Jump to content

Sony Ericsson S500i


akis_k
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 707
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Να κάνω και εγώ μια ερώτηση

 

Όσοι έχεται αγοράσει το S500 παρακαλώ άν σας είναι εύκολο γράψτε πότε το αγοράσατε (δηλαδή πόσο καιρό το έχεται) και άν έχει σπάσει το πληκτρολόγιο. Επειδή το θέλω, και δεν ξέρω τελικά άν είναι μόνο οι πρώτες παρτίδες ή όχι !!!

 

Εγώ το αγόρασα στις 29 Σεπτέμβρη από e-shop και μου έχει σπάσει 2 φορές το πληκτρολόγιο. :angry:

 

λέτε αν ζητήσω από την se να μου αντικαταστήσει το κινητό για να μου δώσει το ίδιο στο χρυσαφί χρώμα να το δεχθούν? :shifty::shifty:

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16KBytes.
Link to comment
Share on other sites

Εγώ το αγόρασα στις 29 Σεπτέμβρη από e-shop και μου έχει σπάσει 2 φορές το πληκτρολόγιο. :angry:

 

λέτε αν ζητήσω από την se να μου αντικαταστήσει το κινητό για να μου δώσει το ίδιο στο χρυσαφί χρώμα να το δεχθούν? :shifty::shifty:

 

δεν νομίζω να χάσεις κάνοντας μια δοκιμή!!!!:shifty::happy::shifty:

Hip Hop.
Link to comment
Share on other sites

Εγώ το αγόρασα στις 29 Σεπτέμβρη από e-shop και μου έχει σπάσει 2 φορές το πληκτρολόγιο. :angry:

 

λέτε αν ζητήσω από την se να μου αντικαταστήσει το κινητό για να μου δώσει το ίδιο στο χρυσαφί χρώμα να το δεχθούν? :shifty::shifty:

Να σου αντικαταστησει το κινητο δεν γινεται! ομως μπορει να το πας σε ενα service και να αλλαξεις το πληκτρολογιο.:)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Να σου αντικαταστησει το κινητο δεν γινεται! ομως μπορει να το πας σε ενα service και να αλλαξεις το πληκτρολογιο.:)

 

χμμμμ...ναι την ξέρω αυτή τη λύση το θέμα ειναι οτι μένω Κρήτη και πρέπει να σταλεί το κινητό στην Αθήνα και μου παίρνει 14 μέρες η όλη δουλειά....λίγο εκνευριστικό δεν είναι να εχω αγοράσει το κινητό 2,5 μήνες και να έχει περάσει 28 μέρες στα service? :confused:

τέλος πάντων εγώ τα έβγαλα τα συμπεράσματα μου για την SE και για τον Γερμανό (το θεωρούν αγγαρεία να στέλνουν το κινητό μου στην Αθήνα..-έτσι τουλάχιστον μου είπε ο υπάλληλος-..δεν εχω αγοράσει το κινητό από εκεί αλλά η SE μου είπε να το πάω σε αυτούς τους βλάχους:rocket: )

. αυτά....

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16KBytes.
Link to comment
Share on other sites

είναι ντροπή πάντως για την sony-ericsson να ρίχνει στην αγορά ένα κινητό με τέτοια προβλήματα. Και στη τελική, όλοι εδώ ΤΟ ΠΛΗΡΩΣΑΜΕ το ρημάδι, δεν το κλέψαμε.
Link to comment
Share on other sites

χμμμμ...ναι την ξέρω αυτή τη λύση το θέμα ειναι οτι μένω Κρήτη και πρέπει να σταλεί το κινητό στην Αθήνα και μου παίρνει 14 μέρες η όλη δουλειά....λίγο εκνευριστικό δεν είναι να εχω αγοράσει το κινητό 2,5 μήνες και να έχει περάσει 28 μέρες στα service? :confused:

τέλος πάντων εγώ τα έβγαλα τα συμπεράσματα μου για την SE και για τον Γερμανό (το θεωρούν αγγαρεία να στέλνουν το κινητό μου στην Αθήνα..-έτσι τουλάχιστον μου είπε ο υπάλληλος-..δεν εχω αγοράσει το κινητό από εκεί αλλά η SE μου είπε να το πάω σε αυτούς τους βλάχους:rocket: )

. αυτά....

Αφου στη Κρητη εχει εξουσιοδοτημενο service στο Ηρακλειο,το πηγαινεις εκει και το αφηνεις.

ΗΡΑΚΛΕΙΟ-∆ΑΝ∆ΟΥΛΑΚΗΣ Γ. ΜΑΡΚΕΤΑΚΗΣ Γ.-ΕΒΑΝΣ 84-2810341915

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

απο σημερα ειμαι και εγω κατοχος του κινητου...εμφανισιακα σκιζει.αν ειναι καλο θα φανει στην πραξη..εχω ομως μια απορια!πως γινεται να βγαλω την εκνευριστικη δονηση καθε φορα που μετακινουμαι στο menu?thanks
Link to comment
Share on other sites

απο σημερα ειμαι και εγω κατοχος του κινητου...εμφανισιακα σκιζει.αν ειναι καλο θα φανει στην πραξη..εχω ομως μια απορια!πως γινεται να βγαλω την εκνευριστικη δονηση καθε φορα που μετακινουμαι στο menu?thanks

 

αλλάζεις το θέμα σου!!!;):)αυτά είναι τα flash themes!αν βάλεις κάποιο απλό δε θα στο κάνει!:rolleyes:

Hip Hop.
Link to comment
Share on other sites

ε ολα τα λεφτα ειναι αυτο το θεμα που εχει!!!...δεν γινεται χωρις να αλλαξω θεμα ε?

 

δυστηχώς για σένα όχι!!!;):)

Hip Hop.
Link to comment
Share on other sites

Αφου στη Κρητη εχει εξουσιοδοτημενο service στο Ηρακλειο,το πηγαινεις εκει και το αφηνεις.

ΗΡΑΚΛΕΙΟ-∆ΑΝ∆ΟΥΛΑΚΗΣ Γ. ΜΑΡΚΕΤΑΚΗΣ Γ.-ΕΒΑΝΣ 84-2810341915

 

Και αυτοί με την σειρά τους το στέλνουν Αθήνα....χαίρω πολύ! οπότε δεν τις γλυτώνω τις 2 εβδομάδες....ερχονται και γιορτές???

Καλή χρονιά!:tease:

 

το καλύτερο είναι ότι στην SE δεν γνωρίζουν(και καλά) το πρόβλημα που έχει το κινητό γενικά...2 στις 3 συσκευές που έχουν αγοραστεί έχουν χαλασμένο πληκτρολόγιο!

 

μια είναι η λύση....θα το "σκοτώσω" :hunter:

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16KBytes.
Link to comment
Share on other sites

Και αυτοί με την σειρά τους το στέλνουν Αθήνα....χαίρω πολύ! οπότε δεν τις γλυτώνω τις 2 εβδομάδες....ερχονται και γιορτές???

Καλή χρονιά!:tease:

 

το καλύτερο είναι ότι στην SE δεν γνωρίζουν(και καλά) το πρόβλημα που έχει το κινητό γενικά...2 στις 3 συσκευές που έχουν αγοραστεί έχουν χαλασμένο πληκτρολόγιο!

 

μια είναι η λύση....θα το "σκοτώσω" :hunter:

Εσυ ξερεις καλυτερα.και να το πουλησεις...πρωτα θα πρεπει να φτιαξεις το πληκτρολογιο.:)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

παιδια εμενα οτι ειναι ανοιχτο και πατησεις πχ το πληκτρο τερμα δεξια ψιλο παιζει αλλα οχι τπτ σπουδαιο...φυσιολογικο ειναι?
Link to comment
Share on other sites

Γνωρίζει κανείς αν τα oteshop ή ο Γερμανός διαθέτουν το μοντέλο σε κάποιο από τα άλλα χρώματα; Εδώ στην Ξάνθη μου λένε όχι, όμως το γεγονός μου φαίνεται παράξενο...

Κάποια άλλη αλυσίδα καταστημάτων;

http://smilies.sofrayt.com/%5E/_950/ole.gif
Link to comment
Share on other sites

Και αυτοί με την σειρά τους το στέλνουν Αθήνα....χαίρω πολύ! οπότε δεν τις γλυτώνω τις 2 εβδομάδες....ερχονται και γιορτές???

Καλή χρονιά!:tease:

 

το καλύτερο είναι ότι στην SE δεν γνωρίζουν(και καλά) το πρόβλημα που έχει το κινητό γενικά...2 στις 3 συσκευές που έχουν αγοραστεί έχουν χαλασμένο πληκτρολόγιο!

 

μια είναι η λύση....θα το "σκοτώσω" :hunter:

 

apoti ksero i proti partida ixe afto to problima.ean to stilis stin se tha sou to alaksoune enoite dwrean giati to gnorizoune to pr ke den tha exis kanena logo na to skotosi efoson den to exis xari akomi,to kratas gia tis giortes ke to stelnis meta.outos i alos to pr ine astitiko ke oxi litourgiko.ta pliktra pou exoun pspasi litourgoune olla fisiologika

filika panta!

Link to comment
Share on other sites

ας το επαναφερω μπας και το δει κανενας...οταν ειναι ανοιχτο το κινητο παρουσιαζει μια ασταθεια το slide δηλ κουνιεται γενικως η μονο σε εμενα ?!α btw http://www.play247.gr εχει το κινητο σε μαυρο,χρυσο,μοβ και λευκο!!!
Link to comment
Share on other sites

ας το επαναφερω μπας και το δει κανενας...οταν ειναι ανοιχτο το κινητο παρουσιαζει μια ασταθεια το slide δηλ κουνιεται γενικως η μονο σε εμενα ?!α btw http://www.play247.gr εχει το κινητο σε μαυρο,χρυσο,μοβ και λευκο!!!

 

kita enan mikro tzogo ton exoun den mpori na ine fix,alla oxi tati to idietro na se problimatizi..

Link to comment
Share on other sites

2 ερωτήσεις..

Έχει ρωτήσει κανένας αν το τηλέφωνο θα έρθει σε άλλα χρώματα από τη Vodafone?

Οι συσκευές είναι Vodafone (έχουν δηλαδή το ενοχλητικό μενου και το Vodafone live)?

Link to comment
Share on other sites

2 ερωτήσεις..

Έχει ρωτήσει κανένας αν το τηλέφωνο θα έρθει σε άλλα χρώματα από τη Vodafone?

Οι συσκευές είναι Vodafone (έχουν δηλαδή το ενοχλητικό μενου και το Vodafone live)?

 

oxi to menu ine se den ine tis vodafone,apolos exi proegatastimenes tis rithmisis vfl,ke apo xromata aktos tou kmabrou bgeni ke se ena kitrino(kapos kanarini) me asimi pliktrologio ke to kalima tis kameras apo piso

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson S500i

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...