβγαζε θα ήταν αυτό (link).

 

 

Σ ευχαριστω πολυ για την απαντησ σου!

 

Δυστυχως ομως δε μπορω να καταλαβω τα παραπανω που αναφεροντε στο link που μου εχεις υποδειξει διοτι δε γνωριζω Αγγλικα...,:(

 

Οποτε σε παρακαλω πολυ δωσε μου κατατοπιστικες οδηγιες ωστε να με βοηθησεις στο προβλημα μου.

 

χιλια ευχαριστω και συγνωμη απ ολους γιο την επανληψη του θεματος

Link to comment
Share on other sites

Πηγα και πηρα το sony ericsson w580i και βγηκε ελλατωματικο, αν ειναι δυνατον, απο το πρωι τρεχω...

 

 

Πηρα στα χερια μου το πιστωτικο απο το πλαισιο, στα 260 ευρω και σκεφτομαι να παρω το samsung. Μπορει καποιος να μου πει αν εχει κανενα "συνηθισμενο" προβλημα που βγαζουν τα u600 να ξερω τι να περιμενω..; Δεν θελω να την ξαναπατησω, θελω κινητο σκυλι :S :)

 

Ξεβαφει ξερω γω, η μπαταρια του κραταει 8 ωρες και εικοσιδυο λεπτα, τιποτα τετοιο. :p

Link to comment
Share on other sites

ΕΡΩΤΗΣΗ : ΣΤΟ ΗΜΕΡΟΛΟΓΙΟ ΤΟΥ υ600 ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΦΤΙΑΞΕΙΣ ΣΕ ΜΙΑ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΕΙΤΕ ΕΡΓΑΣΙΑ ΕΙΤΕ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΕΙΤΕ ΕΠΕΤΕΙΟΣ ΑΠΟ ΑΥΤΑ ΤΑ 3 ΠΟΙΑ ΕΧΟΥΝ ΕΙΔΟΠΟΙΗΣΗ?

http://briefcase.pathfinder.gr/download/509679

 

 

Α.Ε.Λ = Αγάπη Έρωτας Λατρεία

Link to comment
Share on other sites

Μόνο οι συναντήσεις και οι επέτειοι (δυστυχώς όχι οι εργασίες :()...

Samsung Galaxy A52s 5G (SM-A5288/DS)

Samsung Galaxy Watch5 Pro (SM-R920)

 

★ ★ ★ ★ ★ ★

Link to comment
Share on other sites

re paidia skeftomoun na allakso kinito exo nokia 6680 kai mou arese poli to u600 epe3a kai ligo mazi tou apo ena filo kai mou eipe oti einai kalo

 

exei kali camera 3.2 kai ta resta.... alla edo to exete vgalei mapa... toso xalia einai?

Link to comment
Share on other sites

κοιτά να δεις ζορζ απο λεύκινη , τι να περιμένεις από ένα κινητό το οποίο δεν μαγειρεύει , δεν κάνει καφέ και φυσικά δεν κάνει καλό σεξ.

http://briefcase.pathfinder.gr/download/509679

 

 

Α.Ε.Λ = Αγάπη Έρωτας Λατρεία

Link to comment
Share on other sites

re paidia skeftomoun na allakso kinito exo nokia 6680 kai mou arese poli to u600 epe3a kai ligo mazi tou apo ena filo kai mou eipe oti einai kalo

 

exei kali camera 3.2 kai ta resta.... alla edo to exete vgalei mapa... toso xalia einai?

Τι διάβασες και λες ότι το βγάζουμε «μάπα»; :blink: Απλά έχει τα ελαττώματά του, όπως κάθε κινητό άλλωστε. ;) Όταν βρεις το τέλειο κινητό πες μας και εμάς ποιο είναι να το πάρουμε. :D

Samsung Galaxy A52s 5G (SM-A5288/DS)

Samsung Galaxy Watch5 Pro (SM-R920)

 

★ ★ ★ ★ ★ ★

Link to comment
Share on other sites

Πολύ όμορφο κινητό αλλά δύσκολο να το συνηθίσεις κατά την γνώμη μου. Δεν υποστηρίζει καλά τα Ελληνικά αλλά έχει απίστευτη ανάλυση οθόνης.

 

Το έχω βέβαια 2 μέρες μόνο αλλά γενικά είμαι ικανοποιημένος.....ελπίζω :)

Northern Shamrocks blogging from Kalamaria
Link to comment
Share on other sites

SOS ερώτηση: Από τις ρυθμίσεις τηλεφώνου-ρυθμίσεις κύλισης ξέρω οτι ορίζεται οτι όταν καλώ έναν αριθμό και κατεβάσω το καπάκι, θα τελειώσει και η κλήση σωστά; Μπααααα...

 

Καλώ έναν αριθμό μου βγάζει μια ένδειξη "Ξεκλείδωμα" και δεν μπορώ να κλείσω με ΤΙΠΟΤΑ την κλήση παρά μόνο αν πατήσω το κεντρικό κουμπί για να ξεκλειδώσει και μετά πατήσω το κλείσιμο.

 

Πως γίνεται να σταματάει η κλήση κατεβάζοντας απλώς το καπάκι....

Northern Shamrocks blogging from Kalamaria
Link to comment
Share on other sites

Μενού -> #.Ρυθμίσεις -> 2. Ρυθμίσεις τηλεφώνου -> 3. Ρυθμίσεις κύλισης, όπου βάζεις αν θες αποδοχή κλήσης στο πάνω και διακοπή λειτουργείας στο κάτω. ;)

Samsung Galaxy A52s 5G (SM-A5288/DS)

Samsung Galaxy Watch5 Pro (SM-R920)

 

★ ★ ★ ★ ★ ★

Link to comment
Share on other sites

Συμφωνώ μαζί σου αιμίλιε αλλά ντεν παίζει έτσι. Όταν κλείνεις το καπάκι δεν κλείνει την κλήση γιατί λέει ΞΕΚΛΕΙΔΩΜΑ, δηλαδή πρέπει να το ξεκλειδώσεις πρώτα......
Northern Shamrocks blogging from Kalamaria
Link to comment
Share on other sites

Συμφωνώ μαζί σου αιμίλιε αλλά ντεν παίζει έτσι. Όταν κλείνεις το καπάκι δεν κλείνει την κλήση γιατί λέει ΞΕΚΛΕΙΔΩΜΑ, δηλαδή πρέπει να το ξεκλειδώσεις πρώτα......

 

Ακριβώς όπως τα λέει ο Αιμίλιος είναι.Όταν στις ρυθμίσεις κύλισης έχεις κάτω διακοπή λειτουργίας, τότε κλείνει μόλις κατεβάσεις το slide κι ας λέει ξεκλείδωμα.Ξαναδές τις ρυθμίσεις σου μήπως κάνεις κάτι λάθος.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Εχω πάρει το U600 εδώ και ένα δίμηνο περίπου και σήμερα αποφάσησα να πάρω μια κάρτα μνήμης για να το χρησιμοποιήσω και σαν mp3 player αλλά απ' ότι διαπίστωσα δεν μπορώ να κάνω λίστα αναπαραγωγής με τα τραγούδια που έχω στη κάρτα μνήμης αλλά μόνο με αυτά στη μνήμη του τηλεφώνου.Μήπως δεν κοίταξα προσεκτικά?Ξέρει κανείς κανενα τρόπο να το ξεπεράσω αυτό το πρόβλημα?

 

Ευχαριστώ και sorry αν έχει ξανααναφερθεί κατι σε προηγούμενο post.

Link to comment
Share on other sites

Εχω πάρει το U600 εδώ και ένα δίμηνο περίπου και σήμερα αποφάσησα να πάρω μια κάρτα μνήμης για να το χρησιμοποιήσω και σαν mp3 player αλλά απ' ότι διαπίστωσα δεν μπορώ να κάνω λίστα αναπαραγωγής με τα τραγούδια που έχω στη κάρτα μνήμης αλλά μόνο με αυτά στη μνήμη του τηλεφώνου.Μήπως δεν κοίταξα προσεκτικά?Ξέρει κανείς κανενα τρόπο να το ξεπεράσω αυτό το πρόβλημα?

 

Ευχαριστώ και sorry αν έχει ξανααναφερθεί κατι σε προηγούμενο post.

 

Αφού δημιουργήσεις μια λίστα αναπαραγωγής και την ονομάσεις, την ανοίγεις και πας: επιλογές/1.προσθήκη/2.κομμάτια. Εκεί σου εμφανίζει όλα τα μουσικά κομμάτια του τηλεφώνου (κάρτα & μνήμη) και επιλέγεις μαρκάροντας είτε όλα, είτε ένα-ένα. Ξαναδές το μήπως κάτι δεν κάνεις σωστά.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας!:)

Θέλω να σας κάνω μια απλή ερώτηση.;) Μια φωτογραφία για να την βάλω στον κινητό και να βγαίνει όταν με καλεί το συγκεκριμένο άτομο, τι διαστάσεις πρέπει να έχει;;;;;;;;:!::!:

Link to comment
Share on other sites

to kinito einai to kalitero pou exei perasi apo ta xeria mou pote.

 

 

den ksero ti paei na pei kolimata.

milame gia tin gnosti piotita tis samsung pou einai kai monadiki kata tin gnomi mou

mou exei pesi pano apo 20 fores kai exei pesi megali posotita apo igra ayta gia tin antoxes tou kinitou..

 

apla edo einai poli asxeti pou lene oti theloun

milame gia ena kinito sta 10.9 poy pragmatika einai ena thauma

to mono mion einai i mpataria alla otan einai ena kinito sta 10 .9 den perimenoume 10 ores omilias....

 

 

opos eipa einai ena thauma pou otan kikloforise oli elegan

oti den mporoun na katalavoun pos xoresan i mixaniki tis samsung mia cam 3.2 mp se ena kinito me megethos sta 10.9

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά έχει δοκιμάσει κανείς το ακουστικό bluetooth i-tech clip V με το Samsung??? Στη λίστα συμβατότητας του κατασκευαστή δεν υπάρχει...
GOD FORGIVES, I DO NOT............
Link to comment
Share on other sites

emena to kinito mou einai demonismeno.ekei pou leitourgei kanonika arxizei kai kolaei sbinei i othoni oi stathmoi tou radio anebokatebenoune monoi tous i othoni girnaei anapoda allazei xromata:lol:mallon pneei ta listhia:(
Link to comment
Share on other sites

Αγορασα σημερα το u600 και προσεξα οτι η αριθμομηχανη του δεν εχει το %

Υπαρχει καποιο προγραμμα αριθμομηχανης το οποιο θα μπορουσα να κατεβασω? και με πιο τροπο μπορω να το εγακαταστησω στο τηλεφωνο διοτι να πω την αληθεια ποτε δεν το εχω ξανακανει.

Για εντυπωσεις θα τα πουμε σε κανα δυο μερες.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung SGH-U600

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...