Jump to content

Samsung SGH-U600


skatzoxoiros
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 2,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

οπως προειπε ο φιλος, αλλαξε το μεγεθος της εικονας σε 240Χ320 και 8α τη δειχνει κανονικα. αν ψαξεις και στο ιντερνετ σιγουρα θα βρεις σε αυτη την αναλυση
Link to comment
Share on other sites

h analysh tis oikonas einai 1600x1200. exw balei kai se poio mikri analysh alla tipota.bgazei tin oikona stin mesi tis othonhs

Τι του λετε ρε του παιδιου!

ΗΜΑΡΤΟΝ!

 

Φιλαρακι επελεξε την εικονα που θελεις και κανε με τα πλαινα κουμπια στα αριστερα οσο ζουμ θελεις.Στη συνεχεια βαλτο φοντο και οταν θα σε ρωτησε προβολη κανονικης αναλογιας απλα ΜΗΝ τσεκαρεις το κουτακι..Ετσι η εικονα σου δε θα μπει στη μεση αλλα οπως τη βλεπεις!

Sony Ericsson Is My God
Link to comment
Share on other sites

mhpws exeis kaneis apanthsh gia th ''ram'' pou rwthsa k stis java efarmoges mou sernetai?? to antimetwpizoun k alloi auto to provlhma?? h mhnmh tou thlefwnou einai sxedon adeia an auto paizei kapoio rolo...an kapoios exei alla3ei logismiko ton exei voh8hsei ka8olou?? euxaristw
Link to comment
Share on other sites

Μια ερώτηση παιδιά αν ξέρει κανένας... Αν το πάρω από Αγγλία το κινητό θα έχει επιλογή για Ελληνικά στα μηνύματα??

Ευχαριστώ..

Link to comment
Share on other sites

Μια ερώτηση παιδιά αν ξέρει κανένας... Αν το πάρω από Αγγλία το κινητό θα έχει επιλογή για Ελληνικά στα μηνύματα??

Ευχαριστώ..

 

κανένας....Θα πάω μάλλον να το κοιτάξω αν το βρω πουθενά αλλά θα με διευκόλινε αν ήξερε κάποιος.....:worry::worry:

Link to comment
Share on other sites

ποτε και ποιος ο νεος αδερφος του Υ600?

http://briefcase.pathfinder.gr/download/509679

 

 

Α.Ε.Λ = Αγάπη Έρωτας Λατρεία

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα σε ολους!

 

Μπορει να μου πει καποιος ποιο απο τα δυο κινητα 600 ή 700 εχει ραδιοφωνο?

 

Ακομη σε τι χρωματα αυπαρχουν διαθεσιμα τα 600 και 700?

 

χιλια ευχαριστω!

Link to comment
Share on other sites

το 600 εχει ραδιοφωνο,για το 700 δεν ξερω αν και δεν νομιζω. το 600 υπαρχει σε αρκετα χρωματα,το αν θα τα βρεις στην αγορα δεν ξερω κατα ποσο ειναι ευκολο. αν θες δες και το limited edition που υπαρχει φωτογραφια του σε καποιο προηγουμενο ποστ. Γενικα για τα χρωματα μια αναζητηση στο google θα σε βοηθησει :)
Link to comment
Share on other sites

ta xrwmata einai xruso-kokkino-mauro-mple-ashmi...vasika an vreis kapoio to mple pou exoume sxedon oloi 8a einai...pio polu kukloforhse mple k ashmi...k eixa petuxei ena teleutaio xruso otan eixe prwtovgei sto plaisio
Link to comment
Share on other sites

pios einai o diadoxos tou u 600??

ousiastika o diadoxos tou u 600 iparxei idi sta katastimata kai den einai allos apo to g 600 aytes einai plirofories apo atomo pou einai sto xoro genikotera tis samsung

 

an kai ego opos exo pei perimeno ton didoxo g 600-u600 opos thelete parte to ton aprilio kai mesa maiou sta katastimata aytaaa

Link to comment
Share on other sites

ta xrwmata einai xruso-kokkino-mauro-mple-ashmi...vasika an vreis kapoio to mple pou exoume sxedon oloi 8a einai...pio polu kukloforhse mple k ashmi...k eixa petuxei ena teleutaio xruso otan eixe prwtovgei sto plaisio

 

Καλημερα σε ολους!

 

Ευχαριστω πολυ για την απαντηση και την δικη σου και του φιλου πιο πισω.

 

Θα ηθελα ακομη να μ ενημερωσετε τα εξης:

1- το U600 ΔΕΧΕΤΕ ΚΑΡΤΑ ΜΝΗΜΗΣ?

2-Υποστηριζει εφαρμογες-παιχνιδια java? (και που μπορει κανεις να βρει τετοιες?)

 

ευχαριστω πολυ!

 

*Συγνωμη να σας κουραζω με ερωτηματα που εχουν ηδη απαντηθει αλλα ειμαι χρειστης ΝΟΚΙΑ s60 εδω και χρονι και ειμαι εντελως ασχετος με τηλ SAMSUNG αλλα εντοπισα το U600 (εστω και αργα) και θελω να το παρω.

Link to comment
Share on other sites

apoti gnwrizw dexetai karta mnhmhs mexri k 2gb...epishs safws k dexetai efarmoges jar apla 8elei ena mikro kolpaki...sthn ousia enan kwdiko pou molis pareis to kinhto 8a ston poume...exei anafer8ei analutikos odhgos se polles prohgoumenes selides
Link to comment
Share on other sites

Guyz!! . πηγα να μηδενισω τους χρονους ομηλιας κ.λ.π. και μου ζητησε ενα κωδικο τηλεφωνου!:wacko:

στη συσκευη δεν εχω βαλει κωδικο ..ειναι ξεκλειδωτη!

επισης δοκιμασα ολα τα πιθανα 1111.0000.9999.12345 κ πολλα αλλα χωρις αποτελεσμα!

αν εχει ιδεα κανεις, πειτε μου!

:ninja:

Link to comment
Share on other sites

παιδια για το U100 ΤΗΣ samsung που μπορω μα βρω εφαρμογες java και πως εγκαθηστανται στο κινητο ????????
Link to comment
Share on other sites

Guyz!! . πηγα να μηδενισω τους χρονους ομηλιας κ.λ.π. και μου ζητησε ενα κωδικο τηλεφωνου!:wacko:

στη συσκευη δεν εχω βαλει κωδικο ..ειναι ξεκλειδωτη!

επισης δοκιμασα ολα τα πιθανα 1111.0000.9999.12345 κ πολλα αλλα χωρις αποτελεσμα!

αν εχει ιδεα κανεις, πειτε μου!

:ninja:

 

Ο default κωδικός είναι 0000. Το δοκίμασα στο δικό μου και μηδένισαν οι μετρητές. Άρα κάτι έχεις αλλάξει και δεν το θυμάσαι μάλλον. Στην περίπτωση αυτή πρέπει να κάνεις reset για να επαναφέρεις τους εργοστασιακούς κωδικούς ( δες τα posts #1621 - #1629 ).

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ!

(ειναι η πρωτη φορα που εχω κινητο SAMSUNG και χρειαζομε βοηθεια)

 

χρειαζομε τη βοηθεια σας στα εξης στο U600:

 

1-πως μπορω να απενεργοποιησω το κλειδωμα του πληκτρολογιου?

2-παιζει το κινητο αρχεια WAV? (εστειλα ενα απο ΝΟΚΙΑ και μου λεει αγνωστη μορφη αρχειου)

3-Σας παρακαλω πολυ δωστε μου αναλυτικες οδηγιες πως μπορω να ενεργοπιησω τα παιχνιδια της συσκευης και πως μπορω (και που) μπορω να βρω νεα παιχνιδια για το U600 και εφαρμογες.

4-Προσπαθω να γραψω μηνυμα και επαφες με μικρα και εναω μου δειχνει πανω δεξια οτι εχω επιλεξει μικρα (abc) γραφει απντα με κεφαλαια... γιατι?

 

Οποις εχει χρονο ας με βοηθεισει.

 

*ζητω συγνωμη αν τα παραπανω εχουν ξαναερωτηθει

Link to comment
Share on other sites

καλημερα και απο μενα καλως σας βρηκα!

Εχετε μια απιστευτη βαση δεδομενων που με βοηθησε στην επομενη συσκευη κινητου!

 

Εχω καταληξει στο U600(μπλε,χρυσο ή μαυρο)

για τους εξης λογους:

 

Ποιοτητα κατασκευης

Μεγεθος

Εμφανηση

Αξιοπιστια

οθονη

sar

τιμη

 

Καθως δεν με ενδιαφερουν

3G

καμερα

multimedia

μπαταρια(να ειναι καλα οι φορτιστες αυτοκινητων)

 

κοιταζα και το 6500classic

 

Θα ανοιξω συνδεση σε wind με 2in1 windmax300+flexy20

(το ειδα να λειτουργει και επαθα πλακα,μονο μειον δεν προωθουνται sms,αλλα αρκουν 5sec για εναλλαγη και χωρις αλλες χρεωσεις προωθησης)

 

και εχω εξης αποριες!

Να το παρω απο wind(270e) ή απο e-shop,plaisio,mediamarkt(250ε) εχει διαφορα η συσκευασια?

 

Τελικα παιρνει mp3 για ηχους κλησεις και sms?ειχα διαβασει και τις δυο αποψεις και ναι και οχι..

το BT h500 εχω κανει?

Πιο ΒΤ με καλωδιο κανει?ι-tech cipV?

 

μεχρι τωρα ειχα

motorola l6(wind nonstop500')+l7(cosmote 180')

συγχρόνως!

και θελω να απαλλαγω απο το να κουβαλω 2κινητα αν και ακομα και αν τα εβαζα το ενα πανω στο αλλο ηταν μικροτερα απο πολλα mainstream (s.e)

 

ευχαριστω εκ των προταιρων!

Link to comment
Share on other sites

φυσικα και παιρνει ηχους κλήσεων και μηνυμάτων σε μορφη mp3. τωρα για τα αλλα δεν ξερω να σου πω
Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ!

(ειναι η πρωτη φορα που εχω κινητο SAMSUNG και χρειαζομε βοηθεια)

 

χρειαζομε τη βοηθεια σας στα εξης στο U600:

 

1-πως μπορω να απενεργοποιησω το κλειδωμα του πληκτρολογιου?

2-παιζει το κινητο αρχεια WAV? (εστειλα ενα απο ΝΟΚΙΑ και μου λεει αγνωστη μορφη αρχειου)

3-Σας παρακαλω πολυ δωστε μου αναλυτικες οδηγιες πως μπορω να ενεργοπιησω τα παιχνιδια της συσκευης και πως μπορω (και που) μπορω να βρω νεα παιχνιδια για το U600 και εφαρμογες.

4-Προσπαθω να γραψω μηνυμα και επαφες με μικρα και εναω μου δειχνει πανω δεξια οτι εχω επιλεξει μικρα (abc) γραφει απντα με κεφαλαια... γιατι?

 

Οποις εχει χρονο ας με βοηθεισει.

 

*ζητω συγνωμη αν τα παραπανω εχουν ξαναερωτηθει

 

1. Το κλείδωμα δεν απενεργοποιείται για δική σου προστασία από τυχαία επαφή με το μάγουλό σου των πλήκτρων αφής κατά την διάρκεια μιας συνομιλίας, με αποτέλεσμα την ανεπιθύμητη διακοπή της.

 

2. Wav δεν υποστηρίζει. Μπορείς όμως πανεύκολα να το μετατρέψεις σε mp3,wma,aac,amr και σε όποιες μορφές αρχείων ήχου υποστηρίζει το τηλέφωνο με το samsung pc studio 3.

 

3. Για παιχνίδια δεν ξέρω. Διάβασε προηγούμενα posts. Έχει αναλυτικές και εκτενείς αναφορές.

 

4. Στα Ελληνικά δεν υποστηρίζει μικρούς χαρακτήρες. Μόνο κεφαλαίους.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Τι του λετε ρε του παιδιου!

ΗΜΑΡΤΟΝ!

 

Φιλαρακι επελεξε την εικονα που θελεις και κανε με τα πλαινα κουμπια στα αριστερα οσο ζουμ θελεις.Στη συνεχεια βαλτο φοντο και οταν θα σε ρωτησε προβολη κανονικης αναλογιας απλα ΜΗΝ τσεκαρεις το κουτακι..Ετσι η εικονα σου δε θα μπει στη μεση αλλα οπως τη βλεπεις!

 

WRAIOS!AYTO POU LES EINAI FILE DOULEPSE!DEN PAIZEI ROLO I ANALYSH TIS OIKONAS TO AN THA EINAI STIN MESI I OIKONA I SE OLI TIN OTHONI.

KATI ALLO... OTAN THELW NA SYNDETHW ME ENA ALLO KINHTO ME BLUETOOTH EINAI YPOXREWTIKO NA BAZW TO PIN MOU KAI NA TO DINW KAI STON ALLON GIA NA ME APODEXTEI GIA TIN ZEYKSH?

Link to comment
Share on other sites

Γινεται κανονικα συγχρονισμος με το microsoft outlook.

 

Έκτος απο τις επαφές, συγχρονίζει notes, calendar και tasks??

 

Το ρώτησα και στο W580 SE thread, είμαι μεταξύ αυτών των δυο (μου αρέσει κάπως καλύτερα το Samsung αλλά δεν έχω χρησιμοποιήσει ποτέ αυτής της εταιρείας κινητό και φοβάμαι θα πήξω με το λειτουργικό του :X)

Link to comment
Share on other sites

Έκτος απο τις επαφές, συγχρονίζει notes, calendar και tasks??

 

Το ρώτησα και στο W580 SE thread, είμαι μεταξύ αυτών των δυο (μου αρέσει κάπως καλύτερα το Samsung αλλά δεν έχω χρησιμοποιήσει ποτέ αυτής της εταιρείας κινητό και φοβάμαι θα πήξω με το λειτουργικό του :X)

 

Ναι, τα συγχρονίζει όλα : επαφές,ημερολόγιο,εργασίες και σημειώσεις.

 

Το λειτουργικό της samsung είναι μάλλον πιο "φτωχό" από της S.E., αλλά πιο "τίμιο"! Αν με κάποιο θα πήξεις είναι μάλλον το S.E. που είναι γεμάτο καλούδια, αλλά και bugs.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ for answering :)

 

Γμτ, tough choice, ίδια τιμή και μου αρέσουν και τα δυο αρκετά..

 

Τεσπα θα παω να τα ξαναδω απο κοντα και παλι ευχαριστω για την απαντηση.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung SGH-U600

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...