Jump to content

[Επίσημο] Nokia 6120 classic


nervous
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλησπέρα παιδιά, σκέφτομαι να αγοράσω το 6120 ή το 6121. Επειδή στην δουλειά μου είναι ανάγκη να χρησιμοποιώ το κινητό για πρόσβαση στο Internet (laptop), θα μου προτείνατε να πάρω κάποιο από τα δύο ώστε να επιτυγχάνω καλύτερες ταχύτητες;

Το έχει χρησιμοποιήσει κανείς σας για να μπει στο internet; Αν είσαι κάτω από 3G κάλυψη, τι ταχύτητες download μπορείς να πιάσεις;

Φυσικά το Nokia 6120 θα πάρεις.

Τυπικά η ταχύτητα που μπορείς να πιάσεις μέσω 3G, φτάνει στα 384 kbit/s.

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Συμφωνώ ότι κάτω από 3G κάλυψη μπορείς να πιάσεις μέχρι και 384 kbit/s (θεωρητικά …), αλλά το HSDPA πρωτόκολλο που έχει δεν νομίζεις ότι μπορεί να βοηθήσει ώστε να κατεβάζει ποιο γρήγορα όταν ο σταθμός βάσης που σε καλύπτει το υποστηρίζει;

Τελικά αν η διαφορά τους είναι η υποστήριξη του Αμερικάνικου 3G γιατί ήρθε στην Ελλάδα;

 

Επιπλέον, πιστεύεις πως αν πάρω το 6121, δεν θα έχω εξίσου καλές ταχύτητες με το 6120;

Link to comment
Share on other sites

Συμφωνώ ότι κάτω από 3G κάλυψη μπορείς να πιάσεις μέχρι και 384 kbit/s (θεωρητικά …), αλλά το HSDPA πρωτόκολλο που έχει δεν νομίζεις ότι μπορεί να βοηθήσει ώστε να κατεβάζει ποιο γρήγορα όταν ο σταθμός βάσης που σε καλύπτει το υποστηρίζει;

Τελικά αν η διαφορά τους είναι η υποστήριξη του Αμερικάνικου 3G γιατί ήρθε στην Ελλάδα;

Υποστηρίζει και HSDPA.., παράληψή μου.:O

Υπολόγισε περίπου σαν να είχες μια σύνδεση 3,6Mbps. Βέβαια αυτό εξαρτάται και από τη ποιότητα της κάλυψης που έχει η εκάστοτε περιοχή.

 

Εφόσον και τα δύο υποστηρίζουν τη μπάντα WCDMA 2100MHz, είναι το ίδιο. Το ελληνικό 3G εκπέμπει στα 2100MHz.

 

 

ΥΓ: Όταν θέλεις να προσθέσεις κάτι, απλά κάνε http://www.myphone.gr/forum/images/buttons3/edit.gif το προϋπάρχον post σου.

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

OK, ευχαριστώ για τη συμβουλή. Στη πραγματικότητα λοιπόν, όσον αφορά το Ελληνικό δίκτυο, τόσο το 6121 όσο και το 6120 συμπεριφέρονται ακριβώς το ίδιο σε επίπεδο μεταφοράς δεδομένων στο διαδίκτυο Στο site της Cosmote, ενώ την προηγούμενη εβδομάδα είχαν και τα 2 την ίδια ακριβώς τιμή 327,…€, σήμερα είδα πως το 6121 κοστίζει 20€ λιγότερο. Λες να σημαίνει κάτι αυτό;
Link to comment
Share on other sites

OK, ευχαριστώ για τη συμβουλή. Στη πραγματικότητα λοιπόν, όσον αφορά το Ελληνικό δίκτυο, τόσο το 6121 όσο και το 6120 συμπεριφέρονται ακριβώς το ίδιο σε επίπεδο μεταφοράς δεδομένων στο διαδίκτυο Στο site της Cosmote, ενώ την προηγούμενη εβδομάδα είχαν και τα 2 την ίδια ακριβώς τιμή 327,…€, σήμερα είδα πως το 6121 κοστίζει 20€ λιγότερο. Λες να σημαίνει κάτι αυτό;

Δεν νομίζω, τουλάχιστον ως προς το δίκτυο.

Να σου πω την αλήθεια, δεν ήξερα καν πως έχει έρθει στην Ελλάδα το 6121.:whistle:

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

Στο site της Cosmote, ενώ την προηγούμενη εβδομάδα είχαν και τα 2 την ίδια ακριβώς τιμή 327,…€, σήμερα είδα πως το 6121 κοστίζει 20€ λιγότερο. Λες να σημαίνει κάτι αυτό;

Μήπως το 6121 δεν είναι απο Alpha Copy, σε αντίθεση με το 6120;

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα, είμαι ευτυχής κάτοχος ενός 6120 και γω και θα ήθελα να ρωτήσω κάποια πραγματάκια:

 

- τελικά αναβάθμιση κάνω άφοβα χωρίς να έχω αποθηκεύσει τπτ? Δεν κινδυνεύω να χάσω επαφές, εφαρμογές κτλ?

 

- χρησιμοποιεί κάποιος σε αυτό gps? του χω φορτώσει το smart2go με κεραία την LD-3W, αν και απογοητεύτηκα που πρέπει να πληρώσω την πλοήγηση, για να φορτώσω άλλο πρόγραμμα έχει "μανούρα"?

 

- Με τις εφαρμογές τι γίνεται? δεν έχω καταφέρει να περάσω καμία, σε όσες έχω βρει λέει ότι έχει λήξει η άδεια :mad::(

 

ευχαριστώ εκ των προτέρων για τις απαντήσεις

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα, είμαι ευτυχής κάτοχος ενός 6120 και γω και θα ήθελα να ρωτήσω κάποια πραγματάκια:

 

- τελικά αναβάθμιση κάνω άφοβα χωρίς να έχω αποθηκεύσει τπτ? Δεν κινδυνεύω να χάσω επαφές, εφαρμογές κτλ?

Ναι, δεν χάνεις τίποτα μετά την αναβάθμιση.

 

- χρησιμοποιεί κάποιος σε αυτό gps? του χω φορτώσει το smart2go με κεραία την LD-3W, αν και απογοητεύτηκα που πρέπει να πληρώσω την πλοήγηση, για να φορτώσω άλλο πρόγραμμα έχει "μανούρα"?

Έχει λιγη "μανούρα", αλλά αξίζει!

 

- Με τις εφαρμογές τι γίνεται? δεν έχω καταφέρει να περάσω καμία, σε όσες έχω βρει λέει ότι έχει λήξει η άδεια :mad::(

 

ευχαριστώ εκ των προτέρων για τις απαντήσεις

Δες στην ερώτηση #3 τους λόγους για τους οποίους δεν μπορείς να εγκαταστήσεις εφαρμογές.

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

για να πώ την αλήθεια μόλις εγκατέστησα και μετά από μια σύντομη βόλτα τέσταρα το GarminXT for Symbian S60, απλά απίστευτο, μόνο φωτό με τα μέρη δεν μου έδειχνε στην Πάτρα, για να πώ την αλήθεια βέβαια η ταχύτητα που μου έδειχνε απείχε κατα πολύ από την πραγματική, αλλά δεν μπορούμε να τα έχουμε όλα... Ελπίζω να μην μου χαλάσει κάτι τώρα που θα προσπαθήσω την αναβάθμιση...

 

 

Ευχαριστώ πολύ για τις απαντήσεις σου, να 'σαι καλά!

Link to comment
Share on other sites

για να πώ την αλήθεια μόλις εγκατέστησα και μετά από μια σύντομη βόλτα τέσταρα το GarminXT for Symbian S60, απλά απίστευτο, μόνο φωτό με τα μέρη δεν μου έδειχνε στην Πάτρα.

 

 

Το GarminXT πως εγκαθηστατε στο 6120c?Eγκατεστησα το .sis Garmin και οταν το ανοιγω

μετα απο μερικα δευτερολεπτα με πεταει εξω.....Θελει οπωσδηποτε εξωτερικο GPS?

 

Eπισεις παρατηρησα οτι μετα την αναβαθμηση ψιλοκολαει στα sms kai στα ΜΜS σε οποια διαδικασια και να ειμαι(αναγνωση,αποστολη κτλ)

huawei p8,nexus 5x,xiaomi note 4x 4/64

[sIGPIC][/sIGPIC] ΑΕΚ!

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα, είμαι ευτυχής κάτοχος ενός 6120 και γω και θα ήθελα να ρωτήσω κάποια πραγματάκια:

 

- τελικά αναβάθμιση κάνω άφοβα χωρίς να έχω αποθηκεύσει τπτ? Δεν κινδυνεύω να χάσω επαφές, εφαρμογές κτλ?

 

Καλό είναι να κρατήσεις ένα back up με τις επαφές σου και τα υπόλοιπα αρχεία.

 

- χρησιμοποιεί κάποιος σε αυτό gps? του χω φορτώσει το smart2go με κεραία την LD-3W, αν και απογοητεύτηκα που πρέπει να πληρώσω την πλοήγηση, για να φορτώσω άλλο πρόγραμμα έχει "μανούρα"?

Βάλε το Sygic Navigator. Είναι πολύ εύκολο στην χρήση, έχει δωρεάν πλοήγηση κια πολύ αναλυτικότερους χάρτες σε σχέση με το Nokia Maps. Αντίθετα, το Garmin δημιουργεί πρόβλημα στο πλήκτρο #.

 

To link για να το κατεβάσεις το έχεις. ;)

 

- Με τις εφαρμογές τι γίνεται? δεν έχω καταφέρει να περάσω καμία, σε όσες έχω βρει λέει ότι έχει λήξει η άδεια :mad::(

 

ευχαριστώ εκ των προτέρων για τις απαντήσεις

 

Όσες σου βγάζουν μήνυμα οτι έχει λήξει, άλλαζε την ημερομηνία του τηλεφώνου. Πήγαινέ την πίσω μέχρι να μπορέσεις να την εγκαταστήσεις και μετά επανέφερε την αρχική ημερομηνία.

 

για να πώ την αλήθεια μόλις εγκατέστησα και μετά από μια σύντομη βόλτα τέσταρα το GarminXT for Symbian S60, απλά απίστευτο, μόνο φωτό με τα μέρη δεν μου έδειχνε στην Πάτρα, για να πώ την αλήθεια βέβαια η ταχύτητα που μου έδειχνε απείχε κατα πολύ από την πραγματική, αλλά δεν μπορούμε να τα έχουμε όλα... Ελπίζω να μην μου χαλάσει κάτι τώρα που θα προσπαθήσω την αναβάθμιση...

Δυστυχώς η απόκλιση αυτή υπάρχει και δεν διορθώνεται. Ίσως σε κάποια νεότερη έκδοση.

 

Δεν επιρρεάζεται καθόλου η εφαρμογή αν κάνεις αναβάθμιση.

 

Το GarminXT πως εγκαθηστατε στο 6120c?Eγκατεστησα το .sis Garmin και οταν το ανοιγω μετα απο μερικα δευτερολεπτα με πεταει εξω.....Θελει οπωσδηποτε εξωτερικο GPS?

 

Eπισεις παρατηρησα οτι μετα την αναβαθμηση ψιλοκολαει στα sms kai στα ΜΜS σε οποια διαδικασια και να ειμαι(αναγνωση,αποστολη κτλ)

 

Όχι, δεν χρειάζεται εξωτερική κεραία για να λειτουργήσει. Αν δεν έχεις κεραία, κάθε φορά που το ανοίγεις θα σου βγάζει στο χάρτη μια θέση αρχική άσχετη και όχι την δικιά σου.

 

Δες όταν το ανοίγεις, αν έχει ένα πλήκτρο που γράφει ΔΙΑΚΟΠΗ. Άνοιξε την εφαρμογή και οήγαινε γρήγορα και πάτα το πλήκτρο αυτό.

Link to comment
Share on other sites

Σημερα το Garmin δεν ανοιγει καν,κανει να ανοιξει αλλα δεν.....

Καποια βοηθεια για εγκατασταση του Garmin?

 

Επισεις διαπιστωνω οτι μετα την αναβαθμιση κανει διαφορα τρελλα.

Ανοιγω ενα βιντεο και ξεκιναει σε pause,πρεπει να ξαναπατησω για να παιξει,επισεις πριν ξεκινησει το βιντεο γινεται μαυρη η οθονη και μετα ξεκινα.Για να γραψω σμσ αργει πολυ να ανοιξει,ενω οι δυο αντιθετες παυλες κατω απο το σημα ανοιγουν οποτε θελουν.....

huawei p8,nexus 5x,xiaomi note 4x 4/64

[sIGPIC][/sIGPIC] ΑΕΚ!

Link to comment
Share on other sites

Kαλησπέρα. Διάβασα στο θέμα από κάποιο σημείο και μετά για το κινητό τις απόψεις σας κλπ, και έχω μερικές ερωτήσεις:

 

1) Είδα μια φωτογραφία που έβαλε ένας χρήστης, και ήταν πολύ άσχημη η ποιότητα της πραγματικά - κόκκινες γραμμές πχ. Έτσι είναι σε όλους σας ή "έτυχε" ας πούμε;

2) Δεν είχα ποτέ symbian. Να το δοκιμάσω; Τρέχει γρήγορα τις εφαρμογές αυτό το κινητό; Γιατί διάβασα ότι κάποιοι έχουν προβλήματα.

3) Από εμφάνιση όλοι λέτε (σχεδόν) ότι είναι μικρό και όμορφο, βέβαια ξέρω, αυτό είναι κάτι υποκειμενικό, αλλά εγώ που το είδα, δεν μπορώ να πω ότι μου έκανε αυτό το "κλικ"

4) Για τα λεφτά του είναι όντως πολύ καλό, με χαλάει βέβαια που έχει μικρή οθόνη. Όπως και τα κουμπιά άλλωστε. Είναι βολικά;

5) Ξέρω ότι δεν είναι χώρος σύγκρισης κινητών, όμως με αφορμή αυτό που έγραψε ένας χρήστης, ότι δηλαδή δεν θα διάλεγε πχ το 6110 navigator ή το Ν95 γιατί είναι ογκοδέστατα μπροστά του και είναι gps. Όντως είναι έτσι; Γιατί είμαι ανάμεσα και στο 6110. Δηλαδή αν κάποιος δεν θα χρησιμοποιήσει σε ένα κινητό το gps (όπως εγώ) τότε να μην το πάρει; Δηλαδή να προτιμήσει κάτι σαν το 6120;

 

Πήγα σε μια πωλήτρια στο Γερμανό και μου είπε ότι οκ, το έχουν πάρει αρκετοί αλλά πλέον έχει παλιώσει, και επειδή είναι κάπως λεπτό δε λέει και πολλά στο μάτι.

Link to comment
Share on other sites

είναι value4money το κινητάκι.

Γρήγορο, με άψογη οθόνη, καλή αυτονομία για τα δεδομένα του, κομπακτ και με λειτουργικό που είναι απροβλημάτιστο.

 

Καλά τα κριτίρια της πωλήτριας να μην τα σχολιάσω καλύτερα. :lol:

 

Eγώ προσωπικά το έχω καταευχαριστηθεί. Από τις καλύτερες αγορές μου.

Ι need a six month vacation, twice a year.
Link to comment
Share on other sites

εχω βρει πως να βαλω εικονα οταν με καλει καποιος

αλλα την εμφανιζει μικρή διπλα στον αριθμο

γινεται να εμφανιζεται η φωτο πιο μεγαλη οταν καλει καποιος;;

http://www.danasoft.com/vipersig.jpg

 

"...Ποτέ μην εξηγείς...Οι φίλοι σου δεν το χρειάζονται και οι εχθροί σου δεν θα σε πιστέψουν έτσι και αλλιώς..."

Link to comment
Share on other sites

εχω βρει πως να βαλω εικονα οταν με καλει καποιος

αλλα την εμφανιζει μικρή διπλα στον αριθμο

γινεται να εμφανιζεται η φωτο πιο μεγαλη οταν καλει καποιος;;

Μόνο μέσω εφαρμογής.

Υπάρχει το Best Full Screen Caller.

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

1) Είδα μια φωτογραφία που έβαλε ένας χρήστης, και ήταν πολύ άσχημη η ποιότητα της πραγματικά - κόκκινες γραμμές πχ. Έτσι είναι σε όλους σας ή "έτυχε" ας πούμε;

2) Δεν είχα ποτέ symbian. Να το δοκιμάσω; Τρέχει γρήγορα τις εφαρμογές αυτό το κινητό; Γιατί διάβασα ότι κάποιοι έχουν προβλήματα.

3) Από εμφάνιση όλοι λέτε (σχεδόν) ότι είναι μικρό και όμορφο, βέβαια ξέρω, αυτό είναι κάτι υποκειμενικό, αλλά εγώ που το είδα, δεν μπορώ να πω ότι μου έκανε αυτό το "κλικ"

4) Για τα λεφτά του είναι όντως πολύ καλό, με χαλάει βέβαια που έχει μικρή οθόνη. Όπως και τα κουμπιά άλλωστε. Είναι βολικά;

5) Ξέρω ότι δεν είναι χώρος σύγκρισης κινητών, όμως με αφορμή αυτό που έγραψε ένας χρήστης, ότι δηλαδή δεν θα διάλεγε πχ το 6110 navigator ή το Ν95 γιατί είναι ογκοδέστατα μπροστά του και είναι gps. Όντως είναι έτσι; Γιατί είμαι ανάμεσα και στο 6110. Δηλαδή αν κάποιος δεν θα χρησιμοποιήσει σε ένα κινητό το gps (όπως εγώ) τότε να μην το πάρει; Δηλαδή να προτιμήσει κάτι σαν το 6120;

Το κινητό δεν έχει παλιώσει καθόλου. Άλλωστε, δεν έχει βγεί κάποιο νεότερο μοντέλο που θεωρητικά το αντικαθιστά. Στα λεφτά του, είναι μια πάρα πολύ καλή επένδυση.

 

1)Η κάμερά του δεν είναι και ότι καλύτερα αλλά σε καμία περίπτωση δεν είναι τραγική η ποιότητά του. Επειδή δεν έχει αυτόματη εστίαση και δυνατό φλάς, για να τραβήξεις καλές φωτογραφίες, πρέπει να υπάρχουν καλές συνθήκες φωτισμού.

2)Δεν υπάρχει κανένα πρόβλημα με το συγκεκριμένο μοντέλο. Το λειτουργικό του είναι γρήγορο και οι δυνατότητές του πολύ μεγάλες.

3)Καθαρά υποκειμενικό. Εμένα μου αρέσει.

4)Πολύ καλό πληκτρολόγιο. Το μόνο που ίσως χρειαστεί να μάθεις είναι η θέση των 2 ειδικών πλήκτρων που δεν είναι ακριβώς κάτω από την αντίστοιχη ένδειξη της οθόνης αλλά λίγο προς το κέντρο της συσκευής.

5)Αν δεν χρειάζεσαι καθημερινά πλοήγηση, τότε το 6120 θα σε καλύψει. Αν κάποια στιγμή αποφασίσεις να ασχοληθείς και με αυτό το άθλημα, μπορείς να πάρεις μια κεραία GPS με λίγα λεφτά και να κάνεις πολύ καλύτερα την δουλειά σου απ’ότι ένα Ν95 ή 6110 navigator.

Link to comment
Share on other sites

Ενδιαφέρομαι για το μοντελάκι... Τι λέτε, καλή επιλογή θα είναι;

 

Για τα λεφτα του αξιζει .Δες το παραπανω σχολιο του mirrorofsorrow.

Επιπλεον κατα καιρους στο παρον θεμα εχουν γραφτει αρκετα ..

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Nα ρωτήσω, αν και τυχόν γνωρίζει κάποιος.

Η camera του είναι σαν του Κ750i ή χειρότερη;

Φίλε δεδομένου του ότι δεν έχει auto focus δεν νομίζω να είναι στα επίπεδα του K750i οι φωτογραφίες του.

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

Φίλε δεδομένου του ότι δεν έχει auto focus δεν νομίζω να είναι στα επίπεδα του K750i οι φωτογραφίες του.

μιας και ήταν το προηγούμενο κινητό μου δεν ξέρω αν συμφωνώ μαζί σου... :worry:

Link to comment
Share on other sites

Διάβασα στο θέμα ότι θα πρέπει να έχει πολύ καλό φωτισμό για να βγάλει καλές φωτογραφίες και επίσης το φλας δεν λέει τίποτα.

Επιπλέον, μιας και δεν είχα ποτέ symbian όπως έχω ξανά αναφέρει, διάβασα ότι του λείπει ένα κουμπί με ένα μολύβι ή κάτι τέτοιο (?) και ότι είναι αρνητικό αυτό. Γιατί;

Link to comment
Share on other sites

Nα ρωτήσω, αν και τυχόν γνωρίζει κάποιος.

Η camera του είναι σαν του Κ750i ή χειρότερη;

 

Εχω και τα δυο!

 

Στην φωτο υπερτερει το Κ750 λογω autofocus (χωρις να υπαρχει καμμια τρομερη διαφορα(ειδικα την μερα)

Στις βραδυνες ληψεις το κ750 μια κλαση πανω.....

 

Στο βιντεο τα πραγματα ειναι μακραν υπερ του 6120c λογω MP4,

αναλυσης 240Χ320,και φοβερου ηχου.

Το μονο καλο του κ750 στο βιντεο ειναι οτι εχεις φλας.....

 

Καμμια βοηθεια για το ναβιγκειτορ γκαρμιν?

huawei p8,nexus 5x,xiaomi note 4x 4/64

[sIGPIC][/sIGPIC] ΑΕΚ!

Link to comment
Share on other sites

είχα ποτέ symbian όπως έχω ξανά αναφέρει, διάβασα ότι του λείπει ένα κουμπί με ένα μολύβι ή κάτι τέτοιο (?) και ότι είναι αρνητικό αυτό. Γιατί;

 

Στην χρήση της συσκευής δεν υπάρχει κανένα πρόβλημα. Τις λειτουργίες που είχε το πλήκτρο μολυβάκι, τις κάνει το # και *.

 

Υπάρχουν όμως μερικές εφαρμογές που σου προσφέρουν συντομεύσεις με συνδυασμό μολύβι + κάποιο άλλο πλήκτρο. Το 6120 δεν θα μπορεί να εκμεταλλευτεί τις συντομεύσεις αυτές. Λεπτομέριες αλλά κάνουν την διαφορά. ;)

 

Επίσης, τώρα τελευταία είναι της μόδας να χρησιμοποιούν όλοι προγράμματα πλοήγησης. Το Garmin υατή την στιγμή είναι το καλύτερο. Δημιουργεί ένα πρόβλημα όμως στις συσκευές χωρίς μολυβάκι δυσχεραίνοντας τις υπόλοιπες λειτουργίες της κάθε συσκευής που το έχει εγκατεστημένο.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...