Jump to content

Sony Ericsson P1i


akis_k
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Λοιποοοοοοοοοοον..βαζω παλι το κινητο να φορτισει με ενα φορτιστη για w700 (4,9v - 450ma)(λογο του οτι τον δικο μου τον εχει η sony ericsson βλ.προηγουμενα posts) ,το βγαζω απ την βαση του λοιπον και δεν εδειχνε με τιποτα την εικονα που ειχα για προστασια οθονης,αλλαξα θεμα..αλλαξα εικονα..τα παντα..τιποτα..παω να κανω απενεργοποιηση και παταω το γνωστο κουμπακι (on-off) και παταω απενεργοποιηση και μ εβγαζε παλι στην επιφανεια κανονικα..το κανα 5-6 φορες και το ιδιο..μεχρη που τσαντιστικα και του βγαλα την μπαταρια ΓΙΑ ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΦΟΡΑ..διευκρινισεις:οταν το φορτισα το ειχα σε flight mode και τις 2 φορες,εχω το Mcaffe antivirus και firewall (τα εβγαλα τωρα για να δω τι θα γινει μπας και δημιουργουσαν κανενα προβλημα).δλδ καθε που φορτιζω το κινητο μου αυτο θα γινετε?...ημαρτον.τι να κανω?μηπως δημιουργησε κανενα προβλημα ο χαλασμενος φορτιστης την πρωτη φορα η μπα?(πριν τον στειλω)

 

p.s. sorry που εστειλα 2 posts.πατησα διακοπη για να διορθωσω κατι αλλα τελικα το πηρε και το ξαναστειλα..και δεν ξερω αν σβηνει για να το διαγραψω...sorryyyyy

[sIGPIC][/sIGPIC]"Υπάρχουν 10 ειδών άνθρωποι. Αυτοί που ξέρουν δυαδικό σύστημα και αυτοί που δεν ξέρουν"
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Παιδια,απο αυριο θα ειμαι κι εγω κατοχος του Ρ1!Θελω να ρωτησω λοιπον,αν παιρνει τις εφαρμογες και τα παιχνιδια που επαιρνε το Ρ990?Δεν εχω πολυ χρονο να ψαχνω,γι αυτο και ρωταω!!

Apple iPhone 14 Pro Max

Link to comment
Share on other sites

paidia to pira kai exei 2 kartes vip mesa.mia sta ellinika kai mia sta galika.kai se sas to idio egine?mipos einai paraeisagogi?

Καλορίζικο :)!! Και σε μένα 2 κάρτες vip είχε (Γαλλικά & Ελληνικά).. όχι δεν είναι παραεισαγωγή.

Link to comment
Share on other sites

paidia to pira kai exei 2 kartes vip mesa.mia sta ellinika kai mia sta galika.kai se sas to idio egine?mipos einai paraeisagogi?

 

όχι δεν είναι προεισαγωγής! και γενικά όταν λέμε προεισαγωγής σημαίνει μόνο ΚΙΝΑ και χώρες εκτός ευρωπαϊκής ένωσης!;)

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά ελάχιστες οι περιπτώσεις παραεισαγωγής και γίνονται σε ελάχιστα καταστήματα!Συνήθως στα μικρώτερα απ'τα οποία δε προτιμάμε να αγοράζουμε τα κινητάκια μας!!!(ΕΙΔΙΚΑ ΑΚΡΙΒΑ ΚΙΝΗΤΑ);)
Hip Hop.
Link to comment
Share on other sites

mobile tv εχει δει κανεις στο p1 απο κοσμοτε?

επίσης ρυθμισεις για wireless internet easy ψαχνω

εχω ενεργοποιημενο το gprs απο παλιότερα.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Λοιποοοοοοοοοοον..βαζω παλι το κινητο να φορτισει με ενα φορτιστη για w700 (4,9v - 450ma)(λογο του οτι τον δικο μου τον εχει η sony ericsson βλ.προηγουμενα posts) ,το βγαζω απ την βαση του λοιπον και δεν εδειχνε με τιποτα την εικονα που ειχα για προστασια οθονης,αλλαξα θεμα..αλλαξα εικονα..τα παντα..τιποτα..παω να κανω απενεργοποιηση και παταω το γνωστο κουμπακι (on-off) και παταω απενεργοποιηση και μ εβγαζε παλι στην επιφανεια κανονικα..το κανα 5-6 φορες και το ιδιο..μεχρη που τσαντιστικα και του βγαλα την μπαταρια ΓΙΑ ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΦΟΡΑ..διευκρινισεις:οταν το φορτισα το ειχα σε flight mode και τις 2 φορες,εχω το Mcaffe antivirus και firewall (τα εβγαλα τωρα για να δω τι θα γινει μπας και δημιουργουσαν κανενα προβλημα).δλδ καθε που φορτιζω το κινητο μου αυτο θα γινετε?...ημαρτον.τι να κανω?μηπως δημιουργησε κανενα προβλημα ο χαλασμενος φορτιστης την πρωτη φορα η μπα?(πριν τον στειλω)

 

p.s. sorry που εστειλα 2 posts.πατησα διακοπη για να διορθωσω κατι αλλα τελικα το πηρε και το ξαναστειλα..και δεν ξερω αν σβηνει για να το διαγραψω...sorryyyyy

 

 

υποθετω δεν ξερει κανενας να με βοηθησει ε?...

[sIGPIC][/sIGPIC]"Υπάρχουν 10 ειδών άνθρωποι. Αυτοί που ξέρουν δυαδικό σύστημα και αυτοί που δεν ξέρουν"
Link to comment
Share on other sites

κάντο update και πριν βάλεις τίποτα προγράμματα δοκίμασε να δείς αν σου κάνει κόλπα, αλλιώς τράβα μια βόλτα από SE service και ρώτα τους.

[sIGPIC][/sIGPIC]

Πωλείται: Τίποτα. Ζητείται: Τίποτα.

Link to comment
Share on other sites

mobile tv εχει δει κανεις στο p1 απο κοσμοτε?

επίσης ρυθμισεις για wireless internet easy ψαχνω

εχω ενεργοποιημενο το gprs απο παλιότερα.

 

Πρώτα κοιτά εδώ : http://www.cosmote.gr/cosmote/portlets/ForYou/pricelist.jsp?locale=el_GR&pricelistType=contractplan (πιστεύω είναι λίγο ακριβά)

Όταν τους πήρα τηλέφωνο για να το ενεργοποιήσω (wireless internet) μου είπαν πως πρέπει να πάω σε ένα κατάστημα cosmote με την ταυτότητα μου. Αυτή θα στο ενεργοποιήσουν εκεί .

Link to comment
Share on other sites

Πρώτα κοιτά εδώ : http://www.cosmote.gr/cosmote/portlets/ForYou/pricelist.jsp?locale=el_GR&pricelistType=contractplan (πιστεύω είναι λίγο ακριβά)

 

Bad Request (Invalid Hostname)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Bad Request (Invalid Hostname)

 

Είναι το site της cosmote με τις χρεώσεις εγώ μπαίνω.

Μπες στο www.cosmote.gr για να δεις πόσο παει το μαλλί .

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά ψάχνοντας να βρω wifi spots στο αεροδρόμιο

δημιουργήθηκε ένας DefaultWiFiAccount ο οποίος είναι μόνο για ανάγνωση και δεν μπορεί να διαγραφεί.

Πως γίνεται να τον διαγράψω;

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά ψάχνοντας να βρω wifi spots στο αεροδρόμιο

δημιουργήθηκε ένας DefaultWiFiAccount ο οποίος είναι μόνο για ανάγνωση και δεν μπορεί να διαγραφεί.

Πως γίνεται να τον διαγράψω;

 

 

Μου το δημιούργησε και εμένα την πρώτη φορά που συνδέθηκα με ασύρματο δίκτυο, αλλά το χρησιμοποιώ και για αλλά ασύρματα δίκτυα δεν έχει χρειαστεί να το σβήσω!!

Link to comment
Share on other sites

Είναι το site της cosmote με τις χρεώσεις εγώ μπαίνω.

Μπες στο www.cosmote.gr για να δεις πόσο παει το μαλλί .

 

Λες να μην εχω κοιταξει ρε φιλαρακι?

Αν το χει δοκιμασει κανενας ρωτησα εγω...

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Ασχετο, στη θηκη οταν βαζω το κινητο κανονικα (με το κουμπι on/off πανω) το κινητο ειναι μια χαρα στη θηκη, αλλα οταν το βαζω αναποδα (με το κουμπι on/off κατω) για να μπορω να εχω και hands/free μου φαινεται σαν να ειναι ετοιμη να σχιστει η θηκη. Ειναι ετσι σε ολους η ετσι μου φαινεται μονο σε μενα??
Link to comment
Share on other sites

Σήμερα παρατήρησα πώς κάθε φορά που κλείνω το κινητό, χάνονται οι ήχοι που είχα επιλέξει και μπαίνει ο default ήχος για όλα. Είναι bug του τηλεφώνου ή κάποια ρύθμιση μου έχει διαφύγει?
Link to comment
Share on other sites

Σήμερα παρατήρησα πώς κάθε φορά που κλείνω το κινητό, χάνονται οι ήχοι που είχα επιλέξει και μπαίνει ο default ήχος για όλα. Είναι bug του τηλεφώνου ή κάποια ρύθμιση μου έχει διαφύγει?

Μάλλον bug.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά ψάχνοντας να βρω wifi spots στο αεροδρόμιο

δημιουργήθηκε ένας DefaultWiFiAccount ο οποίος είναι μόνο για ανάγνωση και δεν μπορεί να διαγραφεί.

Πως γίνεται να τον διαγράψω;

 

αυτό το account χρησιμοποποιείται κυρίως όταν μπαίνεις σε ελεύθερα δίκτυα (αυτά που δεν έχουν προστασία). δυστυχώς δεν γίνεται να διαγραφεί αν και δεν σε ενοχλεί κάπου. απλά υπάρχει.

[sIGPIC][/sIGPIC]

Πωλείται: Τίποτα. Ζητείται: Τίποτα.

Link to comment
Share on other sites

Παιδια μια μαλλον οτι να ναι ερωτηση αλλα ειμαι αρχαριος στο P1!Πως κλεινω οριστικα ενα προγγραμα?Ειμαι ας πουμε στο Opera η στην φωτογραφικη,η στο κομπιουτερακι!Δεδομενου οτι αυτα δεν εχουν επιλογη για εξοδο πως το κλεινω οριστικα?

Να μην βρισκεται ουτε στο Διαχ. εργασιων ---> ανοιγμα θελω!

:)
Link to comment
Share on other sites

Παιδια μια μαλλον οτι να ναι ερωτηση αλλα ειμαι αρχαριος στο P1!Πως κλεινω οριστικα ενα προγγραμα?Ειμαι ας πουμε στο Opera η στην φωτογραφικη,η στο κομπιουτερακι!Δεδομενου οτι αυτα δεν εχουν επιλογη για εξοδο πως το κλεινω οριστικα?

Να μην βρισκεται ουτε στο Διαχ. εργασιων ---> ανοιγμα θελω!

:rolleyes:.. Άμα θες να κλήσεις μια εφαρμογή που δεν έχει επιλογή για έξοδο.

Πατάς το "κουμπάκι" που είναι κάτω από την ροδέλα (στα πλάγια της συσκευής)..

και μετά πατάς στην οθόνη τέρμα επάνω δεξιά στην "διαχ. εργασιών"

για να το κλήσεις οριστικά την εφαρμογή που θες.

Link to comment
Share on other sites

εχει κανεις CDA 162024/92 R3A?εχει παρατηρησει μηπως το bug που ανεφερα?μπορω να το παω στην se για αναβαθμιση?μην το ρισκαρω εγω γιατι δεν εχω ξανακανει...επισεις..πηγα σημερα να μπω στο wifi που εχει στην σχολη μου και ειχε οδηγιες αλλα για internet explorer..και ελεγε να βαλω το taurus σαν διευθυνση και το 8080 για πορτα..εγω τα βαλα στο proxy..και δεν δουλευε..που τα βαζω ?...(χωρις ρυθμησεις δεν δουλευει.).μονο αυτα τα 2 μου παρεχει σαν πληροφοριες στο τει δεν εχω κανενα ip να αλλαξω.thanks
[sIGPIC][/sIGPIC]"Υπάρχουν 10 ειδών άνθρωποι. Αυτοί που ξέρουν δυαδικό σύστημα και αυτοί που δεν ξέρουν"
Link to comment
Share on other sites

paidia kserei kapoios pos vlepoume to firmware tou kinitou kai poio einai to kainourio?kai mena kollaei to rds kai mpoukose simera mia fora o ixos tou megafonou tou eksoterikou se klisi.episis den mporo na valo tis rithmiseis gia wind plus.an mporei kapoios as voithisei.euxaristo
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson P1i

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...