Jump to content

Sony Ericsson S500i


akis_k
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 707
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...
Υπάρχει έστω ένας που να μην του τρίζει δεξια και αριτσερά η πρόσοψη???

 

Sorry που ξαναρωτάω απλά θέλω να δω αν θα το πάω πίσω για αντικατάσταση μιας και το 'χω μόνο 3 μέρες και τρίζει σχεδόν από το κουτί του.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
παιδια επειδη ειμαι υποψηφιος αγοραστης αυτον τον καιρο, μιας και εχω μια προσφορα για το συγκεκριμενο, τι προτεινετε?βλεπω αρκετα προβληματα να εχουν αναφερθει, κυριως με τα πληκτρα και την προσοψη που τριζει...παιζει να εχουν σκασει στο εμποριο καινουριες παρτιδες με λυμενα τα παραπανω προβληματα?μερσι εκ των προτερων...
Link to comment
Share on other sites

παιδια επειδη ειμαι υποψηφιος αγοραστης αυτον τον καιρο, μιας και εχω μια προσφορα για το συγκεκριμενο, τι προτεινετε?βλεπω αρκετα προβληματα να εχουν αναφερθει, κυριως με τα πληκτρα και την προσοψη που τριζει...παιζει να εχουν σκασει στο εμποριο καινουριες παρτιδες με λυμενα τα παραπανω προβληματα?μερσι εκ των προτερων...

Ετσι ακριβως ειναι.αυτο το ρποβλημα δεν υπαρχει αλλο.αμα θες να μ'ακουσεις παρε καλυτερα w580i γιατι εχει καλυτερη μπαταρια απο το S500i και στα (+) το ραδιοφωνο.:)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

ΠΡΟΣΟΧΗ!!! ΜΗΝ ΠΑΙΡΝΕΤΕ ΤΟ s500!!! ΕΙΝΑΙ ΨΕΥΤΙΚΟ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Το έχω 8-9 μήνες. Από τις πρώτε μέρες σπάνε ΟΛΑ τα πλήκτρα σιγα σιγά. Αν παίξεις παιχνίδι σε 2 ώρες σπάνε σίγουρα. Και να αλλάξετε πληκτρολόγιο πάλι θα σπάσουν. Σκέτη ταλαιπωρία!!! Θα τρέχετε συνέχεια στα service. Επίσης τρίζει ολόκληρο. Στέλνεις μήνυμα και νομίζεις ότι θα σου μείνει στα χέρια. Tα φωτάκια του στο πλάι χαλάνε και είναι σα φανάρι το βράδυ! Γελοίο!!! Που μπορούμε να κάνουμε καταγγελία παιδιά;

Link to comment
Share on other sites

ΠΡΟΣΟΧΗ!!! ΜΗΝ ΠΑΙΡΝΕΤΕ ΤΟ s500!!! ΕΙΝΑΙ ΨΕΥΤΙΚΟ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Το έχω 8-9 μήνες. Από τις πρώτε μέρες σπάνε ΟΛΑ τα πλήκτρα σιγα σιγά. Αν παίξεις παιχνίδι σε 2 ώρες σπάνε σίγουρα. Και να αλλάξετε πληκτρολόγιο πάλι θα σπάσουν. Σκέτη ταλαιπωρία!!! Θα τρέχετε συνέχεια στα service. Επίσης τρίζει ολόκληρο. Στέλνεις μήνυμα και νομίζεις ότι θα σου μείνει στα χέρια. Tα φωτάκια του στο πλάι χαλάνε και είναι σα φανάρι το βράδυ! Γελοίο!!! Που μπορούμε να κάνουμε καταγγελία παιδιά;

 

Ξέρετε που μπορώ να απευθυνθώ για προβλήματα με κινητα όπως τώρα στο s500i, για να βρω το δίκιο μου σαν καταναλωτής; Στο ΙΝΚΑ; Γιατι η sony-ericsson μας δουλεύει και δε βγάζεις άκρη...

Το πληκτρολόγιό της έχει ανθεκτικότητα ακριβώς μία ώρα σε παιχνίδια!!!!!! 6 φορές το έχω αλλάξει!!! Μόνο αυτό σας λέω...

 

 

Ακομη το εχεις αυτο το αχρηστο κινητο.επισης ακομη να κανεις καταγγελια???

περασαν 7 μηνες!

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

παιδια ξερει κανεις πως μπορεις να βαλεις flash themes σε s500i ???εχω βρει κατι εδω αλλα δεν δουλευει αυτο που λεει...

 

 

θελω να βρω και themes που να ειναι και flash.ξερει κανεις????????

Link to comment
Share on other sites

Aκόμα στη Sony-Εricsson δουλεύεις φίλε raver; Σε πληρώνουν καλά για να κοροιδεύεις τους καταναλωτές στα forum;

Ο Raver δεν δουλευει πουθενα.εσυ μας δουλευεις :whistle:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Aκόμα στη Sony-Εricsson δουλεύεις φίλε raver; Σε πληρώνουν καλά για να κοροιδεύεις τους καταναλωτές στα forum;

 

 

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Πηρα χτες το κινητο(cosmote) αλλα μου ειπαν απο cosmote οτι ειναι κλειδωμενο για ενα χρονο και παιρνει μονο καρτεσ sim της cosmote...

υπαρχει δυνατοτητα να το ξεκλειδωσουμε με καποιο τροπο??

Device : Samsung Galaxy 3 (GT I5801)

Rom : Kyrillos' ROM v10 GWK74 beta

Kernel : CM7-kernel 1.3 H.V.

Min Freq: 83Mhz, Max Freq:1200Mhz

Init.d Scripts: Supercharger Storage Method Used: Hybrid Data2SD

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδη μπορω να βαλω οποια καρτα sim θελω?

8a δοκιμασω το απογευμα γιατι τωρα δν το εχω μαζι μου...

Device : Samsung Galaxy 3 (GT I5801)

Rom : Kyrillos' ROM v10 GWK74 beta

Kernel : CM7-kernel 1.3 H.V.

Min Freq: 83Mhz, Max Freq:1200Mhz

Init.d Scripts: Supercharger Storage Method Used: Hybrid Data2SD

Link to comment
Share on other sites

Να κάνω και γω μια ερώτηση...

 

Χθες πήρε ένα Samsung F480 η αδερφή μου, και δεδομένου ότι θέλει να το χρησιμοποιεί παράλληλα με το παλιό της SE s500i, ψάχνει για ένα bluetooth που να υποστηρίζει 2 κινητά.

 

Βρήκα το i.Tech II mini, το οποίο έχει "multipoint function", αλλά στη σελίδα αναφέρει:

 

* To use the multipoint function, the two mobile phones must support Handsfree profile.

 

Υποστηρίζει τη συγκεκριμένη λειτουργία το s500? Έχετε να προτείνετε κάποιο άλλο bluetooth?

 

Ευχαριστώ :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Ενας φιλος το εχει , και καμια φορα του κανει προβλημα τα πρωτα δευτερολεπτα που απανταει μια κληση, του την τερματιζει το κινητο, οταν απαντησει με το slide up, κατι τετοιο, εχει κανεις παρομοιο προβλημα?
Link to comment
Share on other sites

Ενας φιλος το εχει , και καμια φορα του κανει προβλημα τα πρωτα δευτερολεπτα που απανταει μια κληση, του την τερματιζει το κινητο, οταν απαντησει με το slide up, κατι τετοιο, εχει κανεις παρομοιο προβλημα?

αυτο το προβλημα υπαρχει και σε αλλα κινητα,δεν ξερω αμα με αναβαθμιση το προβλημα εχει λυθει :cool:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα..Μπορεί κάποιος να μου δώσει το link για το θέμα με το λουλούδι που αλλάζει τη μέρα, νύχτα κτλ?

Ευχαριστώ ...

 

Aκυρο, το βρήκα ... Ευχαριστώ ..

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
καλησπερα...καλυπτει η εγγυηση την αλλαγη πληκτρολογιου στο s500? εχουν σπασει 5 πληκτρα..

 

Δεν πιστεύω να στο καλύψη η εγγύηση σου.Ζημιές που γίνονται απο αυτόν που έχει το κινητό δεν καλύπτονται απο την εγγύηση.Τις προάλλες πήγα σε ένα κατάστημα ΓΕΡΜΑΝΟΣ για να αλλάξω το κάλυμμα της μπαταρίας επειδή είχε σπάσει το δοντάκι και δεν έκλεινε και ενώ έδειξα την εγγύηση μου είπαν ότι δεν ισχύει και ότι θα το θεωρήσουν δικό μου λάθος.Οπότε πλήρωσα κανονικά το κάλυμμα και η απόδειξη στα.....σκουπίδια!:p

Link to comment
Share on other sites

Δεν πιστεύω να στο καλύψη η εγγύηση σου.Ζημιές που γίνονται απο αυτόν που έχει το κινητό δεν καλύπτονται απο την εγγύηση.Τις προάλλες πήγα σε ένα κατάστημα ΓΕΡΜΑΝΟΣ για να αλλάξω το κάλυμμα της μπαταρίας επειδή είχε σπάσει το δοντάκι και δεν έκλεινε και ενώ έδειξα την εγγύηση μου είπαν ότι δεν ισχύει και ότι θα το θεωρήσουν δικό μου λάθος.Οπότε πλήρωσα κανονικά το κάλυμμα και η απόδειξη στα.....σκουπίδια!:p

 

ναι,μα το s500 παρουσιαστηκε ελαττωματικο εξαρχης στο πληκτρολογιο του.Οσοι το εχουν τους εχει σπασει!

Link to comment
Share on other sites

πραγματι,το υποστηριζει ομως η εγγυηση το προβλημα των πληκτρων
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson S500i

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...