Jump to content

Samsung SGH-C300


geo_maniakos
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Έχει κανείς το παρών κινητάκι?Εγώ που το χω σαν 2ο εδω και 1 μηνα περιπου ειμαι ΠΟΛΥ ευχαριστημενος απο την αυτονομια του!Ενα καλο low-and κινητάκι!Ας ανεβασουμε εδω ηχους οποιος θελει MIDI για το κινητο για να το στειλουμε απο αλλο κινητο με ΜΜΣ!:) !Λοιπον?Καλη η ιδεα μου?(Παρακάτω εικόνα!)

 

Δείκτης SAR:

0.476 W/kg

Edited by gianpithio
Update
Link to comment
Share on other sites

File esu to exeis dokimasei auto pou les?

 

Egw to pira prin 3 meres to kinitaki kai eipa se ena filaraki na mou steilei me mms enan ixo(sugkekrimena ton ixo apo to muppet show) alla den egine tipota. Mou evgale ena kokkino x kai molis epelexa na mou swsei ton ixo mou leei oti den vre8hke kanenas ixos. To arxeiaki itan midi kai poli mikro, gurw sta 3k.

 

An to exeis kataferei hdh 8a me endiefere h apopsh sou kai epishs na mou eleges me ti eidous arxeio to kataferes? midi, smf kati allo???

 

 

Kati allo, diavasa se xena sites oti gia ena apo ta csipnitiria pou iparxoun sto kinito iparxei h epilogh snooze (csanaxtipaei meta apo ligo, xwris na kleinei ektos kai an patiseis exodo) alla egw de katafera na vrw tipota. Ola xtipane mia fora kai terma:(

Link to comment
Share on other sites

Τι να πω...εγω ψαχνω ενα midi για να βαλω γιατι μου τη σπανε του κινητου και στο κανονικο μου εχω μονο mp3.Θα βρω ομως και θα σου πω!
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

φαινεται πολυ πιο ακριβο και ειναι εξαιρετο σε ολα του

το πηρα στη μανα ου η οποια δηλωνει ενθουσιασμενη!

 

Μακαρι και οι αλλες εταιριες να βγαζανε τετοια μοντελα!

:X
Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει τρόπος να βάλω backround φωτογραφία δικιά μου;

Θέλω να το πάρω για τη μάνα μου η οποία όμως θελει για backround την εγγονή της!:O

Γενικώς υπάρχει τρόπος να πάει φωτό απο άλλο κινητό στο C300;

iPhone 15 Pro Max - Apple Watch 7 - Mac mini M1

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει τρόπος να βάλω backround φωτογραφία δικιά μου;

Θέλω να το πάρω για τη μάνα μου η οποία όμως θελει για backround την εγγονή της!:O

Γενικώς υπάρχει τρόπος να πάει φωτό απο άλλο κινητό στο C300;

προφανώς με mms.Ένας φίλος το χει και μόνο με mms παίρνει εικόνες.Από συνδεσιμότητα...ΧΑΛΙΑ!Κάλύτερα να της πάρεις ένα Ericsson K300 που τα χει όλα και κάνει μόνο 5 ευρώ πιο πάνω!!!!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

SOS

 

Παίδες απαιτείται να αγοράσω γρήγορα απλό κινητό όπως αυτό.... για ρίξτε μια βοήθεια όσοι το έχετε.

 

Από αυτονομία πως πάει? Πόσο σας κρατάει περίπου?

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...

eixa parei ayto to til prin 4 mines giath den eixa leyta gia allo kinito tote kai einai poli kalo kinito otan to pira oli elegan oti kanei pano apo 200 eyro kai omos to pira 79 eyro ego pisteyo einai h kaliteri epilogi sta 80 eyro

tin samsung den tin eixa se idieteri ektimisi apla meta apo ta katoprthomata tis kai tin megali poiria tis pleon den tin alazo kai ayto sistino se oloys kamia sxesi me nokia kai motorola

 

pleon exo to u 600 to pio omorfo kinito gia mena

 

 

samsung gia panta

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

αν ξερετε βρε παιδια,υπαρχει καποια ρυθμιση ,για να με ειδοποιει οτι καποιος πηρε τηλεφωνο?

γιατι απο οτι ειδα,οταν με καλει καποιος,ανοιγει η οθονη κανονικα και εμφανιζει τα στοιχεια,αλλα μετα απο λιγο κλεινει,χωρις να εχω καποια ειδοποιηση οτι ειχα τηλεφωνο η μηνυμα..

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Καλησπέρα

Θέλω να αγοράσω το εν λόγω κινητό.Δεν έχω ιδιαίτερες απαιτήσεις από ένα τηλέφωνο,οπότε δε θέλω να δώσω πολλά λεφτά.Αυτό,και σαν τιμή αλλά και σαν μέγεθος με ικανοποιεί.Όμως θέλω να έχει κάποιες βασικές δυνατότητες.Θέλω να μου έρχεται μήνυμα για τις κλήσεις που έγιναν προς εμένα,όταν το τηλέφωνο ήταν εκτός δικτύου ή απενεργοποιημένο.Το Siemens C55 που είχα,διέθετε αυτό το χαρακτηριστικό.Το Sagem V55 που χρησιμοποιώ τώρα δεν το έχει...Επίσης θέλω αναφορά για την παραλαβή του μηνύματος.Πάλι το Siemens είχε και το sagem δεν έχει...Το Samsung διαθέτει αυτά τα βασικά χαρακτηριστικά;Επίσης "κουδουνίζει" δυνατά;Αν κάποιος το έχει ας μου απαντήσει.Το δίκτυο που έχω είναι cosmote.

Link to comment
Share on other sites

nai ola ayta ta exei.poy eipes alla apo ti katalaba den exei sxesi to kinito gia ayta alla to diktio .ego den ksero kinito poy na min exei anafores px..

 

alla pano apo ola einai kinito wraio me antoxes to exo anigo klisi ekatomiria fores pano katom aresei na pezo kai to slide den exei pathei tipota xtipimata polla kai alla

Link to comment
Share on other sites

όπως λέει και ο konstantinos το κινητό τα υποστήριζει όλα αυτά...από εκεί και πέρα είναι θέμα ενεργοποίησης των αναφορών και της ειδοποίησης των χαμένων κλήσεων για το δίκτυο της εκάστοτε εταιρείας.

 

ΥΓ)Είναι δοκιμασμένο με cosmote

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα πήρα και εγώ το C300 σαν 2ο κινητό. Πρώτη εντύπωση αρκετά καλή. Με τίποτα δεν δείχνει το 69€ που έχει. Είναι το δεύτερο samsung που έχω μετά από πολλά χρόνια.

 

Μια βασική ερώτηση (αν και νομίζω οτί δεν γίνεται). Μπορείς να έχει γλώσσα μενού Αγγλικά και γλώσσα γραφής Ελληνικά;

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα πήρα και εγώ το C300 σαν 2ο κινητό. Πρώτη εντύπωση αρκετά καλή. Με τίποτα δεν δείχνει το 69€ που έχει. Είναι το δεύτερο samsung που έχω μετά από πολλά χρόνια.

 

Μια βασική ερώτηση (αν και νομίζω οτί δεν γίνεται). Μπορείς να έχει γλώσσα μενού Αγγλικά και γλώσσα γραφής Ελληνικά;

 

Στο δικό μου πάντως γίνεται να έχω το μενού αγγλικά και να γράφω π.χ. sms στα ελληνικά.

Link to comment
Share on other sites

Το είδα και εγώ. Απλά τα έχει τα ελληνικά μαζί με τα αγγλικά. Το κακό στην περίπτωση αυτή είναι οτί έχει μόνο τα διαφορετικά γράμματα της ελληνικής αλφαβήτου, με αποτέλεσμα στον κατάλογο να τα βγάζει με σειρά ότι να ναι...
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Πολύ καλό. Με 70 ευρώ για δεύτερο κινητό είναι πολύ στιλάτο ΚΑΙ slide...

 

 

posooooo!!!!:blink:

 

70 eurw!!!na parw kamia dekaria ama einai kai as ta xw na kathontai!:X

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Το παρήγγειλα κι εγώ σήμερα, στα 69€ από e-shop (Σε κατάστημα Vodafone το είχαν 79€ :X). Άντε να δούμε τι θα δούμε...

 

Όσον αφορά την συνδεσιμότητα, σε sites του εξωτερικού υποστηρίζουν πως έχουν data cable για το μοντέλο αυτό. Ξέρει κανείς τίποτα περισσότερο; Άλλωστε, ποιος ο λόγος τότε να έχει η Samsung στην σελίδα της software για το κινητό αυτό, αν η συσκευή δεν το υποστηρίζει;

ZTE Blade V2020 Smart (8010)
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...