Jump to content

Sony Ericsson S500i


akis_k
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 707
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Έσπασε ένα πλήκτρο:mad::(

Αυτό: #

Το πήρα από Vodafone Shop...Τί να κάνω τώρα?Πού να το στείλω για service???

Με αποδειξη αγορας στο πλησιεστερο sony ericsson service.μην το πας στην vodafone γιατι θα αργισει.:)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

το συγκεκριμενο modelo το πηρε μια φιλη μ απο καταστιμα του οτε και τις δωσανε μια καρτα sim δωρεαν.τις λενε να το βαλει να φορτισει 24 ωρες το βαζει την παρασκευη και σαββατο που πηγαμε σπιτι τις μετα την δουλεια βαζουμε την καινουργια καρτα sim ανοιγουμε τιν σισκευη αλλα δν δεχετε την καρτα βαζω καρτα vodafone δεν την δεχετε ουτε εκεινη βαζω καρτα tim και βλεπεις αμεσως ανοιξε αμα μπορει καποιος να help να μ πει. ευχαριστω
Link to comment
Share on other sites

το συγκεκριμενο modelo το πηρε μια φιλη μ απο καταστιμα του οτε και τις δωσανε μια καρτα sim δωρεαν.τις λενε να το βαλει να φορτισει 24 ωρες το βαζει την παρασκευη και σαββατο που πηγαμε σπιτι τις μετα την δουλεια βαζουμε την καινουργια καρτα sim ανοιγουμε τιν σισκευη αλλα δν δεχετε την καρτα βαζω καρτα vodafone δεν την δεχετε ουτε εκεινη βαζω καρτα tim και βλεπεις αμεσως ανοιξε αμα μπορει καποιος να help να μ πει. ευχαριστω

Αυριο το πας στο καταστημα και απαιτεις καινουργιο.αν το κινητο ειναι λιγοτερο απο μια εβδομαδα αγορασμενο.

κι εσεις αγορασατε καινουργιο τηλεφωνο..χωρις να το δοκιμασετε!! :blink:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

την παρασκευη το πηρε και ουτε βδομαδα.αλλα εγω εφαγα σκαλομα στο οτι το πηρε απο καταστιμα οτε και δεν δεχετε καρτα sim του οτε και δεχετε tim ελεος :S κατσε να παμε αθριο να δουμε τι 8α μας πουνε :P ευχαριστω τα λεμε αυριο.
Link to comment
Share on other sites

"All units coming in green tend to get their keys *****ed 2-3 weeks into use...."

 

http://www.mobile-review.com/articles/2007/nokia-n76-problems-en.shtml

 

Παιδια μην αγοραζετε.

█║▌│█│║▌║││█║▌│║▌║© - BEST BEFORE [hopefully] : ███▓▒░░up deʞɔnɟ really░░▒▓███
Link to comment
Share on other sites

Geia sas paidia kai Xronia polla.....!Apo xthes exo to til.Protes entiposeis einai polu thetikes.I mpataria einai noris akoma na po alla edo kai 12 wres einai sto 31% me arketo psaksimo ktlp......

 

I kataskeui fenete polu kali....stin arxi fovithike ta pliktra alla fenonte ok.......

 

To softawre kalo kai grigoro.....evala kai karta 512 kai paei mia xara kai i entasi polu kali. Akouo mp3 apo ta megafona kai paizei mia xara.

 

Mionektimata.....mou bgainei i pisti na vgalo tin karta mnimis.....prepei na exo nuxia megala....episis to idia gia tin karta sim.....den vgenei eukola. Os anafora tin photografiki mixani...den einai cybershot.....an thelei kaneis cyber shot as paei sto 850.....ego eixa to 750 kai tha mou lipsei se auto i mixani tou.......(exo mikri psifiaki giauto kai den protimisoa kinito me kali mixani)....eidomen......

 

Genaki ego me arista to 10 tou vazo ena 8.3

Link to comment
Share on other sites

Os anafora tin photografiki mixani...den einai cybershot.....an thelei kaneis cyber shot as paei sto 850

Genaki ego me arista to 10 tou vazo ena 8.3

 

:rolleyes: Ούτε του sony ericsson w850i είναι cybershot :confused: :blink:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Μάλλον θα εννοεί το Κ850... :p

Που ακόμη δεν έχει κυκλοφορήσει :ninja:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Για μένα είναι πολύ καλό.

 

Eπιπεδο κ810 ας πουμε?Γιατι το ειχα πολυ προσφατα στα χερια μου....

Link to comment
Share on other sites

Eπιπεδο κ810 ας πουμε?Γιατι το ειχα πολυ προσφατα στα χερια μου....

Επίπεδο ενα "κλικ" κατω..γιατι μειλαμε για διαφορετικα κινητα και σε δυνατοτητές και σε στυλ.εμενα το s500i μου αρεσε πολυ ;)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

αυτο παντως εχω να το λεω εκτος απο φοβερο design το s500 εχει και πολυ καλο ηχειο.δυνατο και βγαζει πολυ καθερο ηχο!
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα...σε αυτο τηα συμφωνησω και εγω για το ηχειο του....Τελικα εσπασαν και σε εμενα 4 πληκτρα εχτες...σμερα θα το παω στο γερμανο...:(

Η γνώση μας κάνει περήφανους, η σοφία ταπεινούς!

 

Our forum ===>> IrCtAlK Forum :)

Link to comment
Share on other sites

Themes, games και λοιπά καλούδια που μπορούμε να βρούμε;
all-time favorites: Alcatel OT-701, Siemens SL45i, Ericsson T39m, Nokia N-Gage, Samsung D500, Nokia N78, Sony Ericsson Xperia Play, Motorola Moto G, One Plus X
Link to comment
Share on other sites

Themes, games και λοιπά καλούδια που μπορούμε να βρούμε;

Ταιρίαζουν από όλα τα SE με ανάλυση οθόνης 320Χ240. Το Κ800 πχ.

Link to comment
Share on other sites

'Εσπασε και το 2 και το 8 :(:mad::(:mad::(:mad:

Ξέρετε αν υπάρχει service στη Θεσσαλονίκη? Ή πρέπει να το στείλω στην Αθήνα?

 

:worry: Sony ericsson service point :)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

παντως παιδια πρεπει να ειμαι πολυ κωλοφαρδος !σε ολους τα πληκτρα σπανε και εγω το εχω εναν μηνα με κανονικη μεταχιριση και δεν εχει παθει τπτ!
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά , το καπάκι το μαύρο το πλαστικό της μπαταρίας , πώς ανοίγει ; Δεν γίνεται με τίποτα . Προσπαθώ πόση ώρα , σχεδόν θα σπάσει το κινητό από την πίεση . Τι κόλπο έχει ;
http://i49.photobucket.com/albums/f289/agalmata/CaptureWiz002.jpg
Link to comment
Share on other sites

Ξέρετε αν η vodafone έχει αυτό το κινητό ή αν το φέρει?

Ναι το φέρνει η vodafone :rolleyes:.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson S500i

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...