Jump to content

Sony Ericsson P1i


akis_k
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλησπέρα παιδιά. Σύντομα μετά από αρκετά χρόνια συμβίωσης με διάφορα NOKIA series60 κινητά είπα να πάρω κι εγώ αυτό το τρομερό εργαλείο SE P1! Σε καμιά 10αριά μέρες θα είναι στα χέρια μου. Η ερώτηση που θέλω να κάνω είναι αν γνωρίζει κανείς αν όλα τα SE P1 έχουν μέσα στη συσκευασία το wayfinder και τον δέκτη GPS? Θα το πάρω μέσω της WIND αν αυτό σας λέει κάτι.

 

Απ΄τη στιγμή που η SE το διαφιμίζει με το wayfinder θα το έχεισίγουρα η wind.Μόνο παραεισαγωγή δε θα το είχε εδώ στην Ελλάδα;)Έτσι νομίζω τουλάχιστον:shifty:

Hip Hop.
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Σε ευχαριστώ πολύ για την γρήγορη απάντηση pythagoras_7. Κι εγώ αυτό είχα καταλάβει απλά ρώτησα στο κατάστημα της wind και δεν ήξεραν να μου πούν σίγουρα. Σε ευχαριστώ και πάλι;)!
Link to comment
Share on other sites

Ειμαι και εγω ενας ευτυχης κατοχος του Sony Ericsson P-1i!!!

η απορια μου ειναι γιατι οταν ανοιγω τον File Manager,και πριν προλαβω να δω τις φωτογραφιες,ως λιστα εικονιδιων,(πριν ανοιξω την προεπισκοπιση εικονων) μου βγαζει καθε φορα ενα σφαλμα και δεν συνεχιζει???

εχει συμβει και σε αλλον και αν ναι,πως εχει αντιμετωπιστει?

Ευχαριστω εκ,των προτερων ...και με υγεια σε ολους οσους εχουν το P-1i!!!

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

μπορει να με πληροφορισει κανεις πως μπορω να το διορθοσω αυτο,που μου συνεβει...? κανεις?

THE LEGENT OF ROCK MUSIK IN THE OLL WORLD IS ONE:M E T A L I C A
Link to comment
Share on other sites

Σε ευχαριστώ πολύ για την γρήγορη απάντηση pythagoras_7. Κι εγώ αυτό είχα καταλάβει απλά ρώτησα στο κατάστημα της wind και δεν ήξεραν να μου πούν σίγουρα. Σε ευχαριστώ και πάλι;)!

 

Παρακαλώ:D

Hip Hop.
Link to comment
Share on other sites

Το equalizer είτε από το ραδιόφωνο είτε από τον media player , πώς μπορούμε να το διαμορφώσουμε χειροκίνητα ; Όχι τις προεπιλογές που έχει , αλλά να τα φουλάρουμε όλα τα πεδία .
http://i49.photobucket.com/albums/f289/agalmata/CaptureWiz002.jpg
Link to comment
Share on other sites

Εχει δοκιμασει κανεις καποιο προγραμμα για msn που να δουλευει με wind plus? Δοκιμασα το mig33 αλλα δεν επαιξε. Προσπαθησα να βαλω το fring αλλα ειχα προβλημα με το registration.
Link to comment
Share on other sites

Ειμαι και εγω ενας ευτυχης κατοχος του Sony Ericsson P-1i!!!

η απορια μου ειναι γιατι οταν ανοιγω τον File Manager,και πριν προλαβω να δω τις φωτογραφιες,ως λιστα εικονιδιων,(πριν ανοιξω την προεπισκοπιση εικονων) μου βγαζει καθε φορα ενα σφαλμα και δεν συνεχιζει???

εχει συμβει και σε αλλον και αν ναι,πως εχει αντιμετωπιστει?

Ευχαριστω εκ,των προτερων ...και με υγεια σε ολους οσους εχουν το P-1i!!!

κάνε αναβάθμηση και θα στρώσει. απλά να ξέρεις ότι θα χαθεί ότι έχεις βάλει μέσα και το τηλέφωνο θα γίνει όπως όταν το αγόρασες.

 

Το equalizer είτε από το ραδιόφωνο είτε από τον media player , πώς μπορούμε να το διαμορφώσουμε χειροκίνητα ; Όχι τις προεπιλογές που έχει , αλλά να τα φουλάρουμε όλα τα πεδία .

 

δυστυχώς το equalizer δεν έχει επιλογή για custom ρυθμίσεις.

[sIGPIC][/sIGPIC]

Πωλείται: Τίποτα. Ζητείται: Τίποτα.

Link to comment
Share on other sites

αυτό πιστεύω θα σε βολέψει καλύτερα. εγώ βρήκα στο Βόλο, με μόλις 5 ευρώ και αξίζει.

Πόσα Volt είναι αυτός που πήρες ; Μέσα στην συσκευή γράφει 5V ενώ η μπαταρία 3,7V .

http://i49.photobucket.com/albums/f289/agalmata/CaptureWiz002.jpg
Link to comment
Share on other sites

αυτό που πήρα γράφει output 12 volt αλλά δεν νομίζω να παίζει ρόλο. απλά λέει μέχρι πόσα volt υποστηρίζει. μην ξεχνάς ότι και στα αμάξια η υποδοχή 12 volt είναι.

[sIGPIC][/sIGPIC]

Πωλείται: Τίποτα. Ζητείται: Τίποτα.

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα ειμαι κατοχος n95 και λεω να το δωσω και να παρω το p1 εχει καποιος να μου πει μια γνωμη ; το n95 δεν εχει κανενα προβλημα. απλα λεω να παρω το p1
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα ειμαι κατοχος n95 και λεω να το δωσω και να παρω το p1 εχει καποιος να μου πει μια γνωμη ; το n95 δεν εχει κανενα προβλημα. απλα λεω να παρω το p1

Φίλε μου εγώ από ν73 και ν95 τα ξεφορτώθηκα και πήγα σε p1 .Είναι μέρα με την νύχτα . Το ν95 καλό είναι , όπως λες , μέχρι να πάθει κάτι .Πραγματικά είναι πολύ μπροστά το p1 σε σχέση με το ν95 και θα το καταλάβεις αμέσως . Και το πληκτρολόγιο να μην συνηθίσεις πάλι δεν σε χαλάει .

http://i49.photobucket.com/albums/f289/agalmata/CaptureWiz002.jpg
Link to comment
Share on other sites

Εχει δοκιμασει κανεις καποιο προγραμμα για msn που να δουλευει με wind plus? Δοκιμασα το mig33 αλλα δεν επαιξε. Προσπαθησα να βαλω το fring αλλα ειχα προβλημα με το registration.

 

Το ΙΜ+ το εχω δοκιμασει και δουλευει σιγουρα και ειναι και πολυ γρηγορο.

 

Δεν έχει πεδίο για αριθμό φάξ!!!

 

Στο πεδιο με το i και μετα "προσθηκη πεδιου"!!!!!

:)
Link to comment
Share on other sites

Τελικά για msn έβαλα ένα πρόγραμμα που λέγεται Morange. Έχει και free έκδοση. Καλό και γρήγορο φαίνεται, αλλά είναι java... Πολύ ωραίο Gui και υποστηρίζει email rss και άλλα καλούδια. Καλό φαίνεται...
Link to comment
Share on other sites

πολύ καλός τρόπος για msn να ανοίξετε στον browser του κινητού την διευθυνση http://mobile.live.com προσθήκη στους σελιδοδείκτες και έτοιμοι...

NO ONE LIVES FOREVER

http://briefcase.pathfinder.gr/download/pasxos/16349/209847/0/vba0de3e06e.gif

Link to comment
Share on other sites

γεια χαρά παιδιά,

 

εγώ έχω και τα 2 τηλέφωνα! τελικά δεν μπορώ να απαντήσω πιο είναι καλύτερο απο το άλλο. Εξαρτάται από το πια σκοπιά το βλέπει κάποιος! στο θέμα του multimedia είναι καλύτερο το N95. Στο θέμα της κατασκευής είναι καλύτερο το P1! είναι καθαρά θέμα γούστου και συνήθειας! Δεν νομίζω ότι το ένα είναι καλύτερο από το άλλο!

Link to comment
Share on other sites

Στο θέμα χρήσης του excel πως τα πάει? Μπορούμε να μεταφέρουμε αρχεία από το pc κ να τα δουλεύουμε στο P1?

και πόσο εύχρηστο είναι το excel στο Ρ1? σε σχέση με ένα PDA (windows)?

Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

καλημερα ξερει κανεις πως μπορω να πουλησω το n95 για να παρω το p1;

 

 

Mε χρήματα συνηθως γινονται οι αγοροπωλησίες. Τοπικό νόμισμα Ελλάδος το Ευρώ (€). Μπορέις και με ανταλλαγή. It s your choice...

 

Συμβουλή:

Να πουλήσεις το κομπολόι και να πάρεις ....ΤΟ ΡΟΛΟΙ ( P1i)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

γεια χαρτά παιδιά,

 

ξέρει κανένας πως φορτώνει η μπαταρία του gps receiver? δεν βρίσκς φορτηστή

 

 

ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

εμαθα οτι το p1 ειναι τρομερο!!!!!! αλλα με το gps τι λεει ; υπαρχει χρεωση ;

Με το πρόγραμμα wayfinder που έχει μέσα το τηλέφωνο , χρεώνεσαι . Υπάρχει όμως το τομτομ που δουλεύει άψογα και είναι ολοκληρωμένο και free

http://i49.photobucket.com/albums/f289/agalmata/CaptureWiz002.jpg
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson P1i

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...