Jump to content

[Επίσημο] Nokia 8600 Luna


d2000217
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

φυσικα κι οχι,πολυ καλυτερο ειναι του 8600.

 

καλο αυτο.το ρωραω γιατι εγραψες οτι δεν εισαι ευχαριστημενος απο το ηχειο του..

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 438
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

καλο αυτο.το ρωραω γιατι εγραψες οτι δεν εισαι ευχαριστημενος απο το ηχειο του..

 

αν τσιτωσεις τις ρυθμισεις στον ισοσταθμιστη το ηχειο τριζει και μπορει να σου μεινει κιολας:)

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

simera pira ola ta katastimata tou plaisiou k ola ta nokia shops k kanenas den eixe to 8600 to plaisio eipe pos i proti partida eksantlithike k tha ksanaferei 30 aygoystou...piga kata tyxi sto media markt sto faliro k eixe mono ena k to pira sta 759 eyro...ta nokia shops to eixan 742 eyro alla tha to efernan agnosto pote...tora gia to kinito einai oti kalitero exei vgalei i nokia san poiotita kataskeus sth seira 8xxx kata th gnomi mou othoni hxos k poli kali i aisthisi tou gualiou.se genikes grammes einai antiprosopeytiko ths ipsilis toy aksias:)
Link to comment
Share on other sites

simera pira ola ta katastimata tou plaisiou k ola ta nokia shops k kanenas den eixe to 8600 to plaisio eipe pos i proti partida eksantlithike k tha ksanaferei 30 aygoystou...piga kata tyxi sto media markt sto faliro k eixe mono ena k to pira sta 759 eyro...ta nokia shops to eixan 742 eyro alla tha to efernan agnosto pote...tora gia to kinito einai oti kalitero exei vgalei i nokia san poiotita kataskeus sth seira 8xxx kata th gnomi mou othoni hxos k poli kali i aisthisi tou gualiou.se genikes grammes einai antiprosopeytiko ths ipsilis toy aksias:)
Εγω απ το πλαισιο το πηρα μετα απο μαχη!!Απο κει και περα οταν ειχα παρει στο Νοκια shop στην Ομονοια μου ειπαν τιμη κατω απο 700ευρω 680 αν θυμαμαι αλλα μου ειχε πει οτι δεν το ειχε διαθεσιμο.Αντιθετα στο nokia shop του Αιγαλεω το ειχαν διαθεσιμο στα 742.
Link to comment
Share on other sites

ρε παιδιά, αυτό το γυάλινο κάλυμμα πως σας φαίνεται, θα αντέχει στις κακουχίες;

[sigpic][/sigpic]

I Am, by any practical defintion of the words, foolproof and incapable of error. - HAL9000

Link to comment
Share on other sites

Εγω απ το πλαισιο το πηρα μετα απο μαχη!!Απο κει και περα οταν ειχα παρει στο Νοκια shop στην Ομονοια μου ειπαν τιμη κατω απο 700ευρω 680 αν θυμαμαι αλλα μου ειχε πει οτι δεν το ειχε διαθεσιμο.Αντιθετα στο nokia shop του Αιγαλεω το ειχαν διαθεσιμο στα 742.

ψευτιες δηλαδη,μολις το φερουν θα το χουν ιδια τιμη και με τα υπολοιπα Nokia shops

ρε παιδιά, αυτό το γυάλινο κάλυμμα πως σας φαίνεται, θα αντέχει στις κακουχίες;

παρα πολυ καλο,ενταξει πρεπει να αντεχει αλλα δεν ειναι και κινητο οικοδομης

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Χαχα ακουστε στιχομυθια σημερα που πηγα στο Νοκια κλαμπ της Ομονοιας!<<Καλημερα φορτιστη αυτοκινητου για το 8600 εχετε??Και βεβαια εχουμε μου λεει.Τις λεω ξερετε με εξοδο usb.Οχι μου λεει εχει και κανονικη εξοδο πανω!!!Μα δεν εχει της λεω.Μα εχει μου λεει!!!Της το δινω στα χερια το κοιταει,μου λεει ωχ πιο κινητο ειναι αυτο??Ωραια χρωματα εχει!!:lol:Ε αφου το χαζεψε λιγο μου ειπε οτι δεν εχει!!>>

Και σκεφτειτε οτι πριν μια βδομαδα τους ειχα παρει τηλ τους ιδιους και μου παν οτι το εχουν φερει στα 680 ευρω αλλα τους εξαντληθηκε!!Ε ρε δουλεμα που πεφτει!

Link to comment
Share on other sites

k emena stin kaniggos 676 eyro mou eixe pei to exo grapsei k pio prin alla den yparxei ayti i timi.entipoi mou kanei poy to vrikes sto plaisio pantos...to gyalino portaki antexei pisteuo alla den xreiazetai k skliri metaxeirisi.to portaki anoigei thaumasia k to kinito 2 meres tora pou to exo h mpataria einai pio pano apo ti mesi me leitoyrgia arketi...
Link to comment
Share on other sites

k emena stin kaniggos 676 eyro mou eixe pei to exo grapsei k pio prin alla den yparxei ayti i timi.entipoi mou kanei poy to vrikes sto plaisio pantos...to gyalino portaki antexei pisteuo alla den xreiazetai k skliri metaxeirisi.to portaki anoigei thaumasia k to kinito 2 meres tora pou to exo h mpataria einai pio pano apo ti mesi me leitoyrgia arketi...
Συγκεκριμενα το πηρα τη Πεμπτη απ το καταστημα του The Mall.Και εγινε απο λαθος τους αφου δεν ειχαν συνενοηθει καλα μεταξυ τους και παρολο που θελαν να το δωσουν σε εναν δικο τους το μοναδικο κομματι που υπηρχε δεν ειχαν ενημερωσει την υπαλληλο και τελικα το αγορασα εγω.Τελοσπαντων...

Το κακο με το 8600 ειναι οτι δεν μπορεις να βρεις οπουδηποτε να αγορασεις φορτιστη!!Θελω αυτοκινητου και δεν εχει βγαλει η Νοκια!Χωρια που δεν πουλαει ουτε καν τον μαμισιο φορτιστη.Μεγαλη βλακεια της που εβγαλε στην αγορα το τηλεφωνο και δεν φροντισε να το υποστηριξει εστω με τα βασικα αξεσουαρ!

Link to comment
Share on other sites

Συγκεκριμενα το πηρα τη Πεμπτη απ το καταστημα του The Mall.Και εγινε απο λαθος τους αφου δεν ειχαν συνενοηθει καλα μεταξυ τους και παρολο που θελαν να το δωσουν σε εναν δικο τους το μοναδικο κομματι που υπηρχε δεν ειχαν ενημερωσει την υπαλληλο και τελικα το αγορασα εγω.Τελοσπαντων...

Το κακο με το 8600 ειναι οτι δεν μπορεις να βρεις οπουδηποτε να αγορασεις φορτιστη!!Θελω αυτοκινητου και δεν εχει βγαλει η Νοκια!Χωρια που δεν πουλαει ουτε καν τον μαμισιο φορτιστη.Μεγαλη βλακεια της που εβγαλε στην αγορα το τηλεφωνο και δεν φροντισε να το υποστηριξει εστω με τα βασικα αξεσουαρ!

 

einai poli noris akoma de exei mpei gia ta kala sthn elliniki agora to 8600 pisteuo tha vreis oti thes apo septemvri ta komatia pou hrthan htan liga k se liga katastimata edo den yparxei to kinito kala kala ta aksesouar tha exoun?pantos einai poli kalo to eipa k tha to ksanapo

Link to comment
Share on other sites

kala ola ayta poy lete paidia gia times,ala exw na sas protinw kati pou skopeuw na kanw kai gw.an brethite se kanena nisaki gia diakopes parte to kinhtaki apo ekei giati tha to parete me 13% f.p kai oxi me 19% pou to exoune pantou.Auto tha pei oti tha glitoseis peripou 45 euro.gia paradigma sto nokia tis xiou to brika 700 euro me to f.p
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Σχετικά με το φορτιστή αυτοκινήτου: δεν έχω δει το κινητό αλλά δε φορτίζει από βύσμα USB, όπως τα τελευταία ΝΟΚΙΑ; Αν ναι, το φορτίο αυτού του βύσματος/φορτιστή είναι πάντα 5V, οπότε οποιοσδήποτε φορτιστής (Motorola, HTC) με αυτό το βύσμα θα κάνει την ίδια δουλειά. Επίσης, θα μπορούσατε να χρησιμοποιείσετε έναν αντάπτορα φορτιστή αυτοκινήτου με έξοδο USB (κανονική) και εκεί να συνδέσετε ένα απλό καλώδιο USB σε Mini-USB.

 

PS: Τώρα μου ήρθε: Μήπως έχει την καινούργια π@π@ριά της ΝΟΚΙΑ (Micro-USB) ως θύρα; Αν ναι, άκυρα τα παραπάνω...

[sIGPIC][/sIGPIC]My "baby"!
Link to comment
Share on other sites

kala ola ayta poy lete paidia gia times,ala exw na sas protinw kati pou skopeuw na kanw kai gw.an brethite se kanena nisaki gia diakopes parte to kinhtaki apo ekei giati tha to parete me 13% f.p kai oxi me 19% pou to exoune pantou.Auto tha pei oti tha glitoseis peripou 45 euro.gia paradigma sto nokia tis xiou to brika 700 euro me to f.p

 

Καλά το βρήκες, γιατί ξέρεις τα νησιά ναι μεν έχουν χαμηλότερο ΦΠΑ, αλλά επιβαρύνονται περισσότερο με μεταφορικά για να πάνε τα αγαθά εκεί, οπότε αυτή η επιβάρυνση τις περισσότερες φορές μετακυλάει στα εμπορεύματα...

[sIGPIC][/sIGPIC]My "baby"!
Link to comment
Share on other sites

τι εγινε ρε μαγκες ? το πηρε κανενας αλλος το κινητακι ? ψηνομαι αγρια να το παρω παντως !

Αν δε σε προβληματίζει το οικονομικό πάρτο φίλε μου αξίζει!

Link to comment
Share on other sites

τι εγινε ρε μαγκες ? το πηρε κανενας αλλος το κινητακι ? ψηνομαι αγρια να το παρω παντως !

 

κι ακομα στο ψησιμο εισαι?το κινητο ειναι super,ειμαι πολυ παραξενος με τα κινητα κι ομως το κινητο το χω λατρεψει.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Και εγω που πηγα στο Γερμανο...

"Γεια σας...Γεια σας του λεω!

-Το 8600 το εχετε..?

-οχι μου απαντα!!

-Και ποτε με το καλο του λεω...

-Απο σεπτεμβριο...

 

...Χαχ...καμμια καλη ιδεα..?

Link to comment
Share on other sites

Και εγω που πηγα στο Γερμανο...

"Γεια σας...Γεια σας του λεω!

-Το 8600 το εχετε..?

-οχι μου απαντα!!

-Και ποτε με το καλο του λεω...

-Απο σεπτεμβριο...

 

...Χαχ...καμμια καλη ιδεα..?

 

Πλαισιο

Αφου ο Αγγλος δεν γραφει :

“ Χάου αρ γιου”

ΕΣΥ ΓΙΑΤΙ ΓΡΑΦΕΙΣ

“ti kaneis” ?;;;;;;;;;;;?;;;;;;;;;;;;

ΟΧΙ ΑΛΛΑ GREEKLISH!

Link to comment
Share on other sites

Στους αγιογδυτες με στελνεις..?

 

Ισα ισα , εγω θα ελεγα ο γερμανος οτι ειναι.

Αφου ο Αγγλος δεν γραφει :

“ Χάου αρ γιου”

ΕΣΥ ΓΙΑΤΙ ΓΡΑΦΕΙΣ

“ti kaneis” ?;;;;;;;;;;;?;;;;;;;;;;;;

ΟΧΙ ΑΛΛΑ GREEKLISH!

Link to comment
Share on other sites

Και το Πλαισιο καποιες φορες ειναι και δεν αναφερομαι στο Luna αλλα και σε επιτραπεζιο dvd rec.εχω βρει 40 ευρω διαφορα πολυ πολυ προσφατα !!

 

http://www.skroutz.gr/products/list?keyphrase=nokia+8600

 

Απο 696 φτανει τα 820 ευρω. Κοινως οτι θελει ο καθενας πουλαει !!

Link to comment
Share on other sites

to plaisio exei apodeixtei prosopika apo emena pio fthno k kanei k 12 atokes doseis se kainita o germanos kanei entokes k einai pio akrivos.ego an to eixe to plaisio tha to eixa parei alla arxes augoustoy to pira apo ta media markt 759 eyro
Link to comment
Share on other sites

Na sas rwtisw kati re paidia yparxei leitourgeia sto tilephono pou kleinwntas to portaki na vgainei stin arxiki othoni kai na termatizei tis kleiseis opws eixe to 8800,to exw kanei fyllo ftero kai den to exw vrei :( exei kaneis kamia idea? Parepiptomtws to kinito kykloforise xtes kai sta vodafone shop
I'm not driving fast...just flying slow
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια κατι βασικο!Το ψαχνω και δε το βρισκω.Υπαρχει ρυθμιση να βλεπω κατα τη διαρκεια της κλησης το χρονο που μιλαω??Οχι στο τελος της κλησης αλλα κατα τη διαρκεια της!!Υπαρχει??
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...