Jump to content

Όλη η πολη ένα πάρτυ!


TakeOverNet
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Το ωραιο ειναι οτι ειδα διαφημιση της ΤΙΜ για -30 σε 30 συσκευες.

Αμεσως η Voda εδωσε -30% σε 30 συσκευες και τωρα ΟΛΕΣ οι συσκευες -30% με συνδεση.

 

Εχω την εντυπωση οτι τα εχει βαλει με την ΤΙΜ και της αλλαζει τα φωτα?

 

 

 

a)kseroume mexri pote isxiei i prosfora?

b)-30 apo thn iparxousa timh?px ena kinito sto vdf100 borei na kostizei 100 euro(apo arxiki timi px 150).Twra tha paei sta 70?

c)giati dn exoun vgalei episimo deltio tipou?

Link to comment
Share on other sites

Πήγε κανείς στο χτεσινό πάρτι στο Σύνταγμα; Εγώ απλός πέρναγα και έκατσα 3 λεπτά. Έχει κανείς εντυπώσεις από χτες;
Link to comment
Share on other sites

Πήγε κανείς στο χτεσινό πάρτι στο Σύνταγμα; Εγώ απλός πέρναγα και έκατσα 3 λεπτά. Έχει κανείς εντυπώσεις από χτες;

 

Eγώ. ;) (αν και δεν πήγα ακριβώς στο πάρτι, από το roof της Μ.Βρεταννίας το παρακολούθησα). Αρκετά ωραίο και εντυπωσιακό με αποκορύφωμα τα πυροτεχνήματα στο τέλος που ήταν όλα τα λεφτά. Και ο Σάκης καλός ήταν...:cool: Και βέβαια πααααάρα πολύς κόσμος ο οποίος έφτανε μέχρι την Ερμού...

Link to comment
Share on other sites

Περνούσα από Σύνταγμα εκείνη την ώρα και μου ήρθε να πάρω ένα μεγάφωνο να τους το φορέσω καπέλο. Από πάρτι και φρουφρού και αρώματα μιαααααα χαρά· το πρόβλημα μου με το vodafone mail, όμως, δεν μπορούν όμως να το λύσουν εδώ και 4,5 μήνες! Ασταδγιάλα!

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=161266

Link to comment
Share on other sites

Περνούσα από Σύνταγμα εκείνη την ώρα και μου ήρθε να πάρω ένα μεγάφωνο να τους το φορέσω καπέλο. Από πάρτι και φρουφρού και αρώματα μιαααααα χαρά? το πρόβλημα μου με το vodafone mail, όμως, δεν μπορούν όμως να το λύσουν εδώ και 4,5 μήνες! Ασταδγιάλα!

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=161266

 

Υποθετω οτι δεν ασχολουνται ολοι με το vodafone mail.

Link to comment
Share on other sites

Υποθετω οτι δεν ασχολουνται ολοι με το vodafone mail.

 

Αν όσα ξόδεξαν σε προμόσιον για αυτή την αηδία χτες τα δαπανούσαν για ανθρώπινο δυναμικό θα μπορούσαν να λύνουν ταχύτερα τα προβλήματα που δημιουργούν τα άχρηστα προγράμματά τους.

Link to comment
Share on other sites

Αν όσα ξόδεξαν σε προμόσιον για αυτή την αηδία χτες τα δαπανούσαν για ανθρώπινο δυναμικό θα μπορούσαν να λύνουν ταχύτερα τα προβλήματα που δημιουργούν τα άχρηστα προγράμματά τους.

 

Πες μου πως πιστεύεις ότι το ότι δεν έχει αποκατασταθεί το πρόβλημα σου με το Vodafone mail οφείλεται σε έλλειψη ανθρωπίνου δυναμικού... Πίστεψε με δεν έχει καμία σχέση. Απλώς το πρόβλημα πρέπει να είναι σοβαρό και να μην ευθύνεται μόνο η Vodafone αλλά και ο supplier της υπηρεσίας αλλά βέβαια έχεις κάθε λόγο να παραπονείσαι. Όχι όμως ότι επειδή δεν έχει αποκατασταθεί ένα πρόβλημα με επιπρόσθετη υπηρεσία δεν έχει προσωπικό.

 

Η εκδήλωση ήταν μια χαρά (σε καμία περίπτωση αηδία) και γενικά είναι ωραίο να γίνονται τέτοιες εκδηλώσεις στη πόλη. Και καλά κάνει και προμοτάρει τα προιόντα της, αυτό πουλάει. Μήπως να κάτσει σαν τις άλλες και να χάνει συνδρομητές?

 

Άσε που όλη τη προηγούμενη χρονιά το marketing λόγω των υποκλοπών ξόδεψε ούτε το 1/4 από αυτά που έπρεπε. Απλώς τώρα τα δίνουν μαζικά αφού κάνουν comeback!

Link to comment
Share on other sites

Αν όσα ξόδεξαν σε προμόσιον για αυτή την αηδία χτες τα δαπανούσαν για ανθρώπινο δυναμικό θα μπορούσαν να λύνουν ταχύτερα τα προβλήματα που δημιουργούν τα άχρηστα προγράμματά τους.

 

Εφοσον ειναι αχρηστο, γιατι το χρησιμοποιεις?

 

Και οσο και να ξοδεψουν για ανθρωπινο δυναμικο δεν νομιζω να ειχε να κανει κατι με το vf mail απο τη στιγμη που δεν ειναι προγραμμα της vf.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...