Jump to content

Sony Ericsson S500i


akis_k
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

to kserete oti i prosopsi toy kinitoy den exeio tzamaki alla to tzamaki einai i othoni toy opws peripou to v3;opote se opion spasei to tzamaki tha plirwsei 52 eyrw gia tin othoni...
:)
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 707
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

to kserete oti i prosopsi toy kinitoy den exeio tzamaki alla to tzamaki einai i othoni toy opws peripou to v3;opote se opion spasei to tzamaki tha plirwsei 52 eyrw gia tin othoni...

καλά που το δωσα στην αδερφή μου...αν το χα εγώ,1000 φορές θα το χα σπάσει!:p

Link to comment
Share on other sites

Ξέρουμε αν και πότε θα είναι ξανά διαθέσιμο απο τη vodafone; Κάποια στιγμή που είχα ρωτήσει (πάει καιρός) ο υπάλληλος δεν ήταν και τόσο ενήμερος...
Link to comment
Share on other sites

Ξέρουμε αν και πότε θα είναι ξανά διαθέσιμο απο τη vodafone; Κάποια στιγμή που είχα ρωτήσει (πάει καιρός) ο υπάλληλος δεν ήταν και τόσο ενήμερος...

 

Νομιζω βγηκε. Στα αλλα καταστηματα νομιζω υπαρχει...! Δεν ειμαι και σιγουρος... Δεν το βρηκες πουθενα;

Link to comment
Share on other sites

Νομιζω βγηκε. Στα αλλα καταστηματα νομιζω υπαρχει...! Δεν ειμαι και σιγουρος... Δεν το βρηκες πουθενα;

 

Πριν απο δύο περίπου βδομάδες δεν υπήρχε στη vodafone.

Εκεί έχω επιδότηση και έλεγα μήπως ξέρει κάποιος σίγουρα να μη ξαναπηγαίνω τζάμπα..

Link to comment
Share on other sites

Πριν απο δύο περίπου βδομάδες δεν υπήρχε στη vodafone.

Εκεί έχω επιδότηση και έλεγα μήπως ξέρει κάποιος σίγουρα να μη ξαναπηγαίνω τζάμπα..

ένας φίλος πάντως το παρήγγειλε πριν 2 εβδομάδες περίπου κι ακόμα δεν ήρθε...

Link to comment
Share on other sites

Αγόρασα σήμερα το S500i:D....Έχω ακούσει για τις κριτικές του, όμως ότι και να λέτε παιδιά, το design του ξεχωρίζει!

Η ερώτηση μου απευθύνεται σε όσους έχουν το ίδιο μοντέλο...Ξέρει κανείς πως μπορώ να ρυθμίσω το φόντο και το χρώμα φωτισμού έτσι ώστε να αλλάζει ανάλογα με την ώρα (μέρα-νύχτα) και τις εποχές του χρόνου?

 

Υ.Γ. Σορρυ παιδια που επαναλαμβάνομαι, αλλά έχω ανάγκη από μια απάντηση!

Link to comment
Share on other sites

Αγόρασα σήμερα το S500i:D....Έχω ακούσει για τις κριτικές του, όμως ότι και να λέτε παιδιά, το design του ξεχωρίζει!

Η ερώτηση μου απευθύνεται σε όσους έχουν το ίδιο μοντέλο...Ξέρει κανείς πως μπορώ να ρυθμίσω το φόντο και το χρώμα φωτισμού έτσι ώστε να αλλάζει ανάλογα με την ώρα (μέρα-νύχτα) και τις εποχές του χρόνου?

 

Υ.Γ. Σορρυ παιδια που επαναλαμβάνομαι, αλλά έχω ανάγκη από μια απάντηση!

 

Δεν νομίζω να γίνετε κάτι τέτοιο.

Link to comment
Share on other sites

Δεν νομίζω να γίνετε κάτι τέτοιο.

 

Κι όμως!

 

Κοίταξε αυτό το βιντεάκι....ο τύπος αλλάζοντας την ώρα στο κινητό (από μέρα σε νύχτα) αλλάζει αυτόματα το χρώμα φωτισμού.

 

http://www.youtube.com/watch?v=r1XDro9uDN8

 

Επίσης αυτή η δυνατότητα αναφέρεται και στην παρουσίαση της συσκευής στο myphone.gr

 

http://www.myphone.gr/devices/preview-291.html

Link to comment
Share on other sites

Δοκίμασα αλλαζοντας ώρα και ημερομηνία και άλλαζε ο φωτισμός....

 

Απλά αρχικά δν την πρόσεξα την αλλαγή....εντάξει ουτε μια μέρα δν το έχω:lol:

Link to comment
Share on other sites

paidia uparxei kapoios tropos na min ginetai na pitietai to pliktro pou sundeesai sto internet?molis to pataw xrewnomai kateytheian 5 eyrw?gia S500ithanks..

 

ενταξει τα παραλες λιγο .δεν χρεωνεσαι και πεντε ευρω..δεν μπορεις να αλλαξεις την ρυθμιση αυτου του πληκτρου παρα μονο να πας ρυθμ,ισεις-συνδεσιμοτητα και στο προφιλ ιντερνετ να τα σβησεις ολα. θα κανεις αποθηκευση,μετα θα λεει οταν το πατας οτι απαιτουνται ρυθμισεις οποτε δεν θα χρεωνεσαι

:)
Link to comment
Share on other sites

Φιλε Patsiale-ioanni ωραίες οι παρατηρησεις σου προς εμένα, με τη μόνη διαφορά οτι το topic με τα flash θεματα του S500i που κλείδωσες, δεν ξεκίνησε από μένα...:cool::cool::cool:
Link to comment
Share on other sites

Φιλε Patsiale-ioanni ωραίες οι παρατηρησεις σου προς εμένα, με τη μόνη διαφορά οτι το topic με τα flash θεματα του S500i που κλείδωσες, δεν ξεκίνησε από μένα...:cool::cool::cool:

 

δεν ειναι παρατηρηση ειναι μια επισημενση 1)για να μην ψαχνουμε για το ιδιο τηλ σε δεκα διαφορετικους φακελους και 2)δεν κλειδωσα κατι....

εδω μεσα δεν κανουμε παρατηρησεις ειναι ολα καλοπροαιρετα δεν εχουμε να χωρισουμε κατι ετσι και αλλιως.;)..ολοι ασχολουμαστε με αυτο που μας αρεσει....:D

:)
Link to comment
Share on other sites

Απευθύνομαι σε όποιον το s500 του τρίζει.το πήγα σήμερα στο σέρβις με την ευκαιρία μιας άλλης υπόθεσης και απαίτησα (ευγενικά) να μου αλλάξουν πρόσοψη.Ο άνθρωπος μου είπε ότι γίνεται και ότι το καλύπτει η εγγύηση και αναμένω να επισκευαστεί για νεότερα.Ελπίζω η ερικσον να μην το βγάλει και αυτό με νερά και ότι άλλες ανακρίβιες λένε.Οπότε άφοβα πηγαίνετε να σας το φτιά ξουν οι ανεκδιήγητοι με την φόλα ποιότητα κατασκευής.(για το συγκεκριμένο μοντέλο μιλάω).
Link to comment
Share on other sites

Χαιρετώ τους φίλους του S500i και παράλληλα, ως εκκολαπτόμενος κάτοχος της συσκευής, θα ήμουν ευγνώμων αν μπορούσε κάποιος να μου απαντήσει στα παρακάτω ερωτήματα.

 

 

Στο S500i δεν αλλάζει χρώμα τα LED στο πλάι.:!:

Ποιο είναι το default χρώμα των leds? Απ' ότι κατάλαβα το χρώμα δεν αλλάζει. Γνωρίζετε όμως αν υπάρχει η δυνατότητα απενεργοποίησής τους;

 

 

αυτο εχει γινει.αλλα εχει πολυ καιρο :confused:

Φίλε RAVER, διάβασα όλο το θέμα και χωρίς παρεξήγηση αλλά διέκρινα τη συμπάθειά σου για το κινητό, παρά τα προβλήματα που επικαλούνται άλλοι γράφοντες. Θα ήθελα να μου πεις παραθέτοντας στοιχεία, πότε βγήκε και αν βγήκε καινούρια παρτίδα η οποία επιβεβαιωμένα (το έχεις τσεκάρει πχ) να μην έχει το περιβόητο πρόβλημα με το πληκτρολόγιο. Επίσης, σε περίπτωση θετικής απάντησης, μπορείς να εξηγήσεις πως ξεχωρίζουμε την καλή παρτίδα (κάτι είδα για W200 αλλά δεν γνωρίζω τι σημαίνει).

 

 

Καμια πατεντα για να βαζεις κωδικο στα μηνυματα??????? Καποια εφαρμογη????? Αν καποιος ξερει κατι, ας απαντησει...

Μπορεί κάποιος να απαντήσει θετικά ή αρνητικά για τη συγκεκριμένη επιλογή/δυνατότητα;

 

Σας ευχαριστώ.

Skordalos forever!!!
Link to comment
Share on other sites

Φίλε RAVER, διάβασα όλο το θέμα και χωρίς παρεξήγηση αλλά διέκρινα τη συμπάθειά σου για το κινητό, παρά τα προβλήματα που επικαλούνται άλλοι γράφοντες. Θα ήθελα να μου πεις παραθέτοντας στοιχεία, πότε βγήκε και αν βγήκε καινούρια παρτίδα η οποία επιβεβαιωμένα (το έχεις τσεκάρει πχ) να μην έχει το περιβόητο πρόβλημα με το πληκτρολόγιο. Επίσης, σε περίπτωση θετικής απάντησης, μπορείς να εξηγήσεις πως ξεχωρίζουμε την καλή παρτίδα (κάτι είδα για W200 αλλά δεν γνωρίζω τι σημαίνει).

Σας ευχαριστώ.

 

Ακου να δεις.δεν υποστηριζω το συγκεκριμενο κινητο αλλα σχεδον ολα τα κινητα της sony ericsson.τωρα εχουν αναφερθει προβληματα με το πληκτρολογιο..αλλα δεν μπορεις να κρινεις το κινητο ετσι.:)

στις νεοτερες εκδοσεις (w) το προβλημα δεν υπαρχει.:)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

θα μπορουσε καπιος να με κατατοπησει σχετικα με το ερωτημα μου¨πως θα φλασαρω το s500i μου με το xs++ οι οδηγιες εινα στα αγγλικα και εγω δυστηχως δεν ξερω πολυ καλα!ευχαριστω πολυ :wacko:
Link to comment
Share on other sites

paidia peite ena link gia free paixnidia gia to s500i????thanks

 

:rolleyes: Παιχνίδια (240x320 pixels)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

καλημερα

sssssssssoooooosssssss

εκανα customize σε ενα s500 μεσω xs2.2 αλλα δεν εχει στο customize file system ουτε το τ650 ουτε το s500. αποτελεσμα να γραφει ρυθμισιες διαμορφωσης-επικοινωνηστε με προμηθευτη. θα ηθελα το συντομοτερον αν εχεε το xs3.1 που ελπιζω να τα εχει.επρεπε να μην κανω flashing fs para mono to main firmware

:)
Link to comment
Share on other sites

κάνε customize με άλλο μοντέλο...κατά προτίμηση το w850...το ίδιο είναι...εγώ έτσι έκανα σε ενα w580...
Link to comment
Share on other sites

κάνε customize με άλλο μοντέλο...κατά προτίμηση το w850...το ίδιο είναι...εγώ έτσι έκανα σε ενα w580...

 

ρε γμτ καποιος απο εδω μεσα το σαββατο η την κυριακη ειπε οτι εχει το 3.1 . δεν θυμαμαι ομως σε ποιο thread το ειπε. παντως με το 850 δεν το περναει τωρα το εκανα

:)
Link to comment
Share on other sites

Θα μπορούσε να μου πει κάποιος που έχει αγοράσει αυτές τις μέρες το κινητό,την εβδομάδα παραγωγής?Είναι κάτω από τη μπαταρία,λέει Wxx...Και να μου πει και τν ποιότητα κατασκευής του κινητού...
Link to comment
Share on other sites

Θα μπορούσε να μου πει κάποιος που έχει αγοράσει αυτές τις μέρες το κινητό,την εβδομάδα παραγωγής?Είναι κάτω από τη μπαταρία,λέει Wxx...Και να μου πει και τν ποιότητα κατασκευής του κινητού...

 

46w07

:)
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson S500i

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...